رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

:whistles:

میبرییییییییممممممممممممم:1111:

فقط میبریممممم:w000::ws3:

کارلوس شیییییییرهههههههه:hapydancsmil:

بازی ایران و ارژانتین یادت نره تنقلات زیاد بخری بخوری.. ناخناتو بجاش نجوی.. بشین.. تماشاکن.. جو گیر نشو.. توهم فانتزی هم نزن...:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کلا ناامیدم کردی:banel_smiley_4:

عاقا هرچی علی میگه گوش کنید

ایراااااااااان ایراااااااااااااان ایراااااااااااان ایراااااااااااان:hapydancsmil::banel_smiley_4:

کسی نمیگه ایران میبازه که..

این علی هم جو گیر میشه..

ایران ایرانم راه نندازید..

کلا تجربه ثابت کرده زیاد ایران ایران کنید میبازید...:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بازی ایران و ارژانتین یادت نره تنقلات زیاد بخری بخوری.. ناخناتو بجاش نجوی.. بشین.. تماشاکن.. جو گیر نشو.. توهم فانتزی هم نزن...:ws3:

:icon_razz:

که چیییی؟؟؟

من شانس بیارم انگشتمو حین تماشا گاز نگیرم بخورمممم

یه دفه وسط بازی میگه:

توپ دست بازیکنای تیم ماس.... دژاگه... پاس میده به رضا قوچان نژاد... بازم دژاگه و توی دروازههههه:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

گل برای تیم ایراننننن

مسی رو میبینیم که در نهایت نا باوری بهت زده وایساده و عین ماست میفته زمییییننننن:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

که چیییی؟؟؟

یه دفه وسط بازی میگه:

توپ دست بازیکنای تیم ماس.... دژاگه... پاس میده به رضا قوچان نژاد... بازم دژاگه و توی دروازههههه:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

گل برای تیم ایراننننن

مسی رو میبینیم که در نهایت نا باوری بهت زده وایساده و عین ماست میفته زمییییننننن:w02:

:ws28:یه تست مجری گری ورزشی بده.. بهت میاد

وای علی توهمتو دوست دارم...:ws28:

اینو میل کن خنک شی:

n9bp2wegtwrrnc9k8v6h.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
آره دیگه

خسرو حیدری میزنه تو گل دیگههههه:hapydancsmil:

آره احتمالش هم هست آرژانتین ببازههه:ws3:

ما ببریمممممم:hapydancsmil::hapydancsmil:

آره 100درصد :ws28:22o4wu6ueaqxgkdec8v.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws28:یه تست مجری گری ورزشی بده.. بهت میاد

وای علی توهمتو دوست دارم...:ws28:

اینو میل کن خنک شی:

n9bp2wegtwrrnc9k8v6h.jpg

توهم نیییی:w000:

واقعیتههههه:w16:

آره 100درصد :ws28:22o4wu6ueaqxgkdec8v.jpg

مسی کی هه اصن؟؟؟:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

توجه کردین بیشتر بازی قوچان نژاد،دژاگه بود بیچاره ها اینقدر دویدن دویدن به جاهای خوب رسیدن:ws28:

اینقدر گفتن این نیجریه قدرت بدنی خوبی دارن هی میفتادن 5 دقیقه ،5دقیقه بیرون بودن اگه قوی نبودن که 11 نفر به دقیقه 45 نرسیده جنازه بودن:ws3:

حال کردین چه جوری میزدن جا پاشون نیوفته نامحسوس میزدن:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ولی علی اقا بچه ها.. ایشالله ایران میبره.. :icon_gol:

:2rqfst4:

توجه کردین بیشتر بازی قوچان نژاد،دژاگه بود بیچاره ها اینقدر دویدن دویدن به جاهای خوب رسیدن:ws28:

اینقدر گفتن این نیجریه قدرت بدنی خوبی دارن هی میفتادن 5 دقیقه ،5دقیقه بیرون بودن اگه قوی نبودن که 11 نفر به دقیقه 45 نرسیده جنازه بودن:ws3:

حال کردین چه جوری میزدن جا پاشون نیوفته نامحسوس میزدن:ws28:

ولی ایرانیا کلا خوراکشون مصدوم کردنههههه

لوئیس فیگو رو یادتونهههه؟؟؟:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه

خیلیکسل کننده بود نوع بازی ... حوصلم سر رفت...ولی نتیجه خوب بود و اینم بخاطر هوشمندی کی روش که خوب و با برنامه عمل کرد ایران اگر هر بازی غیر از این داشت نیجریه راحت میبردش... هر چند ما خوش شانس بودیم نیجریه اصلا خوب بازی نکرد... ولی این سبک بازی من و میترسونه چون دفاع بخصوص حقیقی تو دروازه قوی نبودن و راحت با چند تا پاس و یکمیم تکنیک میشه دروازه ایران رو باز کرد که ارژانتین توش استاده..بوسنیم اگه خوب باشه ایران شانس زیادی جلوش نداره ...ولی باید امیدوار بود به هر حال میشه به صعود فکر کرد فکر کردن که ضرر نداره:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
:2rqfst4:

ولی ایرانیا کلا خوراکشون مصدوم کردنههههه

لوئیس فیگو رو یادتونهههه؟؟؟:ws28:

آی گفتین جای کعبی من قبلا به شخصه خالی کردم:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه

که چیییی؟؟؟

یه دفه وسط بازی میگه:

گل برای تیم ایراننننن

عین ماست میفته زمین؟؟؟ :ws28: خیلی باحالی شما نمی دونم چرا برا حمایت تیم ملی شما رو نفرستادن برزیل :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خیلیکسل کننده بود نوع بازی ... حوصلم سر رفت...ولی نتیجه خوب بود و اینم بخاطر هوشمندی کی روش که خوب و با برنامه عمل کرد ایران اگر هر بازی غیر از این داشت نیجریه راحت میبردش... هر چند ما خوش شانس بودیم نیجریه اصلا خوب بازی نکرد... ولی این سبک بازی من و میترسونه چون دفاع بخصوص حقیقی تو دروازه قوی نبودن و راحت با چند تا پاس و یکمیم تکنیک میشه دروازه ایران رو باز کرد که ارژانتین توش استاده..بوسنیم اگه خوب باشه ایران شانس زیادی جلوش نداره ...ولی باید امیدوار بود به هر حال میشه به صعود فکر کرد فکر کردن که ضرر نداره:ws3:

حقیقی که کلاً بگیر نگیر داره. ولی چطوری الان نتیجه گرفتی که حقیقی تو این بازی قوی نبود؟ :ws3:

تو حالا خیلی فکر خوش نکن :ws3: لحظه شماری میکنم واسه نیمه نهایی که هلند به آلمان میخوره :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حقیقی که کلاً بگیر نگیر داره. ولی چطوری الان نتیجه گرفتی که حقیقی تو این بازی قوی نبود؟ :ws3:

تو حالا خیلی فکر خوش نکن :ws3: لحظه شماری میکنم واسه نیمه نهایی که هلند به آلمان میخوره :w02:

عزیزم تو مو میبینی و من ریزش مو:ws3:

من جای تو بودم دعا میکردم این اتفاق هرگز نیافته وگرنه ژرمنا نشونتون میدن فوتبال واقعی و به دور از خودخواهی یعنی چی....:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

امروز مسابقه ایرانههههههههههههههههههههههههههههههههههه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ایرانی ها بیاید لایک کنید...

ولی انتخابم ارژانتینه...

ولی امروز طرفدار ایرانمونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم هورااااااااااااا

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...