رفتن به مطلب

ناسزای داور صربستانی به ایرانیان!

Lean

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
میلوراد مازیچ داور صربستانی بازی ایران و آرژانتین پس از انتقادات مردم ایران از او عبارات زشتی را در صفحه ی فیس بوک خود درج کرده است.

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
وی در بخشی خطاب به منتقدان ایرانی اش که در صفحه ی فیس بوکش اشتباهاتش را به او متذکر شده بودند نوشت: لعنت به همه ی شماها.

وی افزود: من قدرت دارم و شماها ندارید، کاری خواهم کرد که برزیل پیروز جام جهانی شود.

این داور صربستانی در بخش دیگری به کنایه نوشته است: قول می دهم که دمار از روزگار کشوری که شماها بگویید دربیاورم.

لینک به دیدگاه

عزیزم اینا فحش ادن اونم داد دیگه

پ چی نگاه میکرد؟:banel_smiley_4:

من خودم سر پنالتی حرص خوردم اما انصافم خوب چیزیه اشتباهات همیشه هست دیگه تو ص طرف فحش ناموسی میدن میخوای هیچی نگه؟

لینک به دیدگاه
عزیزم اینا فحش ادن اونم داد دیگه

پ چی نگاه میکرد؟:banel_smiley_4:

من خودم سر پنالتی حرص خوردم اما انصافم خوب چیزیه اشتباهات همیشه هست دیگه تو ص طرف فحش ناموسی میدن میخوای هیچی نگه؟

یعنی ایرانیا هیچی بهش نگفتن فقط مودبانه اشتباهش رو بهش متذکر شدن؟؟؟

اکثر کسایی که فحش داده بودن به زبان فارسی بود بیشتر عکس خطارو گذاشته بودن ، و یک عکس از همسر فرضی نامبرده:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

من خوندم ایرانیا بهش چی گفتن، بابا تازه دمش گرم فقط گفته : لعنت به همه شما

همه فحشای بد رو بهش دادن

هر چقدرم اشتباه کرده باشه همین که خودمون و مردم میدونیم داوریش به حق نبود کافی بود دیگه بازی و ورزش جای فحش و ناسزا نیست

با این کارامون ارزش و شان خودمون و مردم و کشورمون رو در مقابل کشورای دیگه میاریم پایین

لینک به دیدگاه

بابا وقتی رفتن ترکوندنش هر جی تو دهنشون بود بش گفتن اونم ج می ده دیگه

فقط هم فارسی کامنت نزاشتن ماشالا کلا زدن نابودش کردن

این همه اشتباه داوری شده تا اینجا. کدوم کشور میرن پیج داور اینجوری خفتش میکنن؟؟!

نوبریم ما بخدا

حیف بازی به اون خوبی

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

داور بازی بوسنی و نیجریه هم اشتباه کرد گل درست بوسنی رو مردود اعلام کرد بوسنی حذف شد کلا. الان یعنی طرفدارای بوسنی ریختن پیج داور بهش فحش و ناسزا میگن؟ تو همه چی نوبریم به خدا یه اتفاق خوبم میفته یه کم وجهه امون بهتر میشه یه عده بی جنبه میریزن پیج این و اون فرهنگ غنی خودشون رو نشون میدن. چیکار کنه داور این همه بهش بی احترامی می کنن فحش میدن بگه نه من میدونم ایرانیا مردم نجیب و فهیمین اینا هم عوامل استکبارن اومدن اینجا فحش میدن؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اینکه مردم بهش فحش دادن رو کاری ندارم

به نظر من داور کلا طرف آرژانتین بود. چون تو هیچ بازی دیده نشده بود که چندین بار!! خودشو جلوی توپ بندازه اونم جلوی توپ ایرانیا

از یه حمله مسلمایران جلوگیری کرد

خطاهای کوچیک ایرانیا رو دید ولی خطای به اون فاحشی رو ندید؟!؟!؟!؟ داورهای دیگه چی؟

ایران حقش 1-1 بود :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اینکه مردم بهش فحش دادن رو کاری ندارم

به نظر من داور کلا طرف آرژانتین بود. چون تو هیچ بازی دیده نشده بود که چندین بار!! خودشو جلوی توپ بندازه اونم جلوی توپ ایرانیا

از یه حمله مسلمایران جلوگیری کرد

خطاهای کوچیک ایرانیا رو دید ولی خطای به اون فاحشی رو ندید؟!؟!؟!؟ داورهای دیگه چی؟

ایران حقش 1-1 بود :banel_smiley_4:

داور صرب بود دیگه ایرانیام که مسلمون طرف بوسنی

لینک به دیدگاه

بوسنی از نیجریه باخت اونم با ناداوری و حذف شد به نظرم بهترین فرصته از نیجریه انتقام بگیرن و 3-0 به ایران ببازن ایران بره دور بعد :ws3: داور صربم ضایع بشه.

لینک به دیدگاه
بوسنی از نیجریه باخت اونم با ناداوری و حذف شد به نظرم بهترین فرصته از نیجریه انتقام بگیرن و 3-0 به ایران ببازن ایران بره دور بعد :ws3: داور صربم ضایع بشه.

اگه بوسنی می برد به نفع ما بود صعودمون دست خودمون بود:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
اکثر کسایی که فحش داده بودن به زبان فارسی بود بیشتر عکس خطارو گذاشته بودن ، و یک عکس از همسر فرضی نامبرده:icon_pf (34):

حالا همه دیشب داشتن فحش میدادنا.. :banel_smiley_4:

امروز همه تریپ شخصیت برداشتن ..:banel_smiley_4:

فحش بین خودمون با اینکه بری تو پیج یکی فرهنگ و ابروی یه کشورو ببری فرق داره:banel_smiley_4: و همچنان و حالا میگم کصافطططططططططططططط بود ایشالا جیز جیگر بزنه:whistle:

صرب دین هست؟:w58:

لینک به دیدگاه

فحش بین خودمون با اینکه بری تو پیج یکی فرهنگ و ابروی یه کشورو ببری فرق داره:banel_smiley_4: و همچنان و حالا میگم کصافطططططططططططططط بود ایشالا جیز جیگر بزنه:whistle:

تو اونوخ هنوز نی نی بودی صربستانیا مسلمونای بوسنی رو قتل عام کردن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من موافق کارشون نبودم..

منظورم اینه که ماهایی که ادعای فرهنگمون میشه اول میریم کاری که نباید انجام بدیمو انجام میدیم بعد صبح از خواب پا میشیم و ....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من موافق کارشون نبودم..

منظورم اینه که ماهایی که ادعای فرهنگمون میشه اول میریم کاری که نباید انجام بدیمو انجام میدیم بعد صبح از خواب پا میشیم و ....:banel_smiley_4:

خشم ملی بود

منم دیشب قاتی بودم

همش تو دلم نفرین میکردم بعد صب پاشدم گفتم اشتباه همه جا پیش میاد

درسته زیاده روی کردن اومدن فحش ناموسی دادن ابرو بردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...