رفتن به مطلب

آرایش نکنی چی میشه؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بله ، اینو تقریبا همه میدونن ، چرا تعجب؟؟؟ ایشون شقی نیستن شقایق هستن:ws37:

خوبی سلام

ایشون قبل از اینکه شما به دنیا بیایین دوست من بوده نه شقی؟:ws3:

لینک به دیدگاه
خوبی سلام

ایشون قبل از اینکه شما به دنیا بیایین دوست من بوده نه شقی؟:ws3:

سلام ممنون

خوشحالم با دوست مامانم آشنا شدم :icon_gol: ببخشید بهتره من از اینجا برم، اسپم میشه .

لینک به دیدگاه

ابوووول دختر ناز منو اذیت نکن دلش عین شیشه نازکه فداش بشم

بخاطر اینکه اسپم نشه

دخترا ارایش وحشتناک و غلیظ نکنید والا زشت میشید میترشید:w02:

لینک به دیدگاه
چرا خانما فکر میکنند بدون آرایش مقبول واقع نمیشن؟

چرا خانمهای ایرانی تو آرایش کردن شورشو درآوردن؟

چرا فکر میکنند همه هویت یه زن به ظاهرشه؟

بنظرم اصلا بحث مقبولیت و اینا نیست.اگرم همچین خانومهایی باشن تعدادشون خیلی کمه.که اینم به شخصیت اون طرف برمیگرده .شاید درک درستی از جایگاه خودش نداره یا اعتماد به نفس کمی داره و خیلی چیزای دیگه

اینکه میگین چرا خانوم های ایرانی شورشو درآوردن جمله قشنگی نیس.دارین یه جوری این صفت رو به همه خانومها نسبت میدین.

درحالی که درصد کمی از خانومها اینجورین.

دلیل آرایش فقط برمیگرده به اینکه طالب زیبایی هستن.قبول دارم که گاهی وقتا زیاده روی میکنن و مکان ها رو با هم قاطی میکنن.ولی همه اینجوری نیستن.

و با سوال آخرتون کاملا مخالفم.هویت ربطی به ظاهر نداره.

لینک به دیدگاه
چطور ثابت شده؟ اتفاقا از خیلی از خانومها بپرسید بهتون همینو میگن و میگن که دلیل آرایششون صرفا جلب توجه دیگران نیست بلکه دوست داشتن حس زیباییه.

زیبایی ساختگی و دست ساز و مصنوعی چه حسی میتونه داشته باشه؟ این حس تا کی میتونه دوام بیاره؟ در حالی که ضرر های آرایش وحشتناکه :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
دقیقا من این حرف رو شنیدم کسی که بدون آرایش بود بقیه فکر کردند مریض شده

ولی اون افراد از حد خارج شدند ، آدمها بخصوص خانمها زیبایی و رنگهای شاد رو دوست دارند

من خودم بشخصه همیشه از لباس پوشیدن تا رنگ جوراب که اصلا پیدا نیست رو طوری که دوست دارم انتخاب میکنم و اکثرا رنگهای شاد هست

چرا خانما فکر میکنند بدون آرایش مقبول واقع نمیشن؟

کی گفته؟؟؟؟؟

چرا خانمهای ایرانی تو آرایش کردن شورشو درآوردن؟

بازم کی گفته؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟

این حرفها کلیت همه خانمها نیست ، باید بگید چرا بعضی از خانمها

جواب هم اینه انسانها مختارند هر طور که دوست دارند زندگی کنند و چه بهتر که زیاد متفاوت و از حد خارج نشند

همین:ws37:

متوجه فرمایشتون نشدم

لینک به دیدگاه
زیبایی ساختگی و دست ساز و مصنوعی چه حسی میتونه داشته باشه؟ این حس تا کی میتونه دوام بیاره؟ در حالی که ضرر های آرایش وحشتناکه :icon_gol::icon_gol:

خوب اینجا من وارد بحث میشم..

شما الان سوالت ضررهای ارایشی یا زیبا ساختگی دست ساز و مصنوعی..؟:whistle:

یه چیزی رو من به شماعرض کنم.. من خودم ارایش رو دوست دارم.. نه اون حدی که مدنظر ادماست نه.. هرچیزی هم جاش..

ولی به این معتقدم که ارایش کردن فقط برای زیبایی نیست.. البته برای من نبوده.. نمیدونم .. ولی من نظرمو چون من مینویسم درمورد خودمم بحث میکنم.

شما فقط ایراد رو تو ارایش میدونید؟ خوب فکرتونو الکی مشغول کردید ببخشیدا. زندگی انقدر مسایل داره اونم مسایل مهم نه چیزی که نتونی درستش کنی..(میتونی.نمیتونی ...پسر خوب)

بعدش.. یه استادی ماداشتیم که خدا همیشه بهشون سلامتی بده..میگفت و سفرهایی که من خودم در خارج کشور داشتم سندیت رو میخوام بگمااا.

تنها کشوری که به چیزهای بی تفاوت اهمیت میده ایرانه..

در دانشگاه اتریش تنها ایرانی ها شناسایی میشوند در ظاهر چرا .. چون ارایش دارن در صورتی که اتریشی ها و حتی ترکیه ای ها که از بهترین لوازم ارایشی به نام (کلینیک تبلیغ شد):ws3: زیاد ارایش نمیکنن. چون سلامتی پوستشون براشون مهمه نه. اطرافیان...

گوش شیطون کر...

من خودم ارایش میکنم.. نه به شیوه ای که دیگران میکنن و همیشه بهترین پوست رو داشتم.

به خدا این پنکیک کی که دخترا و حتی پسرای الان متاسفانه میزننن.. ضررهایی داره که خدامیدونه با پوستشون چیکار میکنن..

من بیمارهایی داشتم که از پوست صورتشون رنج میبردن.. فقط به خاطر ارایش..

الان ارایش کردن مختص اقایون هم شده..

من یکی از نزدیکانم مثل دخترای دیگه لوازم ارایشی داره و پیشرفته تر....

کم مونده پسرا دیگه دامنم بپوشن. که به زودی این اتفاق خواهد افتاد...اینم یه ایراد اقایون..(پس همه چی الان مختص خانمها نیست مشترک شده الحمدالله)

ولی من مخالفم با ارایش زیاد.. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

شما فقط ایراد رو تو ارایش میدونید؟ خوب فکرتونو الکی مشغول کردید ببخشید

وات؟؟!!!

(جهت اطلاع)

مورد داشتیم عروس یه ساعت پشت در آرایشگاه مردونه منتظر بوده

تا کار ابروی داماد تموم بشه . . !:ws3:

والسلام

لینک به دیدگاه

خود عنوان تایپیکتون هم یه جوریه ها . آرایش نکنی چی میشه؟ :ws38:

چیزی نمیشه ولی هرکس یه عقیده ای داره حالا ممکنه کسی دوست نداشته باشه آرایش نکنه یکی هم دوست داره آرایش رو. آقایون هم برحسب ترجیحشون با خانومایی که در این زمینه هم فکرن زندگی تشکیل میدن. حالا اینکه ما بیایم بگیم خوب آرایش نکنی چی میشه به نظر من درست نیست. هرکس برای خودش عقیده و سبک خاصی تو زندگی داره بد وخوبشم برا خودشه اینکه ما بیایم برحسب تفکرات و درست و غلط های خودمون اون رو به نقد بکشیم به نظر من اشتباهه. تا کی میخوایم در مورد پوشش و ظاهر هم صاحب نظر باشیم خدا می دونه ...

البته امیدوارم از اینکه نظرم رو رک گفتم ناراحت نشده باشید دوست عزیز :icon_gol:

لینک به دیدگاه
چرا خانما فکر میکنند بدون آرایش مقبول واقع نمیشن؟ این نظر شماست من یادم نمیاد آرایش داشته باشم جز تو عروسیا

چرا خانمهای ایرانی تو آرایش کردن شورشو درآوردن؟ دوست دارن ؛ دلشون میخواد قیافه زیباتری داشته باشن مثل ریش مردا که یکی میزار یکی نمیزاره ولی تو دین هم گفته شده ریش زیبایی مرده، همونطور که گفته شده زن ارایش نکنه

ظاهر؟ کی اینو گفته

ولی من حق میدم به دخترا

وقتی پسرا توجهشون به دخترای زیباتره

الان نگید یعنی بخاطر جنس مخالفاااا؟؟بله همه دنبال یه همدم و مونس هستن

نیستن؟؟:banel_smiley_4:

هستن خواهر هستن:w02:

فرض کنیم هستند. حالا که هستند اینام باید به ساز اونا برقصند؟

پسرا نمیرقصن ؟ شما فکر کردی این مدل موهای اجق وجق بخاطر چیه

لینک به دیدگاه
ظاهر؟ کی اینو گفته

ولی من حق میدم به دخترا

وقتی پسرا توجهشون به دخترای زیباتره

الان نگید یعنی بخاطر جنس مخالفاااا؟؟بله همه دنبال یه همدم و مونس هستن

هستن خواهر هستن:w02:

پسرا نمیرقصن ؟ شما فکر کردی این مدل موهای اجق وجق بخاطر چیه

ببخشید ، شما چرا اینقد خشن هستید؟

لینک به دیدگاه
خود عنوان تایپیکتون هم یه جوریه ها . آرایش نکنی چی میشه؟ :ws38:

چیزی نمیشه ولی هرکس یه عقیده ای داره حالا ممکنه کسی دوست نداشته باشه آرایش نکنه یکی هم دوست داره آرایش رو. آقایون هم برحسب ترجیحشون با خانومایی که در این زمینه هم فکرن زندگی تشکیل میدن. حالا اینکه ما بیایم بگیم خوب آرایش نکنی چی میشه به نظر من درست نیست. هرکس برای خودش عقیده و سبک خاصی تو زندگی داره بد وخوبشم برا خودشه اینکه ما بیایم برحسب تفکرات و درست و غلط های خودمون اون رو به نقد بکشیم به نظر من اشتباهه. تا کی میخوایم در مورد پوشش و ظاهر هم صاحب نظر باشیم خدا می دونه ...

البته امیدوارم از اینکه نظرم رو رک گفتم ناراحت نشده باشید دوست عزیز :icon_gol:

حالا نظرتونو نگفتید.من میگم آرایش نکنی چی میشه؟ یعنی. انسان بدون آرایش بدگله ؟

لینک به دیدگاه
حالا نظرتونو نگفتید.من میگم آرایش نکنی چی میشه؟ یعنی. انسان بدون آرایش بدگله ؟

اگه منظورتون فقط منم باید خدمتتون عرض کنم من آرایش نکنم چیزی نمیشه چون ذاتا خوشگلم :ws3: انسانم بدون آرایش بدگل نیست کسی یه همچین حرفی نزد فقط خانوما به خاطر حس ذاتی زیبایی دوستی میخوان زیباتر دیده بشن و آرایش میکنن بعضیاشونم بنا به دلایل مختلف آرایش نمی کنن این که مشکل خاصی نیست یه انتخاب شخصیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...