رفتن به مطلب

برنامه 1 روزه دریاچه شورمست ؛ جمعه 7 تیر 1392

M4jid

ارسال های توصیه شده

ینی من تو رو ببینم کشتمتتتتتتتتتتت علیرضا خان:ws28::whistle:

صب جمعه هم بعد ازینکه همه رو تو صادقیه سوار کردید میاید ونک دنبال من، ترجیحا سر کوچمون:whistle:

منم دَمِ بی ار تی وامیسم بیاین دنبالم :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره خوبه از گیلان تا گلستان مخصوص شمالی ها فقظظظظظظظظظظظظ:hapydancsmil:

:ws3:

:ws50:

بعدم میایم دلشونو می سوزونیم :(50):

.

ینی الان شوما لب دریاچه این؟ :smiley (18):

لینک به دیدگاه

زنده بااااااااااااااااد، دوباره ازین تــــــــــــــــــــــــــورا! :ws3: آقا من بازم دقیقه نود سر زدم، این جمعه 31 ام رو میشه تمدید کنید تا یکشنبه؟ من یکشنبه معلوم میشه میتونم بیام یا نه:hanghead:

لینک به دیدگاه
ایول میناااااااااااااااااااااا:ws3:

ای اسپمرها ، این تاپیک رو رها کنید:banel_smiley_4: شماها که اپشن ندارید:whistle:

ای کسانی که ثبت نام کردید و در این تاپیک اعلام امادگی ننمودید، خودتون بگید که چه مجازاتی رو میپسندید؟ ناهار؟

ای کسانی که هیچی..بی خیالhanghead.gif

لینک به دیدگاه
ای اسپمرها ، این تاپیک رو رها کنید:banel_smiley_4: شماها که اپشن ندارید:whistle:

ای کسانی که ثبت نام کردید و در این تاپیک اعلام امادگی ننمودید، خودتون بگید که چه مجازاتی رو میپسندید؟ ناهار؟

من که همون روز اول گفتم هستم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من که همون روز اول گفتم هستم :banel_smiley_4:

روی سخن با کسانی بود که اینجا اعلام نکردن..شما چرا به خود میخری؟ ما و شما الان در یک جبهه هستیمw000.gif

لینک به دیدگاه
با سلام طی صحبتی که خود محمدم باهاتون کرده امکان ثبت نام دوستتون به دلایلی که در جریان هستید امکان ندارد ولی برای خودتون تمام مراحلی که بقیه بچه ها طی کردن رو انجام بدید مشکلی وجود نخواهد داشت دوستان عزیز بزارین هماهنگی و جواب دادن به سوالات رو یا مجید بده یا مدیریت ممکنه اطلاعات اشتباهی از سر کمک بدید که باعث بوجود آمدن ناهماهنگی بیشتر بشه ممنون جاوید داداش:a030:

سلام

مرسی از زحماتی که متقبل شدی

با محمد صحبت کردم؛ مشکل خاصی نیست

لینک به دیدگاه
یاد بگیرید از من:w000:سه نفر رو دارم با خودم میارم:w02:

خودتو 3 بار حساب کردی فک کنم:whistle:

:whistle:

hanghead.gif

هر کی اعلام نکنه من و تو صبا میندازیمش توو دریاچه ناهارشو با پری دریاییا بخوره :w02:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

هر کی اعلام نکنه من و تو صبا میندازیمش توو دریاچه ناهارشو با پری دریاییا بخوره :w02:

:banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نیگا نیگا

آدم یه چند ساعتی نیست

ببین چه آشوبی بپا میکنینناااا :ws3:

بچه ها بزارین منلیست اوکی کنم

به جون خودم اعلام میکنم اسامی رو :ws3:

لینک به دیدگاه

مرییییییییییییم. عاشقتممممم ینیییییییییییییییhapydancsmil.gif

اخخخخخخخخخخ جووووووووون. اولین نفرم علیرضا خان رو میندازیم:ws28:

نیگا نیگا

آدم یه چند ساعتی نیست

ببین چه آشوبی بپا میکنینناااا :ws3:

بچه ها بزارین منلیست اوکی کنم

بدوووووو دیگههههههههههههههه بگگگگگگو مجییییییید تا تاپیکو دود نکردیم بره هوا:w02:

لینک به دیدگاه

hapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif خیلی هیجان انگیزه...hapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif لیستش رو آماده کنید....ناهارش رو میگریم خودمون میخوریم...:w02:

:ws28: مینا و صبا تحویل بگیرید...آقا مجید مجبور شده قسم بخوره

بچه ها خودتون بیایید اسمتون رو بگید وگرنه عذاب الیم در انتظارتون هست:whistle:

مرییییییییییییم. عاشقتممممم ینیییییییییییییییhapydancsmil.gif

اخخخخخخخخخخ جووووووووون. اولین نفرم علیرضا خان رو میندازیم:ws28:

بدوووووو دیگههههههههههههههه بگگگگگگو مجییییییید تا تاپیکو دود نکردیم بره هوا:w02:

مرسی صبایی....منم همین طورhapydancsmil.gif

مظلوم تر از علیرضا خان:ws28: نیست مگه:banel_smiley_4: (یک آپشن دستش دارم:ws3:) آتروس نیاز به هول دادن نداره..خودش اتوماتیک میوفته تو آب:whistle:

لینک به دیدگاه
فعلان که علیرضا اینا به احتمال 99% نمیان

متاسفانه پدربزرگشون امروز به رحمت خدا رفتن :no::ws44:

منم الان اطلاعیه رو دیدم تسلیت به مدیر ارشد بامرام...خیلی ناراحت شدمhanghead.gifhanghead.gif خدا بهشون صبر بده

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...