رفتن به مطلب

لیگ جهانی والیبال

z.b

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 298
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از اونجایی که ایرانیا علاقه دارن مربیاشون تو اوج خداحافظی کنن، دیگه کم کم ولاسکو باید ساکشو ببنده:ws37::banel_smiley_4:

راستی نوجوانانمون هم رفتن جزء 4تا

باختن به روسیه و فردا با بازنده چین-لهستان بازی میکنن برا سومی:w16:

لینک به دیدگاه

ولي مربي يعني ولاسكو، ولاسكو يعني مربي :ws3:

عجب تعويضي كرد هاااا

مهدوي رو آورد توي بازي، براي دفاع روي تور

ديگه امتياز نگرفتند :ws3:

لینک به دیدگاه

ندیدم بازیوTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif ، ولی واقعا هورا، ظاهرا گل کاشتن مثل همیشهhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif.

و اما یادآوری یک ضدحال:hanghead::

«ایران ایر» هواپیمایش را دنبال ملی پوشان والیبال نفرستاد! بچه ها خسته و کوفته به دیدار آلمان می روند!

بویینگ 747 هواپیمایی ایران ایر همچنان در تهران است و والیبالیست ها چیزی نمانده از سفر به تهران باز بمانند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ اعضای تیم ملی والیبال کشورمان که با پیروزی های غرورانگیزشان باعث افزایش روحیه نشاط ملی شده اند همچنان در دل بی مهری مسئولان به کارشان ادامه می دهند. اگرچه هفته گذشته هیات دولت مصوب کرد تا هواپیمایی ایران ایر یک فروند از هواپیماهای بویینگ 747 خود را به هاوانا بفرستد تا ملی پوشان والیبال را بلافاصله بعد از پرواز دوم شان با کوبا به تهران بیاورد و آنها را از سرگردانی میان زمین و هوا نجات دهد ، این هواپیما از تهران پرواز نکرده است. محمدرضا داورزنی در این باره به خبرآنلاین می گوید:« راستش متاسفانه هواپیما هنوز از تهران پرواز نکرده است و بچه ها احتمالا خسته و کوفته برای بازی با آلمان به تهران می رسند. » او درباره دلیل نرفتن پرواز به دنبال ملی پوشان هم گفت:« به ما اعلام کردند غیر از عربستان ، دیگر کشورهایی که پرواز باید از آنها عبور کند ، مجوز پرواز را به هواپیما نداده اند و به همین دلیل تا حالا هواپیما نرفته است.»

البته این مشکل چیزی نمانده بود سبب شود ملی پوشان والیبال ایران کلا از بازگشت به تهران باز بمانند. ابتدا قرار بود آنها راهی روسیه شوند و با یک روز توقف به تهران بیایند. این بلیت ها به بهانه پرواز چارتر تیم ملی لغو شدند اما با نرفتن هواپیما فدراسیونی ها خوش شانس بودند که باری دیگر توانستند این بلیت ها را رزرو کنند.

:w000:w000.gifw000.gifw000.gif

لینک به دیدگاه

چقدررررررررررررررر عالی:hapydancsmil:

چقدررررررررررررررر زیبا:hapydancsmil:

دمشون گرم

فقط اون دو ست اول رو ک نشون ندادن من میخواستم با سر برم تو تی وی :icon_razz:

لینک به دیدگاه

یعنی صبحی میخواستم بزنم همشون درجا بمیرن...از خواب نازنینم زدم اونوقت میگن تصویر ندارن...برن بمیرن...اما خب پرروتر از این حرفا بودم...نشستم تا اخر نگاه کردم بالاخره نشون داد...با هر یدونه جیغم بابام که کنار جلو تی وی خوابیده بود میپرید یه دستی میزد دوباره میخوابید:ws3:

فکر کنم همسایه ها هم با جیغای من بیدار شدن:ws3:

انصافا چسبید...به امید روزی که مثل ورزشمون از افتخارای علمیمونم اطلاع رسانی کنن نه اینکه بعد چند قرن بفهمیم...اونم نه همشو بعضیاشو:hanghead:

لینک به دیدگاه

منم صبح که بیدارشدم گفتن تصویر ندارن خیلی اعصابم خورد شد ولی با اینترنت زنده نتایجو چک میکردم سایت FIVB.com خیلی سریع و آنلاین نتایجو میزد همراه با نفراتی که امتیاز میگیرن و ورزش3 هم از دستش کپی میزد:ws3:جالب اینجاست تصویری واقعا وجود نداشت که شبکه 3 نشون بده چون هیچ شبکه ای جز شبکه خود کوبا این بازی را پوشش نمیداد:w58:

لینک به دیدگاه
خیلی ممنون:w000:واسه چی میزنی تو ذوقم:4564:من هنوز ناامیدنشدم:hanghead:

گندم جان نمیشه:ws3: هرجوری هم امتیاز بگیریم میشیم 18 دو تا تیم اول 19 امتیاز دارن:4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...