رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

منبت که نیس:whistle:(مثه صبا منو ضایع نکنیا:ws3:)

:icon_pf (34):

ترکیبی از صنعت وهنر هست

شما اصلا به جنسش توجه نکن عزیزم

مثل هنرهای دیگه قابلیت داره که از نسهای مختلف استفاده کنه..

شاید جنسش باعث شده دیدت بره سمت هنرهایی که با چوب استفاده میشه ولی اصلا هدف من جنسش نیست..

اینم یه راهنمایی تپل:w02:

لینک به دیدگاه
هنر ششم :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فک میکنم این از خرده کاغذهای باطله باشه

از پتی اک من آمریکایی

لینک به دیدگاه
فکر کردم سوال اینه که چه سبک هنری داره این پیکره ها...الان فهمیدم هنر پنجم پیکرتراشی احتمالا منظورتون بوده
آره منظورم کل هنر هست ... هنر پیکره تراشی هست.. اطلاعات تکمیلی اگر دارید لطف کنی بذار اگرم نه که عکس بعدی لطفا...
لینک به دیدگاه
آره منظورم کل هنر هست ... هنر پیکره تراشی هست.. اطلاعات تکمیلی اگر دارید لطف کنی بذار اگرم نه که عکس بعدی لطفا...

عه واه ینی من باید بزارم باشد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اول توضیح پیکر تراشی راستش خیلی اطلاعی ندارم سرچ کردم زیاد توضیح دادن w58.gif اخه هنر بسیار دیرینه ای است که اثار بسیاری در ایران مصر یونان وجود داره ...

واما اگه درست چک کرده باشم تکراری نیست این

هنرهفتم

14i5mvs64s87zxpwrfcz.jpg

معرفی: هنر شیشه گری

shahdokht *1983*

لینک به دیدگاه
هنر شیشه گری هست.

:ws37: بله افرین به شما من داشتم سرچ میکردم کلی خندیدم نمیدونسم شیشه گریم هنر ئه بعد فهمیدم خیلی هم هنره و خیلیم قدمت داره :ws37: سوال ساده بود واستون:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:ws37: بله افرین به شما من داشتم سرچ میکردم کلی خندیدم نمیدونسم شیشه گریم هنر ئه بعد فهمیدم خیلی هم هنره و خیلیم قدمت داره :ws37: سوال ساده بود واستون:icon_pf (34):

خیلی هم هنر سختیه .. دست کم گرفتی ها..

میخوای عکس بعدی رو هم خودت بذاری؟

لینک به دیدگاه
خیلی هم هنر سختیه .. دست کم گرفتی ها..

میخوای عکس بعدی رو هم خودت بذاری؟

هی وای دست کم که هیچی کلا حسابش نمیکردم :icon_pf (34):

مرسی لطفا خودت از این هنر سختا بزار که کلی طول بکشه معلوم شه من دانش هنریم یوخده کمه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
هی وای دست کم که هیچی کلا حسابش نمیکردم :icon_pf (34):

مرسی لطفا خودت از این هنر سختا بزار که کلی طول بکشه معلوم شه من دانش هنریم یوخده کمه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

واقعا خسته نباشی...:icon_pf (34):

میخوای یکاری کنیم :

شما عکس از اونهایی که فکر میکنی هنره بذاری ...:whistle:

لینک به دیدگاه
واقعا خسته نباشی...:icon_pf (34):

میخوای یکاری کنیم :

شما عکس از اونهایی که فکر میکنی هنره بذاری ...:whistle:

زنده باشی :ws3:

نه بیا یه کاره دیگه کنیم اون سری قبل که پیکرتراشی بود اون عکس اول از چه سبک هنری استفاده شده بود همون انسان متفکر که نصف بود از قبل سوال بود واسم از دیشب دیگه بدتر شد:hanghead:

برم واسه عکسی که گذاشتی سرچ کنم دیشب خیلی جالب بود فکر کردم سبک میخوای گوگول کردم انواع سبک های هنری در پیکرتراشی :w58: بعد دیدم عکسای سوالت اومد یه کلی گیر این بودم که چرا این عکسا هست ولی اسم سبک نیست برگشتم تاپیک ورق زدم فهمیدم باید پیکرتراشی میگفتیم :ws28:

ویرایش: یه چیز پیدا کردم نمیدونم درسته من بگم درست بود عکس بعدی میشه من نزارم عایا؟:sigh:

لینک به دیدگاه
زنده باشی :ws3:

نه بیا یه کاره دیگه کنیم اون سری قبل که پیکرتراشی بود اون عکس اول از چه سبک هنری استفاده شده بود همون انسان متفکر که نصف بود از قبل سوال بود واسم از دیشب دیگه بدتر شد:hanghead:

برم واسه عکسی که گذاشتی سرچ کنم دیشب خیلی جالب بود فکر کردم سبک میخوای گوگول کردم انواع سبک های هنری در پیکرتراشی :w58: بعد دیدم عکسای سوالت اومد یه کلی گیر این بودم که چرا این عکسا هست ولی اسم سبک نیست برگشتم تاپیک ورق زدم فهمیدم باید پیکرتراشی میگفتیم :ws28:

ویرایش: یه چیز پیدا کردم نمیدونم درسته من بگم درست بود عکس بعدی میشه من نزارم عایا؟:sigh:

والا من در پی سبکش نبودم حالا اگه خودت وسط اون سرچهات سبکشو هم پیدا کردی بهمون بگی ممنون میشم:w02:

حالا شما بگو تا عکس بعدی

لینک به دیدگاه
والا من در پی سبکش نبودم حالا اگه خودت وسط اون سرچهات سبکشو هم پیدا کردی بهمون بگی ممنون میشم:w02:

حالا شما بگو تا عکس بعدی

من پیدا نکردم راستیاتش گفتم شاید بدونی...:hanghead:

هنر مرصع کاری بود ایا؟!:ws37:

لینک به دیدگاه
من پیدا نکردم راستیاتش گفتم شاید بدونی...:hanghead:هنر مرصع کاری بود ایا؟!:ws37:
من فعلا در سمت مارکوپولویی به سر میبرم بعد که ثابت شدم میگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه...جوابت درسته توضیحات بیشتر لطفا و عکس بعدی ترجیحا
لینک به دیدگاه
من فعلا در سمت مارکوپولویی به سر میبرم بعد که ثابت شدم میگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه...جوابت درسته توضیحات بیشتر لطفا و عکس بعدی ترجیحا

یکی از شاخه های صنایع دستی سنگی مرصع کاری است . مرصع به معنی آنچه با جواهر تزئین شده باشد، است.(جواهر نشان)هنر مرصع کاری عبارت است از نشاندن جواهر(سنگهای قیمتی ونیمه قیمتی)بر روی ظروف ، زیور آلات و اشیاء تزئینی دیگر .تاریخچه

از هزاران سال پیش ساخت زیور آلات و یا ظروف تزئینی و نشاندن نگین بر روی آنها در ایران رایج بوده است. آثاری چون جام ها، کاسه ها و زیور آلاتی جواهر نشان که مربوط به دوره های هخامنشیان،اشکانیان،ساسانی ان و ... می باشد

عکس بعدی!!!!hanghead.gif

لینک به دیدگاه
یکی از شاخه های صنایع دستی سنگی مرصع کاری است . مرصع به معنی آنچه با جواهر تزئین شده باشد، است.(جواهر نشان)هنر مرصع کاری عبارت است از نشاندن جواهر(سنگهای قیمتی ونیمه قیمتی)بر روی ظروف ، زیور آلات و اشیاء تزئینی دیگر .تاریخچه

از هزاران سال پیش ساخت زیور آلات و یا ظروف تزئینی و نشاندن نگین بر روی آنها در ایران رایج بوده است. آثاری چون جام ها، کاسه ها و زیور آلاتی جواهر نشان که مربوط به دوره های هخامنشیان،اشکانیان،ساسانی ان و ... می باشد

عکس بعدی!!!!hanghead.gif

خودت باید بذاری خانمی ...

دیگه یبار ارفاق کردم :w02:

لینک به دیدگاه

کدوم ارفاق:4564: گولم زدی:hanghead:

عکس بعدی هنر نهم

<a href=fg931pc1ajg7ukec22dk_thumb.jpg' alt='fg9

با عرض پوزش نمیدونم چرا نمیتونسم لینک اصلی بزارم مجبور شدم پیش نمایش بزارم کلیک کنید بزرگ شه....

هنر نهم : منبت کاری

شاروک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...