رفتن به مطلب

حشره‌گرافی

Hamid Ghobadi

ارسال های توصیه شده

فقط میخواستم مشترک بشم! :ws3:

ادامه نداره اینجا؟ :banel_smiley_4:

سلام برادر رضا

خیلی خوش اومدی منور کردی

آقا محمود ایشون داداش رضا از بچه های گل حشره شناسی هستن ...

سلام

این تصویر از ترکیب 10 عکس با فوکوس های مختلف به وجود اومده که اصطلاحا بهش Stacking میگن:w16:

rrzwlgriw40ab7e9if07.jpg

این تصویر فوق العاده است. واقعا ایولا داره ... ایییووووول

لینک به دیدگاه
سلام برادر رضا

خیلی خوش اومدی منور کردی

آقا محمود ایشون داداش رضا از بچه های گل حشره شناسی هستن ...

این تصویر فوق العاده است. واقعا ایولا داره ... ایییووووول

سلام آقا رضا از این که اومدید و از اینجا بازدید کردید تشکر میکنم و امیدوارم شما هم اگه عکس یا مطلبی دارید در خصوص این عکس ها و یا سایر حشرات بفرمایید. icon_gol.gif

سلام داش حمید قابلت نداره بازم خوبه الان یه دوست دیگری هم پیدا کردیم :ws3:

حاجی اون سوسک کوچولو که اسمشم سخت بود و حشره خوار بود امروز مردش این عکس هم برای شادی روحش گذاشتم:4564:

البته انشاالله فردا یک سری به خارج از شهر میزنم و اگه خدا بخواهد تعدادی حشره عجیب و قشنگ پیدا میکنم و بعد از عکاسی برای کارشناسی خدمت شما و آقا رضای عزیز میارم:w16:

نمیدونم فکر کنم خدا دید من افسردگی گرفتم امشب به صورت ناگهانی برای من یه ملخ فرستاد و به صورت اتفاقی وارد اطاقم شد و من هم از فرصت استفاده کردم و انداختمش توی محفظه ای که برای حشرات آماده کردم:icon_redface:

راستی فردا صبح کنکور دارم برام دعا کن :sigh:

لینک به دیدگاه

آخــــی چه نازن اینا :ws3:

برا اینکه اسپم نشه عکس یک نمونه سوسری میزارم براتون حالشـــو ببرید .... :w02:

ببخشید دیگه من مثل شما هنرمند نیستم امکاناتم نداشتم دیگه ... به بزرگی خودتون ببخشید hanghead.gif

حیف وقتی پیداش کردم مرده بود :ws37:

attachment.php?attachmentid=12461&d=1366280487

لینک به دیدگاه

دست شما هم درد نکنه زحمت کشیدید :icon_gol:

بله میدونم بدون امکانات نمیشه حق با شماست :w16:

اما این سوسکا بد جانورانی هستند خدا به ما و شما رحم کردش که مرده بوده :sigh:

کم کم دوستان دارند از این تاپیک دیدن میکنند اما خدا میدونه که هم گرفتن و نگهداری این حشرات سخته و هم عکس انداختن ازشون.

مثلا همین عکسی که حمید آقا پسندیده بودند بیش از 1 ساعت وقت منو گرفته و اگر دوستان استقبال بیشتری کنند هم خستگی مون در میزه و هم عزم جدی تری پیدا میکنیم برای عکاسی. :icon_redface:

من میخواهم این سری دنبال حشراتی برم که در روستاها و جاهای دیگه اسم محلی دارند و شاید محلی های اونجا اعتقاداتی نسبت به این حشرات داشته باشند به نظرم جالب باید باشد:ws3:

خالا باید دید که میشه پیدا کرد یا نه :sigh:

لینک به دیدگاه

مرسی شاروک جان. انگاری دست و پاش رو قیچی کردی! شبیه هسته خرما شده!

محمود جان پیدا کردن حشرات با اسم محلی کار سختیه

برو ببینم چه میکنی!

لینک به دیدگاه
مرسی شاروک جان. انگاری دست و پاش رو قیچی کردی! شبیه هسته خرما شده!

محمود جان پیدا کردن حشرات با اسم محلی کار سختیه

برو ببینم چه میکنی!

حتما همینطوره که میگی شما سابقه و آشنایی بیشتری داری ما آماتوریم داداش حالا امید به خدا بگذار بگردیم شاید چیزی پیدا شد اگرم پیدا نشد به قول شما فدای سرت مورچه مگس و عنکبوت که هست :ws28:

تازه یه ملخ هم که دارم:w16:

لینک به دیدگاه

واوووو چه عکسهای زیبا و حرفه ای گرفتی اقای وکیلی 239.gif،واقعا عالی هستن هم عکساتون هم دوربینتون:ws3:

اینقد حشرات بیچاره رو نکشید خو:whistle:حیف ک میترسم از این حشرات وگرنه عکس میگرفتم ازشون میذاشتم d.gifالبته عکسهام به عکسای ماکرو شما نمیرسن ولی حالا میگردم مورچه پیدا میکنم ببینم چجوری میشه باش صوبت کرد ی جا واسته ازش عکس ماکرو بندازم :w02:اگر عکس ابرو مندی از اب دراومد به نمایش عموم میذارمJC_flirt.gif

لینک به دیدگاه
واوووو چه عکسهای زیبا و حرفه ای گرفتی اقای وکیلی 239.gif،واقعا عالی هستن هم عکساتون هم دوربینتون:ws3:

اینقد حشرات بیچاره رو نکشید خو:whistle:حیف ک میترسم از این حشرات وگرنه عکس میگرفتم ازشون میذاشتم d.gifالبته عکسهام به عکسای ماکرو شما نمیرسن ولی حالا میگردم مورچه پیدا میکنم ببینم چجوری میشه باش صوبت کرد ی جا واسته ازش عکس ماکرو بندازم :w02:اگر عکس ابرو مندی از اب دراومد به نمایش عموم میذارمJC_flirt.gif

سلام خیلی خیلی خوش اومدید سرافراز کردید:ws3:

حشرات نمیکشیم فقط این آخریه مرده بود که اگه زنده بود عمرا نمیشد ازش 10 تا عکس یکجا و بدون حرکت گرفت :sad0:

حالا شما مذاکرات چند +1 انجام بدید شاید ایشون راضی شد :ws28:

اما جددا اگه خواستید زحمتش بکشید دنبال یکخورده حشرات بزرگتر برید مثل کفشدوزکی چیزی چون واقعا مورچه ریزه و عکس انداختن ازش سخته:ws52:

منتظر تصاویر زیباتون هستیم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام آقا رضا از این که اومدید و از اینجا بازدید کردید تشکر میکنم و امیدوارم شما هم اگه عکس یا مطلبی دارید در خصوص این عکس ها و یا سایر حشرات بفرمایید. :icon_gol:

سلام داش حمید قابلت نداره بازم خوبه الان یه دوست دیگری هم پیدا کردیم :ws3:

حاجی اون سوسک کوچولو که اسمشم سخت بود و حشره خوار بود امروز مردش این عکس هم برای شادی روحش گذاشتم:4564:

البته انشاالله فردا یک سری به خارج از شهر میزنم و اگه خدا بخواهد تعدادی حشره عجیب و قشنگ پیدا میکنم و بعد از عکاسی برای کارشناسی خدمت شما و آقا رضای عزیز میارم:w16:

نمیدونم فکر کنم خدا دید من افسردگی گرفتم امشب به صورت ناگهانی برای من یه ملخ فرستاد و به صورت اتفاقی وارد اطاقم شد و من هم از فرصت استفاده کردم و انداختمش توی محفظه ای که برای حشرات آماده کردم:icon_redface:

راستی فردا صبح کنکور دارم برام دعا کن :sigh:

ابشالا کنکورتو خوب بدی:a030: منتظر عکسای حشره های جدیدتون هستیم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...