رفتن به مطلب

نظر درباره مسابقه گاهنوشته ها

Hanaaneh

ارسال های توصیه شده

سلام همراهان:wavesmile:

امروز وقتی داشتم لیست مسابقات رو میدیدم،به یه مسابقه ای به نام مسابقه گاهنوشته ها برخوردم:ws37:

که البته از آخرین مسابقه ش زمان زیادی میگذره:hanghead:

بهتر دیدم دوباره این مسابقه رو راه بندازیم اما این بار:

بهتر دیدم خودتون بیایید ونظرتون رو درباره چگونگی برگزاری مسابقه بگید

یکی اینه که یه متن رو از بین نوشته هاتون تا به الان از آخرین تاریخ برگزاری مسابقه برای ما بفرستید

یکی دیگه هم اینکه آخرین متنی که قراره تو تاپیکتون بذارید رو،قبل از اینکه تو تاپیکتون قرار بدید،برای من پ.خ کنید و بعد از برگزاری مسابقه تو تاپیکتون بنویسیدش

البته کسانی هم که تاپیک گاهنوشته ها ندارن،هرچه سریع تر بجنبند:ws3:

دوستان نظر سنجی نذاشتم تا بیایید نظرتون رو کامل با دلیل توضیح بدید (2نمره):ws3:

دوستان فقط تشکر نزنید نظرتون رو هم بگید :ws3:

لینک به دیدگاه

نظر من مساعد هستش :ws3:

من رو وارد مسائل درون تالاری نکنید لطفا :w02:

ولی خوب چون از من خواسته شده (!) مجبورم نظرم رو بدم:

نظر من به مورد اول نزدیک تر است.

چون ثبت گاهنوشته ثبت نشده به نظرم جالب نیست چراکه با هدف شرکت در مسابقه هستش که معمولا آبکی درمیاد ولی گاهنوشته های قبلی چون واقعا ثبت یک لحظه خاص از زندگی بوده زیباتر می باشد.

ذکر همین دلیل لازم و کافی به نظر می رسد. :ws3:

لینک به دیدگاه
اگر وقتشو داشتم حتما شرکت میکردم:hanghead:

نظر من مساعد هستش :ws3:

من رو وارد مسائل درون تالاری نکنید لطفا :w02:

ولی خوب چون از من خواسته شده (!) مجبورم نظرم رو بدم:

نظر من به مورد اول نزدیک تر است.

چون ثبت گاهنوشته ثبت نشده به نظرم جالب نیست چراکه با هدف شرکت در مسابقه هستش که معمولا آبکی درمیاد ولی گاهنوشته های قبلی چون واقعا ثبت یک لحظه خاص از زندگی بوده زیباتر می باشد.

ذکر همین دلیل لازم و کافی به نظر می رسد. :ws3:

شقایق بانو اگر بیشتر بچه ها با نظر جناب خاص:ws3: موافق باشن،خب اونوقت از بین نوشته هاتون تا الان میتونی انتخاب کنی دیگه:w02:

لینک به دیدگاه
شقایق بانو اگر بیشتر بچه ها با نظر جناب خاص:ws3: موافق باشن،خب اونوقت از بین نوشته هاتون تا الان میتونی انتخاب کنی دیگه:w02:

بله اونجوری میشه

نظر خوبی دادن جناب خاص!

لینک به دیدگاه
بله اونجوری میشه

نظر خوبی دادن جناب خاص!

منم موافقم منتهی اینکه گفتم جدید بنویسن،منظورم این بود که تا قبل از مسابقه اگر چیزی خواستن تو گاهنوشته هاشون بنویسن،و مناسب دیدن برای مسابقه،اونجا ننویسن بفرستن برا من:ws3:

لینک به دیدگاه

درود...

خدمتتون عارضم...کلا با هر حرکت مثبتی در تالار و در راستای دورهمی دوستان خوبم به شدت زلزله های 10 ریشتری موافقم...:icon_redface:

به عنوان یک کوچکتر..چون تجربه ی برگزاری این نوع مسابقه ها رو داشتم...

دغدغه در گزینه اول...این هست که دوستان نوشته ای رو انتخاب کنن از پست هاشون که صاحب قلمش،خودشون باشن و نوشته نقل قولی نباشه...

حال تشخیص اینکه اون نوشته مربوط به فرستنده هست یا خیر...انتخاب کننده رو می بره در جایگاه قاضی...که فاصله ی رای اون.. بین مساوی بودن شرایط مسابقه بین همه...یا عدم تساوی و ناعدالتی هست...

البته با این فرض که ما به همه ی دوستانمون اعتماد داریم...ولی چون در مقام عمل در این مورد تجربه دارم...بسیار سخت هست...قضاوت...و اینکه بتونین صافی خوبی باشین در این مورد....:icon_redface:

یا اینکه اصلا شرط نوشته ها از خود بودن رو بردارین که این هم نوعی مسابقه هست...

کلا برای همین هست که بیشتر مسابقات موضوعی در تالار برگزار می شد...چون حداقل اینجوری میشد درصد اطمینان رو بالا برد..البته باز به شرایط کمال نمی رسید....

من خودم...از مسابقات گاه نوشته های شخصی لذت می برم..

ولی یک نکته ی دیگه این هست...که در این نوع مسابقه...چون امکان ردیابی نوشته ها توسط رای دهنده ها به واسطه ی دنبال کردن نوشته های دوستانشون در تاپیک های شخصی شون هست...باز از یک جهت دیگه..امکان داره به طور ناخواسته و غیرارادی ما با رای هایی مواجه بشیم که از سَرِ مهر به دوستان هست..و شناخت نوشته هاشون و نه یک انتخاب در یک شرایط مساوی....برای همین اصلا گزینه ی دست نوشته ی ثبت نشده در این مورد ارائه شد...(یعنی اول در مسابقه شرکت کنه..بعد در تاپیک شخصی ثبت بشه)..که حداقل دوستان قبلا اون رو نخونده باشن....

به هر حال من از دید یک مسول سابق به اما و اگر ها و حتی جاهایی سخت گیری های خاصی نگاه کردم...چون اون موقع لازم بود این موشکافی رو داشته باشم...

ولی حال...اگر بتونیم...یک نظر سنجی بزاریم...و دوستانم با علم به این موارد...خودشون خواستار برگزاری این نوع مسابقه باشن....حداقل ما شرایط رو شرح دادیم...و دوستانم با علم به شرایط رای به برگزاری مسابقه می دن...

عذرخواهی می کنم از طولانی شدن سخنم...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

چون اسمش گاه نوشتست میشه دست رو باز گذاشت

میشه اونایی که الان حس نوشتن رو ندارن و موضوع جدیدی ندارن از همون نوشته های قبلیشون بذارن و اونایی که حس جدیدی داشتن واسه نوشتن، خب جدیدشو بذارن

ولی برای اینکه شرط انصاف رعایت بشه، دوستان لطف کنند فقط به نوشته و حسی که بهشون منتقل میکنه رای بدن نه به دوست خوبشون که اونو نوشته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...