رفتن به مطلب

استقبال کم نظیر نواندیشانی ها از نمایشگاه کتاب سال 92

ارسال های توصیه شده

وای این خاطره هم جالبه سر همین 10 خرداد و 7 تیرو اینا داشتیم دعوا میکردیم واسه روز تور یهو مینی داد زد که نـــــــــه من هفت تیر نمیام:w58:حالا یه دقیقه قبلش میگفت بندازین تو تیر که بتونم بیام بعد شد 7 تیر یهو داد زد گفت نمیام میگم چرا ؟؟؟؟ میگه میدون هفت تیر دوره بندازید آرژانتین من راحت بیام....همونجا بود که تو افق نمایشگاه محو شدم رفتم به سمت سالن b:ws28:

• Like 19
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 288
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وای این خاطره هم جالبه سر همین 10 خرداد و 7 تیرو اینا داشتیم دعوا میکردیم واسه روز تور یهو مینی داد زد که نـــــــــه من هفت تیر نمیام:w58:حالا یه دقیقه قبلش میگفت بندازین تو تیر که بتونم بیام بعد شد 7 تیر یهو داد زد گفت نمیام میگم چرا ؟؟؟؟ میگه میدون هفت تیر دوره بندازید آرژانتین من راحت بیام....همونجا بود که تو افق نمایشگاه محو شدم رفتم به سمت سالن b:ws28:

بنداز ونک که به ما دوتا نزدیک باشه:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ترتیب ماه های سال فروردین اردیبهشت تیر خرداد مرداده دیگه :ws3:میندازیم 10 تیر که اون موقعه همه امتحاناشونم دادن:ws3:

راز کفشای جاویدم که خودش گفت کلا 2تا کفش داره یه کفش واسه روزی که میاد میتینگ رو چمنا پاش میکنه یه کفشم که باهاش میره سر کار و مهمونی و بیرون :ws3:

ما که خوابگاهمون از 20 خرداد تا 20 تیر تعطیل میشه :4564:

همون 10 خرداد که بچه ها امتحان دارن حال میده آتروس:gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مث اینکه لواشک پاستیلا بهت حال داده :w000:

چی چی خرداد ، تیر اقا تیر ، منم میخوام بیام :w000:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مث اینکه لواشک پاستیلا بهت حال داده :w000:

چی چی خرداد ، تیر اقا تیر ، منم میخوام بیام :w000:

من پشت گوشمو دیدم پاستیلم دیدم

من بیشتر روی لواشک و ترشی جات فوکوس کرده بودم و حتی بستنی رو هم نمیدیدم:ws3:

لواشک جلو چشامو گرفته بود:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دهن دارم که هستی ماشالا :banel_smiley_4:

من واست یه بسته ی 1000 تایی :w58:لواشک میارم بنداز تیر ( حالا خوبه مجاز نشم اصلا مرحله 2 نیام ):4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دهن دارم که هستی ماشالا :banel_smiley_4:

من واست یه بسته ی 1000 تایی :w58:لواشک میارم بنداز تیر ( حالا خوبه مجاز نشم اصلا مرحله 2 نیام ):4564:

تو یه لواشک بیار اون 999 تای دیگش فدا سرت:ws3:

کمیت لواشک مهم نیست کیفیتش مهمه:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اگر اسم کسی رو جا انداختم باید ببخشید ... امضاهاتون همه هستن ... :icon_gol:

چاپ میکنم و میزنم سر در نواندیشان!

راستی از آخرین نفری که برگه رو امضا کرده خواهش میکنم دیگه خودکار مردم رو نپیجونه!!!!

خودش خودکار رو برگردونه!

:banel_smiley_90:

خودکار ماله من بود

حرامش باشه

امیدوارم در روز قیامت بتونم با اون خودکار چشاش رو در بیارم(چقدره خشن بودیم خبر نداشتیم):w58:

• Like 6
لینک به دیدگاه

ما که یه موبایل پیدا کردیم یه خودکار آبی هم بود

خودکاره دستم بودا نمیدونم کوش ولی موبایل رو زنگ زدیم به آخرین کانتکتاش صاحبش اومد برد هیچی هم نداد....:sigh:

دیگه خودکار رو بردیم:ws3:با این که امضا هم نکردیم کاغذ رو نمیدونم خودکار آبی دست من چی کار میکرد شاهدم فرانه هست اون یادشه خودکار دستم بود ولی نمیدونم الان کو:4564:

• Like 10
لینک به دیدگاه
ما که یه موبایل پیدا کردیم یه خودکار آبی هم بود

خودکاره دستم بودا نمیدونم کوش ولی موبایل رو زنگ زدیم به آخرین کانتکتاش صاحبش اومد برد هیچی هم نداد....:sigh:

دیگه خودکار رو بردیم:ws3:با این که امضا هم نکردیم کاغذ رو نمیدونم خودکار آبی دست من چی کار میکرد شاهدم فرانه هست اون یادشه خودکار دستم بود ولی نمیدونم الان کو:4564:

همون خودکاره که موقع بلعیدن ساندویچ از دستت افتاد؟ :ws3:

خودکار بالاکش..:w000:

• Like 5
لینک به دیدگاه

واقعاً از صمیم قلب میگم از آشنای با دوستان بسیار بسیار خوشحال شدم

و واقعاً دیروز یکی از بهترین روزهای زندگیمون بود

ازصمیم قلب میگم که دوستون دارم

وامیدوارم همیشه لبشون خندون و دلهاشون شاد باشه

از همه دوستان در آخر بسیار بسیار تشکر میکنم بابت لطفی که نسبت به من و مهسا جون داشن.....

امیدوارم بتونیم جبران کنیم محبت هاتون رو...

چون دیروز همش خاطره بود نمیشه به یه اتفاقش اکتفا کرد و گفت این خاطره من از دیروزه ،به همین دلیل میگم پیدا کردن دوستانی چون حمید صفدر :ws3:،اسی عزیز،حامدعزیز،علیرضا عزیز ،صبا،متین،فرانه،پلواریس،محمدa ،مینی، شادمهر باز،شاروک، آرخان،مهدی عزیز همون بقول بچه ها قرمز سایت رو منظورم بود وکلیه دوستانی که به دلیل هم زیا بودنشون و هم حافظه ضعیف من اسمهاشون رو فراموش کردم ولی تصویرشون در قلب ماست یک خاطره بسیار بسیار زیبا بود :icon_gol:

برای تک تک عزیزانی که دیروز افتخار آشنایشون رو داشتم آرزوی شادکامی و پیروزی رو دارم....امیدوارم در میتینگهای بعدی هم بتونیم شرکت کنیم ....:w16:

ارادتمند شما جاوید

• Like 19
لینک به دیدگاه
مرسی حمید بابت تاپیک :ws3:

عاقا اینجا جا داره من از محمد بابت بستی و از علیرضا بابت آب معدنی تشکر کنم چون حسابی به موقع بود و جای دوستانی هم که نبودن خیلی خیلی خالی بود:ws37:

دورغ میگن بابا بتسنی رو ممد نداد که:w58:یادتونم باشه دفعه بعد ازش شیرینی بگیرین:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ای همه اونایی که بستنی نوش جان کردید !

الهی جوش بشه بچسبه به بینی مبارکتان !:ws3:

:w58:

:w02:

کوفتتون بشه:th_running1:

:w58::w000:

:w02:

هیچ دعایی در مورد من اثر نمیکنه،راحت باشید :w02:

بنداز ونک که به ما دوتا نزدیک باشه:ws3:

نه بندازید رسالت:ws3:

خودت باید همه صندلیا رو بخری اونوخت زیادی حال میده بهت ااااااااا:w02:

اون شوکولات چسبونکیه مال کی بود بالاخره؟عاج دندون آسیام و شکوند:w000:تا دوساعت اثراتش رو تمام دندان هام بود و با ناخن دونه دونه دشاتم پاک میکردم

مال تو بود دیگه آره؟:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:w58:

خودت باید همه صندلیا رو بخری اونوخت زیادی حال میده بهت ااااااااا:w02:

اون شوکولات چسبونکیه مال کی بود بالاخره؟عاج دندون آسیام و شکوند:w000:تا دوساعت اثراتش رو تمام دندان هام بود و با ناخن دونه دونه دشاتم پاک میکردم

مال تو بود دیگه آره؟:banel_smiley_4:

مگه می خواید کجا برید صندلی بخریم:ws3:

واسه شوکولاتا من هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم...من یه توزیع کننده بودم ..منبعش ممد بود،فکر کنم خودش میدونست اثرات مخربی روی دندون بچه ها داره واسه همین داد من پخش کنم:w000:

یقه ممدو بچسپیم که دیگه از این حرکات نکنه:vahidrk:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حسابی ترکونیید:sigh:

آره کل نمایشگاه کتاب تو محل دائمی مجمع میتینگ ما جمع شدند!!! :ws3:از سال بعد نمایشگاه قراره تو اون یک ناحیه برگزار بشه.

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...