رفتن به مطلب

بهترین کادوی روز تولد--- کمک فوری فوتی

ارسال های توصیه شده

ببخشید که شما یه هدیه خواسته بودین ولی من یه برنامه پیشنهاد میکنم که اجراش به نظرم خیلی خوب باشه.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

مشابه این برنامه رو به یکی از خانومای فامیل گفتم اجرا کرد گفت فوق العاده بووووووووووووووووووووود تاثیرگذار و رمانتیک و به معنای واقعی عالیییییییییی

اول اینکه اگه میتونین روز تولد مرخصی بگیرید و ایشونو یه جوری از خونه بفرستید بیرون برای چند ساعت که شکم نکنن یا از یکی از فامیلای نزدیک بخواین خونشونو برای یه شبانه روز به شما قرض بدن.

اگه بچه دارین از پدر و مادر خودتون یا همسرتون بخواین یه شبانه روز ازشون مراقبت کنن و اگه خیلی کوچیک هستن و نمیتونین یه شبانه روز ازشون دور باشین حداقل برای 4 ساعت نگه داری اونا رو به کس دیگه ای بسپرین.

بعد از کارهای کوچیک برای خوشحال کردنش استفاده کنین مثل کادویی که یکی از خانومای خوش سلیقه گفتن یه جعبه پر از گل سرای خوشگل گیره هایی که خیلی جوون پسندن بذارین احساس کنه خیلی خیلی جوون تر از سنشه

به نظرم ترکیبی از چنتا هدیه ی کوچولو و چنتا کار غافلگیر کننده عالی باشه.

مثلا یه جعبه ی کوچولو گل سرای کوچولو ، یه دسته گل کوچولو ولی رمانتیک (گلی که خانومتون دوس دارن مثلا دوتا شاخه غنچه ی رز هلندی سفید به نشانه ی عشق پاک دوتا عاشق که یه روبان قرمز روی شاخه هاش پیچیده و انتهاش یه عکس دو نفره از اوایل آشناییتون پانچ شده) ، دوتا بادکنک که با گاز سبک پر شده (مثلا بادکنکهای سفید با روبانهای قرمز) ، دوتا لیوان که یه عکس دو نفره رو نصف کرده باشین عکس شما روی لیوان ایشون و عکس ایشون روی لیوان شما حک شده باشه ، یه رژ لب با سلیقه ی خودتون ، یه کیک کوچولوی دو نفره ، یه نامه ی عاشقانه با دست خط خودتون ، تمام عکسهای دوران عقدتونو جمع کنین یا عکسهای بچگی ایشون تا زمان ازدواجتون و باهاشون یه فیلم درست کنین و روشون یه آهنگ مورد علاقه و شاد بذارین و آخرین عکسم عکس دونفرتون باشه و میتونین با خلاقیت چنتا کار دیگه بهش اضافه کنید.

برای غذا یه برنامه ای داشته باشید یا از بیرون تهیه کنید یا ازشون بخواین با هم غذا درست کنین و شما میزو بچینینو ازشون پذیرایی کنین و جمع کنین و با هم ظرفارو بشورین و یه آب بازی کوچولو هم کرده باشید.

میبینین خرج زیادی نداره اما عشق زیادی توشه.

اگه ایشون خونه بودن و شما نتونستین جای دیگه ای رو برای اون شب در نظر بگیرین از بیرون در حالی که بادکنکا و دسته گل و جعبه های کوچولوی کادو دستتونه در بزنین و بیاین داخل تا غافلگیر بشه و اگه تونستین خونه ی خودتون یا جای دیگه ای رو داشته باشین با این وسایلی که تهیه کردین و چنتا شمع روشن و یه موزیک ملایم یه فضای رمانتیک درست کنین.

به نظرم به این تنوع تو هر زندگی (زندگی های امروز با کلی مشکل و مشغله) نیاز هست مخصوصا اینکه متوجه میشن چقدر به فکرشون بودین.

من کوچیکتر از اونم که بخوام کسی رو نصیحت کنم اما امیدوارم از این حرفم ناراحت نشید.

زندگی بعد از یه مدت یکنواخت میشه،مثل هر روز بیدار میشیم و همو میبینیم و همون حرفا و کارها و حتی جشنامونم تکراری میشن.

به نظرم گاهی لازمه یه تنوعی ایجاد کنید،بعضی از روزا برگردید به روزای اول آشنایی،بچه ها رو بسپرید به مادربزرگاشون و مطمئن باشین اونا هم خوشحال میشن و شما و همسرتون یه روز عاشقانه و شاد داشته باشین.مهم نیس تو چه سنی هستید مهم اینه که تو یه رابطه هستید و لازمه که این رابطه همیشه شاد و سرپا باشه مثل روز اول. :w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من خودم واسه تولد خودم بهترین هدیه ای که میتونم در نظر بگیرم یه بکس دلستره:ws3:از اون 12 تاییا با طعم سیب لطفا ، خیلی باکلاسه، بعضیا شاید فکر کنن ماندگار نیست ولی این ویتامیناش جذب سلولای بدن میشه و ماندگار میشه تازه علاوه بر بحث ویتامین توی ترکیباتش اشاره شده که از مواد ماندگار کننده استفاده شده که این گواهی بر ماندگاری این اثره هنری یعنی دلستر با طعم سیبه:w02:

یه هدیه دیگه هم واسه آقایون و اگه آدم جرات داشته باشه واسه خانوما میتونه این باشه که مثلا یه جعبه یه جا بذاری و توش یه آدرس بذاری که ادرس جعبه بعدی باشه و اون جعبه بعدی حداقل یک کیلومتر با جعبه اول فاصله داشته باشه و توش دوباره یه ادرس دیگه باشه و این روال تا جعبه هفتم ادامه پیدا کنه و توی جعبه هفتم آدرس جعبه اول رو بدی :ws3:خیلی هیجان انگیزو ماجراجویانه است واقعا، البته من خودم در نظر دارم واسه هم اتاقیم یه همچین هدیه ای فراهم کنم با این تفاوت که یه سری تله انفجاری و مین وسیم خاردار توی مسیر بذارم که هیجان قضیه بره بالاتر، توی جعبه هفتم هم میخوام نارنجک بذارم:ws3:

واسه خانوما یه جعبه مایع ظرف شویی پریل که متخصص پاک کردن ظرفاست به نظرم هدیه خوبی میتونه باشه :ws3:چون ظروف رو میتونه به اون حالت اولیه برگردونه که این فوق العاده س

لینک به دیدگاه
من خودم واسه تولد خودم بهترین هدیه ای که میتونم در نظر بگیرم یه بکس دلستره:ws3:از اون 12 تاییا با طعم سیب لطفا ، خیلی باکلاسه، بعضیا شاید فکر کنن ماندگار نیست ولی این ویتامیناش جذب سلولای بدن میشه و ماندگار میشه تازه علاوه بر بحث ویتامین توی ترکیباتش اشاره شده که از مواد ماندگار کننده استفاده شده که این گواهی بر ماندگاری این اثره هنری یعنی دلستر با طعم سیبه:w02:

یه هدیه دیگه هم واسه آقایون و اگه آدم جرات داشته باشه واسه خانوما میتونه این باشه که مثلا یه جعبه یه جا بذاری و توش یه آدرس بذاری که ادرس جعبه بعدی باشه و اون جعبه بعدی حداقل یک کیلومتر با جعبه اول فاصله داشته باشه و توش دوباره یه ادرس دیگه باشه و این روال تا جعبه هفتم ادامه پیدا کنه و توی جعبه هفتم آدرس جعبه اول رو بدی :ws3:خیلی هیجان انگیزو ماجراجویانه است واقعا، البته من خودم در نظر دارم واسه هم اتاقیم یه همچین هدیه ای فراهم کنم با این تفاوت که یه سری تله انفجاری و مین وسیم خاردار توی مسیر بذارم که هیجان قضیه بره بالاتر، توی جعبه هفتم هم میخوام نارنجک بذارم:ws3:

واسه خانوما یه جعبه مایع ظرف شویی پریل که متخصص پاک کردن ظرفاست به نظرم هدیه خوبی میتونه باشه :ws3:چون ظروف رو میتونه به اون حالت اولیه برگردونه که این فوق العاده س

خیلی با حالی :ws28:

و اون قسمت آخر : واسه اقایون باید یه مایع لباسشویی خرید سالی یه بار حداقل جوراباشونو بشورن :w000:

لینک به دیدگاه
خیلی با حالی :ws28:

و اون قسمت آخر : واسه اقایون باید یه مایع لباسشویی خرید سالی یه بار حداقل جوراباشونو بشورن :w000:

قربانت سام برسان

این حرفت رو تا حدی قبول دارم بعضی از آقایون خیلی بوی پاشون شدیده

یه رفیق داشتم جورابش انقد بو می داد که از یه مرحله ای به بعد دیگه جورابش بوی برنج میداد اصلا یه وضع عجیبی بود، یعنی به این نتیجه رسیده بودیم که جوراب بوی بدش از عرق شروع میشه و به برنج ختم میشه:ws3:

خب نمیخوام اسپم بشه به همین خاطر مجبورم تویه این پست بازم یه هدیه معرفی کنم

یه هدیه دیگه هم میتونه این باشه که مثلا یه چوب نازک به یه نفر بدی بعد بگی چوب رو بشکن!خب اینجا دو حالت پیش میاد یا میتونه بشکنه یا نمیتونه! اگه شکستش وارد مرحله دوم میشه وگرنه میبازه و GAME OVER میشه

بعد که وارد مرحله بعد شد 3 تا چوب میدی بهش و بهش میگی بشکن! اینجا هم دو حالت پیش میاد اگه نتونست بشکنه بهش میگی پسرم بیا با هم بشکنیم و بعد که شکستید بهش میگی پسرم همیشه اتحادت رو حفظ کن :ws3: اگه تونست تنهایی 3تا چوب رو بشکنه بهش میگی خیلی خوب شد(مثل سوباسا که هر وقت تیمش یه گل جلو میفتادن میگفتن خیلی خوب شد و وقتی یه گل عقب میفتادن میگفت خیلی بد شد)

لینک به دیدگاه
قربانت سام برسان

این حرفت رو تا حدی قبول دارم بعضی از آقایون خیلی بوی پاشون شدیده

یه رفیق داشتم جورابش انقد بو می داد که از یه مرحله ای به بعد دیگه جورابش بوی برنج میداد اصلا یه وضع عجیبی بود، یعنی به این نتیجه رسیده بودیم که جوراب بوی بدش از عرق شروع میشه و به برنج ختم میشه:ws3:

خب نمیخوام اسپم بشه به همین خاطر مجبورم تویه این پست بازم یه هدیه معرفی کنم

یه هدیه دیگه هم میتونه این باشه که مثلا یه چوب نازک به یه نفر بدی بعد بگی چوب رو بشکن!خب اینجا دو حالت پیش میاد یا میتونه بشکنه یا نمیتونه! اگه شکستش وارد مرحله دوم میشه وگرنه میبازه و GAME OVER میشه

بعد که وارد مرحله بعد شد 3 تا چوب میدی بهش و بهش میگی بشکن! اینجا هم دو حالت پیش میاد اگه نتونست بشکنه بهش میگی پسرم بیا با هم بشکنیم و بعد که شکستید بهش میگی پسرم همیشه اتحادت رو حفظ کن :ws3: اگه تونست تنهایی 3تا چوب رو بشکنه بهش میگی خیلی خوب شد(مثل سوباسا که هر وقت تیمش یه گل جلو میفتادن میگفتن خیلی خوب شد و وقتی یه گل عقب میفتادن میگفت خیلی بد شد)

ایششششششششششششششششششش :84eb3ampc0vsywihe0i

لینک به دیدگاه
سلام .

تبریک میگم. :happybday:

من بگم یه جعبه موزیکال خوشگل بخرید دیدی بعضی این فیلما رو !

:icon_gol:

سلام:icon_gol:

ممنون:ws3:

جعبه موزیکال:ws38:

وای آره اینیم که گفتن عالیه کنار بقیه چیزا بخرید!!!:ws38:

نمونشو من تو انتشارات افق دیدم تو انقلاب یا بعضی جاهای دیگه

کوک که میکنی خودش میزنه. خیلی صداش قشنگه:w16:

:ws38:

عــــــه؟؟؟!!!! راس میگید اون از قلم افتاد!!!!!!!! من معذرت میخوام!!!!:icon_pf (34):

البته پودر وش اکسترا و مایع ظرف شویی پرسیل هم عالیه!!!!!:whistle:

چشم خانم مدیر ارشد.....دیگه نگا نمیکنم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_redface:

آقا من شدید دارم اسپم میکنم دیگه نمیام خودم عذاب وجدان گرفتم:ws3:

باشد که در این شبهای قدر متنبه بشی:icon_razz:

علی همونا که وینا خاموم گفت امجام بده

یکی از دوستام واسه نامزدش یه دستبند خرید بعد گذاشته بودش تو کلی گل که یه سری از پرای گلارو هم کنده بود گذاشته بود تو یه جعبه گادو تو کافی شاپ بهش داد

دختره بیشتر واسه حرکتش و گبا ذوق کرده بود همش میگفت کی راهنمایت کرده

به نظرم تو همم همون سکه رو بگیر بذار لای گلبرگای گل رز با چند شاخه گل درستو حسابی بهش بده

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

گل پر پریده:ws3:

جالب میشه و عشقولانه538419_flirtysmile3.gif

آآآخــــــــــی مبارک باشه خیــــــــــــلی...

روحیه لطیفتو الان حس کردم دقیقا56419_dgq44_th.gif

1چیزی به نظرم بگیر که اولا موندگار اشه دوما براش غیر منتظره باشه...

جالب باشه کلا:ws3:

من با 1 جعبه مینا کاری موافقم...میتونی یه نیم ست نقره ظریف هم بگیری بزاری توش...

به اضافه جعبه پر از گل که 1 سی دی صدای خودت که کلی حرفای عشقولانه ای زده باشی مثلا... ادامش سی دی هم یکی دوتا آهنگ رمانتیک... این آهنگ همیشه میمونه تو ذهنشdreamyeyesf.gif

1کارت پستالم خودت درست کن براش...

فقط 1 چیزی نوع کادو کردن هم خیلی مهمه هاااا... اینکه مثلا همینجوری 1 چیزی بگیری هرچند گرون پرت کنی تو 1 جعبه به درد نمیخوره:banel_smiley_4:

دیدی گفتم من لطیفم874119_fol.gif

موافقم

مخصوصا با جمله آخر:w16:

اول از همه تبریک واسه تولد :icon_gol:

بعد اینکه همه نظرا خوب بود دیگه بستگی به روحیه خودتون و خانوم داره.

من با نظر مینا موافقم، یه جعبه با یه دستبند که پشتش اول اسم هردوتون یه قلبم وسطش حک شده

موفق باشی.. واقعا کار سختیه :ws37:

ممنونم:icon_gol:

درسته اما به نظرم میرسه اون سیستمو رو طلا پیاده کنم

الان چیز دیگه بگیرم

وقتی خودش طلا داره

نقره به چه دردش میخوره عاخه:hanghead:

آها راستی.. اینکه خودش طلاشو داره، دلیل نمیشه که از کادوی شما خوشش نیاد. مطمئن باش مال شمارو بیشتر دوس خواهد داشت :w16:

دوم اینکه از گل غافل نشوووووو.. معجزه می کنه

یه ایده هم اینه که تو جعبه کادوتو بذاری، گلای رز قرمز پرپر شده بریزی و مرواریدای سفید. خیلی خوشگل میشه من امتحان کردم :hapydancsmil:

یه چیز دیگه.. اگه خواستی تو جعبه کادو بذاری از عطر مورد علاقش یا عطری که خودت استفاده می کنی یکم بزن تو جعبه، محشر میشه :ws3:

کلا به ریزه کاریا خیلی دقت کن تاثیرش بیشتر از خود کادو و قیمتشه :a030:

درسته اما خب نمیخوام حتی یه ذره هم اونجوری بشه که فکرشم بکنه دوست نداشته باشه

(نمیدونم منظورو رسوندم یا نه اما خودمم نفهمیدم چی گفتم:whistle:)

ممنونم:icon_gol:

اگه سلیقه داری و حوصله خودت براش گل کاغذی درس کن...

خواستی برات عکسش میزارم...

از کوچیک به بزرگ...

بزار داخل جعبه که تا ابد میمونه براش...بفمه که خودت براش درس کردی خوشحالیش بیشتر میشه...

البته گل طبیعی که جای خود داره...

بابا من صنایع دستیم عصن خوب نی:icon_pf (34):

کار دستیامو میدادم اکبر آقا سر کوچه دوروس کنه:whistle:

عصن یه وضی

منم همینا که بچه ها گفتن:ws3:

یه گل مصنوعی هم بذار وسط گلا بگو تا پژمرده شدن آخرین گل دوستت دارم:ws28::ws28::ws28:

عههههه258619_flirtyeyess3.gif

حالا دعا کنید یکیش سیاه یکش سفید نباشه:ws28:جورابتونو عرض میکنم:ws28:

علی آقا شوما به حرف من گوش کنید ضرر نمیکنیدا:w02:

سراپا گوشیم861419_looky.gif

آخی!! علی فاطمی کی زن گرفتی؟

چرا نگفتی بیایم دولپی پلو بخوریم؟

مبارکه. ایشالا خوشبخت بشین.

به خانمتم تبریک میگم.

من با نظر مریم و فائزه و مینا موافقم.

عشق مهمه پول ندی خیلی بد میشهicon_pf%20%2834%29.gif

باو هنو نامزدیم:ws3:

جمله آخرت قابل توجه اونایی که میگن پول و طلا بده:banel_smiley_4:

فک کنم تاپیک یکم بالاتر باید گذاشته میشد دوستان :icon_gol:گفتگوی خودمونی درضمن علی جان هزار مناسبت درپیش داری برا هرکدوم هدیه و تاپیک بزنین تالار ازاد پر میشه فک کنم و جیبتون خالی :icon_gol:

دیگه خولاصه گفتیم تاپیکی بشود که دوستان ببینند

بعدم یه تجربه ای میشود که باشد دیگران پند گیرند:ws3:

یه تابلوی نقاشی خوشگل و جمع و جور براش بگیر. فکر کنم تو این رنج قیمت پیدا کنی

اینم فکر باحالیه:w16:

سلام..تولدشون مبارک

با مینا موافقم هر کسی یه جوره

یکی از چیزای گرون خوشش میاد

یکی ارزون

من خودم فقط یادشون باشه در حدیه شاخه گلم کافیه

با توجه به خلق و خوشون وسلیقه اشون تصمیم بگیرید

چهره اشو نقاشی کنیدباحاله

یه جعبه کادویی پراز گل های مختلف

یه چیزی که موندگار باشه و همیشه یادش باشه از بین رفتنی نباشه:icon_gol:

سلام

ممنون:icon_gol:

من و نقاشی؟؟؟:184:

:icon_pf (34):

ببخشید که شما یه هدیه خواسته بودین ولی من یه برنامه پیشنهاد میکنم که اجراش به نظرم خیلی خوب باشه.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

مشابه این برنامه رو به یکی از خانومای فامیل گفتم اجرا کرد گفت فوق العاده بووووووووووووووووووووود تاثیرگذار و رمانتیک و به معنای واقعی عالیییییییییی

اول اینکه اگه میتونین روز تولد مرخصی بگیرید و ایشونو یه جوری از خونه بفرستید بیرون برای چند ساعت که شکم نکنن یا از یکی از فامیلای نزدیک بخواین خونشونو برای یه شبانه روز به شما قرض بدن.

اگه بچه دارین از پدر و مادر خودتون یا همسرتون بخواین یه شبانه روز ازشون مراقبت کنن و اگه خیلی کوچیک هستن و نمیتونین یه شبانه روز ازشون دور باشین حداقل برای 4 ساعت نگه داری اونا رو به کس دیگه ای بسپرین.

بعد از کارهای کوچیک برای خوشحال کردنش استفاده کنین مثل کادویی که یکی از خانومای خوش سلیقه گفتن یه جعبه پر از گل سرای خوشگل گیره هایی که خیلی جوون پسندن بذارین احساس کنه خیلی خیلی جوون تر از سنشه

به نظرم ترکیبی از چنتا هدیه ی کوچولو و چنتا کار غافلگیر کننده عالی باشه.

مثلا یه جعبه ی کوچولو گل سرای کوچولو ، یه دسته گل کوچولو ولی رمانتیک (گلی که خانومتون دوس دارن مثلا دوتا شاخه غنچه ی رز هلندی سفید به نشانه ی عشق پاک دوتا عاشق که یه روبان قرمز روی شاخه هاش پیچیده و انتهاش یه عکس دو نفره از اوایل آشناییتون پانچ شده) ، دوتا بادکنک که با گاز سبک پر شده (مثلا بادکنکهای سفید با روبانهای قرمز) ، دوتا لیوان که یه عکس دو نفره رو نصف کرده باشین عکس شما روی لیوان ایشون و عکس ایشون روی لیوان شما حک شده باشه ، یه رژ لب با سلیقه ی خودتون ، یه کیک کوچولوی دو نفره ، یه نامه ی عاشقانه با دست خط خودتون ، تمام عکسهای دوران عقدتونو جمع کنین یا عکسهای بچگی ایشون تا زمان ازدواجتون و باهاشون یه فیلم درست کنین و روشون یه آهنگ مورد علاقه و شاد بذارین و آخرین عکسم عکس دونفرتون باشه و میتونین با خلاقیت چنتا کار دیگه بهش اضافه کنید.

برای غذا یه برنامه ای داشته باشید یا از بیرون تهیه کنید یا ازشون بخواین با هم غذا درست کنین و شما میزو بچینینو ازشون پذیرایی کنین و جمع کنین و با هم ظرفارو بشورین و یه آب بازی کوچولو هم کرده باشید.

میبینین خرج زیادی نداره اما عشق زیادی توشه.

اگه ایشون خونه بودن و شما نتونستین جای دیگه ای رو برای اون شب در نظر بگیرین از بیرون در حالی که بادکنکا و دسته گل و جعبه های کوچولوی کادو دستتونه در بزنین و بیاین داخل تا غافلگیر بشه و اگه تونستین خونه ی خودتون یا جای دیگه ای رو داشته باشین با این وسایلی که تهیه کردین و چنتا شمع روشن و یه موزیک ملایم یه فضای رمانتیک درست کنین.

به نظرم به این تنوع تو هر زندگی (زندگی های امروز با کلی مشکل و مشغله) نیاز هست مخصوصا اینکه متوجه میشن چقدر به فکرشون بودین.

من کوچیکتر از اونم که بخوام کسی رو نصیحت کنم اما امیدوارم از این حرفم ناراحت نشید.

زندگی بعد از یه مدت یکنواخت میشه،مثل هر روز بیدار میشیم و همو میبینیم و همون حرفا و کارها و حتی جشنامونم تکراری میشن.

به نظرم گاهی لازمه یه تنوعی ایجاد کنید،بعضی از روزا برگردید به روزای اول آشنایی،بچه ها رو بسپرید به مادربزرگاشون و مطمئن باشین اونا هم خوشحال میشن و شما و همسرتون یه روز عاشقانه و شاد داشته باشین.مهم نیس تو چه سنی هستید مهم اینه که تو یه رابطه هستید و لازمه که این رابطه همیشه شاد و سرپا باشه مثل روز اول. :w16:

سلام

ممنون:icon_gol:

خجالتمون دادی643516_vishenka_33.gif

:banel_smiley_4:

617319_smily_bahal_82.gif

دخترا دخترا(مثل نامادری سیندرلا بخونید) اسپم نکنید وقتی کادو خرید میایم میترکونیم تاپیکو:gnugghender::ws3:

:w58::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

من اگر یکی برا تولدم دلستر بخره،هرچی بخواد براش میخرم:ws3:

لینک به دیدگاه

ای اسپمر ها

برید از خدا بترسید:w000:

مدیر میاد میزنه لهتون میکنه هااا؟؟

باشد دیگران پند گیرند:icon_razz:

آقایون خانوما

میخوایم بحثو جمع بندی کنیم

و کادو رو انتخاب کنیم

دوستان اگه تو این زمینه نظر خاصی دارن بگن:ws37:

لینک به دیدگاه
ای اسپمر ها

آقایون خانوما

و کادو رو انتخاب کنیم

مهندس هروقت آماده کردی کادوتو یه عکس بگیر بذار ببینیم نتیجه 10 صفحه اسپم چی شد :ws3:

لینک به دیدگاه
مهندس هروقت آماده کردی کادوتو یه عکس بگیر بذار ببینیم نتیجه 10 صفحه اسپم چی شد :ws3:

به نکته ی خوبی اشاره کردی

چشم:a030:

لینک به دیدگاه

میگم خانمتون بیان این پستارو ببینن که چقد براتون اهمیت داشته که چجوری سوپرایزشون کنید خودش یه سوپرایزه.

خب به نظر من. :hanghead:

لینک به دیدگاه
ای اسپمر ها

آقایون خانوما

و کادو رو انتخاب کنیم

:||

:w58:

بعد این همه حرف تازه جمع بندی هم میخوای؟!!

یعنی خودت تا الان متوجه نشدی چی بگیری و چیکار کنی؟!

لینک به دیدگاه
:||

:w58:

بعد این همه حرف تازه جمع بندی هم میخوای؟!!

یعنی خودت تا الان متوجه نشدی چی بگیری و چیکار کنی؟!

:ws28: دمت گرم مینا

انگار استاده داشته با دانشجوها روی یه فرضیه کار میکرده الان میخواد بره به هیئت علمی اعلامش کنه:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws3:

والا ...

میگم مینا تو که خوب نظر میدی برا کادو،بیا برا منم نظر بده

میخوام برا آبجیم کادو بخرم واسه تولدش منتهی فقط 5تومن دارم:icon_pf (34):

چیزی مد نظرت هست؟:ws3:

البته به جز کارت شارژ:ws28:

حالا میدونی سقفش 5تومنه تو سر4تومن حساب کن:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...