رفتن به مطلب

دخترا !کدوم یکی رو تایید میکنین؟و شما کدومین ؟

ninina

شما کدوم یکی هستید؟یا کدومو بیشتر میپسندین؟  

53 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما کدوم یکی هستید؟یا کدومو بیشتر میپسندین؟

• 1
    • 1
    • 2
    • 0
    • 8
    • 4
    • 14
    • 20
    • 0
    • 3

ارسال های توصیه شده

به نظر من توی این جو جامعه مردم یک جوری تیپ بزنند که خودشون را توی دید عموم قرار ندن باید همیشه تیپی ر و بزنی که عرف جامه هست نه زیادتر نه کمتر چون با تغیرش افراد توی دردسر میوفتن و همیشه توی نظرهای نا پاک هستن فرقی نمیکنه پسر باشه یا دختر :icon_gol::whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نکته اول اینه که تو نمی تونی همه ی مردها رو متهم کنی

نکته دوم همونطور که ازادی خواهی از غرایضه توجه و جذب شدن توسط جنس مخالف هم از غرایضه

نکته سوم من خیلی کم اتفاق می افته نگاه به مردم تو خیابون کنم ولی هر وقت نگاه می کنم می بینم دخترا هم نگاه می کنن اگه اون بده اینم بده اگه بد نیست هیچی دیگه

خب صد در صد نمی شه همه رو تو یه دسته قرار داد.

خب آدم تو خیابون چشمش به درگان میفته و نمی شه اصلا نگاه نکرد.اما نگاه داریم تا نگاه دیگه ! نوع نگاه بعضی آقایون به خانومها ، با نگاهی که یه دختر به یه پسر می ندازه یکیه واقعا؟ یعنی یه دختر نگاه آزار دهنده می تونه داشته باشه مثل یه مرد؟ مثلا زل بزنه به بدن مرد؟!! :w58: باور کنین خیلی تفاوت هست بین نگاه مردا و خانومها.

لینک به دیدگاه
راستش پوشش مورد نظر من هم تو گزینه ها نیست ! ولی به خاطر اینکه می رم بیرون اعصابم راحت باشه ، جوری تیپ می زنم که تو چشم نباشم..مثل 7 معمولی.

من نمی دونم چرا تو هر تاپیکی بحث حجاب می شه ، آقایون میان می گن کی با دیدن موی دختر فلان و بهمان می شه و هر کی اینجوریه بیماره و از این حرفا !! بعد اونایی که اگه موی دختر از پشت شالش بیرون باشه ، 360 درجه گردنشون مثل جغد می چرخه ، کیان؟؟ :banel_smiley_4:

بعد تو خیابونا اونایی که رو اعصاب آدمن ، کیان واقعا ؟؟:banel_smiley_4: اگه آقایون انقدر باجنبه تشریف دارن ، پس این افراد کین؟؟ :banel_smiley_4:

اون افراد به اینترنت دسترسی ندارند

اغلب کاربران اینترنتی افراد متشخص و مودبی هستند.

لینک به دیدگاه

ms 13محترم لطفاً در بیان عقایدتون و صحبت هاتون دقت لازم رو داشته باشید و خارج از قوانین انجمن بحثی رو مطرح نکنید.:a030:

با توجه به گفته های جنابعالی که ده تا براش گزارش تخلف رد شده بود این تاپیک باید بسته می شد و بعد به بایگانی میرفت ،ولی به احترام استارتر و بعضی از کاربرانی که بحث های منطقی رو مطرح کرده بودن این اتفاق نیوفتاد... از این پس انتظار میرود تا این تاپیک به حاشیه کشیده نشود و خواهشا به قوانین انجمن تحت هر شرایطی احترام بذارید...:a030:

با تشکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با احترام به نظر شما ، ارتباطی بین رفتار یک عده و عدم دسترسیشون به نت نمی بینم :ws37:

لینک به دیدگاه
9 با 10 چه فرقی میکنه ؟؟؟؟؟ 1با 2 چه فرقی میکنه؟؟؟ 3و4و 5 چی؟ 6 با 7؟؟

چرا محجبه ها صورتشون معلومه 9 و 10 معلوم نیست ؟

اصلا چرا باید یه همچین نظرسنجی بزارید ؟

ایا میدونی 8 و 9 و 10 باید با دلهره این تیپ بزنه بره بیرون به لطف ازادی در کشور؟ با این شرایط پسندیدن چندان معنایی نداره .. تیپ مورد علاقه من تو گزینه ها نیست.. تو کشور نییست

یکی روسری داره یکی شال/یکی آرایش داره یکی نداره/یکی چادر ملی داره یکی چادر ساده/یکی خیلی پوششش:banel_smiley_4: یکی معمولیه/یکی ...

بازم بگم؟:whistle:

دیگه تو اینجا پوشش دیگه ای هست؟:ws3:

لینک به دیدگاه

آخه چه ربطی داره؟:w58:

به نظر من اگه بیشتر چشم و گوشت باز بشه بیشتر..:whistle:

لینک به دیدگاه

منم با انتخاب چند گزینه ای موافقم:w16:

من 5و6و7 رو انتخاب میکنم:a030:

بستگی به موقعیت جایی که میرم هرسه تاش هم هستم:a030:

ولی بیشتر 5 هستم اونو انتخاب کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...