رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

فوتبالی که آدم ازش لذت نبره فوتبال نیست مخصوصا فوتبال مکانیکی و بی روح آلمان در ضمن از 90 به بعد که آلمان فقط در جا زده بود تو 2002 فقط دوم شد:banel_smiley_4:

به به ببین کی اینجاست. یکی از بی شمار افرادی که از اقبال بلند من بی نصیب نموندن :ws3: هنوز هم ملتمس دعا هستی جوون؟ :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قابل توجه آرتاش خانم و سارا خانم......اگه این بسته ها و کلاس ها کار ساز بود الان ایتالیا و فرانسه رسیده بودن فینال!!!!! آررررره:ws3:

آخه من موندم این آرتاش خانم چی میگه اینجا؟؟؟؟؟شوما که حتی از گروه هم بالا نیومدید!!!!به نظرم آقای عارف (که مدیر قابلی هستن:(87):) باید تمامی پست های بیست روز اخیر شما رو تو اینجا حذف کنن چون به نظر من تماما اسپم هس:whistle:

آقا یاسر توجه کنید به این موضوع که آرتاش هرچی که بخواد میتونه بگه....:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خدایی تن تاک لازم شدیم:w16:

فوتبال برد و باخت داره قرار نیست که ایتالیا همیشه قهرمان بشه یه بار میشه یه بار نمیشه نه افتخار میکنم برا تیمم کل کل کردم پاک کردنم لازم نیست

آخه تیمی که دو دوره هس که از گروهش بالا نیومده مگه افتخار کردنم داره؟؟؟؟؟ ایتالیا فقط ایتالیای ۹۴.....بعد اون ایتالیا قدرتی نبوده....:banel_smiley_4:

بله بچه ها دارن از اتاق فرمان اشاره میکنن از آقا یاسر بپرسیم:

به جز بسته های آموزشی بالا بالا و تن تاک، چه چیز دیگه ای در قهرمانی آلمان نقش داشته؟ بگین ما هم بدونیم :ws3:

یکی از بینندگان هم سوال کردن: حالا که آلمان قهرمان شده چی به هواداران ایرانیش به خصوص آقا یاسرمیرسه؟ بگین ما هم بدونیم :ws28:

آرامش رو به ما دادن!!!!!!آرامش!!!!!:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آخه تیمی که دو دوره هس که از گروهش بالا نیومده مگه افتخار کردنم داره؟؟؟؟؟ ایتالیا فقط ایتالیای ۹۴.....بعد اون ایتالیا قدرتی نبوده....:banel_smiley_4:

شما مشکلی دارین من طرفدار ایتالیام؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

بابا حتما آلمان قهرمان میشد شما به آرامش میرسیدی؟ خوب از محصولات تن تاک استفاده میکردی :ws28: عجبا :hanghead:

این مردم ایران زمین با چه چیزایی به آرامش میرسن واقعا غبطه خوردم :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
شما مشکلی دارین من طرفدار ایتالیام؟

نه!!!!!! ولی امیدوارم حداقل تو یورو۲۰۱۶ از گروهتون بالا بیاید:ws3: کاملا دوستانه دعا کردم!!!!:w73:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه!!!!!! ولی امیدوارم حداقل تو یورو۲۰۱۶ از گروهتون بالا بیاید:ws3: کاملا دوستانه دعا کردم!!!!:w73:

شما تیم خودتونو دعا کنید اینجوری که دارید پیش میرید فکر نکنم دیگه بتونه یه بار دیگه قهرمان جام بشه:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
رو این حساب که هرکس طرفدار هر تیمی که هست میتونه صحبت کنه.....:banel_smiley_4:

حرف منطقی جواب نداره.....:w16:

خیله خوب اجازه میدم آرتاش خانم هم صحبت کنه:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
حرف منطقی جواب نداره.....:w16:

خیله خوب اجازه میدم آرتاش خانم هم صحبت کنه:ws3:

من چی؟ به منم اجازه میدید؟ :ws28: بچه ها بیاید آقا یاسر الان به آرامش رسیدن برا حرف زدن اجازه بگیرید ازشون قبول میکنه:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوشم میاد نه کل کل کردم نه کری خوندم نه نظرم رو گفتم...

ولی همون تیمی رو که میخواستم "آلمان"قهرمان شد....

مبارکه...

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوشم میاد نه کل کل کردم نه کری خوندم نه نظرم رو گفتم...

ولی همون تیمی رو که میخواستم "آلمان"قهرمان شد....

مبارکه...

زنده باد!!!!!آفرین:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوباره سلام:whistle:

علیک سلام:banel_smiley_4:ببخشید بی اجازه اومدیم صحبت کردیم نمیدونستیم باس از شما اجازه بگیریم دیگه تکرار نمیشه:banel_smiley_4:

دوستان خوش بگذرونید با کل کل ما که پشیمون شدیم:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
علیک سلام:banel_smiley_4:ببخشید بی اجازه اومدیم صحبت کردیم نمیدونستیم باس از شما اجازه بگیریم دیگه تکرار نمیشه:banel_smiley_4:

دوستان خوش بگذرونید با کل کل ما که پشیمون شدیم:a030:

کل کلی نمونده که....تموم شد رفت....این کل کل ها بایستی رفاقت ها رو به هم نزدیک کنه...وگر نه با قهرمان شدن آلمان نه چیزی به من رسید و نه با اوت شدن ایتالیا چیزی از شما کم شد......:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
کل کلی نمونده که....تموم شد رفت....این کل کل ها بایستی رفاقت ها رو به هم نزدیک کنه...وگر نه با قهرمان شدن آلمان نه چیزی به من رسید و نه با اوت شدن ایتالیا چیزی از شما کم شد......:w16:

اون که 100در100.

• Like 3
لینک به دیدگاه

تبریک تبریک.... بالاخره حق به حقدار رسید....یک جام عالیییی.... پر از اتفاقات جذاب... و بیادماندنی.. از گاز سوارز گرفته تا هفت تایی شدن برزیل.... و البته بازی خوب ایران جلو ارژانتین....و در نهایتم قهرمانی المان.... به معنای واقعی کلمه یک تیم فوتبال... باشکوه ... با صلابت... با اقتدار.... هیچ چیز یک روزه بدست نمیاد... واقعا سالهاست المان حضور مثمر ثمر داره تو جام و بالاخره ثمره زحماتش رو چشید( جناس رو ثمر):ws3:....

خیلی خوش گذشت تو این تاپیک ... کل کل با بچه ها لذت بخش بود... فقط متاسفانه این هلندیا خیلی ترسو بودن حاضر نشدن با من شرط ببندن...:ws3:

و باحالترین کل کلر( کسی که کل کل میکند) این جام کسی نیست جز سارا کیا خیلی خوب بود و تا اخرین لحظه جام در مقابل المان مقاومت کرد... و این کل کلش جای تقدیر داره... ولی خب کاش طرفدار المان بود کاش:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...