رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 137
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درصدهات چطور بوده مگه مهندس؟

داش من 60 درصد ساخت زدم اما اینجا سنجش بر خلاف جهای دیگه بعضی سوالارو اشتباه کلید داده منم 4 سوال ساختو اعتراض کردم با عکس عینا از خود کتاب مرجع فرستادم براشون واقعا براشون متاسفم که 12 تست من بشه 4تا درست و 8 تا غلط

لینک به دیدگاه
داش من 60 درصد ساخت زدم اما اینجا سنجش بر خلاف جهای دیگه بعضی سوالارو اشتباه کلید داده منم 4 سوال ساختو اعتراض کردم با عکس عینا از خود کتاب مرجع فرستادم براشون واقعا براشون متاسفم که 12 تست من بشه 4تا درست و 8 تا غلط

هر کدوم رو اعتراض زدی. بنویس بقیه هم برن بزنن.

چی بگم

نمخام نا امیدت کنم مهندس. ولی 4 درست 8 غلط اصلا خوب نیست. البته نه سربازی رفتن اخر دنیاس نه کنکور قبول شدن.

باورکن تو بدتریییییین شرایط، واقعا واقعا لطف خدا شمال حال من شده. البته خیلی وقتها هم اینطور نشده و برای خیلی از افراد. شما امار احتمالات پاس کردی دیگه. بین شدن و نشدن همیشه احتمال 50-50 هست.

من میگم خدا هر کی رو بخاد از جایی روزی می ده ک هیچ نیروی عقلانی نمیتونه توجیه ش کنه.

بگذریم از اینکه تعریف خدا چیه و اینطور بحث های فلسفی ک بیش از 4-5 ساله روش کار کردم و تحقیق کردم.

بقیه دروس رو نزدی؟

لینک به دیدگاه

من میگم خدا هر کی رو بخاد از جایی روزی می ده ک هیچ نیروی عقلانی نمیتونه توجیه ش کنه.

بگذریم از اینکه تعریف خدا چیه و اینطور بحث های فلسفی ک بیش از 4-5 ساله روش کار کردم و تحقیق کردم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد و هر کس بر خدا توکّل کند ، کفایت امرش را می کند خداوند فرمان خود را به انجام می رساند و خدا برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است!

لینک به دیدگاه

مهندس جان بنظر بنده کلید سنجش درسته به جز یک سوالش و اون هم سوال 112

لینک به دیدگاه

و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد و هر کس بر خدا توکّل کند ، کفایت امرش را می کند خداوند فرمان خود را به انجام می رساند و خدا برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است!

مهندس جان بنظر بنده کلید سنجش درسته به جز یک سوالش و اون هم سوال 112

بنظرتون شبانه جایی قبول میشم با این درصدا

ساخت 47

بقیه صفر:ws3:

اگ 112 همون الماس ه. منم موافقم :banel_smiley_4:

امید ب خدا.

من از دوستم شنیدم.حدودا 300 شد. فردوسی داره تموم می کنه.

ساخت حدود 50

جامدات 20-15

فردوسی قبولی.

حالا این ک شما هم میگی خیلی نسبیه. ممکنه امسال همه بالای 40 زده باشن.ممکن هم هست، شما رتبه خیلی خوبی داشته باشی.

درصد ساختت خوبه. احتمال اینکه قبول بشی و یا حتی تو تکمیل ظرفیت شامل بشی هست.

لینک به دیدگاه
اگ 112 همون الماس ه. منم موافقم

اونو که من کلا بیخیال شدم . بنظرم این یک سوال سلیقه ایه

سوال 112:

کتاب دکتر رازفر:

با افزایش شعاع نوک قلم مقاومت لبه برش در نوک قلم افزایش پیدا میکند و باعث طول عمر قلم میشود.در ضمن ناهمواری سطح ماشین کاری شده کاهش پیدا میکند

این جمله عینا تو کتاب هست.

بعد سنجش توی پاسخنامه جواب را یه گزینه دیگه زده !!!!!!!!! من نمیدونم شاید گزینه ای را که سنجش زده هم درست باشه اما با این حال این گزینه ای را که من زدم هم طبق نوشته دکتر رازفر درسته . پس الان تکلیف چی میشه؟

امید ب خدا.

من از دوستم شنیدم.حدودا 300 شد. فردوسی داره تموم می کنه.

ساخت حدود 50

جامدات 20-15

فردوسی قبولی.

.

خب من چون درسهای دیگه را نزدم قطعا رتبه خوبی نمیارم از طرفی امسال ساخت آسون بود(به نسبت سالهای گذشته) به همین خاطر بعید میدونم جایی قبول شم. فقط خدا کنه اگه قراره قبول شم روزانه قبول شم و اگر شبانه امکانش هست قبول شم اصلا رتبه نیارم . (اینقدر بدم میاد از اینکه پول بدم واسه درس خوندن). البته من توقع ندارم قبول شم چون واقعا امسال تلاشی نکردم

ولی بازم توکل به خدا:

ومن يتوكل علي الله فهو حسبه إن الله بالغ أمره قد جعل الله لكل شي‏ءٍ قدراً (سوره طلاق ، آيه 3)

وهر كس كه بر خداتوكل كند ، خدا امر او ار كفايت مي كند ؛ خداوند فرمان خود را به انجام مي رساند به يقين خدا براي هر چيزي اندازه اي قرار داده است.

لینک به دیدگاه
هر کدوم رو اعتراض زدی. بنویس بقیه هم برن بزنن.

چی بگم

نمخام نا امیدت کنم مهندس. ولی 4 درست 8 غلط اصلا خوب نیست. البته نه سربازی رفتن اخر دنیاس نه کنکور قبول شدن.

باورکن تو بدتریییییین شرایط، واقعا واقعا لطف خدا شمال حال من شده. البته خیلی وقتها هم اینطور نشده و برای خیلی از افراد. شما امار احتمالات پاس کردی دیگه. بین شدن و نشدن همیشه احتمال 50-50 هست.

بقیه دروس رو نزدی؟

نه داش من فقط مثل کاردانی و کارشناسی روی ساخت حساب کرده بودم که اینطوری شد

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

با ریاضی 10 جامدات 20 ساخت 30 شانسی برای قبولی شبانه یا روزانه شهرستان ها دارم؟

شبانه شاید جایی قبول شی اما روزانه بعید میدونم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

به نظر شما با این درصدها رتبم توی تبدیل چند میشه؟ممنون میشم جواب بدین

ریاضی 37

سیالات 38

جامدات 15

معدل 17.35

بنظر من بین 1200 تا 1700

لینک به دیدگاه

اینم رتبه و تراز های قبولی های سال قبل که در دانشگاه قبول شدن میتونین مقایسه کنین

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...