رفتن به مطلب

به یاد شنبه هایی که هیچ وقت نیومدن

ارسال های توصیه شده

به شنبه هایی فکر میکنم که هیچ وقت نیومدنsigh.gif

یادش بخیر بچه بودیم بابام گفت واست دوچرخه میخرم گفتم کی گفتش شنبه آقا نخرید که نخرید

رفتیم دبستان گفتن ثلث آخر بهتون جایزه خفن میدن...آخر سال شد گفتیم پس کو جایزه گفتن از شنبه...دهنشون سرویس:ws3:

آقا رفتیم راهنمایی قرار شد بابا ما رو ببره جنوب کی؟شنبه...من تا الانم رنگ جنوب رو ندیدم البته یه چیزایی ته ذهنم هست

اومدیم دبیرستان قرار شد از شنبه برم زبان بخونم و کلاس برم و خفن بشم الان شاید باور نکنید حتی بلد نیستم is اسمه فعله قیده نمیدونم چه کوفتیهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

اومدیم دانشگاه قرار شد یه استاد خفن برامون بیارن یه سری نرم افزار خفن بهمون یاد بده...کی؟ شنبه

به خدا 2 سال پیش که اومدم تهران استادمون گفت میخوام ببرمتون اردو...گفتیم کجا گفتش مونیخ

به همین برکت قسم ما رو میدون انقلابم نبرد:ws3:

الان من موندم و کلی شنبه های نیومده که رو هم تلمبار شدن

نمیدونم مشکل از ماست که مبدا حرکاتمون رو گذاشتیم شنبه؟شاید اگه مثلا یک شنبه باشه بهتره:whistle:

ولی چند وقته به این نتیجه رسیدم که اگه میخوای یه کاری رو بکنی همون لحظه باید انجام بدی وگرنه زنجیره شنبه باز هم ادامه داره

لینک به دیدگاه

آخ آخ آخ نگووووووووووو:ws3:

چه معضلیه این شنبه:ws28:

از شنبه درس میخونم .......

از شنبه میرم باشگاه......

شنبه میرم ثبت نام کلاس.......

شنبه ......

شنبه......

شنبه......

:ws3:

نخیر نشد ک بشه این شنبه ها نیومدن:hanghead:

دقیقا همینه باید تو لحظه که تصمیم میگری انجام بدی وگرنه فقط در جا میزنیم:ws37:

لینک به دیدگاه
آخ آخ آخ نگووووووووووو:ws3:

چه معضلیه این شنبه:ws28:

از شنبه درس میخونم .......

از شنبه میرم باشگاه......

شنبه میرم ثبت نام کلاس.......

شنبه ......

شنبه......

شنبه......

:ws3:

نخیر نشد ک بشه این شنبه ها نیومدن:hanghead:

دقیقا همینه باید تو لحظه که تصمیم میگری انجام بدی وگرنه فقط در جا میزنیم:ws37:

به نظر من مردم هر کاری میکنن تو باید برعکسش رو انجام بدی وگرنه میشی یکی مثله همه مگه اینجا کسی از خودش راضیه

من خودم یه سری مبدا حرکاتم رو گذاشتم سه شنبه دیدم باز جواب نمیده

به خاطر همین میگم همون لحظه باس انجام بدی وگرنه نمیشه

• :ws3:

لینک به دیدگاه
به نظر من مردم هر کاری میکنن تو باید برعکسش رو انجام بدی وگرنه میشی یکی مثله همه مگه اینجا کسی از خودش راضیه

من خودم یه سری مبدا حرکاتم رو گذاشتم سه شنبه دیدم باز جواب نمیده

به خاطر همین میگم همون لحظه باس انجام بدی وگرنه نمیشه

• :ws3:

نه اصلا مبدا و روز .... نباید تعیین کنی

سابقه نشون داده فایده نداره یعنی در من که اثر نداره :sigh:البته خیلی هم بده هااااا ادم نتونه مدیریت کنه:hanghead:

اما خوب الان رسیدم به اینکه همون دم انجام بدم بهتر نتیجه میده تا شنبه:ws3:

لینک به دیدگاه
نه اصلا مبدا و روز .... نباید تعیین کنی

سابقه نشون داده فایده نداره یعنی در من که اثر نداره :sigh:البته خیلی هم بده هااااا ادم نتونه مدیریت کنه:hanghead:

اما خوب الان رسیدم به اینکه همون دم انجام بدم بهتر نتیجه میده تا شنبه

اصلا خاطراتتون رو از شنبه های نیومده بگید و راهکارهاتون رو به صورت دقیق تر واسه رهایی از این معضل:ws3:

لینک به دیدگاه
اعتراف میکنم ، کارهایی که حوصله انجامش ندارم به شنبه موکول میکنم.81872_ghayem.gif

شاید چون شنبه اول هفته س و انرژی آدم بیشتره.

این شکلک پرمهوم و پر مر رو از کجا گیر آوردی؟خعلی باحاله خدایی81872_ghayem.gif

لینک به دیدگاه

بیهوده ورق می خورند تقویم های جهان ؛ روزهای من ، همه یک روزند ... شنبه هایی که فقط پیشوندهایشان عوض می شود !!!:ws52:

پ . ن : ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است ... :a030:

لینک به دیدگاه

آقا اواتارا تو این تاپیک شطرنجی بشه :ws3:

شاید مشکل از لفظ شنبه هستش :ws38: یه بار از جمعه شروع کنیم :ws38:

بابا لامصب شنبه منبه که هیچی از فردا هم که میگیم انجام نمیشه :ws28:

بعضی وقتام که یه سری کارا اصلاً حسش نمیاد کلاً موکول میشه به ماه بعد :ws3: باید دقت کنیم طوری برنامه بریزیم که اول ماه بیفته روز شنبه. بهترین روزه واسه اینکه کل برنامه ها رو از اون موقع شروع کنیم :ws3:

لامصب خیرسرمون تو اسم رشته هم برنامه ریزی هست، بعد یه برنامه ریزی ساده واسه زندگیمون نمیتونیم بکنیم :ws3:

و اما پیشنهاد :w02:

یه تقویم دستی درست کن بذار جلو چشمت، کل روزای هفتشو بنویس شنبه :whistle:

لینک به دیدگاه

تصمیم به هرکاری بگیرم باید درست از همون لحظه انجامش بدم

خیلی کم پیش میاد موکول کنم به یه موعد دیگه مثلن به شنبه, از بچگیم این عادت رو داشتم و همه کارام طبق برنامه س

یادمه پیش دانشگاهی بودیم میرفتیم قلم چی, روز اول به ما یه دفتر برنامه ریزی دادن من از همون شبش شروع به نوشتن کردم همه بچه ها از شنبه شروع کردن..

جاهای دیگه هم این موضوع برام پیش اومده, صبر کردن تا شنبه برام عذابه.

ولی خیلی وقتا قول هایی که دیگران بم میدن وعده هایی که باید اون شنبه از راه برسه تا عملی بشه و گاهی هرگز نمیرسه یا وقتی میرسه که دیگه اشتیاقی برا رسیدنش نمونده.

لینک به دیدگاه

اقا این وسط یه مشکلی هست که فک کنم شرایط واسه همه یکسان نیست ...

آخه واسه من این شنبه ها که قرار کار انجام بدم اصلا نمیاد ، مثلا نمیگم کدوم شنبه، میگم شنبه،

حالا این شنبه کدوم شنبست الله و اعلم ، خلاصه یه جوری اینده نگریه محض نسبت به شنبه دارم من :hanghead:

لینک به دیدگاه

چهارشنبه حکم شنبه رو برا من داره هر هفته با خودم میگم آخر این هفته می شینم مثه بچه ی آدم کارای عقب افتاده رو انجام میدم ولی اصلا حسش نمیاد :ws3:

یه جور دیگه هم واسم اتفاق میفته. وقتی واسه یه روز کلی کار و درس و تحویل داریم با خودم میگم تا صبح بیدار میمونم قشنگ به کارامم میرسم فرداش به جاش می خوابم. ساعت که ۱ میشه میگم بی خیال! دنیا ارزششو نداره انقدر به خودم سخت بگیرم :hanghead::ws3:

البته بستگی به موضوعش هم داره همیشه هم اینجوری نمیشه

یه راه حلش اینه که واسه خودمون زمان تعیین کنیم.

یه راه حل دیگش هم که واسه من خیلی خوب جواب میده اینه که واسه اون کار خودمونو تو رودروایستی با یکی دیگه بندازیم مثل کارای گروهی، که اگه انجام ندادیم جلو بقیه ضایع بشیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
چهارشنبه حکم شنبه رو برا من داره هر هفته با خودم میگم آخر این هفته می شینم مثه بچه ی آدم کارای عقب افتاده رو انجام میدم ولی اصلا حسش نمیاد :ws3:

یه جور دیگه هم واسم اتفاق میفته. وقتی واسه یه روز کلی کار و درس و تحویل داریم با خودم میگم تا صبح بیدار میمونم قشنگ به کارامم میرسم فرداش به جاش می خوابم. ساعت که ۱ میشه میگم بی خیال! دنیا ارزششو نداره انقدر به خودم سخت بگیرم :hanghead::ws3:

یه راه حل دیگش هم که واسه من خیلی خوب جواب میده اینه که واسه اون کار خودمونو تو رودروایستی با یکی دیگه بندازیم مثل کارای گروهی، که اگه انجام ندادیم جلو بقیه ضایع بشیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

راست میگه این قسمت در مورد خودمون خیلی جواب میده که مثلاً به یکی غیر از خودمون قول بدیم که اینطوری بیشتر ملزم بشیم انجام بدیم.

یا اینکه با یکی از دوستامون بیایم کل بندازیم :w02: کل هم خوب جواب میده و همزمان واسه دو نفر هم خوبه:ws3:

لینک به دیدگاه

این روش آخریت که ادمین بولد کرده رو فکر کردم فقط من بلدم :ws28:

لینک به دیدگاه
نه همه بلدن واسه همینه همه انقدر از کار گروهی بدشون میاد:ws28:

اتفاقا همه از کار گروهی بدشون نمیاد :w02:

آخه همه که کار نمیکنن نصف هم گروهیات کلا ازشون انتظار نداری کار بکنن واسه خودشون حال میکنن :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...