رفتن به مطلب

رویاهای ابر پری

ارسال های توصیه شده

:icon_gol:رویاهای ابر پری:icon_gol:

یکی بود یکی نبود.یه خدا بود و آدماش .یه خالق بود و مخلوقاش...

یه دختر کوچولو هم بود... بود اما بیشترتو، رویاهاش...گاهی اوقات پری بود و گاهی اوقات یه راز ...

گاهی اوقات ساکت بود و گاهی اوقات کنجکاو...

گاهی اوقات خسته بود و گاهی وقتا،شیطون..

یه روز دخترک کوچولو ،شیطونی کرد.

اون وقت ریخت به هم...هم خودش... هم دنیاش...هم آسمونا ...هم زمین...و هم کوه...

دخترک کوچولو زاری کرد...اون وقت با اون حرف زد...و او بخشیدش...

ولی بعدش گفت ،آدما پس چی؟

%5D%5BPOLIK.jpg

حالا اونا اونو چطوری می بیننش؟

چرا اونا دیگه نگاش نمی کردن؟

چرا گلدونا حرف نمی زدن باهاش؟چرا دیگه نمی تونست آب بده به اونا؟

55439811.jpg

چرا قرمز ماهی وقتی آب خونشون و عوض می کنه نگا نمی کنه بهش؟

Mahi-Ghermez.jpg

چرا آنه شرلی دیگه نمی زاره بیاد تو انجمن نویسندگانش؟چرا دیانا با آنه تنهایی رفتن انجمن ؟مگه انجمن نویسندگان ،انجمن دخترای رویایی نبود؟ همه دخترا می تونستن بیان تو انجمن و بنویسن.در مورد هر چی که دوس داشتن بنویسن.پس چرا ندیدن اون دختر کوچولو رو؟چرا؟ آنه ،دیانا،تنهایی کجا؟پس من چی؟

24916234638925449758.jpg

1415462154.jpg

جودی ابوت ،صبر کن، تو با من باش. تو که همیشه تو خاطرات منی. تو که رویای عاشقانه منی.بزار من می گم ،می گم که بابا لنگ دراز اونقدرام که فکر می کنی دراز نیست،جودی ،صبر کن.نه بچه ها،سالی ،جولیا....چرا؟چرا اون طرفی؟چرا همه با هم؟ چرا صبر نمی کنید من باشم پیشتون...؟

1283808011_Hana-2.jpg

حنا... چرا منو نمی بری مزرعه؟چرا تنهایی رفتی؟چرا اینقدر تند؟ببین پا کوتاه اصلا بهت نمی رسه،حنا خواهش می کنم ،تو صبر کن ،تو که همیشه با من بودی،توی درد ام ،توی رنجام ،توی غصه هام .حنا تو که می دونی درد چیه،غصه چیه،تو منو تنها نزار.نرو...حنا

es9eud.jpg

اوه....پاریکال پرین رفته از اینجا؟اون دیگه بر نمی گرده پیش من؟؟؟نمی دونی پرین کجاست؟خیلی سخت به یادش میارم.اما من به اون ایمان دارم .می دونم ،که یه روزی بوده.پرین ،پرین،صبر کن من می دونم پدربزرگت تو رو دوس داره.پرین منو لمس کن. پرین من تو رو باور دارم اگر چه خوب به یادت ندارم .اگر چه خوب ندیدمت، تو هم منو باور کن .من هستم ،من اینجام .پریییییییین....

fpih3xbtbka0xikpqsow.jpg

دختر مهربون ،من تو رو می شناسم .من دیدمت.می دونم با اونی. می دونم با ممولی .اونو از من مخفی نکن.به ممول بگو ،صبر کنه،من می خوام بیام تو خونه درختیش.می خوام با هم از اون معجونا بخوریم... از اونا که خیلی زود آدمو خوب می کنن...

ممول من تو رو یادم هست هر چند خیلی کم ...اما به تو ایمان دارم. تو هم منو قبول کن من یه پری هستم. ممول قبول کن حسمو .قبول کن درکمو .قبول کن عشقمو...

cartoonchobin.jpg

چوبین.. مادرتو پیدا کردی؟چرا جوابمو نمی دی ؟دارم با تو حرف می زنم.این دنیا خیلی کوچیکه. اینجا همه همو می شناسن. اینجا همه به هم می تونن کمک کنن.اما نمی دونم چرا این کارو نمی کنن. من می خوام کمکت کنم. چرا دستمو رد می کنی؟چرا کمکمو قبول نمی کنی؟

85750556418109454869.jpg

هایدی...چرا تنهایی رفتی بالای کوه؟بابابزرگ که رفته...صبر کن بزار بیام کمکت..بزار با هم جمع کنیم گوسفندارو،من تو رو می فهمم .مجبورت نمی کنم با آدمای خاص بشینی،مجبورت نمی کنم خاص حرف بزنی، یا اون طوری که دوس نداری راه بری .من مثل تو آزادم، من رهام.

هایدی منم دوس دارم اون بالا باشم منم دوس دارم با بچه ،با گوسفندا اون بالا بازی کنم. منم دوس دارم پیترو سر کار بزارم و در برم. هایدی به منم فکر کن. هایدی من با توام. هایدی.....

462012-010004AM-1.jpg

سندباد..شنیدم که بودی توهم ...بودی و با علی بابا ،دزدای دریایی رو قال گذاشتی .تو چی ؟نمی خوایی باشم من باهات؟نمی خوایی تو سفرات یکی باشه که براش حرف بزنی و درد و دل کنی؟کمک نمی خوایی؟

tumblr_m7295fM0tq1r6xvfko1_400.jpg

آهای سیندرلا...آهای سیندرلا.... کفشت و اینجا ننداز...کسی نیست بیاد دنبال تو...گوش کن به حرف من... اون عشق قدیمی رفته .اون عشق دیگه بر نمی گرده .اینجا عشق معنایی نداره .اینجا یه چیز دیگه هست که عشق شده...کالسکه و موشا دیگه بر نمی گردن دنبال تو ....سیندرلا با من بیا. سیندرلا ....

152.jpg

ماه پیشونی تو بهش بگو...یه چیزی بگو،کی می خوایی از توی اون تنور سیاه و تنگ بیرون بیایی؟کی می خوایی دیگه نترسی؟بیا بیرون ،ماه پیشونی.هر چند که اینجا هم خیلی روشن نیست. اما تو،من ،ما ،می تونیم اینجا رو روشن کنیم. ماه پیشونی کمکم کن. ماه پیشونی...

fpjz8bqgv90xmrb5jhqs.jpg

ببین اونجا رو ماه پیشونی...سفیدبرفیه.انگار داره می ره اونم.کجا سفیدبرفی؟نرو اون طرف .بزار طلسم جادوگر سیاه باطل بشه.سفیدبرفی هنوز که شاهزاده نرسیده...اسب سفیدشو من نمی بینم...سفید برفی...سفیدبرفی...

1289303858_1285105494_2.jpg

مادربزرگه هیچکی به من جا نداد،میزاری من بیام پیش تو؟قول میدم مخمل و هاپوکومار و اذیت نکنم.من آرومم.من ساکتم.گل باقالی خانم کجاست؟بچه ها کجان؟نوک طلا ؟نوک سیاه؟من وفام

79158.jpg

خدایا پس پریا کجان؟پریای مهربون؟آب پریا؟حالا چی می شه؟

52371_938.jpg

کلاه قرمزی تو چی؟ندیدی پریا رو؟نگو پیش هادی هدا هستن.نبودن...رفتم اونجا...اونجام هیچکس نبود.

1190453496.jpg

مدرسه موشهام خالی بود،خالی خالی...کپل نبود که بخوره...سرمایی دیگه نمی لرزید...گوش دراز نمی شنید.

خدایا من،من...کجا هستم؟کجا؟

1075468_108.jpg

.

.

.

این رویا حلقه داره ..حلقه های زیادی که پیش همه ماست .

ادامه بدید..ادامه بدید رویا رو .نزارید به این حلقه ختم بشه . بسازید رویاهاتونو یا پیدا کنید ...

پیدا کنید خودتونو تو رویا..تو کارتون ...بگردید ..پیدا می کنید هر رویا یا کارتونی که با شماست.

نه...اصلا خود شماست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه لحظــــه احساس کردم اونقـــــــد پیر شدم و از اون زمان دور شدم که همشون واسم یه خاطره ی خیلی دوره.....sigh.gif

خوب که نگاشون می کنم تک تک لحظاتش به وضوح یادم میاد .... sigh.gif

بزرگ شدیم ....دردامون بزرگ شد ولی دلمون هنوز کوشولوئه ....هنوزم همون فانتزیا رو می خواد ....hanghead.gif

آخ که چقــــــد اون روزا شاد بودیم....خندیدنای بی دلیل......دوست داشتنای بی توقع و بی منت .....hanghead.gif

لینک به دیدگاه

سلام بجه ها من رضا هستم بجه روستام بنام گروس تو آذربایجان شرقی من وقتی این عکسا رو دیدم به یاد خاطرات دوران بحه گیم افتادم موقوعی تو تابستون این کارتونا رو نشون میداد من حدودا 10 الی 15 سال داشتم اون موقع وقتی بجه شهریا تو شهرشون از تعطیلات تابستان لذت میبردن ما از صبح تا 7 بعد ظهر پشت دار قالی بودیم و TVما هم یه تی وی 14 اینچ سیاه سفید پارس بود که دو تا کانال بیشتر نداشت الته دو کانال بیشتر تو کشور هم نبود

ما صبح که کار میکردیم به خاطرپخش این کارتونها در ساعت 11 شرو میشد صبحانه رو ساعت 11 میخوردیم:sad0:

لینک به دیدگاه

دنیای زیبایی بود با کارتونهای زیبا

یادش بخیر

واقعا همه ی این برنامه در زمان بچگیمون برای ما الان یک خاطرشده !!!!

مخصوصا برای من کارتون فوتبالیستها که 1 هفته صبر میکردیم برای هر قسمتش!!

لینک به دیدگاه
موش و گربه و پلنگ صورتی و فتوبالیستا و پسر شجاع:hapydancsmil::hapydancsmil::ws3:

h0g3zug666u8q2tphqn9.jpgrek2922gdklytdumf3jm.jpgf3fefs81jp9txqol22a9.jpgx2etmgouyxp79gbaqe.jpg

ممنون

هنوز که هنوزه فوتبالیستها جز پرطرفدارترین کارتونهای دنیاس !!!!!

لینک به دیدگاه
ممنون

هنوز که هنوزه فوتبالیستها جز پرطرفدارترین کارتونهای دنیاس !!!!!

یادش خیر اون زمون وقتی فوتبالیستا جمعه ها ظهر پخش میشد تو کوچه هیچ بچه ای نبود همه میرفتن تا کارتونو ببینن من خیلی بچه بودم اما خیلی دوسش میداشتم الانم نگاش میکنم:girl_in_dreams::biggrin:

لینک به دیدگاه
یادش خیر اون زمون وقتی فوتبالیستا جمعه ها ظهر پخش میشد تو کوچه هیچ بچه ای نبود همه میرفتن تا کارتونو ببینن من خیلی بچه بودم اما خیلی دوسش میداشتم الانم نگاش میکنم:girl_in_dreams::biggrin:

واقعا

برای کارتون فوتبالیستها 1 هفته صبر میکردیم برای هر قسمتش 25 تا 30 دقیقه ایش !!!

منم تنها کارتونی هنوز نگاه میکنم فوتبالیستها !!!!

06.jpg

اما بعد از اون سری قدیمیش چند سری جدید ساختن که ایران فقط یکیشو پخش کرد !!!!

نمیدونم چرا همشو پخش نکرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

واقعا

برای کارتون فوتبالیستها 1 هفته صبر میکردیم برای هر قسمتش 25 تا 30 دقیقه ایش !!!

منم تنها کارتونی هنوز نگاه میکنم فوتبالیستها !!!!

06.jpg

اما بعد از اون سری قدیمیش چند سری جدید ساختن که ایران فقط یکیشو پخش کرد !!!!

نمیدونم چرا همشو پخش نکرد؟؟؟

منم یه سری جدیدشو دیدم اما بقیشو خبر نداشتم:ws3:ایران هی تکرار اولین سریشو میده ماشالله تکرار پروریم:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...