رفتن به مطلب

چرا حوصله خرید رفتن با زن ها رو ندارم؟ :-|

عمو سام

ارسال های توصیه شده

راستش من خودم انقد تو خرید (مخصوصا لباس) وسواسیم که خانوما هم از بازار اومدن با من پشیمون میشن. :icon_pf (34): :sigh:

:there: بالاخره هر کس 1 خصوصیتی داره عزیزم.. خودم میام باهات :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:there: بالاخره هر کس 1 خصوصیتی داره عزیزم.. خودم میام باهات :a030:

راس میگی؟ :ws3: هوراااااااااااااا :hapydancsmil: بعدش نگی خسته شدم پام درد میکنه گرسنه م شده هاااااااا :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
راس میگی؟ :ws3: هوراااااااااااااا :hapydancsmil: بعدش نگی خسته شدم پام درد میکنه گرسنه م شده هاااااااا :banel_smiley_4:

من هم میام فقط گرسنه بشم باید بریم یه چی بخوریم :|

لینک به دیدگاه

اوهوم :w16:.. نه عزیز.. کار ب اونجاها نمیکشه.. چون من یا خرید نمیرم یا وقتی میرم باید اون چیزی ک میخوام و پیدا کنم.. همیشه هم کفش مناسب میپوشم.. گرسنگی هم دست خودم نیست ک.. فوقش مهمون توایم دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
اوهوم :w16:.. نه عزیز.. کار ب اونجاها نمیکشه.. چون من یا خرید نمیرم یا وقتی میرم باید اون چیزی ک میخوام و پیدا کنم.. همیشه هم کفش مناسب میپوشم.. گرسنگی هم دست خودم نیست ک.. فوقش مهمون توایم دیگه :ws3:

نه دیگه مهمون مینا هزتیم. :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
بابا لارج! پولدار! :w02:

عاوشقتم عصن. هوارتاااااااااااااا :ws3:

دیگه 4تا دونه ساندویچ و پیتزا و سیب زمینی با قارچ و پنیرُ و مخلفات که این حرفارو نداره:w02:

لینک به دیدگاه
دیگه 4تا دونه ساندویچ و پیتزا و سیب زمینی با قارچ و پنیرُ و مخلفات که این حرفارو نداره:w02:

والا!:w02:

خوشم میاد سلیقه مخاطبت رو هم میدونی چیه. :ws3:

لینک به دیدگاه
درسته از خرید کردن و زیاد گشتن خوشم نمیاد اما به خاطر پستهای بالا منم باهاتون میام که تنها نباشید:whistle:

به این میگن معجزه پیتزا:ws3::hapydancsmil:کاش آقایون هم با پیتزا راضی میشدن :sigh:

لینک به دیدگاه
به این میگن معجزه پیتزا:ws3::hapydancsmil:کاش آقایون هم با پیتزا راضی میشدن :sigh:

هیچ آقایی در حد من از خرید رفتن بدش نمیاد:ws28:(استثنا هم داریما):ws3:هرچیزی یه راهیی داره باید راهشو پیدا کنی:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...