رفتن به مطلب

نیمه تاریک ماه ...

Abbas.H

ارسال های توصیه شده

چجور دوستی بوده که میومده موهارو میکشیده میرفته!:banel_smiley_4:

جنش خیلی شوخ طبع بوده:ws28:

من واقعا از شناختی که از دوستم داشتم واقعا نمیدونستم راست میگفت یا نه:ws38:

من خیلی به ارتباط اینجویه بین انسان و جن اعتقاد ندارم:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من به بختک و این چرندیات اعتقاد ندارم ( یکبار میاد سراغت ف خفت میکنه ...) یعنی چی ؟؟ اصلا توجیه علمی نداره

اما جن به عنوان یک خلق خدا که توی مذهب ازش نام برده شده قابل استناد تر و معقول تره ... اینم یکی چی مثل آدم و جک و جونور های دیگه که آفریده شده ... این پذیرش عاقلانه تری داره

اینو یادم رفت بگم که بختک مثل جن و روح و از این جور چیزا نیست بلکه یه موجود خیالیه که از روی فشار عصبی یه همچین اتفاقی میوفته که توجیه علمیه خوبی میتونه باشه

لینک به دیدگاه

دعا نویسی و جادو ( نظرات خودم ) :

این علم وجود داره ، یعنی میشه پذیرفت این علم رو به عنوان ، علم غیب / که توی همه مذهب ها ازش نام برده شده هست !!

و اگر این علم رو ما به عنوان یک علم غیب و ماورائی فرض کنیم پس اثبات کردن اون به وسیله علم ماده کاری بس ابلهانه است ، چون ما خودمون داریم اون رو از ماده جدا میکنیم میگمیم یکی چیزی ماورائی

من قبول دارم / چون ممکنه / حتی توی علم هم باز چیزی به عنوان متا فیزیک مطرح میشه ... و هنوز ماهیت بخشی از علم ماده برای نامفهومه مثل انرژی تاریک که اینا همه خودش بسیار بسیار جای بحث دارد ...

در کل پذیرش این خیلی سخت نیست !!

اما ...

بعضی رمال ها و دعانویس ها هستند که یک مشت دروغ ، خرافات و چرندیات تحویل میدن

مثلا نوشتن یک تکه کاغد / نمیدونم دود کردن استخوان و از این حرفا و حرکات غیر علمی ...

یکبار یک بنده خدایی بود ، گفت : برید مدفوع سگ تو خونتون دود بدید تا اگه سحر و جادویی هست باطل بشه ...

این حرف برای من خیلی گرون بود ، چون حماقت محض بود / باید ببخشید / شرمنده ام منم اعصبانی شدم گفتم : ری...م توی اون سرنوشتی که بخواد با مدفوع سگ عوض بشه / خودکشی کنی بهتره تا بخوای به مدفوع یک حیوان متوسل بشی

یک آدم باید فوق احمق باشه که اینو قبول کنه ...

سرنوشت من اگه قراره با یک خط نوشته / خط خطی که معلوم نیست چیه عوض بشه ... اصلا حرف زدنش منو آشفته میکنه

اگه این تاپیک زده شده تا درباره این خرافات حرف بزنه / خواهشا ادامه ندید این سخن ها باطل رو که در هیچ علمی نمیگنجه ، کفر محضه ...

وقتی از علم و خلقت صحبت میکنید مراقب باشید حیثیت خدا در میانه ... آبروی خدا وسطه ... این خلقت عظیم رو با این اکاذیب به حاشیه نکشید

لینک به دیدگاه
اینو یادم رفت بگم که بختک مثل جن و روح و از این جور چیزا نیست بلکه یه موجود خیالیه که از روی فشار عصبی یه همچین اتفاقی میوفته که توجیه علمیه خوبی میتونه باشه

این میتونه منطقی باشه :a030:

لینک به دیدگاه

نه دوست من.تو این تاپیک فقط درباره ماهیت موضوعات ماورا بحث میشه.بحث در مورد دعانویسی موضوع اصلی این تاپیک نیست.خب اینکه بیشتر از 99 درصد دعانویسا دروغگواند اصلا جای شک نداره...

اما بختک :

بختک اصلا جن نیست.قدیمی ها اعتقاد داشتند نوعی جنه که دماغ نداره !!!!!

میگفتن وقتی میفته رو آدم تمام بدن آدمو میپوشونه ولی چون دماغ نداره ! آدم دماغش آزاد میمونه و میتونه راحت نفس بکشه !!

خب از نظر من و شما این خنده داره.امروزه تو علم پزشکی دلیل اصلی بختک پیدا شده.بختک نوعی بیماری روانی که از هر 6 نفر تو دنیا, یک نفر در طول عمرش اونو تجربه میکنه.شاید چندین بار...

من خودمم تا الان دو بار این تجربه رو داشتم

لینک به دیدگاه

خب موضوع اینجاست که در ازاش شما هم باید هر کاری که موکلتون بخواد انجام بدید.بازم دوست دارید ؟؟

ممکنه پول و طلا بخواد !

یا توهین به قرآن و مقدسات !!

لینک به دیدگاه
خب موضوع اینجاست که در ازاش شما هم باید هر کاری که موکلتون بخواد انجام بدید.بازم دوست دارید ؟؟

ممکنه پول و طلا بخواد !

طلا به چ درد جن میخوره یا پول؟اونم پول ایران مثلا

باز دلار بخواد یه چیزی:ws3:

لینک به دیدگاه

ممکنه پول و طلا بخواد !

عباس جان نگفتی چجوری خودم میتونم یه موکل بگیرما؟؟؟

بعدشم اگه پول بخواد بهش میدی دیگه...اگه زرنگ باشی از طریق خود اون میتونی درآمد داشته باشی بعد خرج اونم بدی

لینک به دیدگاه

بختک خیلی بحث جالبی داره.تا بحال تجربه کردید ؟؟

معمولا با یه خواب ترسناک شروع میشه.من یه بار خواب دیدم که تو یه جنگل دارم راه میرم.هوا تاریک و مه آلود

بود.احساس کردم یه جن داره با سرعت بهم نزدیک میشه..

شروع کردم به فرار کردن.خیلی ترسیده بودم.یدفه جنه بهم رسید و پرید روم.اینجا بود که از خواب پریدم.اما اصلا

نمیتونستم تکون بخورم.دقیقا احساس میکردم که جنه رو سینم نشسته و داره گردنمو فشار میده.خیلی وحشتناک

بود...

تا اینکه بعد از حدود یه دیقه یا شایدم کمتر کاملا بیدار شدم.

برای اطلاعات بیشتر برید اینجا:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
من موکل خیلی دوس دارم

چجوری میشه یه موکل بگیری؟

شما هم که فقط دنبال اجنه و ارواحی!!:banel_smiley_4:

شنیدم اون دفعه میخواستین روح احضار کنین:w58:

یه وخ این کارو نکنینا گناه داره روح بیچاره اذیت میشه...

لینک به دیدگاه
شما هم که فقط دنبال اجنه و ارواحی!!:banel_smiley_4:

شنیدم اون دفعه میخواستین روح احضار کنین:w58:

یه وخ این کارو نکنینا گناه داره روح بیچاره اذیت میشه...

آخه خیلی دوس دارم از نزدیک ببینم بعد باهاشون رفیق شم:hapydancsmil:

اونیم که احضار میکنه خیلی اذیت میشه خیلی

لینک به دیدگاه
آخه خیلی دوس دارم از نزدیک ببینم بعد باهاشون رفیق شم:hapydancsmil:

اونیم که احضار میکنه خیلی اذیت میشه خیلی

نکنین این کارو:w000:

فقط اگه بفهمم روح احضار کردین دیگه...:167:

لینک به دیدگاه
نکنین این کارو:w000:

فقط اگه بفهمم روح احضار کردین دیگه...:167:

اگه بتونم که صد در صد این کارو میکنم ولی حیف همچین قدرتی ندارم:hanghead:

ولی دوران دانشجویی از این کارا زیاد میکردیم....بچه هامون بلد بودن بعد دور هم میشستیم یه نفرو میخوابوندیم بینمون بعد یه وردی رو میخوندیم بچه مردمو از زمین بلند میکردیم بعدش رو هوا ولش میکردیم میخورد زمین....:ws3:

لینک به دیدگاه
نه دوست من.تو این تاپیک فقط درباره ماهیت موضوعات ماورا بحث میشه.بحث در مورد دعانویسی موضوع اصلی این تاپیک نیست.خب اینکه بیشتر از 99 درصد دعانویسا دروغگواند اصلا جای شک نداره...

اما بختک :

بختک اصلا جن نیست.قدیمی ها اعتقاد داشتند نوعی جنه که دماغ نداره !!!!!

میگفتن وقتی میفته رو آدم تمام بدن آدمو میپوشونه ولی چون دماغ نداره ! آدم دماغش آزاد میمونه و میتونه راحت نفس بکشه !!

ماشالا چه اطلاعاتی راجع به این جور چیزا دارینا:w58:

لینک به دیدگاه

عباس احیانا بچه خوابگاهی نیستی؟:banel_smiley_4:

ما تو خوابگاه ترم 1 و2و3 کارمون همین بود منم همش مخالف بعد اون روحه (در واقع یکی از بچه ها)میگفت یکی اینجا اعتقاد نداره من نمیام

یادمه آخرین بار با بچه ها هماهنگ کرده بودیم هر وقت میس زدم یکی فیوز اتاق رو که ته راهرو بود آف کنه.در رو هم از پشت کلید کنه بره

بعد از روحه خواستیم اگه حضور داره یه کاری کنه همه بفهمن مثلا لامپ رو خاموش کن که همون لحظه یکی از بیرون اینکارو کرد

:ws28::ws28::ws28: خلاصه که با این مسخره بازیا یه تعداد فکر کردن واقعا وجود داره:banel_smiley_4::w58:

همچین دانشجوهایی بودیم ما!

لینک به دیدگاه

ولی دوران دانشجویی از این کارا زیاد میکردیم....بچه هامون بلد بودن بعد دور هم میشستیم یه نفرو میخوابوندیم بینمون بعد یه وردی رو میخوندیم بچه مردمو از زمین بلند میکردیم بعدش رو هوا ولش میکردیم میخورد زمین....:ws3:

باز خدارو شکر همچین قدرتی ندارین:whistles:

این ظلم به یه روحه:w000:

راستی شماهم چه خوش بودینا:ws3:

Hilo که بیاد پوست کله م رو میکنه میده به جنها :icon_razz:

آخه فک کنم از اسپم بدشون بیاد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

:w58: دروغ نگو!

واقعا بلند میشد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...