رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

فکر کنم امشب ارژانتین با اون کاری که ایرانی ها تو صفحه مسی کردن از لج ایران با نیجریه مساوی کنه تا ایران هیج جوره نتونه صعود کنه . اخه این چه کاری بود اینا کردن .خوب بود اگه ایران هم گل میزد ارژانتینی ها میومدن تو صفحه دژاگر یا هرکی دیگه که گل زده فحاشی کنن؟:w000::ws28::ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متاسفم که ایران باخت ولی من از اول گفتم که میبازن واقعا بد بازی کردن خیلی خیلی..

حالمو بدکردن انقدر حرص خوردم جام جهانی هم به راحتی پر

• Like 4
لینک به دیدگاه

وقتی گروه ایران تو جام جهانی مشخص شد همه خوشحال بودن که گروهشون نسبتا راحته اما توانایی تیم فقط به یه امتیاز ختم شد اینکه مقابل آرژانتین خوب بازی کرد خیلی جای افتخار کردن نیست بوسنیم 2تا گل به آرژانتین زد.جالبم اینه باز میان میگن هیچی از ارزش های تیم ما کم نشد و مثال هم میزنن که اسپانیا و ایتالیام حذف شدن که دلشون آروم شه خنک بشه.:viannen_38:

من فقط یه بار تو عمرم از بازی تیم ملی طرفداری کردمو اون وقتی 6-7سالم بود بعد اون قشنگ گذاشتمش کنار.

• Like 6
لینک به دیدگاه
وقتی گروه ایران تو جام جهانی مشخص شد همه خوشحال بودن که گروهشون نسبتا راحته اما توانایی تیم فقط به یه امتیاز ختم شد اینکه مقابل آرژانتین خوب بازی کرد خیلی جای افتخار کردن نیست بوسنیم 2تا گل به آرژانتین زد.جالبم اینه باز میان میگن هیچی از ارزش های تیم ما کم نشد و مثال هم میزنن که اسپانیا و ایتالیام حذف شدن که دلشون آروم شه خنک بشه.:viannen_38:

حرفتون کاملا درسته و من باهاش موافقم.....تازه یادتون رفت بگید که اگه به مرحله بعد صعود میکردیم چه پول هایی که تو جیب این بازیکنا نمیرفت....در حالی که تو خونه های همین کشور مردمی هستن که شام نخورده میخوابن

حالا کاری به این حرف ها ندارم اما این جام جهانی چن تا خوبی برای تیم ما داشت....یکی اینکه ترسشون ریخت و دومی اینکه فهمیدن که اگه بخوان تو سبک جهانی فوتبال بازی کنن چه قد باید دوندگی داشته باشن:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حرفتون کاملا درسته و من باهاش موافقم.....تازه یادتون رفت بگید که اگه به مرحله بعد صعود میکردیم چه پول هایی که تو جیب این بازیکنا نمیرفت....در حالی که تو خونه های همین کشور مردمی هستن که شام نخورده میخوابن

حالا کاری به این حرف ها ندارم اما این جام جهانی چن تا خوبی برای تیم ما داشت....یکی اینکه ترسشون ریخت و دومی اینکه فهمیدن که اگه بخوان تو سبک جهانی فوتبال بازی کنن چه قد باید دوندگی داشته باشن:w16:

توی بازی قبل قرار شد نفری ده هزار دلار جایزه بگیرن. چون زیبا باختیم :ا

• Like 5
لینک به دیدگاه

فک کنم ده هزار دلار براشون کافی بوده ... چون واقعا بازی رو شل گرفته بودن w000.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه

دقیقا

البته مطمعن باشید تا دوماه بعد جام جهانی مشینن بحث میکنن بعدش دوباره به باد فراموشی میسپارن که خیلی عقبن از بقیه ی تیما.

• Like 4
لینک به دیدگاه
فک کنم ده هزار دلار براشون کافی بوده ... چون واقعا بازی رو شل گرفته بودن w000.gif

زیادیشون هم هست. کم پول میگیرن همینجوری مگه؟

ما این همه ورزش دیگه داریم که توشون موفقیم.

این پولارو اونجاها خرج کنن.

• Like 5
لینک به دیدگاه
زیادیشون هم هست. کم پول میگیرن همینجوری مگه؟

ما این همه ورزش دیگه داریم که توشون موفقیم.

این پولارو اونجاها خرج کنن.

منظورمو نگرفتی ... انگار واسه همون ده هزار دلار رفته بودن برزیل vahidrk.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

یه کشتی گیر که تو رده جهانی میره مطرح میشه قرارداد فصلش یه دهم یه فوتبالیست متوسط تو باشگاه استقلال و پرسپولیس هست

جام جهانی قشنگه ها خیلی هم جذابه منم نمیگم تیم ما شرکت نکنه اما بهتره تو ورزش هایی که استعداد داریم سرمایه گذاری بشه...مگه ما الان از تیم والیبالمون راضی نیستیم؟؟؟اون چه قد پول میگیرن؟؟؟؟؟

یه کم کاشکی چشامون باز باشه.....ما آخر شدیم تو گروه جام جهانی....با یه امتیاز و یه گل زده....نمیگم بد بود اما خوبم نبود که یه همچین پاداشی فقط برای یه بازی در نظر بگیرن....این جام جهانی یه حرکت رو به جلو تو فوتبال ما بود....فقط همین

اینجور فک کنیم واقع بینانه تره....:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...