رفتن به مطلب

فرآخوان :انتخاب موضوع مسابقه ادبی برای سالگرد تاسیس انجمن

sam arch

موضوع مسابقه برای سالگرد تاسیس نواندیشان  

53 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. موضوع مسابقه برای سالگرد تاسیس نواندیشان

• 32
    • 3
    • 18

ارسال های توصیه شده

خوبه خیلی وقته چیزی ننوشتم :icon_redface:

من خاطرات رو انتخاب کردم

اما به نظرم هر خاطره ای نه، یه خاطره خاص(خاص ترین خاطره نو اندیشانی) باشه :ws37:

• Like 14
لینک به دیدگاه

کار جالبیه....:ws37:من موظوع ازاد رو انتخاب کردم......اینطوری همه ی سلیقه ها و نوشته ها رو در برمیگیره:w16:

اگه موظوع خاص باشه همه نمیتونن شرکت کنن:w16:

+سام عزیز مدیریتت رو تبریک میگم دوست گلم.....لیاقتشو داری:ws37:متاسفانه نمیتونم وارد پروف کسی بشم و پیام بذارم...اینه ک اینجا گفتم:icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

بسیار عالی :ws37:من همه موضوع آزاد و انتخاب کردم به این دلیل که این گزینه چارچوب نداره و به یک چیز ختم نمیشه

هرشخصی میتونه با توجه علاقه و... در اون شرکت کنه:ws37:

ممنون بابت دعوت شما سام عزیز:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

من که با موضوع آزاد موافق نیستم، چون به نظرم نفس این مسابقه مربوط به سالگرد انجمن هست، توش یکجورایی انجمن گنجانده شود بهتر است.

من خودم یک موضوع پیشنهادی دارم و اونم اینست :

البته با روراستی کامل و بدون در نظر گرفتن مصالح عالیه. :icon_gol:

(با هر زبان ادبی یا طنز یا کتابی)

در انجمن نواندیشان چه به دست آوردید و چه از دست دادید ؟

البته از اونجایی که هم در واقعیت هم در مجازی از مذهب گرفته تا سیاست از طنز گرفته تا ماتم، عقایدم در اقلیت مطلق بوده، بازم مجبورم به رای اکثریت تن بدم. hanghead.gif

و البته این تن دادن بد هم نیست، چرا که همیشه این سئوال ذهن مرا درگیر کرده است :

انسان هایی که تن میدهند (انسان های دهنده) بهترند یا انسان هایی که تن میکنند. (انسان های کننده) :icon_redface:

• Like 13
لینک به دیدگاه

سلام. تبریک چهارمین سالگرد انجمن رو پیشاپیش از ما قبول کنید. ایده ی خیلی جالبیه :icon_gol:

بنا به همون دلیلی که احسان عزیز گفتن،اینکه این مسابقه مربوط به سالگرد انجمن هست ،من با گزینه ی اول و دوم موافق ترم. :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستای خوبم که نظر دادن...نقل قول نمی گیرم که زیاد نشه..:icon_redface:

نظر مژگان خانوم بسیار خوب بود...البته که خاص بودن مد نظر هست....و برای هر نفر هم یک لحظه می تونه خاص باشه که برای نفر دیگه نه....اگه این دایره ی خاص بودن رو بزرگ تر کنیم...خوب می شه...البته می دونم که دیگه زیاد بزرگ شه...دیگه خاص نمی شه...ممنونم ازتون:icon_redface:

ممنون از F SH.67 و مینا خانوم یوسفی و آرتاش عزیز و شاهدخت خانوم...نظر دوستانم بر عام شدن و همگیر شدن مسابقه هم جای تامل داره البته شاهدخت خانوم با چاشنی کمی نزدیک تر بودن به حال و هوای انجمن هم می تونه مورد توجه باشه...ممنونم ازتون...:icon_redface:

و احسان عزیز و Brightness عزیز...نظرت جالب هست احسان جان...یک مقدار خاص کردن و چارچوب خاص تر تعیین کردن...می دونی بک مقدار در جذب کاربرا برای شرکت در مسابقه سخت می شه...باید دوره بیافتیم آقا..خانوم...لطف کنین شرکت کنین...بعد دوستانم هم حق دارن یک موقع هایی...

وقتی اسم از یک روز خاص می اد..که مربوط به همه هست...یک عنوانی رو انتخاب کنیم که همه گیر تر باشه بهتره...برای همین این سه گزینه رو انتخاب کردم...

بعضی از دوستانم اصلا از اومدن تو انجمن برای اینکه چیزی به دست بیارن یا از دست بدن نیومدن...اومدن وقت رو بگذرونن...

و بعضی از دوستانمون هم نه...برای اشتراک گذاشتن دانش و کسب اون..یا شرکت تو یک تعامل اجتماعی عضو شدن....و این میون یکسری چیزهایی رو کسب و یکسری چیزهارو از دست دادن..

یک حلقه ی همه گیر می خواهیم که تو یک روز همه شون رو دور یک موضوع جمع کنیم....:icon_redface:

البته...و صدا البته نظرت رو قبول دارم و اون رو یک گزینه ی خیلی خوب می دونم....که اگه پشتیبانی دوستانم رو داشته باشه..همونجور که گفتم تو پست اول..اجراش می کنیم..اصلا به شرط حضور پر رنگ دوستان شاید دو مسابقه با دو موضوع رو اجرا کردیم...:icon_redface:

• Like 9
لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیر جدید و با آرزوی پیشرفت بیشتر این تالار

چون خیلی وقته مسابقه ادبی نداشتیم برگزاری دو تا مسابقه به نظر من باید جالبتر باشه

یکی همون خاطرات انجمن یکی هم یه موضوع مشترک دیگه، حالا میتونه با یه فاصله زمانی کوتاه از هم باشه.

• Like 9
لینک به دیدگاه

دو روز دیگه نظر سنجی پایدار هست..

با توجه به ارای دوستان خوبم البته اگه تا 2 روز دیگه تغییر محسوسی نکنه...اول مسابقه با موضوع خاطره اعضا از انجمن رو برگزار می کنیم و تاپیکش رو استارت می کنم تا در روز تاسیس نظر سنجی رو داشته باشیم....البته اگه در مورد زمانشم نظری دارید بفرمایید...:icon_redface:

بعد یک مسابقه هم با موضوع آزاد برگزار می کنیم...

ممنونم از دوستانم....با تاکید بر اینکه تا دو روز دیگه نظر سنجی پایدار هست...:icon_redface::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...