رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این لینک رو آقا اسماعیل و بانوی عزیز....زمانی که من غصه خوابگاه شبانه داشتم واسم گذاشتن:hanghead:

شرایط باحالی داره....از جمله وایرلس :(50):

خودم هم نمیدونم اهل کجا هستن....ولی بچه شهرستانن

این تالار رو دانشگاه تهرانی ها تصرف کردن:3384s:

آره دارم این لینک رو یه خورده بالا پایین میکنم یه اماری از قیمتها دستم بیاد:icon_redface:

بیچاره بابا :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بسیار مشتاقم با hamin یه لینکی برقرار کنم،چرا آنلاین نیست:cryingf: یکی بهش بگه بیاد کارش دارم!!!

دانشگا تهرانی هاااااا؟؟؟؟؟؟ مگه بازم کسی اونجا قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

ببخشید بچه ها

این خوابگاه خودگردان که میگید یعنی چه؟

امکاناتش مثل خوابگاه اصلی که مال خود دانشگاهه نیست، مثلا غذا نمیدن، اینترنتش جالب نیست و ...

یه جورایی شبیه همون پانسیونه

• Like 3
لینک به دیدگاه
امکاناتش مثل خوابگاه اصلی که مال خود دانشگاهه نیست، مثلا غذا نمیدن، اینترنتش جالب نیست و ...

یه جورایی شبیه همون پانسیونه

بعد حالا این که میگی خوبه یا بده؟؟

:w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بعد حالا این که میگی خوبه یا بده؟؟

:w58:

مال اوناییه که پول ندارن خونه بگیرن و تقریبا مجبورا (احتمالا مثل این حقیر)!!!:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره دارم این لینک رو یه خورده بالا پایین میکنم یه اماری از قیمتها دستم بیاد:icon_redface:

بیچاره بابا :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بسیار مشتاقم با hamin یه لینکی برقرار کنم،چرا آنلاین نیست:cryingf: یکی بهش بگه بیاد کارش دارم!!!

دانشگا تهرانی هاااااا؟؟؟؟؟؟ مگه بازم کسی اونجا قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا جاییکه من اطلاع دارم..5 تا دانشگاه تهرانی داریم...2 امسال پذیرفته شدن....3 تا هم دانشجوی مکانیک اونجا هستن..........اینکه بماند امسال از بچه های فروم هم زیاد اونجا قبول شدن:(50):

ثبت نام شما کی هست؟

جدول قبول شدگان امسال رو از کجا میتونیم گیر بیاریم؟

اینکه با چه رتبه ای از کجا میشه قبول شد؟

صبر کنید..پارسه منتشر میکنه..پس از انتشار بر روی نت قرار میگیره

• Like 2
لینک به دیدگاه

مدارک جالب هنگام ثبت نام:رتبه کنکور:ws28: البته من فکر کنم باید تبدیل رو وارد کنم

فاصله محل سکونت تا تهران....به کیلومتر....بندرعباس تا تهران چند کیلومتره:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مدارک جالب هنگام ثبت نام:رتبه کنکور:ws28: البته من فکر کنم باید تبدیل رو وارد کنم

فاصله محل سکونت تا تهران....به کیلومتر....بندرعباس تا تهران چند کیلومتره:hanghead:

:(50):

• Like 1
لینک به دیدگاه
هر وقت سرکار دستور بدن:ws37:

:3384s:

بنظرم از الان شروع کنید...شاید بشه بهتون امیدوار بود....با این وضع اعتیادتون البته بعید میدونم:(50):

• Like 2
لینک به دیدگاه
:3384s:

بنظرم از الان شروع کنید...شاید بشه بهتون امیدوار بود....با این وضع اعتیادتون البته بعید میدونم:(50):

نظر شما برام محترمه:ws37:دارم سعی می کنم:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
لازم است دانشجویان جدیدالورود پس از ثبت نام اولیه که به صورت اینترنتی انجام خواهد گرفت(فرایند و شیوه ثبت نام متعاقبا" اعلام خواهد شد)، جهت رفع نقص و ارائه مدارک و شرکت در برنامه فرهنگی تدارک دیده شده در تاریخ 22/6/90 در محل دانشکده مکانیک به آدرس: میدان ونک- خ ملاصدرا- خ پردیس حضور بهم رسانند(ساعت حضور متعاقبا" اعلام خواهد شد).

چرا هیچکی خواجه نصیر قبول نشد:banel_smiley_4:حالا من تنهایی چیکار کنم؟اینها هم هر سری یه برنامه میریزن:hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه
چرا هیچکی خواجه نصیر قبول نشد:banel_smiley_4:حالا من تنهایی چیکار کنم؟اینها هم هر سری یه برنامه میریزن:hanghead:

مال مام ثبت نام اولیه اینترنتیه،بعدش برا ارایه مدارک و اینا از ۲۰ ام به بعد باس بریم.

دو تا از دوستای خودم هم امسال خواجه قبول شدن، یکی طراحی یکی تبدیل

• Like 1
لینک به دیدگاه
مال مام ثبت نام اولیه اینترنتیه،بعدش برا ارایه مدارک و اینا از ۲۰ ام به بعد باس بریم.

دو تا از دوستای خودم هم امسال خواجه قبول شدن، یکی طراحی یکی تبدیل

اول قرار بود 21 باشه...و ساعت مشخص کرده بودن...امروز دیدم نوشته اینترنتی هست..زمانش هم بعدا مشخص میشه.....22 برای ارائه مدارک و شرکت در جلسه(همون خودکار و گل اینارو میخوان بدن:ws3:)حضور داشته باشید.

بچه های ما که شریف و علم و صنعت و شیراز:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...