رفتن به مطلب

رویاهای ابر پری

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فکر نکنی دیر جواب دادم پس عاشق کارتون نیستما نه اصلا اینطور :a030: نیست چند روزی نبودم. عاشق همشون بودم و عاشق دوباره تکراری گذاشتنشون :ws28:

مرسی که یادی از دوران بیخبریمون کردی :hanghead:

لینک به دیدگاه

هووزم که هنوزه وقتی میبینم اینا رو دلم میگیره

چقدر ما ساده بودیم

حالا چی؟

یه جک وجونورایی رو آوردن که من با این سنم ازشون میترسم چه برسه به بچه ها

ما با چنین برنامه کودکایی آموزنده ای بزرگ شدیم،شدیم این

خدا به اینا رحم کنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

4_880402_L600.jpg

آهای آلیس ...

سلام منو می بینی...

آلیس من یه پری ام...

چرا چشماتو می بندی؟

نکنه می خوایی تو رویاهات تصور کنی منو؟

آلیس من دوس دارم الان با تو باشم .اونجا تو اون جنگل با اون خرگوش کوچولو پیش ملکه .

می زاری من بیام. آلیس چشماتو باز نکن

بزار این رویا ادامه داشته باشه. بزار عروسکام بمونن پیشم. بزار مادرشون باشم برای همیشه...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خدایا من،من...کجا هستم؟کجا؟

صدای سوت قطار!

آه خدای من بالاخره اصرار های پدر نتیجه داد و من وخواهرانم به همراه مادر و هانا به خانه عمه مارتا میرویم

چرا ...چرا باید این جوری از پدر جدا شوم ...چرا...

خدایا چه سرنوشتی در انتظار ماست.....

images?q=tbn:ANd9GcRvFtdKCD_-NociAH2BPRXMMEU32koULzJGiF_ADH5DN2bieelRFg

لینک به دیدگاه

13900723220_serendipity-test.jpg

images?q=tbn:ANd9GcR1cH2DWevSnWLw3A_QKzYI4pj68WiHvSFHIcAIE2BAbD-KGjOB

سلام سرندی پینی..نمی دونم چرا تو رو نمیشناختم شاید چون تو جزیره ناشناخته بودی ...شایدم چون تو خیلی دورتر از رویای منی.

سرندی پیتی ...پری دریایی ...دوست منه ...اسمش بدری هست ما بهش می گیم آب پری...

لطفا هواست بهش باشه:w16:

اون آرزو براورده می کنه فکر می کنم بتونه آرزوی تو رو هم براورده کنه. اگه دوس داری از اون جزیره بیرون بیایی.فقط کافیه که بهش بگی . خیلی مهربونه

همه پریا مهربون

اما حیف...

سرندی پیتی...تو می تونی اینجا باشی می تونی با ما باشی اگه دوس داری...نکنه دوس داری تو جزیره بمونی؟بگو که اشتباه می کنم بگو نه.

لینک به دیدگاه
این تاپیک چه مفهومی داره؟:ws52:

یعنی چی جه مفهومی داره اولا اگه مفهومی برات نداشت شما را برا دیدنش به اینجا نمی کشاند دوما یاد آور دوران نوجوانیمون که دلم بد جوری براش تنگ شده هم برا کارتوناش هم برا TV سیاه سفید پارس که من فینال بازی آلمان آرژانتینو در سال 1990که از فوتبال هیچی نمیدونستم و تلویزیون تازه خریده بودیم نگا میکردم:whistle::w127::w127::w127::w127::w127::w127::w127:

لینک به دیدگاه
یعنی چی جه مفهومی داره اولا اگه مفهومی برات نداشت شما را برا دیدنش به اینجا نمی کشاند دوما یاد آور دوران نوجوانیمون که دلم بد جوری براش تنگ شده هم برا کارتوناش هم برا TV سیاه سفید پارس که من فینال بازی آلمان آرژانتینو در سال 1990که از فوتبال هیچی نمیدونستم و تلویزیون تازه خریده بودیم نگا میکردم:whistle::w127::w127::w127::w127::w127::w127::w127:
معنی اینکه چه مفهومی داره خلی واضحه که!!چ ربطی داره!! ینی شما در مورد چیزایی که مفهومشو میدونی کنجکاو میشی میری ببینی چیه!!

:ws52::ws52::ws52:

نظر خودت چیه؟؟؟

اگه نظری داشتم که نمی پرسیدم!!
لینک به دیدگاه

حسنی نگو بلا بگو تنبل تنبلا بگو.

721.jpg&h=330&w=660&a=c

حسنی حالا حموم می ری یا نه؟

درساتو خوندی ؟مخشاتو چی ؟نبشتی؟

کنکورم که حتما دادی:sigh:

اشکال نداره پسرم کارم گیرت میاد حالا تو حتما حموم برو خوب....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مرسی آبجی وفا...

تاپیکت به آرزوم رنگه حقیقت داد...:w72:

هر موقه میام اینجا و یاد دوران نوجوانیم می افتم میرم تو فکر... چه روزای خوبی بود... چه آرزوهایی داشتیم و چه آرزوهایی کردیم...:icon_gol:و در آخر زندگی ما رو کجا کشوند...:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...