رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

یه نگاهی به این تست بنداز:

(مهندسي مكانيك 81)

1) با افزايش بار استاتيك و دامنه نوسان ، سرعت باربرداري زياد مي شود و زبري سطح افزايش مي يابد.

2) با افزايش فركانس و دامنه نوسان سرعت باربرداري زياد مي شود و فرسايش ابزار كاهش مي يابد.

3) با افزايش اندازه ذرات ساينده و بار استاتيك سرعت باربرداري زياد مي شود و فرسايش ابزار افزايش مي يابد.

4) سرعت باربرداري در بار استاتيك مشخص و دامنه نوسان معين ماكزيمم مي شود و با افزايش زياد فركانس تغيير مهمي نمي يابد.

جواب:

- گزينه (2) صحيح است.

افزايش دامنه نوسان و اندازه داده ها تا مقدار بهينهاي سرعت بار برداري را افزايش ميدهد لذا گزينه 2 درست است.

اره درست میکی ولی گزینه جنس ابزار هم من مستند دارم که درسته پس باید منتظر کلید سنجش باشیم

موتورهای پله ای بدون مدار بسته کار میکنند ولی تو گزینه ها بود با مدار بسته نظرت راجع این تست چیه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 137
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اره درست میکی ولی گزینه جنس ابزار هم من مستند دارم که درسته پس باید منتظر کلید سنجش باشیم

موتورهای پله ای بدون مدار بسته کار میکنند ولی تو گزینه ها بود با مدار بسته نظرت راجع این تست چیه؟

در ضمن پاسخ تستی که دادی طبق کلید سنجش 81 گزینه 4 نه 2

لینک به دیدگاه

من این سوال را باتوجه به کتاب مدرسان جواب دادم. اونجا عیناً گفته موتورپله ای برای مقاصد آموزشی است. اما اینی که مداربسته برای پله ای استفاده میشه یا مدارد باز اینو نمیدونم.

در خصوص فرکانس ارتعاشات در روش usm حق با شماست.

لینک به دیدگاه
من این سوال را باتوجه به کتاب مدرسان جواب دادم. اونجا عیناً گفته موتورپله ای برای مقاصد آموزشی است. اما اینی که مداربسته برای پله ای استفاده میشه یا مدارد باز اینو نمیدونم.

آره تو مدرسان گفته پله ای برای کارهای کوچک و آموزشی اما برای مدار باز که تست کنکور اشتباه زده ولی ب نظرم همین جواب درسته

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان

پس چرا سوالات ساخت رو نداره؟

لینک به دیدگاه
معلوم نیس این سوالای ساخت چی درسته چی غلط هرکی ی چی میگه:banel_smiley_4:

اگ بخایین می تونیم بررسی شون کنیم

ولی ب هدف اینکه بهتر یاد بگیریم

انشالللللللللللله. جواب های سنجش هم همون جوابهای درست باشه. :hanghead: واقعا نیم دونم چی بگم. بگم بیسواد. بگم کم سواد. بگم سهل انگاری. نمی دونم...

خانه ام اتش گرفتست. از کجای این خونه بگم... روحت شاد اخوان.

البته خیلی از سوالای ساخت رو ک دیدم. منبع خاصی ندارن. مثلا اون شکل قالب عمیق یا همون سی ان سی عجیب پله ای یا سرو

یا حتی همون جنس ابزار :banel_smiley_4:

یا همون وایرکات و لیزر :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اگ بخایین می تونیم بررسی شون کنیم

ولی ب هدف اینکه بهتر یاد بگیریم

انشالللللللللللله. جواب های سنجش هم همون جوابهای درست باشه. :hanghead: واقعا نیم دونم چی بگم. بگم بیسواد. بگم کم سواد. بگم سهل انگاری. نمی دونم...

خانه ام اتش گرفتست. از کجای این خونه بگم... روحت شاد اخوان.

البته خیلی از سوالای ساخت رو ک دیدم. منبع خاصی ندارن. مثلا اون شکل قالب عمیق یا همون سی ان سی عجیب پله ای یا سرو

یا حتی همون جنس ابزار :banel_smiley_4:

یا همون وایرکات و لیزر :banel_smiley_4:

آره ب نظر من سوالای کاردانی به کارشناسی خیلی استاندارد تره اونجا من 60 درصد زدم راحت چون جالب و بررسی شده بود اینجا 30 درصد سوال های ساخت جواب میتونست دوتا باشه در بعضی از کتابا نوشته اون یکیو بعضیا این یکیو در کل کنکوری که از 9 کتاب بیاد 20 تا اونم چرت سوال بیاره معیار خوبی برای قبولی نیس:w16:

لینک به دیدگاه
در کل کنکوری که از 9 کتاب بیاد 20 تا اونم چرت سوال بیاره معیار خوبی برای قبولی نیس:w16:

من چند ساله که دارم کنکور میدم. البته فقط یکسال با آمادگی رفتم سرجلسه و بقیه رو همینجوری رفتم.

نتیجه ای که گرفتم اینه که برای قبولی در کنکور ارشد ساخت شما باید روی درس ریاضیات و جامدات سرمایه گذاری کنی و ساخت و تولید معمولی بخونی تا بتونی بالای 25 درصد بزنی.

مثلا دو سال پیش من 5 ریاضی زدم 33 جامدات و 30 ساخت رتبم شد 700

دوستم 25 ریاضی زد 23 جامدات 33 ساخت رتبش شد 230

اون قبول شد و من قبول نشدم.

فقط به خاطر اینی که 20 درصد ریاضی از من بیشتر زده بود. واقعیت اینه که چون سوالات ساخت هیچگاه استاندارد نبوده رقابت روی درسهایی مثل ریاضی و جامدات هست . ساخت تولید همه زیر 40 میزنن و کمتر کسایی بالای 40 میتونن بزنن.

هیچ تضمینی وجود نداره که تو کل رفرنس ها را بخونی و با 20 تا سوال ساخت تولید آشنا باشید . یه زمونی من کتاب ساخت نبود که نخونده باشم (سال 90) اما وقتی رفتم سرجلسه 50 درصد سوالات به گوشم هم خطور نکرده بود . ساخت تولید شانسیه از این حیث که تو کجا رو خونده باشی و از کجا سوال بیاد .ولی خب هرکسی بتونه بالای 30 بزنه به شرطی که ریاضیات و جامدات رو هم بالای 20 بزنه صد در صد رتبه خوبی میاره

لینک به دیدگاه

9t

سوال 53 جوابش چی میشه؟ من زدم درجهت x از 2 به 1 کسی نظری نداره؟

سوال 63 جوابش فکر کنم اینطوری نمیشه .

سال 57 جوابش فکر کنم 9.85 میشه فکر کنم

سوال 53 از 1 به 2 میشه چون تغییرات آنتروچی در هر جهتی مثبت باشه جریان در اون جهته ds=ln(t2/t1)-Rlnp2/p1

63 و 57 رو نزدم و اون سوال ریاضی رو هم من غلط زدم یا 1/e شما میشه یا 1

لینک به دیدگاه
بالاخره سوالاهای 94 به صورت کامل

دستت طلا ایششالله کلیدشم بیاد ببینیم آیا خراب کردیم یا نه :ws28:

لینک به دیدگاه
این بر حسب دفترچه ای که سنجش داده جواب داده دیگه آره؟

اره.

ولی زیاد نمیشه رو اینا حساب کرد ها. چون کلا هر کی برا خودش ی استدلال داره برا جواب :ws3:

اگ فرصت داشتی ی سر بیا اینجا

http://www.noandishaan.com/forums/thread60604-5.html

لینک به دیدگاه
اره.

ولی زیاد نمیشه رو اینا حساب کرد ها. چون کلا هر کی برا خودش ی استدلال داره برا جواب :ws3:

اگ فرصت داشتی ی سر بیا اینجا

http://www.noandishaan.com/forums/thread60604-5.html

کلید مدرسان هم سوتی زیاد داده هی پاک کرده اما کلا باس واستیم ببینیم سنجش ج خوابی دیده برامون :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...