رفتن به مطلب

برنامه 1 روزه دریاچه شورمست ؛ جمعه 7 تیر 1392

M4jid

ارسال های توصیه شده

دوباره سلام سلام

:ws3::icon_gol:

امتحان هاتون که خدارو شکر تموم شد و فرصتی شد تا با یه برنامه ی دیگه در خدمتتون باشیم

میریم که داشته باشیم با یه برنامه ی خوب و طبیعت گردی در دریاچه شورمست

اطلاعات و عکس ها منطقه در تاپیک فوق:

دریاچه شورمست - سوادکوه

برنامه 1 روزه

*دریاچه شورمست*

*پیاده روی در جنگل های اطراف دریاچه*

*ارتفاعات سواد کوه*

زمان اجرای برنامه:

تاريــــــخ حرکت:جمعه 7 تیر ساعت 7 صبح از میدان صادقیه جلوی پاساژ گلدیس

لطفا دوستان به موقع حضور داشته باشن تا تاخیری در هنگام حرکت نباشه ، ماشین راس ساعت 7 حرکت خواهد کرد

تاريـــخ برگشت: شامگاه جمعه 7 تیر

( زمان برگشت نیز متأثر از سرعت حرکت گروه و ترافیک جاده است)

خدمـــــــــــــات:

میدی باس، تور لیدر، بیمه حوادث گروهی، بیمه مسئولیت مدنی، یک وعده پذیرایی

لوازم ضروری و مورد نیاز:

- كفش مناسب پياده‌روى، لباس مناسب فصل، كلاه و عینک آفتابی، زيرانداز، آب آشامیدنی، لوازم شخصی و کارت شناسایی

- همراه داشتن یک وعده صبحانه سبک مطابق میل خودتان توصیه می‌گردد. بهتر است صبحانه را بصورت آماده همراه داشته باشید، یا در صورت تمایل در منزل صرف کنید.ضمنا می‌توانید از پذیرایی سبک که از جانب برگزار کننده صورت می‌گیرد به عنوان صبحانه استفاده کنید

- یک وعده ناهار در کنار میوه یا تنقلات سبک

- لوازم وسایل تفریحی درصورت علاقه :w16:

نوع برنامه:

پیاده‌روی سبک در اطراف دریاچه؛ کلیه دوستانی که توانایی تحمل سفرهای برون شهری کوتاه و پیاده‌روی چند ساعته در مسیرهای نسبتا هموار را دارند، می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

ثبت نام

مهلت ثبــــــت نام:

به دلیل رد کردن بیمه حتما تا آخر وقت اداری روز جمعه 31 خرداد دوستان ثبت نام رو انجام بدن چون بعد از اون شرمنده دوستان میشیم.

شیوه ثبت نام:

ابتدا فرم ثبت نام رو پر کنید و ارسال کنید

و

از طریق این لینک هم اقدام به پرداخت اینترنتی کنید.

نکته مهم: بعد از پر کردن فرم ثبت نام و پرداخت ابنترنتی کد پیگیری پرداخت رو برای من پیغام خصوصی کنید و منتظر تائیده من باشید.

توجه داشته باشید که دوستانی ثبت نامشون قطعی میشه که تائیده ثبت نام رو از من گرفته باشن.در روزهای پایانی تعداد نفرات ثبت نام شده اعلام میشود ممکن است ظرفیت زود از چیزی که انتظار دارید پر شود با توجه به اینکه ظرفیت 29 نفر است پس خواهشا دوستان نگذارند برای روز آخر :icon_gol:

هــــــزینه برنامه:

24 هزار تومان

توافـــــــــق نامه:

در ابتدای سفر برگه هایی تحت عنوان توافق نامه در اختیار دوستان قرار می‌گیرد که تنها در صورت امضا این توافق نامه امکان همراهی با گروه برای دوستان میسر می‌باشد.

نکته: مفاد توافق نامه در لینک زیر آمده است. از آنجا که ممکن است به هر دلیل گروه موفق به در اختیار گذاردن توافق نامه به شرکت کنندگان نشود لذا اعلام این توافق نامه به منزله پذیرش و امضا آن است.

فرم توافق نامه

شرایط کنسل شدن برنامه و انصراف:

1- اجراى صحيح و ايمن برنامه براي برگزارکنندگان در اولويت قرار دارد، لذا در هر مرحله اى، چه قبل و چه در حين سفر، سرپرست برنامه حق کنسل کردن آنرا دارد.

2- شرايط آب و هوايى در سفرهاي طبيعت گردي به دليل ايجاد شرايط ناايمن مي تواند باعث کنسل شدن برنامه گردد.

3- در صورت کنسل شدن برنامه قبل از شروع، از طرف برگزار کنندگان به هر دليل، تمام وجه پرداختي بازپرداخت مي شود.

4- در صورت کنسل شدن برنامه، پس از شروع آن، هزینه های صرف شده کسر و باقی آن بازگردانده می شود.

• Like 45
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من بالای 95 درصد بتونم میام، البته به امید سلامتی و نبود اتفاقات.

آقا فعلا مارا رزرو بزن، تا هفته بعد ببینیم اگر اوضاع مساعد بود، پول رو هم بریزیم.

یکبار در چندین سال پیش رفتم و جای زیبایی هست. مخصوصا یک تابی داره که سوار شدنش واقعا لذت بخشه.

البته اینسری دوستان زودتر اعلام آمادگی کنند خیلی بهتره. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلامممممممم:ws3:

اگه زنده باشیم تا اون موقع و خدا بخواد منم هستم اسم منو تو رزرو بذارین جز 99 درصد ی ها تا برم 24 هزار تومن رو جور کنم:ws3:

با تشکر:ws3:

لینک به دیدگاه
به امید خدا من و متینم میاییم سیاوشم میارم :w02:

خلاصه بریم که یه سفر توپ دیگه داشته باشیم:w16::icon_gol:محمد حسین از سگ کمتری نیای:ws28:

تو سیاوشو میاریییییییییی؟:banel_smiley_4:

رو که نیستwhistle.gif

لینک به دیدگاه
منم که دیگه معلومم:w02:

مگه میخوای بقیه قندیل ببندن، من هم خیلی دوست دارم، اگر تهران بودم میام...

نمیشه تا 3 تیر، فرصت ثبت نام تمدید بشه؟

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...