رفتن به مطلب

قانون جذب

ارسال های توصیه شده

خوب دیگه در این مورد من تجربه نداشتم وچون حداقل میتونم برای دو دقیقه ذهنم رو به یه چی معطوف کنم مخصوصا در مواقعی که دارم سیگار میکشم بیشتر به این فک میکنم چرا نمیتونم برای حرکت دود سیگار یه رابطه ریاضی پیدا کنم ( الانمن جان نشم تو بیتیفول مایند )

در مورد این همه شما رو نمیتونم به سیگار دعوت کنم چون یک فروند بانو هستین و برای آینده خیلی خوب نیست که این کار بکنیم

:ws28::ws28:

من از فردا تمرین میکنم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28:

من از فردا تمرین میکنم:hapydancsmil:

باید به همین تمرین کردنت هم دل بدی و از ته دلت تمرین کنی ببین چی چی میشه

برای امتحان به این فک کن که میخوام تا آخر مرداد ماه یه مبلغی پول رو برای خودم پس انداز کنم

این بهترین پیشنهاد من به توهه

لینک به دیدگاه
باید به همین تمرین کردنت هم دل بدی و از ته دلت تمرین کنی ببین چی چی میشه

برای امتحان به این فک کن که میخوام تا آخر مرداد ماه یه مبلغی پول رو برای خودم پس انداز کنم

این بهترین پیشنهاد من به توهه

پول نمیخوام

یه چیز دیگه میخوام:hanghead:

لینک به دیدگاه
اره برای همه چیز میشه

بعدا به ما هم بگو ولی خسیس نباش

میگم حتما:hanghead:

اگه نشد خودمو میکشم خوب؟؟:hanghead:

حتی اگه 90َ% میدونم که نمیرسم به اونجه که میخوام

بازهم تاثیر داره؟

لینک به دیدگاه

من به این صورت بهش اعتقادی ندارم... دنیا داره بر اساس احتمالات ریاضی پیش میره . یکی دست میکنه تو یه کیسه که 10 تا مهره سفید داره 10 تا سیاه میگن 4 تا مهره بردار یکی 3 تا سفید براش میاد 1 سیاه یکی دو تا سفید دو تا سیاه یکی هر 4 تا سیاه و این هیچ ربطی به این نداره که تو ذهنش چی میگذشته!

البته در زندگی تفکر اندیشمندانه و عمل بهش رو اصول احتمالات موثر خواهد بود ...اما در حد انچه فکر کرده جذب کرده قبول ندارم...مثلا من تا ابد فکر کنم به میلیاردر شدن! آیا میشم/؟؟ (احتمالا برداشت خیلیا از متن همینه دیگه؟1)

اینطور نوشتار معمولا عوام رو دچار برداشت بد میکنه... مثال میزنم : یه روانشناس میاد تو تلویزیون میگه با بچه هاتون دوست باشید خیلی موارد دیدم برداشت والدین ازین موضوع غلط بوده و این دوست بودن رو شکستن احترام یا صمیمیت بیش از حد به طوری که کودک هیچ حسابی از والدین نمیبره برداشت میکنن در حالی که این اشتباهه مقصود از دوست بودن مثل رابطه دوستی نیست منظور اجازه ی راحتی درد دل و نزدیک شدن به فرزند هست ینی نترسونیمش گاهی درکش کنیم ... اینم همینه وقتی میگید

ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می کنیم.

همه فکرشون سمت مسائل خرافی و ماورای طبیعی میره! در حالی که مقصود اینه که افکار منفی اراده رو سست میکنه انگیز رو خرد میکنه انسان رو نا امید, افسرده و مایوس میکنه واز این طریق مانع عمل کردن میشه اینطوری شمارو از هدف دفع میکنه و بالعکس افکار مثبت در مورد رسیدن به هدف میتونه انگیزه زیادی ایجاد کنه و انسان رو به باور توانا بودن برسونه ... من اینو قبول دارم
لینک به دیدگاه
میگم حتما:hanghead:

اگه نشد خودمو میکشم خوب؟؟:hanghead:

حتی اگه 90َ% میدونم که نمیرسم به اونجه که میخوام

بازهم تاثیر داره؟

ببین همین که تو الان میگی 90% میدونم بهش نمیرسم یعنی خرابش کردی و باید بزاری بریا یه روز دیگه همین خواسته رو داشته باشی اما باید بگی من 100% به خواسته ام میرسم

مطئین باش میرسی

لینک به دیدگاه
ببین همین که تو الان میگی 90% میدونم بهش نمیرسم یعنی خرابش کردی و باید بزاری بریا یه روز دیگه همین خواسته رو داشته باشی اما باید بگی من 100% به خواسته ام میرسم

مطئین باش میرسی

اخه خودمو ک نمیتونم گول بزنم:hanghead:

اما سعیمو میکنم..از امروز صبح شروع کردم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
اخه خودمو ک نمیتونم گول بزنم:hanghead:

اما سعیمو میکنم..از امروز صبح شروع کردم:hapydancsmil:

سوده اصلا این جوری نباید بگی, اصلا نباید حتی یک دید منفی داشته باشی, حتی باید با اوج واقعیت گرایانه بودنت هم به این مساله باید باور قبلی نه قلبی داشته باشی

ببین برای امتحان اگه شک داری با یه چیز پیش پ افتاده شروع کن, مثلا فردا صبح بیدار شدی به خودت بگو میخوام امروز هیچ کی نتونه من رو عصبانی کنه و من مطمئینم کسی نمیتونه من رو عصبانی کنه

همین برای شروع کافیه ببین بعد مطمین بشو

لینک به دیدگاه
سوده اصلا این جوری نباید بگی, اصلا نباید حتی یک دید منفی داشته باشی, حتی باید با اوج واقعیت گرایانه بودنت هم به این مساله باید باور قبلی نه قلبی داشته باشی

ببین برای امتحان اگه شک داری با یه چیز پیش پ افتاده شروع کن, مثلا فردا صبح بیدار شدی به خودت بگو میخوام امروز هیچ کی نتونه من رو عصبانی کنه و من مطمئینم کسی نمیتونه من رو عصبانی کنه

همین برای شروع کافیه ببین بعد مطمین بشو

پیشنهاد عالی بود...

امتحان میکنم...

واگر نشد قورمه سبزی با پیاز مهمون شما:ws3:

لینک به دیدگاه
پیشنهاد عالی بود...

امتحان میکنم...

واگر نشد قورمه سبزی با پیاز مهمون شما:ws3:

قبول, قول میدم میشه قرمه سبزی که سهله بهت حتی حاضر چایی قند پهلو که رو سماور نفتی دم کردم هم بدم

توفقط بگو میتونم همین

images?q=tbn:ANd9GcS0bWaIWybDIRBbAuJcfdXyaUXw6GceZTX9Jsd6MSn8ChROgtII

لینک به دیدگاه
قبول, قول میدم میشه قرمه سبزی که سهله بهت حتی حاضر چایی قند پهلو که رو سماور نفتی دم کردم هم بدم

توفقط بگو میتونم همین

images?q=tbn:ANd9GcS0bWaIWybDIRBbAuJcfdXyaUXw6GceZTX9Jsd6MSn8ChROgtII

چششششششم میتونم

اما الان وسوسه شدم بگم نه

اون چایی هم خوبه اخه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...