رفتن به مطلب

نمونه کارهای اعضا

ارسال های توصیه شده

یه نکته:

چون باید این کار رو سریع می رسوندم و نور پردازی سقف جزء کار من نبود, در نتیجه رندر این طرح بدون سقف می باشد.:ws3:

نورش هم فقط نور خورشیده, (خودم رو راحت کردم) رندر رو هم به موقع رسوندم:w16:

البته بعدا طرح کف تغییر کرد, ولی خب دیگه...

الان هم که این کار (رندر) رو گذاشتم, به خاطر اینه که دیگه اجرایی شده و تمام :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان

من خیلی از اسکچاپ سر در نمیارم و کار کردن باهاشو دوست ندارم،اما کار شما خوب شده ، :w16:

فقط دیوارا خیلی خوب نشده ،مبلمانش هم اگه شیشه میز رو کمی تیره تر میشد بهتر بود چون تو نگاه اول من اصلا متوجه میز نشدم ، اما کفسازیش خوبه ،میلمان هم دسته هاش خوبه خودش زیاد خوب نیست :دی

خسته نباشید :a030:

لینک به دیدگاه
من خیلی از اسکچاپ سر در نمیارم و کار کردن باهاشو دوست ندارم،اما کار شما خوب شده ، :w16:

فقط دیوارا خیلی خوب نشده ،مبلمانش هم اگه شیشه میز رو کمی تیره تر میشد بهتر بود چون تو نگاه اول من اصلا متوجه میز نشدم ، اما کفسازیش خوبه ،میلمان هم دسته هاش خوبه خودش زیاد خوب نیست :دی

خسته نباشید :a030:

ممنون, سلامت باشی.

این طرح اولیه ای بود که رفت و تایید شد, البته بعدا مبلمانش رو دوباره درست کردم و دیگه اون حالت تیز رو نداره و الان دیگه خوبه.

این مبلمان رو از محصولات ikea انتخاب و استفاده کردم.مدلش این شکلی بود!!!:whistle:

شیشه میز به نظرم شفافش بهتر بود, خب این نظر من بود دیگه...!:icon_redface:

توضیح: دیوار ها ام-دی-اف کوب هستن

لینک به دیدگاه
یه نکته:

چون باید این کار رو سریع می رسوندم و نور پردازی سقف جزء کار من نبود, در نتیجه رندر این طرح بدون سقف می باشد.:ws3:

نورش هم فقط نور خورشیده, (خودم رو راحت کردم) رندر رو هم به موقع رسوندم:w16:

البته بعدا طرح کف تغییر کرد, ولی خب دیگه...

الان هم که این کار (رندر) رو گذاشتم, به خاطر اینه که دیگه اجرایی شده و تمام :icon_redface:

آقا مهدی خیلی کار خوبی از آب درومده

جزییاتش هم به خوبی نمایش دادین:a030:

خوشمان آمد:ws3:

لینک به دیدگاه
درود به همه دوستان

خب, دیگه اینم یه نمونه از رندرهای اینجانب

البته به خاطر حجم فایل که دیگه نهایتا از 88 مگ رسوندمش به 1مگ تا بالاخره بشه اینجا آپلودش کنم, به همین خاطره دقیقا که رندرها رو اینجا نمیذارم.

این نکته رو هم بگم, که اکثر آبجکت های این تصویر رو خودم ساختم

(به جز فنجون قهوه, که از گوگل گرفتم)

(مدل صندلی های میز کنفرانس و مبل ها رو اول دانلود کردم, ولی بعدا خودم دوباره از اول ساختمشون!!!):banel_smiley_4:

حالا همه اینا یه طرف, اون گوشی SONY Xperia Z رو هم که دقیقا با تاریخ عرضه تو بازار ایران گذاشتم رومیز, داشته باشین:ws3:

لینک تصویر اصلی رو هم میذارم که با سایز بزرگ بتونین ببینین:icon_redface:

http://www.noandishaan.com/upload/images/w4pmkkdgrcoyg7aro9en.jpg

توصیه میکنم حتما عکس اصلی رو ببینید.

<a href=w4pmkkdgrcoyg7aro9en.jpg' alt='w4pmkkdgr

اگه نظری, یا انتقادی دارین خوشحال میشم بهم بگین

سلام مهدی جان خسته نباشی

چند تا نکته به نظرم اومد گفتم بگم

اینکه ما معماریم و احتیاج نیست تمام ابجکتامونو خودمون بسازیم در حالی که قبلا یه نفر اینکارو کرده و تو سایت میشه پیدا کرد(اونم با کیفیت و جزئیات بالاتر)

مبلمان زیاد جالب نیست کاش از مدل های بهتری استفاده میکردی

متریال چوب استفاده شده در پرده زیادی به سمت فلز بودن رفته بهتر بود انعکاسش کمی منطقی تر میبود

میز کنفرانس اصلا دیده نمیشه و زیادی رفلکت داره.

سنگ کف هم بهتر بود خاصیت بلور بهش نمیدادی و در عوض رفلکتشو کمتر میکردی تا بیشتر به سنگ بخوره

شیشه های پشت میز کنفرانس هم ظاهرا رفلکت ندارن

ممنون که کاراتو گذاشتی

لینک به دیدگاه
آقا مهدی خیلی کار خوبی از آب درومده

جزییاتش هم به خوبی نمایش دادین:a030:

خوشمان آمد:ws3:

خواهش میکنم,

خوشحالم از این کار خوشت اومده ,

اما

اگه طرحهای شهری ام رو ببینی چی میگی؟!!!:icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام مهدی جان خسته نباشی

ممنون, سلامت باشی:w16:

چند تا نکته به نظرم اومد گفتم بگم

مرسی عزیز, نظر لطفته :w16:

اینکه ما معماریم

من هنوز مههههههمار نیسسستم, فقط معمارا و معماری رو خیلی دوس میدارم:ws3:

و احتیاج نیست تمام ابجکتامونو خودمون بسازیم در حالی که قبلا یه نفر اینکارو کرده و تو سایت میشه پیدا کرد(اونم با کیفیت و جزئیات بالاتر)

خب موضوع اینجاست که ترجیح میدم مدل هام رو خودم بسازم به چند دلیل:

1- آبجکت هایی که خودم از اول میسازم خیلی بهتر از اکثر آبجکت های آماده ای هست که تو نت پیدا میشه

2 - اگه بخوام از آبجکت های آماده ( تری دی مکس) استفاده کنم حجم کار رو خیلی خیلی بالا میبره

مبلمان زیاد جالب نیست کاش از مدل های بهتری استفاده میکردی

مبلمان اولیه این نبود, یه مبلمان اداری از سری های نیلپر رو گذاشته بودم, اما بعد دیگه گفتن این رو بزارم!:banel_smiley_4:

متریال چوب استفاده شده در پرده زیادی به سمت فلز بودن رفته بهتر بود انعکاسش کمی منطقی تر میبود

قبول دارم:hanghead:

میز کنفرانس اصلا دیده نمیشه و زیادی رفلکت داره.

زاویه دوربین جوریه که رفلکتش زیاده,

امتحان کن, به یه شیشه از زاویه نگاه گن, هرچی زاویه باز تر بشه رفلکس شیشه هم بیشتر میشه اما اگه مستقیما روبروی شیشه واستی (شیشه شفاف) کمترین رفلکس و بیشترین وضوح دید رو داری.

البته تو سایر رندرها (زاویه های دیگه) مثل این رندر نیست و کاملا شفافه

سنگ کف هم بهتر بود خاصیت بلور بهش نمیدادی و در عوض رفلکتشو کمتر میکردی تا بیشتر به سنگ بخوره

سنگ کف واقعا همینه, از اسکن خود سنگ استفاده کردم!!! و نمونه بعد از پرداختش رو که دیدیم کاملا صیقلی بود!

شیشه های پشت میز کنفرانس هم ظاهرا رفلکت ندارن

دقیقاً, چون وقت نداشتم فضای بیرون رو بسازم, و در ضمن از محل پروژه هم خیلی دور بودم (بیشتر از 300کیلومتر فاصله داشتم) که بخوام برم اونجا و از محیط عکس بگیرم و برای پشت پنجره ازش استفاده کنم. این شد که شیشه ها رو مات گذاشتم.

(رفلکت رو برای پایین آوردن زمان رندر از روی این شیشه ها حذف کردم):whistle:

ممنون که کاراتو گذاشتی

خواهش میکنم, قابلی نداشت:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان هنرمند و معمار

چقد کاراتون خوشگله :icon_redface:

من عاشق رندر شدم :hapydancsmil:

میشه بگین کدوم تاپیک آموزشش هست میخوام یاد بگیرم میشه؟:ws3:

درود بر شما

ممنون نظر لطفتونه,

بهترین کمک رو میتونی از دوستمون hami_sani بگیری که مسئول آموزش اسکچاپ هستن

اینم لینک مربوط به آموزش موتور رندر V-ray

بخش آموزش های vray

موفق باشی

لینک به دیدگاه
درود بر شما

ممنون نظر لطفتونه,

بهترین کمک رو میتونی از دوستمون hami_sani بگیری که مسئول آموزش اسکچاپ هستن

اینم لینک مربوط به آموزش موتور رندر V-ray

بخش آموزش های vray

موفق باشی

سپاس دوست عزیز

شاد و موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان, دیدم اینجا خیلی خاک گرفته گفتم یه خونه تکونی بکنیم, شاید فرجی حاصل شد و بقیه دوستان هم مشارکت نمودند:ws3:

در ادامه بازم یکی دیگه از کارهای خودم رو میزارم, چندتا نکته:

طراح این طرح من نبودم, فقط یه مقداری نظر دادم, (کلا تاثیرم در طراحی این موضوع 20 تا 30 درصد بود)

مدلهای این طرح دانلود شده هستن(ماشین ظرفشویی, مایکرو ویو, قهوه ساز) اما دوباره مجبور شدم که این مدل ها رو ویرایش کنم تا شکل قابل قبولی پیدا کنن, و متریال بدم.

بازهم از همه دوستان درخواست میکنم, اگه انتقادی به نظرشون میرسه بگن

از کمک همه تون ممنونم

امیدوارم که با تموم شدن امتحانا هم بقیه دوستان بیشتر شرکت کنن, تا بتونیم با نقد کارهای همدیگه به پیشرفت خودمون و دوستانمون کمک کنیم.

دوستان, از اینکه کسی کارمون رو نقد کنه, نباید بترسیم, چون اگه نتونیم از کارامون دفاع درست و منطقی انجام بدیم, تو محیط کار دیگه نمیشه از پس کارفرما بر اومد.

پس کارهامون رو اینجا بذاریم, تا هم بقیه دوستان لذت ببرن, و هم بتونیم ایرادهای کارهامون رو رفع کنیم.

:w16:

:a030:

لینک به دیدگاه

پست قبلی دیگه بالای منبر بودم صحبتم گل انداخته بود, دیگه ببخشید؛

اینم از رندرها

:ws3:) روی قسمت سینک

:w16::icon_redface:

لینک به دیدگاه

یکی از هالوژن های روی اپن رو روشن کردم:ws3:

رفلکسش رو توی کاشی های پشت سینک میتونین ببینین

به کاشی های هم یکمی Bump دادم, خیلی کم

لینک به دیدگاه
درود بر همه دوستان, دیدم اینجا خیلی خاک گرفته گفتم یه خونه تکونی بکنیم, شاید فرجی حاصل شد و بقیه دوستان هم مشارکت نمودند:ws3:

طراح این طرح من نبودم, فقط یه مقداری نظر دادم, (کلا تاثیرم در طراحی این موضوع 20 تا 30 درصد بود)

مدلهای این طرح دانلود شده هستن(ماشین ظرفشویی, مایکرو ویو, قهوه ساز) اما دوباره مجبور شدم که این مدل ها رو ویرایش کنم تا شکل قابل قبولی پیدا کنن, و متریال بدم.

از کمک همه تون ممنونم

امیدوارم که با تموم شدن امتحانا هم بقیه دوستان بیشتر شرکت کنن, تا بتونیم با نقد کارهای همدیگه به پیشرفت خودمون و دوستانمون کمک کنیم.

دوستان, از اینکه کسی کارمون رو نقد کنه, نباید بترسیم, چون اگه نتونیم از کارامون دفاع درست و منطقی انجام بدیم, تو محیط کار دیگه نمیشه از پس کارفرما بر اومد.

پس کارهامون رو اینجا بذاریم, تا هم بقیه دوستان لذت ببرن, و هم بتونیم ایرادهای کارهامون رو رفع کنیم.

سلام

از چه لحاظ در نظرمونو در مورد کارتون بدیم؟ طراحی یا کیفیت کار مکستون ؟

من در رابطه با کیفیت مکس و اینکه خوبه کار شده یا بد نظری ندارم .

اما در رابطه با معماری کار یکم میشه نقد کرد.

شما سمت چپ پنجره طراحی کردید که کابینت بالا اومده و حداقل نیم متر از پنجره را گرفته که این جالب نیست. بهتر بود خوب اون قسمت را یا کابینت نذارین یا کلا یک طرح بهتری میداشت.

همون قسمت پایینش ، به نظرم کلا این کنج ها را باید طور بهتری طراحی کرد چون دسترسی به اونجا زیاد جالب نیست و اگر طرح های دیگه ای داد شاید بهتر بشه.

باز هم میگم من فقط روی طراحی کار صحبت کردم :دی

در کل خوبه ( چشمک)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از کمک همه تون ممنونم

در کل کار خوبی شده:w16::icon_gol:

از نظر طراحی که علی اکبر گفت، از نظر مکس به نظر من مشکل خاصی نداره، فقط میشده بهتر روی نورپردازیش کار کنی تا رندرهای گیراتر و طبیعیتری بهت بده:a030:

لینک به دیدگاه

از چه لحاظ در نظرمونو در مورد کارتون بدیم؟ طراحی یا کیفیت کار مکستون ؟

مکس کجا بود حاجی!!!! این اسکچاپ, هستش:banel_smiley_4: :icon_pf (34):

از همه لحاظ, هرچیزیش که به نظرتون, کم و کاستی محسوب میشه, ممنون میشم که بهم بگین.

من در رابطه با کیفیت مکس :icon_pf (34):و اینکه خوبه کار شده یا بد نظری ندارم .

اما در رابطه با معماری کار یکم میشه نقد کرد. :ws37:

دوست عزیز ممنون

مطالب خوبی رو بیان کردی, اما همونطور که گفتم, من طراح نبودم, فقط مدل کردم و رندر گرفتم

لینک به دیدگاه
در کل کار خوبی شده:w16::icon_gol:

از نظر طراحی که علی اکبر گفت، از نظر مکس به نظر من مشکل خاصی نداره، فقط میشده بهتر روی نورپردازیش کار کنی تا رندرهای گیراتر و طبیعیتری بهت بده:a030:

مرسی, خوشحالم که گفتی, اما ممکنه بگی چیکار کنم که بهتر بشه, منظورم اینه که یه ایده بهم بدی:icon_redface::ws37:

لینک به دیدگاه

دوستان گلم, با تشکر از تشکرهای شما

خیلی خوشحال میشم که علاوه بر تشکرهاتون, نظراتتون رو هم بدونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...