رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

لطفا مراحل شرکت در آزمون رو داوطلبان سنوات پیش به طور جامع بگن برای ما :a030:از ابتدا

ظرایط شرکت در آزمون و اون سه سال که همه جا میگن رو من نتونستم پیدا کنم اصلا!

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

لطفا مراحل شرکت در آزمون رو داوطلبان سنوات پیش به طور جامع بگن برای ما :a030:از ابتدا

ظرایط شرکت در آزمون و اون سه سال که همه جا میگن رو من نتونستم پیدا کنم اصلا!

با تشکر

مراحل شرکت در آزمون:

1. گذشت سه سال از تاریخ اخذ مدرک

2. نیت :ws3:

3. عضویت در سالزمان نظام مهندسی استان

4. ثبت نام برای آزمون

به سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سر بزن.

لینک به دیدگاه
یه سوال!

به نظرتون رفتن به کلاسای آمادگی آزمون نظام ضروریه؟

من جزوه ی یکی از دوستامو گرفتم تقریبا تمومش کردم به نظرم سخت نبود!

جزوه تون رو اینجا بذارید ببینیم سخته یا نه:whistle:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

بلاخره آزمون خرداد رو دادم فکر کنم خیلی خوب بود سه ماه روز 6 ساعت مطالعه کردم اما بر خودم واجب دیدم بیام اینجا و از این انجمن تشکر کنم شاید خودم زیاد پست نذاشتم اما از مطالب قبلی استفاده کردم. ممنونم که تجربیاتون رو با بقیه شریک می شید.

چند نکته رو واسه بچه هایی که بعدا می خوان شرکت کنند می گم امیدوارم مفید باشه:

1- زدن تست های تمام دوره های قبلی بسیار مفید هست.

2- کتاب مباحث رو برای دسترسی سریع شاخص گذاری کنید ( مثل حروف در دیکشنری ها ولی شما عناوین و بخش های مهم و کاربردی رو مشخص کنید).

3- کتاب نکات برتر تاسیسات برای امتحان نظام مهندسی بسیار مفید است.

4- ابتدا سعی کنید سوالات تعریفی و سوالات رو که بلد هستید پاسخ دهید بعد برید دنبال سوالات دیگر.

5- سر جلسه آزمون مراقب باشید جواب های درست وارد کنید مثلا اگر جواب 4 بار هست مواظب باشید گزینه 4 رو اشتباهی نزنید باور کنید حتما پیش میاد

در آخر تنها اره قبولی مثل هر آزمون دیگر مطالعه ، تلاش و انگیزه می باشد

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

لینک به دیدگاه

بترکنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد:banel_smiley_4:

خدایی دو تا سوالش از 4 تا گزینه سه تاش درست بود

تو هر کتاب یه فرمول هر کدوم یه طور نوشته بود:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
بترکنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد:banel_smiley_4:

خدایی دو تا سوالش از 4 تا گزینه سه تاش درست بود

تو هر کتاب یه فرمول هر کدوم یه طور نوشته بود:vahidrk:

طبق نوشته سایت مقررات ملی، بخش مواد آزمون:

* براي موارد ذكر شده منابع معتبر مورد نظر بوده و منبع خاصي معرفي نمي‌گردد.

• تذكر1: منظور از مباحث، مباحث مقررات ملّي ساختمان ميباشد.

• تذكر2: در صورت تناقض بين مباحث مقررات ملّي ساختمان و ساير مدارك فني، مباحث مقررات ملّي ساختمان ملاك عمل خواهد بود.

• تذكر3: آخرين نسخه معتبر مدارك و منابع فني و مباحث مقررات ملّی ساختمان اعلام شده ملاك عمل خواهد بود.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گل

بلاخره انتظارها به سر اومد و سازمان نظام مهندسی کلید و دفترچه سوالات را منتشر کرد از لینک زیر قابل دریافت و مشاهده می باشد.

دوستان بگید امتیازتون با این تفاسیر چقدر میشه

من 60% می شوم

لینک به دیدگاه

سلام

سوالی داشتم در خصوص عضویت

عضویت با آخرین مدرک تحصیلی حتما باید انجام بشه؟

توی سایت زده 3 سال بعد از لیسان و دو سال پس از ارشد

الان من سه سال از لیسانسم گذشته و کارشناس ارشد هم هستم ولی دو سال از ارشد نگذشته

به چه صورت باید اقدام کنم؟

البته این بند هم اومده:

* دارندگان مدارك تحصـيلي كارشناسي ارشد ناپيوستـه و بالاتر مي بايد مدارك مربوط به كـارشنــاسي و يا كارداني خود را نيز جــهت احتساب سابقه و تعيين كد رشته ارائه نمايند.

لینک به دیدگاه
سلام

سوالی داشتم در خصوص عضویت

عضویت با آخرین مدرک تحصیلی حتما باید انجام بشه؟

توی سایت زده 3 سال بعد از لیسان و دو سال پس از ارشد

الان من سه سال از لیسانسم گذشته و کارشناس ارشد هم هستم ولی دو سال از ارشد نگذشته

به چه صورت باید اقدام کنم؟

سلام حمید جان

میتونی ثبت نام کنی.

فقط سوال ارشدت رو دقیقا بعد از کارشناسی شروع کردی؟

منظور از سه سال برای اینه که وارد امور تاسیساتی شده باشی و موقع عضویت فرمی بهت میدن که باید یکی از شرکت ها یا دو مهندس با سابقه تایید کنه شما سه سال در کارهای تاسیساتی حصور داشتید.

پس منظور از این سه سال اینه که شما فرصت برای کار تاسیساتی داشته باشید. حالا کسانی که ارشدون بعد از کارشناسی میرن و بدون فاصله مطمئنا" سه سال رو در کارهای تاسیساتی نبودن واسه همین دو سال هم بهش اضافه شده

شما میتونی بدون مدرک ارشد و با همون مدرک کارشناسی عضو نظام بشی و هیچ مشکلی هم نخواهی داشت.

لینک به دیدگاه
سلام حمید جان

میتونی ثبت نام کنی.

فقط سوال ارشدت رو دقیقا بعد از کارشناسی شروع کردی؟

منظور از سه سال برای اینه که وارد امور تاسیساتی شده باشی و موقع عضویت فرمی بهت میدن که باید یکی از شرکت ها یا دو مهندس با سابقه تایید کنه شما سه سال در کارهای تاسیساتی حصور داشتید.

پس منظور از این سه سال اینه که شما فرصت برای کار تاسیساتی داشته باشید. حالا کسانی که ارشدون بعد از کارشناسی میرن و بدون فاصله مطمئنا" سه سال رو در کارهای تاسیساتی نبودن واسه همین دو سال هم بهش اضافه شده

شما میتونی بدون مدرک ارشد و با همون مدرک کارشناسی عضو نظام بشی و هیچ مشکلی هم نخواهی داشت.

با تشکر

بله دقیقا بلافاصله بعد از کارشناسی شروع کردم ارشد رو

اوه ینی دقیقا باید سه سال سابقه مرتبط با تاسیسات ببرم اونجا؟!سه سال سابقه دارم ولی سه سال مرتبط با تاسیسات نیست پراکنده بوده!اینو چیکارش کنم اونوقت!ینی همه این شرط رو برآورده میکنن وقتی آزمون میدن؟!

لینک به دیدگاه
با تشکر

اوه ینی دقیقا باید سه سال سابقه مرتبط با تاسیسات ببرم اونجا؟!سه سال سابقه دارم ولی سه سال مرتبط با تاسیسات نیست پراکنده بوده!اینو چیکارش کنم اونوقت!ینی همه این شرط رو برآورده میکنن وقتی آزمون میدن؟!

آره حمید جان سه سال سابقه هم میخوان ولی میشه دورش زد تو هر شرکتی بری با یکم زیر میزی برات امضا میکنن اون 3 سال رو یا 2تا مهندس آشنا داشته باشی و زیر برگه رو برات امضا کنن حله. این مورد زیاد گیر نداره میشه درستش کرد مهم همون 3 سال فارغ التحصیلی هستش:a030:

لینک به دیدگاه
با تشکر

آره حمید جان سه سال سابقه هم میخوان ولی میشه دورش زد تو هر شرکتی بری با یکم زیر میزی برات امضا میکنن اون 3 سال رو یا 2تا مهندس آشنا داشته باشی و زیر برگه رو برات امضا کنن حله. این مورد زیاد گیر نداره میشه درستش کرد مهم همون 3 سال فارغ التحصیلی هستش:a030:

اقای مهندس ناصرکاملا درست میگن . چون هیچ مسئولیتی برای کسی که امضا میزنه نداره به احتمال زیاد هرکسی قبول کنه(دیگه یه کوچولو اشنا باشه ) اینکارو براتون انجام بده.

لینک به دیدگاه
اقای مهندس ناصرکاملا درست میگن . چون هیچ مسئولیتی برای کسی که امضا میزنه نداره به احتمال زیاد هرکسی قبول کنه(دیگه یه کوچولو اشنا باشه ) اینکارو براتون انجام بده.

خب یه سوال دیگه

اون سابقه ای که میخوان باید بیمه ای باشه؟یعنی قابل استعلام و ثبت شده باشه؟

لینک به دیدگاه
خب یه سوال دیگه

اون سابقه ای که میخوان باید بیمه ای باشه؟یعنی قابل استعلام و ثبت شده باشه؟

نه فقط تایید یه مهندسه فقط همین.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

قابل توجه متقاضيان آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، حرفه اي كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي

بدينوسيله به آگاهي مي رساند، آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي براي دومين بار در سالجاريدر 22 و 23 آبان ماه سال 1393 برگزار خواهد شد. لازم به ذكر است شروع ثبت نام آزمون هاي فوق متعاقبا از طريق وب سايت دفتر به اطلاع خواهد رسيد. ضروريست داوطلبان قبل از انجام ثبت نام راهنما و دستورالعمل ثبت نام آزمونهاي فوق را مطالعه و از مفاد آن آگاه باشند.

"دفتر مقررات ملّي ساختمان"

لینک به دیدگاه

اطلاعيه اعلام نتايج آزمونهاي تستي خردادماه 1393

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت­ كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني و تعيين صلاحيت معماران تجربي 22 و 23 خرداد ماه 1393مي­ رساند؛ با پيگيري ­هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي تستي موصوف استخراج گرديده و تا عصر روز چهارشنبه 22 مرداد 1393 به آگاهي عموم شركت­ كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي­ توانند جهت دريافت كارنامه خود به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.

اضافه مي نمايد نتايج آزمون رشته معماري طراحي متعاقبا و در موعد مقرر اعلام خواهد شد.

دفتر مقررات ملّي ساختمان

لینک به دیدگاه

اطلاعيه اعلام نتايج آزمونهاي تستي خرداد 93

پيرو اطلاعيه مورخ 21 مرداد­ماه 93 درخصوص اعلام نتايج آزمونهاي تستي خردادماه93، به اطلاع كليه شركت­كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت معماران تجربي مورخ 22 و 23 خردادماه 1393 مي‌رساند؛ كليه عزيزان مي‌توانند با مراجعه به سامانه آزمونهاي دفتر مقررات ملّي ساختمان از نتيجه آزمون خود آگاهي و نسبت به دريافت كارنامه خود اقدام نمايند. ضمناً با عنايت به عدم وصول گزارش نهائي آزمون رشته عمران محاسبات در استان گيلان، نتيجه اين آزمون پس از دريافت اطلاعات كامل متعاقباً اعلام خواهد شد. مضافاً اينكه همانطور كه قبلاً اعلام گرديد، نتايج آزمون رشته معماري طراحي نيز در موعد مقرر به آگاهي خواهد رسيد.

دفتر مقررات ملّي ساختمان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...