رفتن به مطلب

قانون جذب

ارسال های توصیه شده

نظر شما در مورد این قانون چیه ؟

آیا به این قانون اعتقاد دارید؟

روانشناسان، متفکران عصر جدید و رهبران مذهبی سال های متمادی است که حول مسئله " قانون جذب" صحبت می کنند، اما در واقع این قانون پس از انتشار کتاب "راز" در سال ۲۰۰۶ محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت. قانون جذب بسادگی در این جمله خلاصه می شود: "ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می کنیم." باور کنید یا نکنید،

2013_9_5_0_47_3.jpg

لینک به دیدگاه

شدیدا بهش اعتقاد پیدا کردم...

بعضی مسائل اثبات منطقی و دو دو تا چهار تا نداره... اثباتشون تو خودشون‌ه. این قانون هم اینجوری ه به نظرم.

اما مهمتر از پذیرفتن قانون، اینه که چطور به چیزای خوب فکر کنیم. که اینجانب سینوسی‌م در این زمینه عجالتا.

لینک به دیدگاه
شدیدا بهش اعتقاد پیدا کردم...

بعضی مسائل اثبات منطقی و دو دو تا چهار تا نداره... اثباتشون تو خودشون‌ه. این قانون هم اینجوری ه به نظرم.

اما مهمتر از پذیرفتن قانون، اینه که چطور به چیزای خوب فکر کنیم. که اینجانب سینوسی‌م در این زمینه عجالتا.

موردی بوده که از این قانون استفاده کرده باشی و به نتیجه رسیده باشی؟

یکی از موانع در کار نکردن این قانون برای انسان ها داشتن افکار منفی است چطور میشه افکار منفی را کنار زد و مثبت فکر کرد؟

لینک به دیدگاه
موردی بوده که از این قانون استفاده کرده باشی و به نتیجه رسیده باشی؟

یکی از موانع در کار نکردن این قانون برای انسان ها داشتن افکار منفی است چطور میشه افکار منفی را کنار زد و مثبت فکر کرد؟

کلا این‌جوری شدم که وقتی به یک مورد با نگاه مثبت و خوب فکر می‌کنم سریع در همون راستا یک اتفاق و فرصت خوب برام پیش میاد...

مثلا پارسال یک کار علمی بود که بهش علاقه داشتم، اما اوایل مدام آیه یاس میخوندم که این کار نشدنی‌ه، تکنولوژی ه خفنی میخاد و .... تو اون برهه مدام بدشانسی میاوردم

اما بعد یک مدت با خودم گفتم چرا نشه؟!!! اگه بخام و تلاش کنم میشه... همینجوری رفتم یک نمایشگاهی .... اونجا با رئیس یک شرکتی آشنا شدم که تو همون زمینه کار میکرد...اونم خیلی ذوق کرده بود من رو دیده، قرار شد من با اونا رو پروژه مشترک کار کنم....

تو اتفاقای روزمره هم نمونه‌ش همین امشب:

تو این سرما و برف تو صف طولانی تاکسی بودم.

هر 5 دقیقه یه تاکسی میومد... بعد تقریبا نیم ساعت رسیدم اول صف... همون لحظه به خودم گفتم: اون تاکسی که چند ماه پیش با راننده‌ش دعوا کردم نیاد یه وقت! تحمل سرما رو دیگه ندارم. (توضیح: چند ماه پیش با یه راننده حرفم شده بود، به نشونه اعتراض هیچوقت سوار تاکسی‌ش نمیشم)

فکر کن دو سه هفته بود نمی‌دیدمش... آقا زد بعد 5 دقیقه همون راننده اومد...

لینک به دیدگاه

خلاصه بگم:کل جهان هستی بر مبنای داد و ستد انرژی شکل گرفته.مکانها و اشخاص دارای انرژی هستن.کلماتی هم که ما استفاده میکنیم دارای انرژی هستن.حالا یا انرژی مثبت و یا منفی.

مثلاً بوداییان،معابد خودشون رو مقدس میدونن و وقتی در معبدهاشون هستن،انرژی میگیرن..به همین ترتیب،کلیسا برای مسیحیان و مساجد و امامزاده ها و ....برای ما.کاری به درستی و غلطی اش ندارم.ولی یکی از دلایلی که باعث میشه وقتی یک مسلمان معتقد در مسجد قرار میگیره،انرژی مثبت دریافت کنه میتونه این باشه که چون در اون مکان ،کلماتی که دارای بار و انرژی منفی باشن،ردوبدل نمی شه

.کلمات رکیک فقط کلمات رکیک نیستن.وقتی به یکی میگی کودن یا احمق،فقط همون کلمه رو منتقل نمیکنی.انرژی منفی ای رو هم همراه با اون کلمه به اون فرد انتقال میدی.

افکار و اندیشه های ما هم همینطور.وقتی به یک چیز مثبت فکر میکنی،مطمئناً خودت هم تحت تاثیر انرژی قرار میگیری که از اون فکر ساطع میشه.

لینک به دیدگاه

من بهش اعتقاد دارم و برای خودم خیلی پیش اومده که وقتی مثبت اندیشی کردم هم حالم خیلی خوب بوده هم اون چیزی که میخواستم پیش اومده و کارا اونجوری که میخواستم پیش رفته.

و وقتی که با افکار منفی روزامو شب کردم اتفاقات بد پشت سر هم رخ دادن و بدتر از اون چیزی شده که فکر میکردم.

البته خب من اثبات یا دلیل منطقی براش ندارم فقط تجربه کردم.

لینک به دیدگاه
خلاصه بگم:کل جهان هستی بر مبنای داد و ستد انرژی شکل گرفته.مکانها و اشخاص دارای انرژی هستن.کلماتی هم که ما استفاده میکنیم دارای انرژی هستن.حالا یا انرژی مثبت و یا منفی.

مثلاً بوداییان،معابد خودشون رو مقدس میدونن و وقتی در معبدهاشون هستن،انرژی میگیرن..به همین ترتیب،کلیسا برای مسیحیان و مساجد و امامزاده ها و ....برای ما.کاری به درستی و غلطی اش ندارم.ولی یکی از دلایلی که باعث میشه وقتی یک مسلمان معتقد در مسجد قرار میگیره،انرژی مثبت دریافت کنه میتونه این باشه که چون در اون مکان ،کلماتی که دارای بار و انرژی منفی باشن،ردوبدل نمی شه

.کلمات رکیک فقط کلمات رکیک نیستن.وقتی به یکی میگی کودن یا احمق،فقط همون کلمه رو منتقل نمیکنی.انرژی منفی ای رو هم همراه با اون کلمه به اون فرد انتقال میدی.

افکار و اندیشه های ما هم همینطور.وقتی به یک چیز مثبت فکر میکنی،مطمئناً خودت هم تحت تاثیر انرژی قرار میگیری که از اون فکر ساطع میشه.

اوهوم دقیقا همینه

جریان همون نظم قطره های آب و ...

اینا هم بر همین اساسه

جایی خوندم که همین دعای دسته جمعی هم یه انرژی ساطع میکنه

حتی وقتی اون مورد جای دیگه ای باشه

کلا چیزی رو که بهش اعتقاد داشته باشی،حتما اتفاق میوفته

به نظرم چون وقتی یه چیزی رو هی تکرار کنی،خود به خود موارد مربوط به اون رو جذب میکنی

من یه مدتی کلا راکد بودم از لحاظ فعالیت اما خیلی دوست داشتم بنویسم

یه روز به پیشنهاد دوستم رفتم چند جایی سر زدم و دیدم یه سری مسابقات هست منم شرکت کردم و اونجا با افراد مختلف که تو همین موضوع تبحر داشتن آشنا شدم

و الان هم دارم ادامه میدم

تو این زمینه مجله موفقیت مطالب جالبی داره

مطالعه بفرمایید

لینک به دیدگاه
اوهوم دقیقا همینه

اینا هم بر همین اساسه

به نظرم چون وقتی یه چیزی رو هی تکرار کنی،خود به خود موارد مربوط به اون رو جذب میکنی

یه روز به پیشنهاد دوستم رفتم چند جایی سر زدم و دیدم یه سری مسابقات هست منم شرکت کردم و اونجا با افراد مختلف که تو همین موضوع تبحر داشتن آشنا شدم

مطالعه بفرمایید

چند وقت پیش توی سایتهای خبری مطلبی درباره خرافه و خرافه گرایی خوندم.اونجا هم اشاره کرده بود که حتی خرافه پرستی هم میتونه نقش مثبتی در سازندگی افکار آدمی داشته باشه.خرافه پرستی رو تایید نمیکنم ولی حرف شما رو قبول دارم که اگه به چیزی اعتقاد داشته باشی،میتونه روت تاثیر بزاره.

لینک به دیدگاه
چند وقت پیش توی سایتهای خبری مطلبی درباره خرافه و خرافه گرایی خوندم.اونجا هم اشاره کرده بود که حتی خرافه پرستی هم میتونه نقش مثبتی در سازندگی افکار آدمی داشته باشه.خرافه پرستی رو تایید نمیکنم ولی حرف شما رو قبول دارم که اگه به چیزی اعتقاد داشته باشی،میتونه روت تاثیر بزاره.

پدرم حرف خوبی میزنه میگه قدیمیا این چیزا رو نمیدونستن اما از رو تجربه حرف میزدن و همیشه هم درست بود

اینکه میگن هرچه بدت آید سرت آید هم شامل حال این موضوع میشه

آره دقیقا خرافه پرستی هم همینه

آدما گاهی یقین دارن که تاثیر داره وبعد خودشون تاثیرش رو میبینن حلا هرچی هم بگی خرافاته قبول نمیکنن چون تاثیرش رو دیدن

همین چند دقیقه پیش هم یه جمله از ولتر خوندم به نظرم بی ربط به این موضوع نیست

این بود:

شما نمیتوانید با کسی که ایمان دارد با کشتنتان به بهشت میرود،منطقی بحث کنید

لینک به دیدگاه
اوهوم دقیقا همینه

اینا هم بر همین اساسه

مطالعه بفرمایید

تحقیقات محقق ژاپنی درباره ساختار کریستالی مولکول آب اثبات همین موضوع ایت که جهان هستی صاحب شعور است ...

جسارتا بیشتر در مورد روش خودتون در استفاده از این قانون هستی توضیح میدید

غیر از مجله موفقیت و راز ایا منابعی دیگری در این زمینه می شناسید؟

لینک به دیدگاه
نظر شما در مورد این قانون چیه ؟

آیا به این قانون اعتقاد دارید؟

روانشناسان، متفکران عصر جدید و رهبران مذهبی سال های متمادی است که حول مسئله " قانون جذب" صحبت می کنند، اما در واقع این قانون پس از انتشار کتاب "راز" در سال ۲۰۰۶ محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت. قانون جذب بسادگی در این جمله خلاصه می شود: "ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می کنیم." باور کنید یا نکنید،

2013_9_5_0_47_3.jpg

ببین من اصلا این قضیه رو نمیتونم درک کنم

مثلا دوستام میگن چون تو اولش گگفتی فلان میشه منفی بازی در آوردی این شد... اما من میگم بابا آدم باید اینده نگر باشه وقتی تو میدونی اینده یه چیزی یا کاری بده و بهش فکر میکنی و پیش بینیت درست از اب در می اد این میشه جاذبه بدبختیا؟

بنظر من این قانون داره باعث میشه خیلیا آینده نگری رو از دست بدن

اگه واقعا این قانون بود چند نفر مهریه شون 1500 تا سکه بوده الان گوشه زندانن؟وقتی هم میپرسی میگن ما یه درصدم فکر نکرده بودیم خب این طرف به منفی فکر نکرد کدوم انرژی گوشه زندان نشوندش؟

لینک به دیدگاه
تحقیقات محقق ژاپنی درباره ساختار کریستالی مولکول آب اثبات همین موضوع ایت که جهان هستی صاحب شعور است ...

جسارتا بیشتر در مورد روش خودتون در استفاده از این قانون هستی توضیح میدید

غیر از مجله موفقیت و راز ایا منابعی دیگری در این زمینه می شناسید؟

تجربه خودم که خب پیوسته ما توزندگیمون داریم به صورت ناخودآگاه ازین قانون استفاده میکنیم دیگه

منبع خاص راستش من حتی هنوز همون کتاب راز رو هم کامل نخوندم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من یکی از سمینار های فرهنگو گوش دادم به طور مختصری این قانون جذب رو با علم فیزیک اثبات کرده....

اثباتش به کنار راهکارهایی که واسه مثبت اندیشی میده راه های نسبتا خوبیه....

من خودم قبولش دارم به شدت....

سمینار موفقیت فرهنگ راجع به چگونگی استفاده از این قانون خیلی مفیده میتونید تهیش کنید و استفاده کنید...

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

ببین هر کی میگه نمیشه داره فقط خودش رو گول میزنه, من خیلی امتحان کردم وبه همه هم میگم میشه و کاملا هم درسته

اما در مورد یه مساله اصلا درست نیست, مثلا من با خودم دویست و بیتس و شیش بار گفتم که سیگار نکشم اما هر بار به خودم گفتم چه غلطا ادم که رفیقش رو تنها نمیزاره ....

در این مورد من این قانون رو قبول ندارم... فقط این یه مورد...

لینک به دیدگاه
ببین هر کی میگه نمیشه داره فقط خودش رو گول میزنه, من خیلی امتحان کردم وبه همه هم میگم میشه و کاملا هم درسته

اما در مورد یه مساله اصلا درست نیست, مثلا من با خودم دویست و بیتس و شیش بار گفتم که سیگار نکشم اما هر بار به خودم گفتم چه غلطا ادم که رفیقش رو تنها نمیزاره ....

در این مورد من این قانون رو قبول ندارم... فقط این یه مورد...

منم فک میکردم جواب نمیده

قوانینش چطوره به منم یاد میدین؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
منم فک میکردم جواب نمیده

قوانینش چطوره به منم یاد میدین؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خیلی راحته, فردا صبح که از خواب بیدار شدی به یه چیزی که از ته قلبت میخوای فک کن و آخرش تو دلت فقط بگو من این رو میخوام

قول میدم ظرف یه زمان خیلی کوتاه بستگی به خواستت شاید حتی گاهی تو همون روز به اون خواستت برسی

فقط در مورد سیگار نباشه ها چون با شکست مواجه میشه من میدونم....

لینک به دیدگاه
خیلی راحته, فردا صبح که از خواب بیدار شدی به یه چیزی که از ته قلبت میخوای فک کن و آخرش تو دلت فقط بگو من این رو میخوام

قول میدم ظرف یه زمان خیلی کوتاه بستگی به خواستت شاید حتی گاهی تو همون روز به اون خواستت برسی

فقط در مورد سیگار نباشه ها چون با شکست مواجه میشه من میدونم....

از ته دلم ینی چه جوری؟؟؟

نمیشه من وقتی رو یه چیز فک میکنم ذهنم پراکنده میشه به جاهای دیگه..

فقط باید به اون موضوع فک کنم؟

لینک به دیدگاه
از ته دلم ینی چه جوری؟؟؟

نمیشه من وقتی رو یه چیز فک میکنم ذهنم پراکنده میشه به جاهای دیگه..

فقط باید به اون موضوع فک کنم؟

خوب دیگه در این مورد من تجربه نداشتم وچون حداقل میتونم برای دو دقیقه ذهنم رو به یه چی معطوف کنم مخصوصا در مواقعی که دارم سیگار میکشم بیشتر به این فک میکنم چرا نمیتونم برای حرکت دود سیگار یه رابطه ریاضی پیدا کنم ( الانمن جان نشم تو بیتیفول مایند )

در مورد این همه شما رو نمیتونم به سیگار دعوت کنم چون یک فروند بانو هستین و برای آینده خیلی خوب نیست که این کار بکنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...