رفتن به مطلب

تو زندگی از چه چیزی خسته ای؟

ارسال های توصیه شده

زندگی یعنی همین...همین خسته شدنها و تلاشها برای شروع دوباره.....غمها وشادیها.......خاطرات تلخ وشیرین...مجموعه ای از همین تضادها زندگی رو تشکیل میده.

نمیدونم هدف استارتر عزیز از این موضوع تاپیک چیه و در چه شرایط روحی این موضوع رو باز کرده...ولی امیدوارم منظور شقایق این نباشه که خودش دچار خستگی دائم شده باشه و اگه خستگی و سستی در زندگیش رخنه کرده،موقت و گذرا باشه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زندگی یعنی همین...همین خسته شدنها و تلاشها برای شروع دوباره.....غمها وشادیها.......خاطرات تلخ وشیرین...مجموعه ای از همین تضادها زندگی رو تشکیل میده.

نمیدونم هدف استارتر عزیز از این موضوع تاپیک چیه و در چه شرایط روحی این موضوع رو باز کرده...ولی امیدوارم منظور شقایق این نباشه که خودش دچار خستگی دائم شده باشه و اگه خستگی و سستی در زندگیش رخنه کرده،موقت و گذرا باشه.

نه با چند نفر که صحبت میکردم از زندگی خسته بودن و ناله و فغان و ناراحتی و از این حرفا سر داده بودن

اصولا بنده خستگی ناپذیرم

لینک به دیدگاه

وقعا بعضی از مسائل به خودی خود باعث خستگی کرختی و غیره.......خواهد شد

من خودم از بی عدالتی های که برام تکرار میشه خسته شدم

از ادمایی که تو قیافه مثلا جدی و ژست با مرامی تو دلشون بهت میخندن خستم

از کسانی که بجای حرف زدن که خیلی ساده و روانه به ادم با متلک و لفافه حرف میزنن خیلی خستم .

از خودم که بدتر از همه ..با این سیل همراه شدم.

لینک به دیدگاه

من خسته بودم چند روز پیش ریست شدم الآن عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم فوق العادس حالم

خدایا شکرت

از کسیم که ریستم کرد ممنونم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
من خسته بودم چند روز پیش ریست شدم الآن عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم فوق العادس حالم

خدایا شکرت

از کسیم که ریستم کرد ممنونم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خوش به حالت که این جور عالیو کشوندی ...:ws52:

اخه کمتر دیدم هموطنام حالشون خوبه امیدوارم این حالی که داریو همیشه داشته باشی

لینک به دیدگاه

معمولا از چيزايي ك خسته ميشم زودگذرن..بعد ي مدت كوتاهي براشون جايگزين پيدا ميكنم...

صب تا شب درگير كار و فعاليتم..ولي دوس دارم اين وضعمو!

همين ك برام كسل كننده نيست جاي شكر داره و راضيم:hapydancsmil:

و فعلا تنها چيزي ك خستم كرده كنكور هفته بعدمه..ك اصلا حس درس خوندن ندارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

خداروشکر از هیچی خسته نیستم:ws3:

البته داشتم نظر شاروک رو میخوندم منم موافق بودم اما میگی در برابر آدما خودت نباش یکی باش مث خودشون:ws3:

خیلی موافق با این نیستم اما اکثر قریب به اتفاق لیاقت ندارن که مهربونی ببینن:w02:

به نظرم خوبه آدم خودش باشه منتهی برا اونایی که میبینی لیاقتت رو ندارن چرا وقتت رو باهاشون تلف کنی؟ ولشون کن برو راحت سوت بزن وخودت باش:ws3:

لینک به دیدگاه

به نظرم ما باید هر کدوم کسی باشیم که وقتی اطرافیانمون خسته هستن بهشون امید بدیم و اونارو ریست کنیم تا یه نفرم باشه وقتی خسته هستیم همین کارو در قبالمون انجام بده.

من خودم آدمی هستم که خیلی حساسم و یه اتفاق کوچک هم میتونه منو بهم بریزه و تا چند روز غمگینم کنه.از این اخلاقم اصلا راضی نیستم و سعی دارم تغییرش بدم اما واقعا به این نتیجه رسیدم که هرچقدر بیشتر سخت بگیرم زندگی برام سخت تر میشه.

اینکه بگیم همه ناراحتن همه روزای سختیو میگذرونن از سخت بودن اوضاع چیزیو کم نمیکنه.

من 4 تا خاله دارم کنار یکیشون که بشینی از زندگی خسته میشی انقد که زندگیو به خودش و اطرافیانش سخت میگیره اما یکی دیگه از خاله هام که شرایطی خیلی شبیه به این خالم داره وقتی باهاشی فقط از خوبیای زندگی میگه از خاطرات خوب و همیشه همه دوس دارن کنارش بشینن.وقتی از مشکلات ازش میپرسی اونم به اندازه ی ما میدونه چه مشکلاتی تو جامعه هست اما مهم اینه که با بازگو کردن ده باره ی این مشکلات زندگیو به آدم تلخ نمیکنه.

وقتی نمیتونی مشکلیو حل کنی سعی کن راه کنار اومدن باهاشو پیدا کنی.:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...