رفتن به مطلب

محبوب ترین بازیکن فوتبال ایران

محبوب ترین بازیکن چند دهه اخیر فوتبال ایران؟  

164 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. محبوب ترین بازیکن چند دهه اخیر فوتبال ایران؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره سریع اضافه کن تا بقیه نیومدن:w16: هرکی میخواسته به خداداد رأی بده میگه اینجا و شما و علیرضا هستین انجام میدین:ws3:

من اگه خداداد میبود به اون رای میدادم:hanghead:

لینک به دیدگاه

«خداداد عزیزی و احمدرضا عابدزاده اضافه شدند! کسانی که قبلا رأی دادند و میخواستند به این دو تن نیز رأی بدن همینجا اعلام کنن ترتیب اثر خواهد داده شد»

این لینک نظرسنجیه که میتونن همه ببینن کی به کی رأی داده:ws3:

http://www.noandishaan.com/forums/poll853.html

لینک به دیدگاه

اول از همه سلام

دوم :دیگه این بحث لووس شده

سوم:به نظر من اول از همه عابد زادس دوم خداداد و سوم علی منصوریانه

چهارم:من تو کار شما پرسیولیسیا موندم تقریبا به همه بازیکناتون رای دادین ولی چرا همشونو با فحش و نا سزا از تیمتون بیرون میکنید واقعا اینا بازیکنای محبوبتونن یا بخاطر کل

انداختن بهشون رای میدین آخریشم همین علی دائی که بعد از بازی خیلی از هوادارای پرسپولیس میگن باید نیم فصل از تیم بره بدرد نمیخوره

شما ها با یزیدید یا با امام حسین ترو خدا تکلیف خودتونو و همچنین ما هارو روشن کنید

لینک به دیدگاه
اول از همه سلام

دوم :دیگه این بحث لووس شده

سوم:به نظر من اول از همه عابد زادس دوم خداداد و سوم علی منصوریانه

چهارم:من تو کار شما پرسیولیسیا موندم تقریبا به همه بازیکناتون رای دادین ولی چرا همشونو با فحش و نا سزا از تیمتون بیرون میکنید واقعا اینا بازیکنای محبوبتونن یا بخاطر کل

انداختن بهشون رای میدین آخریشم همین علی دائی که بعد از بازی خیلی از هوادارای پرسپولیس میگن باید نیم فصل از تیم بره بدرد نمیخوره

شما ها با یزیدید یا با امام حسین ترو خدا تکلیف خودتونو و همچنین ما هارو روشن کنید

این که ما پرسپولیسیا همیشه بیشتریم فکر کنم واست قابل هضم نیست:ws3: مهم نیست بازیکنی از تیم پرسپولیس بره یا برگرده مهم اینه که پرسپولیسیا همیشه هوادارش بودند و خواهند بود و این مرام و معرفت پرسپولیسیا رو میرسونه جانم!:ws3:ببین همه میدونن که مهدی مهدوی کیا و علی کریمی محبوبیتی فراتر از همه دارند و بعد این دوتا عابدزاده و علی دایی هستش و بقیه بازیکنان بعد ابن چهارتان مثل کریم و خداداد و ...

لینک به دیدگاه
این که ما پرسپولیسیا همیشه بیشتریم فکر کنم واست قابل هضم نیست:ws3: مهم نیست بازیکنی از تیم پرسپولیس بره یا برگرده مهم اینه که پرسپولیسیا همیشه هوادارش بودند و خواهند بود و این مرام و معرفت پرسپولیسیا رو میرسونه جانم!:ws3:ببین همه میدونن که مهدی مهدوی کیا و علی کریمی محبوبیتی فراتر از همه دارند و بعد این دوتا عابدزاده و علی دایی هستش و بقیه بازیکنان بعد ابن چهارتان مثل کریم و خداداد و ...

قاسم الان خوشحالی طرفداراتون بیشترن تو انجمن !!!

هی هرروز تاپیک های تکراری میزنی !!! اینجا جمع بشید

نظرسنجیت که نقص داشت باز باید روش کار کنی :ws28:

پیشنهاد میکنم فردا به نظرسنجیت 2 تا بازیکن دیگه اضافه کنی :a030:

ولی واقعا خداداد و عابد زاده و منصوریان الان از بقیه توی این نظرسنجی سر ترن

لینک به دیدگاه
قاسم الان خوشحالی طرفداراتون بیشترن تو انجمن !!!

هی هرروز تاپیک های تکراری میزنی !!! اینجا جمع بشید

نظرسنجیت که نقص داشت باز باید روش کار کنی :ws28:

پیشنهاد میکنم فردا به نظرسنجیت 2 تا بازیکن دیگه اضافه کنی :a030:

ولی واقعا خداداد و عابد زاده و منصوریان الان از بقیه توی این نظرسنجی سر ترن

مهدی جان اینا عادت دارن این طوری به همه چیز نگاه کنن من با اون که استقلالیم میگم عابد زاده محبوبه ولی با علی دایئ و علی کریمی کاملا مخالفم

لینک به دیدگاه
مهدی جان اینا عادت دارن این طوری به همه چیز نگاه کنن من با اون که استقلالیم میگم عابد زاده محبوبه ولی با علی دایئ و علی کریمی کاملا مخالفم

با حرفت موافقم:a030:

لینک به دیدگاه

محبوب ترین مهدوی کیاست ...من به کریمی و خداداد هم رای دادم چون هر دو از لحاظ فوتبالی عجوبه بودن اما جدا از فوتبال کریمی آدم خیلی احساسیه خداداد هم یه جورایی روانیه (مثل علی دایی! ) البته اکثر فوتبالیست ها از نظر اخلاقی مشکلدار هستن ولی مهدوی کیا واقعا از همه لحاظ آدم نرمالیه :w16:

این فرناز مجیدی هم که از وقتی به پرسپولیس 4 نشون داد واسه استقلالی ها شد اسطوره تا قبلش محبوبیت سیروس دین محمدی ازش بیشتر بود !! جالبه فرناز نه خودش 4 تا گل زده به پرسپولیس نه استقلال تونسته تا حالا 4 تا به پرسپولیس بزنه ولی واسه اینکه سوزش 6 واسشون کمتر بشه مثل طوطی همشون چهار رو تکرار میکنن ! :ws3:

لینک به دیدگاه
محبوب ترین مهدوی کیاست ...من به کریمی و خداداد هم رای دادم چون هر دو از لحاظ فوتبالی عجوبه بودن اما جدا از فوتبال کریمی آدم خیلی احساسیه خداداد هم یه جورایی روانیه (مثل علی دایی! ) البته اکثر فوتبالیست ها از نظر اخلاقی مشکلدار هستن ولی مهدوی کیا واقعا از همه لحاظ آدم نرمالیه :w16:

این فرناز مجیدی هم که از وقتی به پرسپولیس 4 نشون داد واسه استقلالی ها شد اسطوره تا قبلش محبوبیت سیروس دین محمدی ازش بیشتر بود !! جالبه فرناز نه خودش 4 تا گل زده به پرسپولیس نه استقلال تونسته تا حالا 4 تا به پرسپولیس بزنه ولی واسه اینکه سوزش 6 واسشون کمتر بشه مثل طوطی همشون چهار رو تکرار میکنن ! :ws3:

فرناز مجیدی :ws28:

kd357ubhwja29vgmti4t.jpg

لینک به دیدگاه

من اشتباهی به 1نفر رای دادم:sad0:

ولیکن اینا محبوبن از نظر بنده::w02:

علی کریمی

علی دایی

کریم باقری

خداداد عزیزی

حمید استیلی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...