رفتن به مطلب

برنامه 1 روزه دریاچه شورمست ؛ جمعه 7 تیر 1392

M4jid

ارسال های توصیه شده

بالاخره وزیر تور انجمن، کی میخواد اسامی نهایی اونایی که برای نشستن در اتوبوس احراز صلاحیت شدن رو اعلام کنه؟ :ws38:

وقفه مجید خان در اعلام اسامی و همچنین اعمال یکسری ملاحظات در آوردن آنچه پشت پرده میگذرد، منو یاد سخنگوی محترم شورای فوق محترم نگهبان، جناب آقای عباسعلی کدخدایی میاندازد.icon_pf%20(34).gif

از آمدن یکسری دوستان که مشکلاتی داشتن (آتروس، جاوید و ....) خوشحال شدم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیپ هیپ هورا هیپ هیپ هورا:w330:

ما هم که اومدنی شدیم:w02:

ایییییییییییییییییییییییییی ووووووووووولللللل چه توووووری شود:w330:

لینک به دیدگاه
اگه برنامه رو اتوبوس بسته بشه بله جاااا هست:w16:

خوبه پس حالا اگه دوستم خبر داد اسمشو مینویسم

--------------------------

پ.ن::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ما اینجا میگیم تعارف شاه عبدالعظیمی

اونجارو نمیدونم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اما اگه تعارف نیست؛ خوشحال میشم... آدرس پلیز:ws37:

ما اینجا تعارف نداریم کلی هم مهمون نوازیم :ws37:

آدرس خونه رو بدم یا آلاچیق حقیرانه کنار دریا رو ؟ :w02:

لینک به دیدگاه
هیپ هیپ هورا هیپ هیپ هورا:w330:

ما هم که اومدنی شدیم:w02:

حالا به خاطر حضور شما هم که شده میام اول پل سفید زیر پات گوسفند می کشیم به اتفاق جمعی از همولایتی هام:ws3:

لینک به دیدگاه
بالاخره وزیر تور انجمن، کی میخواد اسامی نهایی اونایی که برای نشستن در اتوبوس احراز صلاحیت شدن رو اعلام کنه؟ :ws38:

وقفه مجید خان در اعلام اسامی و همچنین اعمال یکسری ملاحظات در آوردن آنچه پشت پرده میگذرد، منو یاد سخنگوی محترم شورای فوق محترم نگهبان، جناب آقای عباسعلی کدخدایی میاندازد.icon_pf%20(34).gif

از آمدن یکسری دوستان که مشکلاتی داشتن (آتروس، جاوید و ....) خوشحال شدم. :icon_gol:

اسی جان تو خودت یه تنه منو کشتی پسر:icon_pf (34):

تا لیستم تکمیل نشه و دوستان پول نریزن و کامل نشیم که نمیتونم اسامی رو بزنم فداتشم

اینقدر حرص نخور عزیزم

تحمل کن فردا شب اعلام میکنم :ws3:

لینک به دیدگاه

تحمل کن فردا شب اعلام میکنم :ws3:

لطفا اگه میشه لیست کامل رو اعلام بفرمایید ما اول پل سفید با ماموران محترم گشت ارشاد منتظر می مونیم

و اگه امکانش هست با مشخصات کامل اعلام بشه تا برادران و خواهران گرامی گشت مجبور نشن استعلام بگیرن :w02:

لینک به دیدگاه
لطفا اگه میشه لیست کامل رو اعلام بفرمایید ما اول پل سفید با ماموران محترم گشت ارشاد منتظر می مونیم

و اگه امکانش هست با مشخصات کامل اعلام بشه تا برادران و خواهران گرامی گشت مجبور نشن استعلام بگیرن :w02:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ما اینجا تعارف نداریم کلی هم مهمون نوازیم :ws37:

آدرس خونه رو بدم یا آلاچیق حقیرانه کنار دریا رو ؟ :w02:

هر جا که نزدیکتره:w16:

راستی از جمله امضات خوشم اومد، هم اس ام اس کردمش هم روی وال فیسم نوشتمش

راضی باش:a030:

لینک به دیدگاه
هر جا که نزدیکتره:w16:

راستی از جمله امضات خوشم اومد، هم اس ام اس کردمش هم روی وال فیسم نوشتمش

راضی باش:a030:

خدا ازت راضی باشه :w02:

لینک به دیدگاه
:vahidrk: صبر کن تا ظهر 2 تا محافظ ثبت نام میکنم میارم جرات داری به من نگاه کن اون وقت:banel_smiley_4:

بادیگارد استخدام می کنی ؟ فکر کردی من می ترسم ؟ اونجا ولایت منه ... شما باید بترسین :w02:

لینک به دیدگاه

دوستانی که مشخصات فرستادن تو این دو روزه ولی پرداخت نداشته اند توجه کنند که فقط تا امروز مهلت پرداخت دارند و در غیر اینصورت ثبت نام نخواهند شد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...