رفتن به مطلب

تقدیر و تشکر از یکی از بهترین مدیران تالار صنایع "مهندس خوشفکر"

ارسال های توصیه شده

درود خدمت همه دوستان محترم .....

همه ما به تمام زحماتی که دوستان عزیز ما برای بهبود و ارتقای علمی تالار مهندسی صنایع از گذشته تا کنون متحمل شده اند ،واقف هستیم که اگر نبود همراهی ،فعالیت و حمایت این عزیزان ،قطعا شاهد چنین پیشرفتهایی نیز نبودیم....

اینبار اینجا گرد هم آمدیم تا مراتب تقدیر و تشکر خودمون رو از دوست و همراه بسیار خوب تالار صنایع" مهندس خوش فکر "عزیز اعلام کنیم و امیدوار باشیم تا بار دیگر و در آینده ای نه چندان دور ،شاهد حضور ایشون در تالار صنایع و در جمع نواندیشان عزیز باشیم.........

برای ایشون موفقیت و شادی رو در هر جایی که هستند ،آرزومندم.....:ws37:

مهندس خوش فکر

0114.gif

star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif

bs471rrvt9fu4igl12yj.jpg

• Like 32
لینک به دیدگاه

ای بابا :sigh:

میلادجان واقعاً خسته نباشی. یکی از قدیمی های صنایع که فکر کنم همه بچه ها میدونن چقدر واسه این تالار زحمت کشیدی و ایده های مختلفی رو تو تالار پیاده کردی :w16:

هرچند خیلی وقته کم هستی :vahidrk: ولی ایشالا همیشه موفق باشی :a030:

• Like 11
لینک به دیدگاه

درود..

باهاشون ارتباط مستقیم نداشتم....:icon_redface:

ولی یک بار از امضاشون..اون مجله کایزن رو دنبال کردم...

حرکت جامع و کاملی بود...

مفید بودن...و در ادبیات هم دلنشین....

هر جا هستن موفق باشن و غرق در آرامش...:icon_redface:

• Like 9
لینک به دیدگاه

هیچ وقت روزای اولی که وارد انجمن شدم رو فراموش نمیکنم ...مخصوصن ساپورتهاومساعدت بعضی دوستان که واقعن دلگرمی وانرژی بود برا به اشتراک گذاشتن یه سری مطالب تو انجمن ...مهندس خوش فکر یا همون آقا میلاد عزیز هم فارغ از حیطه این بزرگواران نبودن ...هرجا هستید براتون آرزوی موفقیت وپیروزی دارم ...از بابت همه فعالیتهاتون ممنون ...اما ....

همچنان منتظر حضورتان چشم به راه نشسته ایم ..:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

میلاد واقعا یکی از بهترینهاست واقعا خالصانه برای نواندیشان زحمت می کشید نمیدونم چرا این چندوقته نسبت به ما کم لطف شده بود فقط امیدوارم دوباره اون میلاد شاد و سرحال رو ببینیم منتظرتیم داداش:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

من توی چند وقت اخیر پست هاشون رو خیلی دنبال کردم.مشخصا خیلی زحمت کشیدند.از ایشون قدردانی میکنیم و امیدوارم هرچه زودتر شاهد حضور پربارشون باشیم...:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان و تشکر از هستی خانم بابت استارت این تاپیک

منم به نوبه خودم از دوست خوبم میلاد جان تشکر و قدردانی میکنم که واقعا پویایی ایشون مارا نیز پویا میکرد

من باهاشون همراهی نزدیکی داشتم وواقعا بهم انگیزه تلاش می داد مثلا هروقت مثلا یه روز غیبت داشتم بعدش دعوام میکرد و میگفت خوب ول میکنی میری و.....:vahidrk:

اما حالا ایشون گرفتاره و نمیتونه بیاد ولی انشالله درآینده ای نه چندان دور انشالله میاد :w16:

بازهم ازش تشکر مجدد میکنم انشالله هم ایشون تشریف میارند و هم تالار صنایع بابودن مدیر کار بلدی مثل هستی خانم به روزهای اوج خودش برخواهد گشت

درآخر برای دوست خوبم آرزوی موفقیت میکنم:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خسته نباشید بار منفی داره :whistle:

پس خداقوت مهندس:ws37:

آرزوی سلامتی و موفقیت درتمام مراحل زندگی همراه با سلامتی وشادی همیشگی دارم براتون:)

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...