رفتن به مطلب

شکلک ها

ارسال های توصیه شده

دوستان تو این تاپیک میخام نظرتون را نسبت به شکلک هایی که تو انجمن به کار میره بدونم

یعنی بیان کنین تو چ حالتی از اون شکلک استفاده میکنین و چ حسی بهتون دس میده از دیدن یک شکلک خاص که یکی دیگه ارسال میکنه:ws3:

واسه شروع این شکلک و انتخاب کردم:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به روی ماهتون...

اون اوایل که فرق فروم رو از فورم نمی دونستم...برام جالب بود این شکلک ها...

که آدم در پشت همین شکلک ها عواطفشون رو نشون می دن...

ولی برای خودم استفاده ازشون سخت بود...و البته سخت هست..که دیگه دایره ی استفاده ام به همین شکلک محدود شد...:icon_redface:

نشون دهنده ی خیلی از احوال من هست این شکلک...

ولی نسبت به شکلک های که دوستانم استفاده می کنم...هیچ حس ناخوشایندی ندارم...

چون این میون..من باید به عواطفی که در پس اون شکلک هست و خواسته اونجوری بروز کنه احترام بزارم...

چون قاعده ی فضای مجازی..پذیریش آنچه هست که رو به روی شما هست و قادر به تغییر اون نیستین...

یادم هست یک مدتی شکلک(:a030:) باعث حساسیت هایی شده بود...

عده ای استفاده از این شکلک رو به مثابه پایان دادن یک طرفه ی بحث توسط افراد می دونستن...و بر می خورد بهشون...

یادم هست همون موقع..من پیش خودم فکر کردم..آیا واقعا این تاثیر رو به روی من می زاره؟

و به این نتیجه رسیدم که خیر....ولی تاثیر منفی روی دوستانم که مطرح کرده بودن گذاشته بود...

سوال:آیا ما محق هستین که به خاطر اونچه که ما رو اذیت می کنه..دیگران رو از استفاده ی چیزی که دوست دارن...منع کنیم یا خُرده بگیرم بهشون؟...

جواب من به این سوال این هست که بهتر هست ما برای عناصری که باعث آزارمون می شن راه حل هایی بهتر پیدا کنیم و خودمون باهاشو کنار بیاییم و دست به حذف نزنیم...

این جواب برای من هست...تعمیمش نمی دم به همه...:icon_redface:

از اون موقع به این نتیجه رسیدم..هر چه شکلک ها کمتر استفاده بشه...قضاوت ها کمتر می شه...

اینم یکی از دلایل کم شکلکی متون من...

کلی عرض کردم..و شاید از منظری دیگر...ببخشید در مورد شکلک خندان هم اظهار نظر نکردم...خواستم نظر کلی رو عرض کنم...

بستری خوبی بود برای چند نظر کوچک من...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

من این شکلک از همه بیشتر دوست دارم و اصلا میبینمش غیر ممکنه نخندم.:ws3:مخصوصا چشماشو که به هم میززنه.

ایشالا همه همیشه در همین حال باشن:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به به چه موضوع خوشمزه ای!:hapydancsmil::icon_gol:

خب من راستش خیلی به شکلکا علاقه دارم :ws3:و اصلاً بدون شکلک، خیلی نوشتن برام خوشایند نیست! :persiana__hahaha:به جز مواردی که صحبتم خیلی جدیه یا عمیقاً ناراحت هستم همیشه استفاده می کنم ازشون؛ چون به خوبی حس جمله جمله م رو منتقل می کنن.:w16: بعضی از دوستان نزدیکم بعد از یه مدتی شبیه من شدن و خیلی راحت ریزترین و پنهان ترین حالت ها و احساسات رو می تونیم بروز بدیم؛ حتی به شکل دستی شکلک می سازیم. اینطوری>:...:

به نظرم استفاده ی تاکتیکی از شکلک ها بیشتر یه روحیه ی شیطنت بار می خواد و البته حال و حوصله.:ws3:

با تشکر از تریبونی که در اختیارم قرار دادید خخخخخخ:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به روی ماهتون...

اون اوایل که فرق فروم رو از فورم نمی دونستم...برام جالب بود این شکلک ها...

که آدم در پشت همین شکلک ها عواطفشون رو نشون می دن...

ولی برای خودم استفاده ازشون سخت بود...و البته سخت هست..که دیگه دایره ی استفاده ام به همین شکلک محدود شد...:icon_redface:

نشون دهنده ی خیلی از احوال من هست این شکلک...

ولی نسبت به شکلک های که دوستانم استفاده می کنم...هیچ حس ناخوشایندی ندارم...

چون این میون..من باید به عواطفی که در پس اون شکلک هست و خواسته اونجوری بروز کنه احترام بزارم...

چون قاعده ی فضای مجازی..پذیریش آنچه هست که رو به روی شما هست و قادر به تغییر اون نیستین...

یادم هست یک مدتی شکلک(:a030:) باعث حساسیت هایی شده بود...

عده ای استفاده از این شکلک رو به مثابه پایان دادن یک طرفه ی بحث توسط افراد می دونستن...و بر می خورد بهشون...

یادم هست همون موقع..من پیش خودم فکر کردم..آیا واقعا این تاثیر رو به روی من می زاره؟

و به این نتیجه رسیدم که خیر....ولی تاثیر منفی روی دوستانم که مطرح کرده بودن گذاشته بود...

سوال:آیا ما محق هستین که به خاطر اونچه که ما رو اذیت می کنه..دیگران رو از استفاده ی چیزی که دوست دارن...منع کنیم یا خُرده بگیرم بهشون؟...

جواب من به این سوال این هست که بهتر هست ما برای عناصری که باعث آزارمون می شن راه حل هایی بهتر پیدا کنیم و خودمون باهاشو کنار بیاییم و دست به حذف نزنیم...

این جواب برای من هست...تعمیمش نمی دم به همه...:icon_redface:

از اون موقع به این نتیجه رسیدم..هر چه شکلک ها کمتر استفاده بشه...قضاوت ها کمتر می شه...

اینم یکی از دلایل کم شکلکی متون من...

کلی عرض کردم..و شاید از منظری دیگر...ببخشید در مورد شکلک خندان هم اظهار نظر نکردم...خواستم نظر کلی رو عرض کنم...

بستری خوبی بود برای چند نظر کوچک من...

متشکر از جواب جالب و پر محتوات

با این نظرت که ادم با این شکلک ها میتونه عواطفشو نشون بده خیلی مواقم یعنی یه حس هایی هس که نمیشه با جمله بیان کرد بخای بیان کنی خیلی مسخره میشه ولی اینکه میگی یه شکلک :icon_redface: را دائم استفاده میکنی خب سوال اینجاس که چی از این شکلک تو برداشت کردی و من چی ازش برداشت میکنم که اگه تو فقط از این شکلک استفاده کنی تو شرایط حسی مختلف کلا اون کاربردی که داشتن شکلکا از بین میره دیگه؟!!!

اون جوابی هم که به سوال دادی واقعا عالی بود:a030: البته این :a030:شکلک در اینجا به معنی خاتمه بحث نیس بلکه واسه زمینه سازی شرایط هس که من بتونم از این:ws3:شکلک اسفاده کنم:ws3:

ممنون از جوابت

لینک به دیدگاه
من این شکلک از همه بیشتر دوست دارم و اصلا میبینمش غیر ممکنه نخندم.:ws3:مخصوصا چشماشو که به هم میززنه.

ایشالا همه همیشه در همین حال باشن:hapydancsmil:

کلمو فرو کردم تو مونیتور که دقیقتر ببینم چ جوری چشمک میزه (ببینم پلک هم داره یا نه):ws28:

لینک به دیدگاه

به به چه موضوع خوشمزه ای!:hapydancsmil::icon_gol:

خب من راستش خیلی به شکلکا علاقه دارم :ws3:و اصلاً بدون شکلک، خیلی نوشتن برام خوشایند نیست! :persiana__hahaha:به جز مواردی که صحبتم خیلی جدیه یا عمیقاً ناراحت هستم همیشه استفاده می کنم ازشون؛ چون به خوبی حس جمله جمله م رو منتقل می کنن.:w16: بعضی از دوستان نزدیکم بعد از یه مدتی شبیه من شدن و خیلی راحت ریزترین و پنهان ترین حالت ها و احساسات رو می تونیم بروز بدیم؛ حتی به شکل دستی شکلک می سازیم. اینطوری>:...:

به نظرم استفاده ی تاکتیکی از شکلک ها بیشتر یه روحیه ی شیطنت بار می خواد و البته حال و حوصله.:ws3:

با تشکر از تریبونی که در اختیارم قرار دادید خخخخخخ:icon_gol:

استفاده تاکتیکی :w58: سیستم چند چند بچینیم مربی:ws28:

اره استفاده کردن از شکلک ها مهارت میخواد یه چیزی که من الان واسم سوال شده اینه که ایا همون حسی را که من قصد دارم منتقل کنم با اینن شکلک ها به کسی که داره اونها را میخنه منتقل میشه یا اون فرد برداشت متفاوتی میکنه از اون شکلک نظر تو چیه؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
متشکر از جواب جالب و پر محتوات

با این نظرت که ادم با این شکلک ها میتونه عواطفشو نشون بده خیلی مواقم یعنی یه حس هایی هس که نمیشه با جمله بیان کرد بخای بیان کنی خیلی مسخره میشه ولی اینکه میگی یه شکلک :icon_redface: را دائم استفاده میکنی خب سوال اینجاس که چی از این شکلک تو برداشت کردی و من چی ازش برداشت میکنم که اگه تو فقط از این شکلک استفاده کنی تو شرایط حسی مختلف کلا اون کاربردی که داشتن شکلکا از بین میره دیگه؟!!!

اون جوابی هم که به سوال دادی واقعا عالی بود:a030: البته این :a030:شکلک در اینجا به معنی خاتمه بحث نیس بلکه واسه زمینه سازی شرایط هس که من بتونم از این:ws3:شکلک اسفاده کنم:ws3:

ممنون از جوابت

وقتی کسی حال و هوای پایدار داشته باشه...خوب تنوع شکلک هاش هم کمتر می شه...

می تونم بگم من هم از همون دسته هستم...

یک حس دائمی...

آرامش...:icon_redface:

البته که برداشت آزاد هست...همینش جذاب می شه...

اینکه بفهمی..البته اگر گفته بشه از طرف مقابل...که دیگرون چه برداشتی می کنن...شاید با توضیحت به برداشت خودت نزدیک تر بشن در صورت اختلاف نظر...

ولی آنچه مبرهنه...در این مثل مناقشه بسیاره..

ولی گفتن ازش بسیار مفید هست...شاید جلوی خیلی از سوتفاهم ها رو بگیره...

ممنونم از شما...

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز تالار گفتگوهای آزاد جای یه همچین تاپیک های بی محتوای نیست برای اینکه بخوایم دست در دست هم بدیم تا شاهد پیشرفت انجمن و دوستان بشیم باید مطالب پر بارتری رو استارت کنیم........خواهشاً در ارسال تاپیک ها دقت بشه...:a030:

منتقل شد

لینک به دیدگاه
استفاده تاکتیکی :w58: سیستم چند چند بچینیم مربی:ws28:

اره استفاده کردن از شکلک ها مهارت میخواد یه چیزی که من الان واسم سوال شده اینه که ایا همون حسی را که من قصد دارم منتقل کنم با اینن شکلک ها به کسی که داره اونها را میخنه منتقل میشه یا اون فرد برداشت متفاوتی میکنه از اون شکلک نظر تو چیه؟؟:ws52:

آره واسه ی همین گفتم تاکتیکی:ws28: چون به زعم من و دوستام خیلی عمیق و طوری که باید می تونم درونم رو بروز بدم. البته اینجا خیلی نمی تونم. هم شکلکها خیلی کم و نچسب هستن:ws3: و هم اونطور که بودم نتونستم ارتباط برقرار کنم.:w16:

اگه درست بزنیم درست می رسونن منظور رو مگر شکلکایی که خیلی مفهوم نیستن که اونو هم میشه جا انداخت. مثلاً من همیشه می نوشتم :اخم::ws3: و اینو جا انداختم که اول از دستت ناراحت شدم ولی بعد آروم شدم. شکلکش رو هم اتفاقاً ساختیم.:persiana__hahaha:اول اخم می کرد بعد چشماشو می بست لبخند میزد.:ws3:

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز تالار گفتگوهای آزاد جای یه همچین تاپیک های بی محتوای نیست برای اینکه بخوایم دست در دست هم بدیم تا شاهد پیشرفت انجمن و دوستان بشیم باید مطالب پر بارتری رو استارت کنیم........خواهشاً در ارسال تاپیک ها دقت بشه...:a030:

منتقل شد

سلام به روی ماه جاوید عزیز...

امیدوارم در بهترین احوالتون باشین...

خوشحال هستم که در این خزون مدیران..شما دوست خوبم در کنار دوستان حضور دارین..و قوت قلبی ست...:icon_redface:

عادت به اصطحکاک نظرات در تاپیک ها با دوستان خوبم...و البته بزرگانم..هیچ وقت نداشتم و ندارم...

ولی نکته ای اینجا بود که لازم دیدم با شما در میون بزارم...

یک خواهش داشتم...می شه پست من رو در این تاپیک(#2) یک دور مطالعه بفرمایید...

بعد بفرمایید...کجای پست من علم به بی محتوایی می ده؟:icon_redface:

کجای پست من به طنز اجتماعی یا هر نوع طنز دیگه ای متمایل هست؟:icon_redface:

البته که پست من پست استارتر تاپیک نبود...ولی آیا درست هست بدون مطالعه نظرات یک تاپیک...و به صرف خوانش پست اول...حکم به بی محتوا بودن تاپیک بدیم؟...

و من نوعی که در شرکت در تاپیک های تالار گفتگوی آزاد بسیار گزیده عمل می کنم با این سوال مواجه بشم که آیا من در تاپیک بی محتوایی شرکت کردم؟:icon_redface:

گاهی تاپیک ها با یک منظور اولیه صادر می شن...ولی روند تاپیک ممکن هست به سوی بره که یک بحث جدی شکل بگیره...

شما می تونین صحه بزارین که چقد استفاده از همین شکلک ها باعث سوتفاهم هایی شده...می تونین کمی به حافظه ی تاریخی تون مراجعه کنید و به یاد بیارین که حتی باعث ایجاد اختلاف هایی شد...

و شاید اصلا منظور طرف استفاده کننده مورد خاصی نبوده ولی بد برداشت شده...:icon_redface:

آیا می تونست این تاپیک به

"شفاف سازی بعضی منظورهای پشت شکلک ها و برداشت های دوستان کمک کنه؟"

البته که من این جواب رو برای خودم مثبت می دونستم که مجاب کردم خودم رو و در این تاپیک شرکت کردم...

البته که این یک نگاه به این تاپیک بود . ...از دیدگاه بنده ی کمترین و همچنین کوچکترین عضو انجمن...:icon_redface:

به برداشت شما بزرگوارم احترام می زارم...ولی وقتی حکم به بی محتوایی می دین...خیلی خوب خواهد بود که کاملا نظرات رو بخونین...و ببینین آیا واقعا دغدغه ی خوبی نمی شه از یک تاپیک خارج بشه...بعد به اون برچسب بی محتوایی زده بشه...:icon_redface:

قاعدتا به غیر از استارتر دوستان دیگه ای هم شرکت کردن در این تایپک...و غالبا خوب هست که احترام برای همه به صورت یکسان گذاشته بشه...:icon_redface:

اگر جسارتی بود به ساحت شما بزرگوار و نظراتتون..پیشاپیش عذرخواهی می کنم....:icon_redface:

و هر انچه که در قبال تاپیک انجام دادین مورد تصدیق و احترام بنده هست....

ولی آنچه دغدغه ی من بود..فراتر از تاپیک بود که در سطور قبل مطرح کردم...پس این سخنان من رو به دفاع از تاپیک منظور نفرمایید...

آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

به نظر منم نمیشه گفت بی محتواست، به هر حال بحث در مورد طریقه صحبت کردن توی فضای مجازیه

مثلا یادم میاد دوستی یه مطلبی رو برام تایپ کرده بودم مشخص نبود شوخی کرده یا جدی گفته یا اصلا من باید چه برداشتی کنم

وقتی باهاش درمیون گذاشتم گفت مطالب منو با این شکلک:ws3: بخون در واقع اون شخص میخواست بگه موقع نوشتن چه حسی داره

به نظر منم استفاده درست از شکلک ها به بیان احساسات و منتقل کردنشون به مخاطب خیلی کمک میکنه

لینک به دیدگاه

من برم قربان این شکلک ها رو:ws3:

منم خب البته با بعضی از اینا مشکل دارم و وقتی ازشون استفاده میکنه حس خوبی بهم دست نمیده:banel_smiley_4:

اما شکلک های که خودم خیلی دوس دارم،به ترتیب علاقه:ws3: ایناست:

:w02: :5c6ipag2mnshmsf5ju3 :hanghead: :sigh: :w000: :ws3: :hapydancsmil:

ولی وقتی کسی از این شکلک ها استفاده میکنه،:a030: :ws52: :icon_razz: :sad0: :ws37: اصن حس خوبی بهم دست نمیده:ws3:

ولی گاهی خودم هم مجبور مشم ازشون استفاده کنم البته به جز این:a030:

بقیه هم در مواقع لزو به کار میان:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...