رفتن به مطلب

طرفدار کدام تیم هستید؟ ( لیگ سیزدهم )

طرفدار کدام تیم هستید؟ ( به ترتیب الفبا )  

60 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدام تیم هستید؟ ( به ترتیب الفبا )

ارسال های توصیه شده

مهمترین سرمایه یه تیم هوادارانشه که می بینید پزسپولیس بیشتره

شما که دم از قهرمانی آسیا می زنید دفعه اول که قهرمان آسیا شدید سال بعدش تووی آزادی 6تا از پرسپولیس خوردید

دفه دومی هم که قهرمان شدید فصل بعدش به دسته 3 رفتید

یعنی الان پرسپولیس مهمترین سرمایه رو داره و وضعش اینه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 123
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببین داش گلم کمیت مهم نیست کیفیت مهمه

که استقلال از پرسپولیس به مراتب بهتره

هم از نظر بازیکن هم بازیکن سازی

مدیریت .

قبول طرفدارای شما بیشتره این طرفدارا مال گذشتن نه الان پرسپولیس

همین پارسالم مربی خودتون گفت که هواداری رو از پرسپولیسیا یاد بگیرید که در بدترین شرایط تیمشون را تنها نمیذارن:ws3:پارسال تیم اول بودین ورزشگاه خالی بود:ws28:شماها بهترین ترانسفر خارجیتون علی منصوریان که در تیم دست دومی سن پائولی بازی کرده یا فرهاد مجیدی که در امارات خوش درخشیده:ws28: ولی پرسپولیس علی دایی ، علی کریمی،مهدی مهدوی کیا را به بهترین و تراز اول ترین تیمای دنیا ترانسفر کرده:w02:

لینک به دیدگاه
همین پارسالم مربی خودتون گفت که هواداری رو از پرسپولیسیا یاد بگیرید که در بدترین شرایط تیمشون را تنها نمیذارن:ws3:پارسال تیم اول بودین ورزشگاه خالی بود:ws28:شماها بهترین ترانسفر خارجیتون علی منصوریان که در تیم دست دومی سن پائولی بازی کرده یا فرهاد مجیدی که در امارات خوش درخشیده:ws28: ولی پرسپولیس علی دایی ، علی کریمی،مهدی مهدوی کیا را به بهترین و تراز اول ترین تیمای دنیا ترانسفر کرده:w02:

اون بخاطر تشویق مجیدی بود نگاه کن فرق مجیدی با کریمی چیه من دائی و مهدی قبول دارم خوبن ولی بخاطر جام جهانی 98 رفتن اروپا نه باشگاه اگه امسالم توی جام جهانی بازی کنیم بازیکنای استقلالم میرن اروپا

علی کریمی پر ضرر ترین خرید تاریخ بایرن شد ببین توی زمین راه میره ولی مجیدی نه مثل یه جوون 20 ساله بازی میکنه

اگه به مجیدی توی تیم ملی بازی میدادن اونم میرفت اروپا

لینک به دیدگاه
اون بخاطر تشویق مجیدی بود نگاه کن فرق مجیدی با کریمی چیه من دائی و مهدی قبول دارم خوبن ولی بخاطر جام جهانی 98 رفتن اروپا نه باشگاه اگه امسالم توی جام جهانی بازی کنیم بازیکنای استقلالم میرن اروپا

علی کریمی پر ضرر ترین خرید تاریخ بایرن شد ببین توی زمین راه میره ولی مجیدی نه مثل یه جوون 20 ساله بازی میکنه

اگه به مجیدی توی تیم ملی بازی میدادن اونم میرفت اروپا

چه ربطی داره عزیز چرا مغلطه میکنی:ws3:علی کریمی اگه موثر نبود توی 34 سالگی بازم به شالکه ترانسفر نمیشد:w02:ولو نیمکت نشین بود و فقط بازی آخر لیگو بازی کرد و جالب همون بازی آخرم بهترین بازیکن میدان شد و موقع بایرن هم تا قبل مصدومیتش همیشه فیکس بود و نمرات بالای کیکرو میگرفت و مطمئن باش اگع اون مصدومیت نبود سالها بازی میکرد و دایسلر بدبخت همیشه نیمکت نشینش بود:ws3:مگه بازیکنان استقلال 98 بازی نکردن! کدومشون تیم اروپا رفتن!؟ بابا پرسپولیس همیشش بازیکن فرستاده خارج حتی در 34 سالگی:w02:فرهاد مجیدی 30سالم داخل تیم ملی بود مثل اوایل اوجش میتونست بره راپیدوین:w02:جام جهانی آتی هم خواهیم دید چندتا استقلالی میرن اروپا:ws3:

لینک به دیدگاه
ببین داش گلم کمیت مهم نیست کیفیت مهمه

که استقلال از پرسپولیس به مراتب بهتره

هم از نظر بازیکن هم بازیکن سازی

مدیریت .

قبول طرفدارای شما بیشتره این طرفدارا مال گذشتن نه الان پرسپولیس

یجوری گفتی بازیکن سازی که دوباره برگشتم عنوان تاپیک رو دیدم نکنه اشتباها توی تاپیک آرسنال اومده باشم!

بازیکن؟؟؟؟

آقای جباری بازیکنتون گفتن که مدیریت خوب نیست و بازیکن های پایه با کیک خودشون رو سیر می کنن

اینه بازیکن سازی؟

نکونام رو حتما ساختید که واسه پول گریه می کنه

مدیریتتون هم که عالیه!همین مونده حاجیتون رو بندازن زندان!

لینک به دیدگاه
یجوری گفتی بازیکن سازی که دوباره برگشتم عنوان تاپیک رو دیدم نکنه اشتباها توی تاپیک آرسنال اومده باشم!

بازیکن؟؟؟؟

آقای جباری بازیکنتون گفتن که مدیریت خوب نیست و بازیکن های پایه با کیک خودشون رو سیر می کنن

اینه بازیکن سازی؟

نکونام رو حتما ساختید که واسه پول گریه می کنه

مدیریتتون هم که عالیه!همین مونده حاجیتون رو بندازن زندان!

مجتبی جباری -آندو- طالب لو - پیروز قربانی - امیر حسین صادقی - خسرو حیدری -یعقوب کریمی - و خیلیای دیگه

یه پرسپولیسی شما بگو

همین نکونامو مربیتون زنگ میزد که بیاد تیمتون

پایه های استقلال کیک میخورن ولی توی تمام رده ها پارسال قهرمان شدن

همین نکونامو جباری و قلعه نویی فرهاد مجیدی خرجشونو میکشن

لینک به دیدگاه
مجتبی جباری -آندو- طالب لو - پیروز قربانی - امیر حسین صادقی - خسرو حیدری -یعقوب کریمی - و خیلیای دیگه

یه پرسپولیسی شما بگو

قربانی و صادقی و جباری که جزء پبر پاتالا هستن و اینجوری باشه که هزارتا اسم پرسپولیسی میشه آورد:ws3: ولی از نسبتا جوون ترا فقط نام آندو و حیدری و کریمی قابل اعتناست که آندو در ابومسلم شکوفا و ترانسفر شد و کریمی که پارسال راه آهن دوران اوجش بود! اگه این دوتا از اول استقلال بودن 50 سال دیگه هم شکوفا نمیشدن:ws3:

پرسپولیس علیرضا حقیقی داره که در جوانی میره تیم مطرح روبین کازان تا تجربه کسب کنه:w16:

لینک به دیدگاه

یه پرسپولیسی شما بگو

شما تکلیفت با خودت مشخص نیست...به داماش رای دادی ولی از استقلال دفاع می کنی.....معنای هواداری رو هم فهمیدیم:a030:

لینک به دیدگاه
شما تکلیفت با خودت مشخص نیست...به داماش رای دادی ولی از استقلال دفاع می کنی.....معنای هواداری رو هم فهمیدیم:a030:

من یه استقلالیم در حدی که شما نمیتونی تصورشو بکنی در حدی که میدونم گل اول استقلالو 3 سال پیش توی هفته 24 کدوم بازیکن زده من باید به تیم شهرم رای بدم وقتی

که اسم شهرم هست جایه دیگه واسم ارزشی نداره و من اینجا انزلیچی نمیبینم که باهاش بجث کنم

شما جواب سوال منطقیه منو با سوال جواب نده سعی کن بدونه تعصب جواب بدی

لینک به دیدگاه
من یه استقلالیم در حدی که شما نمیتونی تصورشو بکنی در حدی که میدونم گل اول استقلالو 3 سال پیش توی هفته 24 کدوم بازیکن زده من باید به تیم شهرم رای بدم وقتی

که اسم شهرم هست جایه دیگه واسم ارزشی نداره و من اینجا انزلیچی نمیبینم که باهاش بجث کنم

شما جواب سوال منطقیه منو با سوال جواب نده سعی کن بدونه تعصب جواب بدی

این آقای R@min کلا با حرفی که زده هوادارای تیم خودش رو هم زیر سوال برده . صفحه اول تاپیک :whistle:

البته نه فقط در این تاپیک بلکه در کل ایران .

لینک به دیدگاه
این آقای R@min کلا با حرفی که زده هوادارای تیم خودش رو هم زیر سوال برده . صفحه اول تاپیک :whistle:

البته نه فقط در این تاپیک بلکه در کل ایران .

آخه 100 دفعه تاحالا نظرسنجی شده....نتیجه اش هم همیشه همین بوده

کل ایران الان چه ربطی به پست من داره ؟! بعدشم شما اگه درست اون پست رو می خوندید متوجه می شدید گفته ی من حالت طنز داره

ممنون از توجهتون!:ws3:

لینک به دیدگاه
قربانی و صادقی و جباری که جزء پبر پاتالا هستن و اینجوری باشه که هزارتا اسم پرسپولیسی میشه آورد:ws3: ولی از نسبتا جوون ترا فقط نام آندو و حیدری و کریمی قابل اعتناست که آندو در ابومسلم شکوفا و ترانسفر شد و کریمی که پارسال راه آهن دوران اوجش بود! اگه این دوتا از اول استقلال بودن 50 سال دیگه هم شکوفا نمیشدن:ws3:

پرسپولیس علیرضا حقیقی داره که در جوانی میره تیم مطرح روبین کازان تا تجربه کسب کنه:w16:

اولش کریمی توی نفت تهران بازی میکرد بعدش استقلال اینارو به فوتبال معرفی کرد همین پیر پاتالا ایرانو بردن جام جهانی و بازیکنای شما از روی نیمکت فقط دعا میکردن

شما یه پرسپولیسی نام ببر که مال تیم خودتون باشه و فقط یه بازی واسه شما کرده باسه ام قبوله حقیقی که اونجا فقط سکو نشین بود دیدن بدرد نمیخوره بیرونش کردن

اینه همشون از ساخته های استقلالن حالا پیر یا جوون. استقلال برا خدمت سربازی اینارو میده تیمای دیگه

شما یه پیر هم نام ببری شاهکار کردی از 20 سال پیش

لینک به دیدگاه

در آخرین رده بنده بندی تیم های باشگاهی فوتبال که سایت آمار وارقام فیفا تو همین یکی دو روزه منتشر کرده حضور استقلال در جمع ۱۰۰ باشگاه برتر باعث افتخار ایران شده.

استقلال با رتبه ۱۰۰ بالاتر از تیم هایی مثل پارما،اسپانیول،دیناموزاگرب کرواسی،براگا(فینالیست یورو لیگ ۲۰۱۱)،اسپارتاک مسکو،بوکاجونیورز و مهمتر از همه اینترمیلان ایتالیا(با رتبه ۱۴۳) قرار گرفت.

پرسپولیس هم با رتبه ۴۶۳ پایین تر از تیم هایی مثل بنگال هند،پرسیکا جاکارتا و پرسیپورا از اندونزی، بن یاس امارات،هایلاندرز از زیمباوه و تابول از قزاقستان قرار گرفت!!! برید با تیم های هم رده ی خودتون کری بخونید…….

لینک به دیدگاه

با اینکه کلا فوتبال رو همچینی قبول ندارم,

اما اگه بخوام یه روزی, به یه تیمی رای بدم

فقط

دامااااااااااااااااااااااااااااااااش شهر باران

:a030:

لینک به دیدگاه
اولش کریمی توی نفت تهران بازی میکرد بعدش استقلال اینارو به فوتبال معرفی کرد همین پیر پاتالا ایرانو بردن جام جهانی و بازیکنای شما از روی نیمکت فقط دعا میکردن

شما یه پرسپولیسی نام ببر که مال تیم خودتون باشه و فقط یه بازی واسه شما کرده باسه ام قبوله حقیقی که اونجا فقط سکو نشین بود دیدن بدرد نمیخوره بیرونش کردن

اینه همشون از ساخته های استقلالن حالا پیر یا جوون. استقلال برا خدمت سربازی اینارو میده تیمای دیگه

شما یه پیر هم نام ببری شاهکار کردی از 20 سال پیش

پیروپاتال پرسپولیسی میخوای بیا: سلطان علی دایی، سلطان علی کریمی،داش مهدی مهدوی کیا، داش کریم باقری و هزاران بازیکن دیگه...

کی یعقوب کریمی داخل اس بازی کردw58.gifصدسال دیگه هم میموند بازی نمیکرد و در نفت بود که شکوفا شد..

حقیقی کاسیاس واسه یه نیم فصل برگشته قرضی که جام جهانی رو از دست نده و باز برمیگرده روسیه البته مثل الفرهاد ها نمیره امارات:ws28:

تیمو بازی آخر به اذهان همه کارشناسان سه نفر گردوندند:

رحمان احمدی که قبلا پرسپولیس بوده و الان سپاهانه

سید جلال حسینی که پرسپولیسیه و دفاع جانانش باعث گل نخوردن تیم شد

و آخری قوچان نژاد که لژیونره..

البته آندو هم جانانه بازی کرد ولی اونوقت توی اس بازی نمیکرد:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...