رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

که این طور....من زدم طرفدارای اسپانیا و ایتالیا رو ناکار کردم یه آتش زیر خاکستر رو شده برای کل کل......:w02:

خوشبختم آقا مهدی.........یاسر هستم...آخه هلند اگه تیم بود که دو تا از استرالیا نمیخورد.....:ws3:

بازی با شیلی هم برد حق شیلی بود چون توپ تمام وقت تو زمین هلند بود.....آره جونم:banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:واقعا به نظرتون آلمان قهرمان میشه؟نه میشه؟واقعا میشه؟جان آمریکا میشه؟نوچ نمیشه :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:واقعا به نظرتون آلمان قهرمان میشه؟نه میشه؟واقعا میشه؟جان آمریکا میشه؟نوچ نمیشه :w16:

یا ارژانتین.. یا یکی از تیمهای سیاه پوست...:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

به به!!!! طرفدار تیم پیرمرد ها!!!! حالتون خوبه؟؟؟؟:ws3:

حالا ازتون میپرسم واقعا به نظرتون ایتالیا قهرمان میشد؟نه میشد؟واقعا میشد؟جان آمریکا میشد؟نوچ نمیشد:ws28:

بدون تعصب میگم من آلمانی ها رو اصن تایید نمیکنم دوسشونم ندارم اما امسال قهرمانن:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
به به!!!! طرفدار تیم پیرمرد ها!!!! حالتون خوبه؟؟؟؟:ws3:

حالا ازتون میپرسم واقعا به نظرتون ایتالیا قهرمان میشد؟نه میشد؟واقعا میشد؟جان آمریکا میشد؟نوچ نمیشد:ws28:

بدون تعصب میگم من آلمانی ها رو اصن تایید نمیکنم دوسشونم ندارم اما امسال قهرمانن:w16:

نشد که نشد 8سال پیش که شد:w16:

این خط---- اینم نشون*انم کلاه زر نشون^^^^^^ قهرمان نمیشه:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آقا مهدی.....فن خال خیلی یه دندس...

استکلنبرگ رو نیاورد برا هلند....ببینید کی گفتم این هلند از خط دفاعی و دروازه بان ضربه بدی رو میخوره...اگه یه بازی به پنالتی بکشه من میگم هلند بازنده بازیه:w16:

هلند همیشه خوب بوده ولی این جام نمیتونه کاری کنه...روبن رو هم خیلی قبول دارم اما.....

آلمانی ها که نژاد پرستن قبول.....اصن بر خورد خوبی هم نداشتن قبول....ولی تیم خوبیه...من مطمئنم به راحتی میره تا فینال:a030:

شما هم که اصن نژاد پرست نیستیا!!!!!:whistle::ws3:

استکلبرگ سنش بالا رفته و جون گرایی کرده فن خال ... هلند داره از روی خط حمله قویش استفاده میکنه .. دفاع هلند هم تقریبا خیلی بوده و میتونه تا خوده فینال بره

اینقدر خوب بازی میکنه هلند که به پنالتی نمیکشه بکشه هم موفقه

آلمان راهش برای فینال هموارتره ولی باز جام جهانی هر اتفاقی میافته

نه اصلا نژاد پرست نیستم :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
استکلبرگ سنش بالا رفته و جون گرایی کرده فن خال ... هلند داره از روی خط حمله قویش استفاده میکنه .. دفاع هلند هم تقریبا خیلی بوده و میتونه تا خوده فینال بره

اینقدر خوب بازی میکنه هلند که به پنالتی نمیکشه بکشه هم موفقه

آلمان راهش برای فینال هموارتره ولی باز جام جهانی هر اتفاقی میافته

نه اصلا نژاد پرست نیستم :w02:

عجله نکنید آقا مهدی....من به شما ثابت میکنم همین بازی با مکزیک دچار مشکل میشه هلند.....:ws3:

ببینم این تیم جوون شما میتونه به اوچووا گل بزنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟....بی اغراق بهترین گلر این جامه.... :a030:

لینک به دیدگاه
نشد که نشد 8سال پیش که شد:w16:

این خط---- اینم نشون*انم کلاه زر نشون^^^^^^ قهرمان نمیشه:w16:

:there:

عیب نداره..... ایتالیا تیمی هست که با خاطراتش زندس.... که ما ۱۲ سال پیش رفتیم فینالو قهرمان نشدیم و ۱۲ سال بعدش میرسیم فینال و قهرمان میشیم:ws28:

خط و نشون رو نگه دارید چون بعدا از همین پست علیه خودتون استفاده میکنم آرتاش خانم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:there:

عیب نداره..... ایتالیا تیمی هست که با خاطراتش زندس.... که ما ۱۲ سال پیش رفتیم فینالو قهرمان نشدیم و ۱۲ سال بعدش میرسیم فینال و قهرمان میشیم:ws28:

خط و نشون رو نگه دارید چون بعدا از همین پست علیه خودتون استفاده میکنم آرتاش خانم:ws3:

فوتبال برد و باخت داره دوس داشتم ایتالیا بیاد بالا اما از حذف شدنش ناراحت نشدم اما من میگم آلمان قهرمان نمیشه حالا ببینید کی گفتم برا دعوا و کل کل نمیگم حسم میگه:icon_gol:

ما عین کف دست صافیم هیشکی نمیتونه بر علیه ام کاری کنه:icon_redface:

• Like 1
لینک به دیدگاه
بدون شرح...:ws3:

d5bb2852de99c9c08ada03700ee9a63a_1076_.jpg

خو بیچاره یاد بچگیهاش افتاده یادتونه میخواستیم ساعت درست کنیم؟

اینم خواسته واسه دوستش ساعت درست کنه فقط جاشو اشتباه گاز گرفت:ws3:

7ysysad3ypyd5dmtc23.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
خو بیچاره یاد بچگیهاش افتاده یادتونه میخواستیم ساعت درست کنیم؟

اینم خواسته واسه دوستش ساعت درست کنه فقط جاشو اشتباه گاز گرفت:ws3:

7ysysad3ypyd5dmtc23.jpg

:ws28::w58:ایناچیه ایا؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
فعلا هم ایتالیا حذف شد هم اسپانیا..

امسال جام رو افریقایی ها و سیاه پوستا میگیرن شک نکنید...:icon_gol:

آفریقایی ها هم مثل قبل خوب نبودن که :w58: فعلاً دوتاشون حذف شدن و ایشالا امشب سومیشونم حذف میشه :ws3:

غنا

جام تو دستان نارنجی پوشان :w02:

آفرین به تو. تو که انقدر خوش سلیقه ای پ چرا رای ندادی :ws3:

که این طور....من زدم طرفدارای اسپانیا و ایتالیا رو ناکار کردم یه آتش زیر خاکستر رو شده برای کل کل......:w02:

خوشبختم آقا مهدی.........یاسر هستم...آخه هلند اگه تیم بود که دو تا از استرالیا نمیخورد.....:ws3:

بازی با شیلی هم برد حق شیلی بود چون توپ تمام وقت تو زمین هلند بود.....آره جونم:banel_smiley_4:

نداشتیما یاسر جان :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
آفریقایی ها هم مثل قبل خوب نبودن که :w58: فعلاً دوتاشون حذف شدن و ایشالا امشب سومیشونم حذف میشه :ws3:

غنا

آقا محمد ما خیلی مخلصیم.....:icon_gol::icon_gol:

اصن هلند قهرمانه.....:ws3:

نبینم اینجا اسم تیم دیگه ای ببرینا:w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا محمد ما خیلی مخلصیم.....:icon_gol::icon_gol:

اصن هلند قهرمانه.....:ws3:

نبینم اینجا اسم تیم دیگه ای ببرینا:w000:

چاکریم بابا. خب دیگه پس تاپیکو ببندیم قهرمان مشخص شد :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چاکریم بابا. خب دیگه پس تاپیکو ببندیم قهرمان مشخص شد :ws3:

شما هلندیا منتظر کنار کشیدن ما آلمانیا بودین.....وگرنه اسپانیا و ایتالیا که باید میرفتن منچ بازی میکردن....:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اولا چرا تک رای؟؟؟

من اعتراض دارم..:w000:

من طرفدار ایتالیا و اسپانیام ولی به خاطر بوفون و پیرلو و بقیه عزیزان ایتالیا رو انتخاب کردم

فقط ایتالیا:ws3:

تسلیت میگم گندم جان.... :ws3::ws28::w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

غنا

بشین پس نگاه کن. من با غنا کارندارم که.. یا سیاه پوستا یا ارژانتین شک نکنید...:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما هلندیا منتظر کنار کشیدن ما آلمانیا بودین.....وگرنه اسپانیا و ایتالیا که باید میرفتن منچ بازی میکردن....:ws3:

شماها طرفدار ایرانتون هستید یا ....

یکی باید به خودم بگه.

ایران ایران ایران ایران...:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...