رفتن به مطلب

آرایش نکنی چی میشه؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

روم به دیوار:icon_pf (34):

میشه

با بتونه کاری کردن نسوان (زنان)

:ws28:واقعا حق ميدم.. يه سري واقعا بتونه كردن انگار.. من تنها كاري كه رو صورتم انجام ميدم ي خط چشمه و يك عدد رژ:ws3: هيچ وقتم كرمم نزدم به صورتم. بخاطر همين هميشه بهترين پوست رو داشتم و هيچ وقت مامانم نزاشته از بچگي منو ببوسن.. ولي چه فايده.. پوست صاف داشته باشي و بره زير خروارها خاك...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

صد البته !

هر کسی هر جور دوست داره میتونه فکر کنه !!

خو ادم فکر میکنه دست خودش نیس

:ws3:

دوستان من فقط من باب شوخی هر زدم هر کسی بسته به سلیقه و روحیه ش میتونه هر کاری بکنه:ws3:

لینک به دیدگاه
خو ادم فکر میکنه دست خودش نیس

:ws3:

دوستان من فقط من باب شوخی هر زدم هر کسی بسته به سلیقه و روحیه ش میتونه هر کاری بکنه:ws3:

من هم که گفتم هر کسی هر طور که دوست داره میتونه فکر کنه کیه که اهمیت بده ! :)

لینک به دیدگاه

ارایش کردن روحیه میده ب ادم...پسرا اگر روحیه میخواید ارایش کنید ..فقط این ی قلم رو انجام نمیدن ..انجام بدن دیگه بید روز زن رو بهشون تبریک بگیم...باب شوخی بودااا لنگ کفش گرت نکنید یه وقت حساسه بدنم کبود میشیم..:ws3:

لینک به دیدگاه
به دخترا ؟:w58:

هی روزگار یه زمانی میگفتیم ف مردم میگتن فرح زاد:دی:icon_pf (34):

یعنی میرن تو این مجالس خودشونو نشون میدن که خواهر یا مادر یه پسر بخت برگشته واسه پسرش زیر سر بگیرنش:دی

آقا من حرفم رو پس میگیرم

شیخ عقب نشینی میکند:|

لینک به دیدگاه
هی روزگار یه زمانی میگفتیم ف مردم میگتن فرح زاد:دی:icon_pf (34):

یعنی میرن تو این مجالس خودشونو نشون میدن که خواهر یا مادر یه پسر بخت برگشته واسه پسرش زیر سر بگیرنش:دی

آقا من حرفم رو پس میگیرم

شیخ عقب نشینی میکند:|

تو چه سالی ؟:w58: الان؟:w58:زیر سر ؟ شیب ؟ بام؟ بخت بر گشته ؟:w58:

لینک به دیدگاه

یبار یه آقا رو آرایش کنید ........:w58:

اونوقت میفهمید که چرا خانومهااااا آرایش میکنن

خو میاد بهشون آرایش میکنن البته بعضیا هم زیاده روی دارن ! باید گژ انداخت تا عمق کرم رو صورتشونو دید:whistle:

لینک به دیدگاه
آرایش نکنم هیچی نمیشه ولی شما دیگه چیزی نداری درموردش بحث کنی و تاپیک بزنی

نه بابا.. تازه 1 تاپیک زده میشه ک چرا آرایش نمیکنین :banel_smiley_4:

آقا هرچیزی باید روی خط اعتدال باشه.. افراط و تفریط در هر زمینه ای رد میشه

لینک به دیدگاه
آرایش نکنم هیچی نمیشه ولی شما دیگه چیزی نداری درموردش بحث کنی و تاپیک بزنی

:w02:

شما می توانید بانگ طبل را مهار کنید و سیمهای گیتار را باز کنید ، ولی

کدامیک از فرزندان آدم خواهد توانست چکاوک را در آسمان از نوا باز دارد؟

لینک به دیدگاه

تو يه مرحله از زندگي قرار ميگيري.. كه ايشالله نگيري..

ارايش ديگه مسخره مياد.. وهركاري كني زيبا نميشي.. چون بهترين زيبايي تو.. از دست دادي.. حالا هرچقدر ميخواي چشاتو بكش..

لینک به دیدگاه

۱٫ خیار و سفید تخم مرغ

نیمی از خیار متوسط رنده شده، یک قاشق غذا خوری آب لیموی تازه و یک عدد سفیده تخم مرغ را باهم مخلوط کرده بمدت ۵ دقیقه،روی پوست بماند سپس بشوئید

۲- سفیده تخم مرغ، روغن نارگیل و توت فرنگی

این ماسک ضد پیری است که برای از بین بردن آکنه و یا دانه های سرسیاه مفید می باشد. به توت فرنگی مخلوط با سفیده تخم مرغ، یک قاشق غذا خوری از روغن نارگیل اضافه کرده خوب مخلوط کنید در حدود ۵ دقیقه بماند، اسیدهای ملایم در توت فرنگی برای مبارزه با باکتری ها، پاک کردن آکنه و کاهش چروک خوب است؛ روغن نارگیل ضد باکتری طبیعی، ضد میکروب و ضد قارچ است و اگر در آشپزی مورد استفاده قرار گیرد در پیشگیری یا مبارزه با هر گونه آکنه مفید است

۳٫ پودر کاکائو و ماست

پودر کاکائو بدون شکر و ماست را ترکیب کرده ۵ دقیقه بماند بهترین لایه بردار پوست است

۴٫ عسل و موز

موز برای افزایش تولید کلاژن در پوست و عسل دارای خواص ضد باکتریایی است، پس مخلوط این دو باعث می شود این ماسک ضد پیری باشد. یک موز را له کرده و با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید، بعد از ۵ دقیقه با آب گرم بشوئید

۵٫ بلغور جو دوسر، عسل و روغن دانه انگور

برای شادابی و طراوت پوست، سعی کنید این ترکیب ساده به نسبت مساوی بلغور جو دوسر، دانه انگور و عسل را بخوبی مخلوط کنید و سپس خمیر را به پوست بزنید بعد از ۵ دقیقه بشوئید

۶٫ زغال اخته و روغن بادام شیرین

زغال اخته به طور طبیعی سرشار از ویتامین C، نیز حاوی آنتوسیانین ها، که به تولید کلاژن پوست کمک میکند و روغن بادام شیرین به طور طبیعی مغذی و سرشار از اسیدهای چرب است. مخلوط تعداد انگشت شماری از زغال اخته و یک قاشق غذاخوری روغن هسته انگور در مخلوط کن، ریخته تا صاف شود سپس روی صورت بزنید بعد از ۵ دقیقه بشوئید

۷٫ سیب، سیب زمینی و خیار

این ترکیب نه تنها از ظاهر شدن خطوط ریز روی صورت پیشگیری میکند، بلکه پوست را روشن و درخشان میکند. رنده یک سیب زمینی، یک سیب کوچک و نیمی از خیار متوسط، و ترکیب این سه با هم د ه دقیقه بماند برای از بین بردن چین و چروک و لکه ها مفید است

۸٫ ماست یونانی، پاپایا و روغن نارگیل

ماست یونانی یک منبع غنی از پروتئین برای تغذیه است، اسید لاکتیک در ماست به سفت کردن منافذ پوست و روغن نارگیل تغذیه و نرم کردن پوست مفید است. پاپایا حاوی آنزیمی به نام papain، که برای از بین بردن سلولهای مرده پوست مفید است.

مخلوط مساوی از ماست و پاپایا را به ترکیب اضافه کنید و کمی از روغن نارگیل، به پوست بمالید ۵ دقیقه بعد آن را بشوئید

۹٫ آووکادو، روغن درخت چای و عسل

یک آوکادو را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و چهار قطره روغن درخت چای بریزید این ماسک چین و چروک را کاهش می دهد، پوست را مرطوب و از آکنه جلوگیری میکند.

۱۰٫ سفیده تخم مرغ ، روغن زیتون و آب لیمو

استفاده از روغن زیتون در درمان های زیبایی فوق العاده خوب است این ماسک صورت واقعا ساده است پوست را روشن و تغذیه میکند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...