رفتن به مطلب

چرا حوصله خرید رفتن با زن ها رو ندارم؟ :-|

عمو سام

ارسال های توصیه شده

اصلا نمیتونم چند ساعت با مامان و اینا برم بازار.

هرکاری هم میکنم نمیتونم درک کنم، اینهمه ساعت از جون بازار چی میخوان. :-|

یکی از دوستام میگفت این عیبه باید درستش کنی.

اما دیدم خیلیا اینطوری هستن.

ربطی به خسیسی و اینا نداره، اما نمیتونم به عنوان یک تفریح بهش نگاه کنممم.

هر وقتم بخوام برم خرید ترجیح میدم تنهایی برم اما خانم ها معمولا گروهی راه میوفتن.

به نظرتون این ویژگی یک عیبه؟

چطوری میشه اصلاحش کرد؟

هم خانما جواب بدن هم آقایون، چون کمی میترسم بعدها برام دردسر بشه. :-(

عیب نیست. خوب شما این طوری هستید. ولی میشود کاری کرد.

البته همه خانمها اینطوری نیستند.

چه آقایان و چه خانمها معمولا وقتی از کسی میخواهند که برای خرید همراهیشان کند برای کمک گرفتن، تسهیل در خرید و شاید موارد دیگر باشد.

شما میتوانید به خانمی که با او به خرید رفته اید کمک کنید که راحت تر انتخاب کند و به خریدش توجه کنید. وقتی به خرید میروید باید خودتان را سرگرم خرید کنید یعنی اگر لازم شد نظر خودتان را نسبت به خریدش اظهار کنید. مثلا کدام رنگ بهتر به او می آید یا کدام جنس بهتری دارد یا اینکه کدام نسبت به جنسش قیمتش مناسبتر است؟ یا کدام سایز مناسب اوست و ...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست صفحه پیشم رو بخون!طاووس که هیچی نیست!من روی دُرنا رو هم کرده ام!

ولی خداییش به دور از انصافه که نگیم یککم کیف هم داره خرید کردن !این رو هم باید بگم که اذیت نشدن در بازار تا 60% بستگی به اونی داره که باهاش میری !شک ندارم .

اما یکسوال!با گسترش فرهنگ پاساژسازی و انتقال بازارهای سنتی به پاساژها که کل بازارها در یک فضای چند متری طبقاتی قرار میده ، بازم خانومای ما انقدر سیم پیچِ بازار خواهند شد ؟![/quote

پاساژ حال نمیده:sigh:زود تموم میشه:sigh:اما خرید روحیه ادمو خوب میکنه بار روانیشو چرا هیچکی نمیبینه

واقعا.

بار ورزشیشو بگو میشه کلی پیاده روی کرد برای سلامت روح و جسم خوبه:ws37: . اینو هم در نظر نمی گیرن اونایی که از جای اول خرید می کنن شاید بتونن مثل همون ارزون تر پیدا کنن . برای من بارها پیش اومده یه چیزی دیدم پسندیدم و مثل همون جای دیگه ارزونتر پیدا کردم و از اونجا خریدم :ws37:

من از اینکه یه مرد همراهم باشه موقع خریدبدم میاد اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم حتی اگه حرف نزنه حضورش تو روحیم اثر منفی داره . همیشه بیکارم میرم مغازه ها می بینم بعدش پسنیدم مامان یا خواهرم می برم اگه اونا هم از هر نظر تاییدش کنن می خرم ورزش هم کردم :ws37:

لینک به دیدگاه

هر وقتم بخوام برم خرید ترجیح میدم تنهایی برم اما خانم ها معمولا گروهی راه میوفتن.

چطوری میشه اصلاحش کرد؟

باید حتما حتما تمرینات سخت از الان انجام بدی عادت کنی به این فریضه مقدس و بسیار زیبا.

چه کاری از این بهتر .:w16:

لینک به دیدگاه
درودپست پیشینم بر اساس تجربیات شخصی بود و این پست بر اساس دیدگاه شخصی و نیز دیدگاه خردمندانهپست پیش رو سعی کردم در راستای تکمیل کردن پست نخست تاپیک بزنم که یعنی فرقی نداره که تحمل داشته باشی یا نه!و در هر صورت باید غُر خوردنت مَلَس باشه!البته اگر تند به نگر میومد عذرخواهی میکنم چون قصدم اصلا چنین چیزی نبوده!اما خانوم وینا یه حرف جالبی زد که پست سوم این تاپیک محسوب میشد .سپس من بدین فکر افتادم که این حالت پیشنهادی این دوست عزیز همیشه هم پاسخگو نیست!خیلی داشتم فکر میکردم که چشمم خورد به پستی که خانوم ویکتوریا زده بود ،واقعاً سه بار باید به نویسنده اون پست درود فرستاددروددروددرودخیلی زیبا و تکمیل نوشت ؛اما یکسوال!منظورتون ازینکه نوشتین روز پیش بریم انتخاب کنیم دقیقاً چی بود؟یعنی اینکه طی یک عمل اهریمنی انتخابمون رو بکنیم و فرداش مردا رو به عنوان مترسک ببریم تا خرشون کنیم و بگیم که انتخاب اونا هم مهمه یا قبلش بهشون خواهی گفت که چنین قصدی داری؟اتفاقا به نگر شصی من اینجوری ده برابر بیشتر هم پاسخ میده!چون اون آقا خواهد فهمید که چقدر براش ارزش قایلی !

اول اینکه خیلی ممنونم برای اینکه نظرمو خوندین و برای ابراز لطفتون.:icon_gol:

نه منظورم این نیست ابدا.

من برای آقایون ارزش فوق العاده ای قائلم.والا :w16:

خب وقتی یه نفر از یه چیزی بدش میاد و منم برام مهمه در اون مسئله همراهیم کنه پس باید راهی رو انتخاب کنم که نه اون فرد اذیت بشه و نه خودم.

پس روز قبل میرم میگردم و چنتا جنسو نشون میکنم و بعد با آقای محترم مورد نظر برای خرید مراجعه میکنم.

بعد نظر ایشونو در مورد اون اجناس میپرسم و مثلا اگه 3تا بلوز انتخاب کردم با نظر ایشون یکیشو انتخاب میکنم و میخرم.

اینجوری هم ایشون تو خرید طولانی با من اذیت نشدن،هم من تونستم کامل و جوری که دلم راضی باشه بازارو بگردم و لباسی رو که دوست دارم انتخاب کنم و هم با نظر ایشون که بسیار برام مهمه یه لباسی انتخاب کردم.

لازم نیست اون آقا حتما بدونن که من قبلا کل بازارو گشتم البته اگه بدونن هم میتونن این طور برداشت کنن که چقدر راحتی ایشون برام مهم بوده که حاضر شدم این کارو انجام بدم.

به نظرم برای یه زندگی راحت در کنار دیگران اول باید بدونیم از چه چیزهایی بدشون میاد،بعد بدونیم چه چیزهایی دوست دارن و از ما چه انتظاراتی دارن و بعد با توجه به چیزهایی که بدمون میاد و انتظارات و خواسته هامون راهی رو انتخاب کنیم که همه راحت باشن و اذیت نشن.

مخصوصا تو زندگی مشترک.

اینجوری هم از خواستمون چشم پوشی نکردیم و هم دیگرانو اذیت نکردیم.

البته باید بگم که گاهی لازمه آقایونو به یه خرید طولانی ببریم تا ارزش کاریو که در بقیه ی موارد براشون انجام میدیم بدونن.:w16:

لینک به دیدگاه

چطوری میشه اصلاحش کرد؟

اکثر آقایون اینطوری هستن به راحتی خرید میکنن

چیزی و که دیدن خوششون اومد دیگه نمیگردن همون جا میخرن وسواسش کمتره نسبت به خانوما

نمیشه بگی از اینکه از خرید کردن با خانوما لذت نمیبری این عیبه! ولی خب بعضی کارارو خوبه آدم به خاطر همدیگه انجام بده

اگر تو این مورد اصلا انعطاف به خرج نمیدی خب خوب نیست

خرید کردن برای آقایون فقط به منظور"خرید کردن"صورت میگیره یعنی میرن بازار چیزی رو که احتیاج دارن میخرن و برمیگردن

ولی واسه اکثر خانوما اینجوری نیست ،خرید یه جور تفریحه،از گشتن و چرخیدن تو مغازه ها،نگاه کردن به جنسای جدید و امتحان کردنش لذت میبرن

یه جور حس شعف بهشون دست میده :ws3:

شما هم به عنوان یه مرد باید یه کم انعطاف به خرج بدی و گاهی هم کاری رو انجام بدی که زیاد برات لذت بخش نیست....به خاطر کسایی که دوسشون داری

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

چطوری میشه اصلاحش کرد؟

اصلا زدی وسط خال

من که با خانمها تا بقالی سر کوجه هم نمیرم

لینک به دیدگاه

نزدیک دو سال پیش اینجا نظر دادم چه زود میگذرهههههههه

الان دوباره نظراتو خوندم عاشق نظر دوستمون afa شدم.:icon_gol::ws3:

واقعا بعضی از آقایون برای اینکه حوصله ی پول خرج کردن ندارن از خرید بدشون میاد.:icon_razz:

لینک به دیدگاه
نزدیک دو سال پیش اینجا نظر دادم چه زود میگذرهههههههه

الان دوباره نظراتو خوندم عاشق نظر دوستمون afa شدم.:icon_gol::ws3:

واقعا بعضی از آقایون برای اینکه حوصله ی پول خرج کردن ندارن از خرید بدشون میاد.:icon_razz:

سلام دوست عزیز اولا خیلی خوش اومدین و ممنون از مشارکتون

دوما

من فکر میکنم خانومها یکم یا وسواسی هستند یا مشکل پسند و یا کلا زود نمی تونن تصمیم بگیرند در مورد خرید ولی آقایون خیلی زود تصمیم میگیرنند و میخرند و خوب تعامل این دو قشر در هنگام خرید خانومها طاقت فرساست

و گرنه من راضیم دوبرابر هزینه بپردازم ولی همراهی نکنم در مورد لباس البته:icon_pf (34):

وگرنه برای وسایل خونه اشتیاق سیری ناپذیری دارم :w02:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز اولا خیلی خوش اومدین و ممنون از مشارکتون

دوما

من فکر میکنم خانومها یکم یا وسواسی هستند یا مشکل پسند و یا کلا زود نمی تونن تصمیم بگیرند در مورد خرید ولی آقایون خیلی زود تصمیم میگیرنند و میخرند و خوب تعامل این دو قشر در هنگام خرید خانومها طاقت فرساست

و گرنه من راضیم دوبرابر هزینه بپردازم ولی همراهی نکنم در مورد لباس البته:icon_pf (34):

وگرنه برای وسایل خونه اشتیاق سیری ناپذیری دارم :w02:

نظرات دو سال پیش منو بخونید من دو تا نمونه دارم واسه نقض این قضیه که تو خونمونم هستن.

این مسئله ای که شما میگید یه قاعده نیست ولی خب میشه گفت اکثریت دچارش هستن.

دلیلشم فقط وسواسی بودن نیست.

ببینید ما خانوما دوست داریم همیشه به بهترین شکل دیده بشیم خب این بهترین شکل باید لباسش قشنگ باشه سایزش باشه و خیلیا هم با مسئله ی حجابش مشکل دارن خیلیا هم با جنسش.

در ضمن لباس آقایون با خانوما خیلی فرق داره هم از نظر تعداد هم از نظر مناسبت و مکانی که میپوشن.

شما آقایون برای بیرون رفتن و یه مهمونی دورهمی یه لباس میتونید بپوشید ولی ما نه.هر مهمونی با توجه به اینکه تو فامیل خودمون باشه یا شوهر،فامیل پدر باشه یا مادر،دوستامون باشن یا دوستای دوستامونم باشن،خانواده ی خواستگار سابق باشه و... فرق میکنه.:ws3:

باور کنید اینا مهمه.

البته برای بعضیا هم مهم نیست.

ولی من در مورد خیلیا دیدم که مهمه چون واکنش میبینیم در مورد لباس و آرایش و مدل موهامون.

ولی مردا تو جمعهاشونم زیاد به این مسائل توجه نمیکنن.

البته اینم یه قاعده ی کلی نیست.

در ضمن برای هر خانومی مهمه که تو خونه تو نظر همسرش ظاهرش مناسب باشه.این نکته خیلی مهمیه که من دیدم باید خانوما دوتا سلیقه رو با هم در نظر داشته باشن که هم خودشون خوششون بیاد هم جناب همسر.اگه خانواده ی شوهرشونم سخت گیر باشن باید اونا هم خوششون بیاد و تایید کنن.

کلا انتخاب لباس برای خانوما مسئله ی مهمیه انقدرم دعوامون نکنید به جای این کارا همراه همسرتون باشید باور کنید خیلی به چشم میاد برای یه زن که همسرش باهاش بیاد خرید و نظر بده.انقدرم نگید همین خوبه بخر بریم.:icon_razz::vahidrk:

لینک به دیدگاه
نظرات دو سال پیش منو بخونید من دو تا نمونه دارم واسه نقض این قضیه که تو خونمونم هستن.

این مسئله ای که شما میگید یه قاعده نیست ولی خب میشه گفت اکثریت دچارش هستن.

دلیلشم فقط وسواسی بودن نیست.

ببینید ما خانوما دوست داریم همیشه به بهترین شکل دیده بشیم خب این بهترین شکل باید لباسش قشنگ باشه سایزش باشه و خیلیا هم با مسئله ی حجابش مشکل دارن خیلیا هم با جنسش.

در ضمن لباس آقایون با خانوما خیلی فرق داره هم از نظر تعداد هم از نظر مناسبت و مکانی که میپوشن.

شما آقایون برای بیرون رفتن و یه مهمونی دورهمی یه لباس میتونید بپوشید ولی ما نه.هر مهمونی با توجه به اینکه تو فامیل خودمون باشه یا شوهر،فامیل پدر باشه یا مادر،دوستامون باشن یا دوستای دوستامونم باشن،خانواده ی خواستگار سابق باشه و... فرق میکنه.:ws3:

باور کنید اینا مهمه.

البته برای بعضیا هم مهم نیست.

ولی من در مورد خیلیا دیدم که مهمه چون واکنش میبینیم در مورد لباس و آرایش و مدل موهامون.

ولی مردا تو جمعهاشونم زیاد به این مسائل توجه نمیکنن.

البته اینم یه قاعده ی کلی نیست.

در ضمن برای هر خانومی مهمه که تو خونه تو نظر همسرش ظاهرش مناسب باشه.این نکته خیلی مهمیه که من دیدم باید خانوما دوتا سلیقه رو با هم در نظر داشته باشن که هم خودشون خوششون بیاد هم جناب همسر.اگه خانواده ی شوهرشونم سخت گیر باشن باید اونا هم خوششون بیاد و تایید کنن.

کلا انتخاب لباس برای خانوما مسئله ی مهمیه انقدرم دعوامون نکنید به جای این کارا همراه همسرتون باشید باور کنید خیلی به چشم میاد برای یه زن که همسرش باهاش بیاد خرید و نظر بده.انقدرم نگید همین خوبه بخر بریم.:icon_razz::vahidrk:

ممنون از توضیحات کاملتون

در مورد لباس خریدن خانومها فرمایشتون متین و منم برام خیلی مهمه که خانوم چی میپوشه بهش میاد یا نه ولی من بعد این دهه زندگی متوجه شدم که خوش سلیقه هستند اما خوب واقعا برام سخته دو سه روز از کار بزنم و برا خرید قبل عید دنبال خانوم راه بیوفتم این فروشگاه و اون فروشگاه نمی کشه اعصابم وگرنه در آخر خیلی هم راضی میشم از حسن انتخابشون ولی خوبببببببب اینجوری میشم چی کار کنم که مسئله مهم خرید برام طاقت فرسا نباشه؟؟ پیشنهادی دارین اگه تمام عمر دعا گوتون میشم:4564:

لینک به دیدگاه

یه پستی داشتم واسه سالها قبل بود :ws3:

تو اون یه پیشنهادی به خانوما داده بودم میتونید دوستانه اونو با بانو مطرح کنید.:w16:

یا طی دو سه بار خرید کردن و همونجوری که بعد این سالها از سلیقه ی بانو اطلاع دارید یه سری فروشگاه ها رو نشون کنید که بیشتر به اونا سر بزنید.

در ضمن شما چون بچه دارید باید یادتون باشه تمام این خریدها برای خود بانو نیستن بعضیاشون برای بچه هستن و این وظیفه ی مشترک پدر و مادره.

در کل حق با ما خانوماس.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
خرید رفتن با خانوما افتخاری بس بزرگه که جنابعالی محرومی ازش. :w02:

حالا اگه خودت بخوای خرید کنی و یه خانوم رو واسه نظر دادن بری بدک نیست:whistle:

لینک به دیدگاه

در اون صورت خانوم کلافه میشه. تو همون مغازه اول خرید میکنین. :banel_smiley_4: دیگه از بازار گردی هم خبری نیست. :sigh:

راستش من خودم انقد تو خرید (مخصوصا لباس) وسواسیم که خانوما هم از بازار اومدن با من پشیمون میشن. :icon_pf (34): :sigh:

لینک به دیدگاه

مطمئنید؟؟؟؟.. من به عنوان 1 خانوم اعلام میکنم میتونم طوری رفتار کنم که آقا کلا از خرید کردن واسه خودشم پشیمون بشه :gnugghender:.. هیچ وقت توانایی خانوما رو نادیده نگیرید :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...