رفتن به مطلب

فرم رزومه - تالار مکانیک

ارسال های توصیه شده

با سلام

در راستای تغییراتی که اشاره شده بود که در قدم اول تغییر نام کاربریا به نام اصلی بود، قدم دوم هم که ایجاد فرمی برای ثبت و دریافت رزومه اعضا بود برداشته شد.

دوستانی که بخوان میتونن از طریق لینک زیر رزومه خود را ثبت و ارسال کنن. (اطلاعاتی که پر میشه فقط در اختیار مدیریت سایت هست)

ثبت فرم رزومه

با جمع آوری این رزومه ها میشه با توانمندی های دوستان بیشتر آشنا شد تا بتوان تعاملات بیشتری رو برقرار کرد. ضمن اینکه با توجه به اهداف و برنامه های بعدی که دریافت و انجام پروژه و .... است بتوان با توجه به رزومه های ارسالی پروژه های مختلفی رو گرفت و به این دوستان سپرد. یا اگه کسی دنبال شخصی با تخصص خاصی میگشت، بتوان با رجوع به این رزومه های ارسالی افراد متخصص در اون زمینه رو معرفی کرد.

پر کردن این فرم هم مثل تغییر نامه کاربری که بود کاملاً داوطلبانه هست و طبیعتاً مزیت اینکار هم مثل تغییر نام برمیگرده به خود اعضا.

به امید قدم های محکم و اصلی بعدی و پیشرفت بیشتر a030.gif

لینک به دیدگاه
ثبت نام کردم اما در آخر صفحه سفید بهم جواب داد:banel_smiley_4:

فکر کنم فرم شما متاسفانه ثبت نشده...

دوستان پست تکمیلی رو حتما مطالعه فرمایید #2

با توجه به پتانسیل بالای تالار از تمامی دوستان همراه خواهش دارم که در پر کردن این رزومه همکاری لازم رو داشته باشن تا با همکاری همدیگه قدم های مثبت بیشتری رو برداریم.:icon_gol:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با كمال شرمندگي منم ثبت كردم.فعاليت انچناني نداشتم تا حالا :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خواهش عزیزم...:icon_gol: کار پسندیده ای کردی...امیدوارم از همه پتانسیل ها به بهترین شیوه بتوان استفاده کرد:w16:

لینک به دیدگاه
فکر کنم فرم شما متاسفانه ثبت نشده...

دوستان پست تکمیلی رو حتما مطالعه فرمایید #2

با توجه به پتانسیل بالای تالار از تمامی دوستان همراه خواهش دارم که در پر کردن این رزومه همکاری لازم رو داشته باشن تا با همکاری همدیگه قدم های مثبت بیشتری رو برداریم.:icon_gol:

:icon_gol:

الان درست شد

منم ثبت نام کردم

رزومه انگلیسیمم آپلود کردم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
یهنی فرم منم بررسی شده عایا؟!؟!؟

فرم شما دریافت شد، چقدر نرم افزار بلدید شماw58.gifچجوری یاد گرفتید؟

منم رزومه ام رو فرستادم ، به امید گام های بلندی که ... :icon_redface:

بله، رزومه شما هم دریافت شد، :icon_gol: امیدوارم...hapydancsmil.gif

البته از دوستان مکانیکی دیگه هم انتظار همکاری بیشتری میره:w16:

لینک به دیدگاه
لبخند میزنید، همچین که ازتون آزمون عملی گرفتم دستتون میاد:w02:

من آموزشگاه تدریس میکنم!:w02:

لینک به دیدگاه

دوستان خواهش میکنم در رزومه های خود شکسته نفسی و یا غلو نکنید...تجربه های کاری و پژوهشی خودتون رو با دقت و حوصله وارد نمایید. سپاسگذارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مگه کسی شکسته نفسی کرده؟

منم سپاسگزارم از وقتی که صرف بررسی رزومه ها می کنید :a030:

خواهش میکنم:icon_gol::icon_gol:

هدف از جمع اوری این رزومه ها شناسایی توانایی دوستان و برنامه ریزی برای ورود به کارهای بزرگتر و علمی است. هر چه قویتر باشه، بهتر و سریعتر میتونیم جلوتر بریم، دوستان صنعتی مثل شما، آقای احمدی، موسویان، حقیقی در کنار دوستان دانشجو و بدون سابقه کار می توانند یک تیم قوی مکانیکی باشند. اما برخی دوستان ، قدرت خودشون رو باور ندارند...راستی از دوستان خود نیز هر کس را که فکر میکنید توانایی خاصی داره و روحیه تیمی ، تشویق به پر کردن روزمه کنید.

لینک به دیدگاه

میگم تو فرمم یه چیزایی یادم رفت بگم!

لطفا خودتون اضافه کنید:

آشنایی با مسائل سنماتیک و سینتیک رباتیک.

آشنایی با cfd

آشنایی با طراحی مبدل های حرارتی

آشنایی با تهویه مطبوع (پروژه تخصصی کارشناسیم تهویه مطبوع بیمارستانه)

در ضمن این مواردی که گفتم همه شون در حد پروژه های دانشجویی هستن ها! یهو فکر نکنید الآن من مثلا آخر مبدلم ها!

در کل خیلی دلم میخواد یه کار به درد بخور انجام بدم. مثلا یه مطالعاتی در زمینه تهویه طبیعی انجام دادم که اگه بشه بزنم تنگ پروژه م واسه کاهش مصرف انرژی ولی فک نکنم بشه بزنم! حالا ما میخونیم بیشتر ببینیم چی میشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...