رفتن به مطلب

بدشانسی یعنی؟؟

*Mars*

ارسال های توصیه شده

بد شانسی یعنی 10 ساعت بشینی پای لپ تاپ نقشه اتوکدی بکشی بعد ببریش توی اسکچ ببینی هر تیکه نقشه یه جا رفته.دیگه خستم شده.نمیدونم چرااااااااااا این اسکچ اینجوریه.عاقااااااااا یکی کمکم کنه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 162
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

Rose6

?

بدشانسی یعنی یه امتحان سخت داشته باشی و فرصتتم کم باشه. با یه مراقب از قبل هماهنگ کرده باشی که بیاد و سر جلسه باشه تا بتونی تقلب کنی. ولی سرجلسه یه مراقب دیگه بیاد. اونم از نوع وحشیش :4564::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بد شانسی یعنی 10 ساعت بشینی پای لپ تاپ نقشه اتوکدی بکشی بعد ببریش توی اسکچ ببینی هر تیکه نقشه یه جا رفته.دیگه خستم شده.نمیدونم چرااااااااااا این اسکچ اینجوریه.عاقااااااااا یکی کمکم کنه

بیایین تالار مکانیک

لینک به دیدگاه
وقتی میگن تک دخملم یکی یه دونه و...... خوب اینارو هم داره خو این خوش شانسی خواهرم12942_%2836%29.gif

نه برادر تو اونم شانس نداشتیم ، والا پسر بزرگ همه کاره میشه دختر کارگر :4564:

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی اینکه ساعت 3 صبح بخوای دود کنی بعد میبینی که فندکت کنارش ترک خورده گازش تخلیه شده!!!

بد شانسی از اون بدتر اونه که فقط یک نخ سیگار داشته باشی بری با شمک آبگرمکن روشنش کنی اشتباهی سروته روشن کنی فیلترش بسوزه :icon_pf (34):

بدشانسی اینه که بدشانسی اینه که بری چایی بیاری ببینی سر کتری آب ریختن جوش بیاد :ws28: این از همه بدتره

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی میری حموم همون موقع مامان آبو باز میکنه و تا لحظه ای که حمومت تموم نشده آبو نمی بینده. به محض اینکه میای بیرون کار مامان هم تموم شده:w000:

لینک به دیدگاه
بدشانسی یعنی میری حموم همون موقع مامان آبو باز میکنه و تا لحظه ای که حمومت تموم نشده آبو نمی بینده. به محض اینکه میای بیرون کار مامان هم تموم شده:w000:

این یک درد مشترک بین همه جووناست :ws3:

اگه مامانای ماها اینترنتی بودن و عضو این سایت بودن ، میومدن توی تاپیک لذتهای کوچک زندگی میگفتن لذت زندگیمون اینه که وقتی بچه هامون حموم هستن به یک بهانه ای شیر اب رو باز کنیم ، یا ظرف بشوریم یا غذا درست کنیم و... :ws3:

لینک به دیدگاه
به بقیه تقلب برسونی، اونوقت نمره ات از همه کمتر بشه و یه چیزی در حد داغون:4564:

ای جااااااانم.....

راست میگه بنده خدا....جلوی من نشسته بود....برگشم کاملا زیر نگاه من بود.....

بمن تقلب رسوند....خیلیم خوب نوشته بود اصن اون نمره هه حقش نیست...من خودم باید با استاد یه صحبتی کنم....درحد 19 ..20 باید بشه اصن.....استاد بیتربیت...:vahidrk:

لینک به دیدگاه

یعنی هر موقع حس میکنم شانس ندارم میام یه چند تا سایت ایرانی باز میکنم

اصن لامصب یه کلیک که میکنم برنده چند تا جایزه مختلف میشم !

اونم چه بسته هایی با چه درصد تخفیفی …! خدا خیرشون بده

:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...