رفتن به مطلب

بدشانسی یعنی؟؟

*Mars*

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 162
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

Rose6

?

بد شانسی که چه عرض کنم!!! بخت بد!:whistle:

اینکه با کلی ذوق فیلم عروسیتو بذاری ببینی !فکر میکنی چی میبینی!!!؟؟از اول تا اخر همه از کمر به پایین تو کادر فیلمن! واااااااااااااااای خدا :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی :

از خیابون بخوای رد بشی کلی هم شیک و ترتمیز کردی بری برای یه ملاقات مهم یه ماشین بیاد رد شه با سرعت هرجی اب گلی بریزه رو مانتو شلوار رو کفشت چی میشه...

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی بری یه لباس خوشگل و ناز و گرون بخری با کلی ذوق و شووووووووق

بعد تو راه برگشت وسایلتو ازت بدزدن!

لباستم بپره....:hanghead:

ولی به جهنم گور باباش! مامانم میگه بلا بوده دفع شده:ws3:

لینک به دیدگاه

بدشانسي يعني همه كارات جور بشه بري سركار موقع امضاي قرارادادكه ميشه يكي از در ميرسه وميگه آقا مالايق اين پست و مقام بوديم وتمام كاراي شما بيهوده بشه واون طرف كار شما را از دستتون در بياره!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
بدشانسی یعنی

برا اولین بار عاشق بشی،اونم عاشق یکی از استادات

اونوقت بفهمی که طرف زن دارهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

بدشانسی یعنی اینکه بری حموم بعد آب سرد شه! :sad0:TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

این دوتا بدشانسی برام پیش اومده....

حالت اولو که میدونستم زن داره...اما دوسش داشتم...البته هنوزم دارم.:ws3:

حالت دومم که هر هفته دارم تجربه میکنم....قبل و بعد حموم رفتن من اب گرمه منکه میرم یخ میکنه...TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
بد شانسی یعنی بری بیرون کیف پولت خونه جا بمونه

ازین بدشانسیا نداشتم...من همیشه پولام تو جیب شلوارم میذارم...جا بمونه هم مهم نیست..

لینک به دیدگاه

بد شانسی یعنی با کلی تلاش و زحمت یه راه سنگی توی روخونه درست کنی و موقع رد شدن ازش یکی هلت بده بیوفتی تو آب خیس شی.....:icon_razz:

لینک به دیدگاه

بد شانسی یعنی توی روز خاستگاری دوستات قرار کوه بذارن و تو توی دوراهی گیر کنی و مجبور شی دست از تفریحت بکشی........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی سقوط از ارتفاعات.. بری کوه.. و فقط تو سقوط کنی.. اونم در ارتفاعات بالا. شانس اوردیم خاکی بود.. وگرنه رسما .. امروز ختمم بود.. ولی هیچ چیزم نشد و فقط خندیدم:ws3:

لینک به دیدگاه
بد شانسی یعنی توی روز خاستگاری دوستات قرار کوه بذارن و تو توی دوراهی گیر کنی و مجبور شی دست از تفریحت بکشی........:banel_smiley_4:

ببين الان شما يكم زاويه ديدي بدي داري :ws3:

در اين زوگار تنگ و دلگير بي شوهري ، پيدا شدن خواستگار يعني خوش شانسي ! :ws3:

ليكن الان شما خوش شانسي :gnugghender:

لینک به دیدگاه

بد شانسی و خوش شانسی اصلا وجود خارجی نداره این زاییده ذهن ماست که اشتباهات یا بی فکری خودمونو و دیگرونو در ارتباط با خودمون میزاریم پای شانس بد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...