رفتن به مطلب

شکلک ها

ارسال های توصیه شده

سلام به روی ماه جاوید عزیز...

امیدوارم در بهترین احوالتون باشین...

خوشحال هستم که در این خزون مدیران..شما دوست خوبم در کنار دوستان حضور دارین..و قوت قلبی ست...:icon_redface:

عادت به اصطحکاک نظرات در تاپیک ها با دوستان خوبم...و البته بزرگانم..هیچ وقت نداشتم و ندارم...

ولی نکته ای اینجا بود که لازم دیدم با شما در میون بزارم...

یک خواهش داشتم...می شه پست من رو در این تاپیک(#2) یک دور مطالعه بفرمایید...

بعد بفرمایید...کجای پست من علم به بی محتوایی می ده؟:icon_redface:

کجای پست من به طنز اجتماعی یا هر نوع طنز دیگه ای متمایل هست؟:icon_redface:

البته که پست من پست استارتر تاپیک نبود...ولی آیا درست هست بدون مطالعه نظرات یک تاپیک...و به صرف خوانش پست اول...حکم به بی محتوا بودن تاپیک بدیم؟...

و من نوعی که در شرکت در تاپیک های تالار گفتگوی آزاد بسیار گزیده عمل می کنم با این سوال مواجه بشم که آیا من در تاپیک بی محتوایی شرکت کردم؟:icon_redface:

گاهی تاپیک ها با یک منظور اولیه صادر می شن...ولی روند تاپیک ممکن هست به سوی بره که یک بحث جدی شکل بگیره...

شما می تونین صحه بزارین که چقد استفاده از همین شکلک ها باعث سوتفاهم هایی شده...می تونین کمی به حافظه ی تاریخی تون مراجعه کنید و به یاد بیارین که حتی باعث ایجاد اختلاف هایی شد...

و شاید اصلا منظور طرف استفاده کننده مورد خاصی نبوده ولی بد برداشت شده...:icon_redface:

آیا می تونست این تاپیک به

"شفاف سازی بعضی منظورهای پشت شکلک ها و برداشت های دوستان کمک کنه؟"

البته که من این جواب رو برای خودم مثبت می دونستم که مجاب کردم خودم رو و در این تاپیک شرکت کردم...

البته که این یک نگاه به این تاپیک بود . ...از دیدگاه بنده ی کمترین و همچنین کوچکترین عضو انجمن...:icon_redface:

به برداشت شما بزرگوارم احترام می زارم...ولی وقتی حکم به بی محتوایی می دین...خیلی خوب خواهد بود که کاملا نظرات رو بخونین...و ببینین آیا واقعا دغدغه ی خوبی نمی شه از یک تاپیک خارج بشه...بعد به اون برچسب بی محتوایی زده بشه...:icon_redface:

قاعدتا به غیر از استارتر دوستان دیگه ای هم شرکت کردن در این تایپک...و غالبا خوب هست که احترام برای همه به صورت یکسان گذاشته بشه...:icon_redface:

اگر جسارتی بود به ساحت شما بزرگوار و نظراتتون..پیشاپیش عذرخواهی می کنم....:icon_redface:

و هر انچه که در قبال تاپیک انجام دادین مورد تصدیق و احترام بنده هست....

ولی آنچه دغدغه ی من بود..فراتر از تاپیک بود که در سطور قبل مطرح کردم...پس این سخنان من رو به دفاع از تاپیک منظور نفرمایید...

آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

سلام بر شما دوست بسیار ارجمند

:icon_gol:اول اینکه افتخاریست که هنوز در حضور دوستانی همچون شما دارم انجام وظیفه میکنم :w16:و امیدوارم نقص ها و عیب های من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.

:w16:

دوم اینکه نقد شما نسبت به عدم مطالعه کامل تاپیک ها از جانب شما به من کاملاً وارده .....و اونم بدلیل کم بودن تایم حضور من در انجمن که از همینجا از همه دوستان معذرت خواهی میکنم...

ولی فقط یه مطلب اینکه وقتی تاپیک با ژست طنز استارت میشه زیاد جنبه واقعی نداره وشاید ما بینش حرف های واقعی زده بشه ولی بیشتر به فاز طنز گرفته میشه من نمیگم نباید از اینطور تاپیک ها استارت نشه ،نه بشه ولی به جاش:a030:

لینک به دیدگاه

اینجا چه خبره؟؟!!!connie_hidinginwall.gif موضوع بحث در مورد دوستای منه؟؟؟hostlov2.gif

یکی از اصلی ترین چیزی که منو به دنیای نت علاقه مند کرده همین شکلکاست....connie_lemon.gif

تو اکثر متنایی که می نویسم کم پیش میاد که ازشون استفاده نکنم...شاید گاهی در حد افراطی مث همین الآن!!!!00020472.gif

به قول یکی از !بچه های بالا!:ws3: به جز مواقعی!

مواقعی که یا عصبانی ام یا به شدت ناراحت که شکلکای این مواقع بیشتر به اون حالتم جنبه ی طنز میده!!!!

اصن نوشته های خودمونی بدون شکلک انگار غذایی که تمام موادش خوب و تازه ست ولی توش نمک نداره...447.gif

به به چه تمثیلی!!!connie_wackygirl.gif

نظرم در مورد این شکلک ":ws3:" طبق پرسش استارتر عزیز اینه که من بین بچه هام اصن فلخ نمیذارم و همشونو به شدت دوست دارم eghfal.gif

به جز این یکی ":a030:" که یه کم تخسه !!!

همیشه از دیدنش تو نوشته ها یه جوری میشم که الآن تو نوشته های سام عزیز متوجه شدم فخخخخخط من نبوتم که این حس و داشتم!!!!:ws3:

با سپاس و عرض ادب خدمت فرهیختگان در عرصه ی هنر شکلک سازی!!!0021.gif

559.gif559.gif559.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...