رفتن به مطلب

نیمه تاریک ماه ...

Abbas.H

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها

تو این تاپیک میخوایم درباره تمام موضوعات ماورایی مثل جن, دعا, فضاییا و ... بحث کنیم.

درباره اینکه آیا وجود دارن؟

چه کارایی میتونن انجام بدن؟

و اینجور چیزا ....

برای شروع کلیپ زیرو ببینید :: (البته زیادم ترسناک نیست)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تو سایت بالا یه علامت سبز رنگ زیر تلویزیون هست که میتونید کلیپ دانلود کنید.

خب به نظرتون این کلیپ واقعیت داره یا فقط یه فیلم ساختگیه ؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبلا به هیچ عنوان به ماوراء و موجودات ماورائی معتقد نبودم.

اما الآن فرق میکنه.

جن که وجود داره اما نمیدونم چرا اصلا نمیتونم باور کنم که بعضیا میبینننشون.

دعا و جادو هم هست. اما فرمول خاص خودشو داره که دست هرکسی نیست.

این رمالا کارشون الکیه.

البته بسته به اعتقادت میتونه اثر کنه یا نه.

اما یه چیزی در مورد جن بگم:

من باور نمیکنم اما

3نفر از کسایی که خیلی قبولشون دارم و میتونم رو حرفشون قسم بخورم تعریف کردن که دیدن.

لینک به دیدگاه

خب ای کسانی که این کلیپ رو دیدید :::

2 تا سوالمو جواب بدیدید ::

1-واقعی بود ؟؟

2-میدونید به اون آیاتی از قرآن که برای بیرون کردن جن گفته میشه و اون مرده تو این کلیپ میخونه چی میگن ؟؟

من خودم که شدیدا به جن اعتقاد دارم.چون چندین بار دیدمشون :sad0:

لینک به دیدگاه

دوستان درباره این عرفان ها من یه مدتی شروع به تحقیق کردم

حتی با یکی از اعضای فعال این گروه هم صحبت کردم که ایشون درواقع استاد دانشگاه بودن و من هم برای اینکه با شخصیتشون آشنا بشم و زود درباره این مساله قضاوت نکنم،در کلاس هاشون شرکت کردم

ولی متاسفانه دیدم که این آقا به جای اینکه با بچه ها درباره مسائل درسی صحبت کنه،میومد واز مسائلی صحبت میکرد که تهش فکر بچه ها رو عوض میکرد

خلاصه منم بی خیال نشدم وکلی سوال پیچش کردم و دیدم جز چرت وپرت چیزی نمیگه

حتی با کی از اساتیدم که در شهر دیگه ای هستش و هیچ چیزی رو بدون دلیل نم پذیره،صحبت کردم وایشون هم به من اطمینان دادن که این چیزا بیخوده

اما درباره دعا باید بگم که دعا به اون نحوی که میرن پیش یه پیرزن وهزار جور کاغذ وآب دعا واین جور چیزا رو قاطی میکنه راستش اعتقاد ندارم ومطمئنم که اگر آدم خودم خودش از ته دل یه چیزی رو از خدا بخواد ،حتما خدا دعاش رو مستجاب میکنه

و جن هم که صد در صد وجود داره چون خداوند در قرآن کریم دربارشون صحبت کرده وحتی حضرت سلیمان هم باهاشون در ارتباط بوده

زیاد حرف زدم اما انشاالله مفید بوده باشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مسخرست:icon_razz: این کلیپه رو میگم...ساختگیه!حجاب اون وسط چی میگه؟!!! با این کلیپا میخوان مسلمانا رو خرافی و جاهل نشون بدن!

جن وجود داره ولی تو قرآنم اومده که اجازه ندارن به انسان ها نزدیک بشن.

دعا و ماوراء و اینا هم هست ولی دست هرکسی نیست

این دعانویسای معتاد مفنگی که خانم ها رو خام میکنن که شوهرتون رو ال و بل میکنیم همشون شیادن ....:icon_razz:

مامان من با خالم یه بار رفته بود پیش یه دعانویسه(خالم خیلی اعتقاد داره بهشون) بعد اومد خونه تعریف کرد کلی خندیدیم....:ws28:

---------------

خالم همچنان مشکلاتش وجود داره که هیچ بد تر هم شده:banel_smiley_4: دعا و سر کتاب دیگه چیه؟!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

خب جالبه حرف همتون یه چیزه.همگی به جن و دعا اعتقاد دارید ولی میگید کلیپ دروغیه و اکثر دعانویسا هم دروغ گواند.

خب شاید عقیده بیشتر از 70 درصد جامعه ما همین باشه.اما نفوذ جن تو بدن انسان چیزی نیست که بشه انکارش

کرد.جن زدگی فقط این نیست که چهره آدم زشت بشه و صداش کلفت بشه و این حرفا ....

اما سوال منو کسی جواب نداد.به آیاتی که بالا سر آدم جن زده میخونن چی میگن ؟؟:whistle:

لینک به دیدگاه

خب من که جن زدگی ندیدم خودم از نزدیک.ولی یه مدت دنبال این چیزا بودم یه چیزایی به گوشم خورده ...

اون آقا تو این کلیپ داره "رقیه خوانی" میکنه.(roghie khani)

من شنیدم برای هر جور جن زدگی یا هر نوع جنی یه آیات خاصی وجود داره که بالاسر فرد جن زده می خونن تا اون

جنه بیخیال شه بره پی زندگیش :ws3:

قضیه این نیست که اجنه اجازه نداشته باشن که به انسان نفوذ کنن.قضیه اینه که خودشون از این کار خوششون

نمیاد.وقتی یه جنی به بدن کسی نفوذ کنه حتما دلیل خاصی داره.یکی از دلایل عمدشم همین دعاست.فرد

دعانویس جنو مجبور میکنه به بدن کسی نفوذ کنه.یا با جن معامله ای میکنه که تو این قسمتش معمولا کارای ضد

دین انجام میشه !

لینک به دیدگاه

آره منم شنیدم ولی دقیقا در جریان نیستم

معامله صحیحه!

یه کتابی بود به نام آشنایی با فرقه ضاله بهائیت-جمعی از نویسندگان(حتی اسمشونم نمیگن) میتونی یکم با روش هاشون آشنا بشی.

یادمه میگفتن یه فردی که گرایشات شیطان پرستی داشته و دعانویس هم بوده توسط نیروی انتظامی دستگیر شده بود و زیر جایی که نشسته بود قرآن برگ برگ شده پیدا کرده بودن!اینم معامله هست به نوعی

کلا بیخیال اینا شو یه هو دیدی تحت تاثیر قرار گرفتی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

آره.هر راهی که دعانویسای واقعی میرن آخرش بدبختیه !

اگه بخوان جن رو مجبور به انجام کاری کنن جن مرود نظر عصبانی میشه و دیگه ....

اگرم بخوان باهاش معامله کنن باید کارایی کنن که دنیا و آخرتشونو به باد میده ....

لینک به دیدگاه

من اصلا در مورد چیزایی که میگید چیزی نشنیدم.

شنیدم میگن جن گیر ولی معامله رو نشنیدم.

اصن جن زده حرف درستیه؟؟

شاید کسی که ترسیده یا اینکه مشکل روانی داره رو الکی میگن جن زده! نمیدونم.

با حرف پاییزه کاملا موافقم این کلیپ هدف شومی داره:whistle:

آخه کسی که جن زده شده، اینجوری مرتب آرایش کرده، مرتب پوشیده و ....

من اول فکر کردم این جنه.

یه سوال؛ جن طبق تعریفایی که شنیدین چه شکلیه؟؟:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

نه.ببینین ممکن هم هست که این کلیپ واقعی باشه.

بحث این نیست هدف شومی داشته باشه.آخه مثلا چه هدفی ؟؟

اگه جن تو بدن کسی رفته باشه مثل این فیلم ترسناکا نمیشه که یارو قاطی کنه و ....

ممکنه اصلا خود طرفم نفهمه جن رفته تو جلدش.اما احتمالا یه تغییرات جزئی تو رفتارش مشاهده میشه

شاید تو این مورد هم اینجوری بوده و مثلا مادره رفته یارو رو آورده خونه و ....نمی دونم.اصلا من نمیگم این کلیپ

درسته یا غلط.اما دور از ذهن نیست ...

براتون پیش اومده چند شب متوالی از تاریکی بترسید یا مثلا یه مدتی هر چند کوتاه فکر کنید یکی دنبالتونه یا یه

احساس بدی بهتون دست بده ؟ معمولا اینجور وقتا یکی از اجنه داره شیطنت میکنه.

تا جایی که میدونم جن ظاهر خاصی نداره و هر شکلی میتونه باشه.اینکه میگن جن زشته و نمیدونم قد کوتاهه و

این حرفا به نظر من چرنده !

اما اینکه میگن اجنه میتونن مسلمان یا مسیحی باشن کاملا درسته.اما دیگه نمیدونم مسائل شرعیشون چطوریه !

مثلا نماز میخونن؟ روزه میگیرن ؟؟؟

لینک به دیدگاه

خدا بگم چیکارت کنه:ws3: آره شده بعضی شبا بیجهت ترس برم میداره.

مث اینکه احساس کنم کسی دیگه هم تو اتاقه. ولی میزارم به حساب خستگی و خیالات.:w02:

هدف شوم هم همون که پاییزه گفت. فقط این نیست، یه جا یه صحنه ای رو دیدم تو موبایل؛ به طرز فجیعی یه مرد رو سر بریدن بعد همزمان قرآن هم گذاشته بودن!!! که مسلمونا اینجورین:banel_smiley_4:

حلول جن رو قبول ندارم چون یکی از دوستای خیلی خیلی نزدیکم دیده جن!! وقتی بچه بوده.

ولی به قول خودش چون نمی دونسته، نترسیده، چیزیشم نشده.

اون حالت غیرعادی به خاطر ترسه.

اجنه موظف به پیروی از پیامبر انسانها هستن.

ولی بازم میگم دورو بر ما نمیان اگه ما نریم سمتشون.

میدونید چرا تو معماری اسلامی سقف بلند منع شده؟!!!:w02:

لینک به دیدگاه

منم نمیگم جنا دیده نمیشن که.فقط گفتم ظاهر ثابتی ندارن و اگرم داشته باشن قابل تشخیص نیست

ممکنه برای من به شکل گربه باشن.برا شما شبیه سگ.برای یکی دیگه هم یه ظاهر ترسناک بگیرن

خب اون سر بریدن بحثش خیلی فرق میکنه.اون دشمنی محض با اسلامه دیگه ...

اما خب جن زدگی که چیز بدی نیست.این همه فیلم آمریکا ساخته که توشون یه آمریکایی جن زده میشه.یا فیلم

Paranormal activity که اولش به اسم مستند پخش شد.همه شخصیتاشم آمریکایی و اروپایی بودن ....

منم قبول دارم اگه نری سمتشون برات مشکلی پیش نمیارن.اما همیشه استثنا وجود داره....:sad0:

مثل دو سه شب پیش که نزدیکای ساعت 3 نصفه شب لامپ اتاق خاموش بود.منم پشت کامپیوتر نشسته

بودم.یدفه دیدم دقیقا انگار یکی دماغشو گرفت جلوی گوشم و یه نفس عمیق کشید.حتی باد نفسشو احساس

کردم :sad0:

به خاطر همین به مخم خورد این تاپیکو بزنم....

درباره سقفی که گفتید هم قدیمیا اعتقاد داشتن اجنه از سقف میان تو اتاق .... اون زمونا معمولا یه دریچه ای هم وسط سقف میزاشتن به اسم باجه

حتی تو ترکی ضرب المثلی هست که میگه :: قنبره قوزان/باجادان اوزان

قنبره قوزان کنایه از جنه.معنیش اینه که ای جن از باجه آویزون شو icon_pf%20(34).gif

البته بیشتر برای ترسوندن بچه ها به کار میره ولی تا نباشد چیزکی مردم نگوید چیزها ....

لینک به دیدگاه

خدا بگم چیکارت کنه عباااااااااااس:sad0:

صدای نفساشو شنیدی؟؟:sad0:

الان یعنی جن زده شدی؟؟:w02:

اون گربه و اینارم که گفتی بعید میدونم اینجوری باشه:ws3:اون قفم قضیه ش اینه که اجنه قدبلندو خوش تیپن تو خونه های سق کوتاه جاشون نمیشه:ws3:

لینک به دیدگاه

آره به خدا قشنگ تو گوشم نفس کشید.هر کی جای من بود سکته میکرد, تنها هم بودم خیلی وحشتناک بود :sad0:

آخه میدونی...تو این خونمون مطمئنم جن داریم.یه اتفاقایی افتاده که دیگه مطمئن شدم قشنگ.اما رفیقمه :ws3:

کاری باهام نداره hapydancsmil.gif

اما اونی که میگی جنا قد بلندن : چون مرجعی تو این مورد وجود نداره هر کسی یه طرز فکری داره.اما هیچ کس

نمیتونه صد در صد بگه...تو محل ما میگن چون جنا از سقف میان..تو محل شوما میگن چون جنا قد بلندن ...

خود من الان هر چی اینجا مینویسم رو قبلش میگم به نظرم ....

چرا اتفاقا من رو این قضیه گربه 80 درصد مطمئنم.یه دعانویسی میشناختم(از اون راستکیاهاااااا) که خونشون دیوار

به دیوار خونه ما بود.راحت متونم بگم بیشتر از 50 تا گربه تو حیاتشون رفت و آمد داشتن.شبا از حیاتشون صداهای

عجیب غریبی میومد.اصن یه وضعی :sad0:درباره این دعانویسه حالا میگم برات ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...