رفتن به مطلب

کتاب هایی که واقعا حیفه نخونیم.....

ارسال های توصیه شده

این کتاب رو نمی دونم واقعا حیفه نخونیم یا نه اما وقت زیادی نمی گیره ، 7 صفحه ست...

نقب

آرش حجازی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ممنون از دعوتتونوالا کتابایی که الان به ذهنم میان و برا من حیف بودن اگه نخونن!! :ورونیکا تصمیم میگیرد بمیردتنهایی پر هیاهوو گهواره فرو می افتد

لینک به دیدگاه

سقوط آلبرکامو هم زیباست...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

متن پشت جلد کتاب :

در یکی از میکده های آمستردام،مردی از خود و زندگی سخن می گوید و سقوط تدریجی خود را،مرحله به مرحله شرح می دهد.ژان باتیست کلمانس،که روزگاری در پاریس وکیلی مبرز و موفق و نمونه ی انسانی درستکار و گشاده دست و پاکباز بوده است،اینک بر این گذشته نگاهی هولناک می افکند و در پرتو ذهنی هوشیار،دروغ و دورویی خود و دیگران را فاش می سازد : در این جهان و در این زمان هیچ کس نمی تواند خود را بی گناه بداند.تصویری که کلمانس از خود عرضه می کند ناگهان تصویر خود ما می شود.

این کتاب کوچک آینه ی تمام نمای روزگار ما و انسان امروز است ...

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

درود بر دوستان نواندیش گل :icon_gol:

در راستای بازگشایی 26 امین نمایشگاه کتاب :hapydancsmil: ، کتاب هایی که از داشتن و خواندنشون لذت بردین رو با دسته بندی موضوعی معرفی کنین ؛ تا دوستانی که برای خرید می رن ، اگر تمایل دارن از این لیست ها استفاده کنن

سعی کنین تعداد کتابها زیاد نباشه و برگزیده ها رو انتخاب کنین

کتاب های زبان اصلی هم معرفی کنین

راستی انتشارات کتاب رو هم درج کنین ، خیلی عالی می شه

:a030:

لینک به دیدگاه

درود

اگه سیگاری هستی کتاب ترک ساده سیگار از آقای کار انتشارات رو ولش..

اراده کافی نیست اثری فوق العاده قوی از باربارا دابس

جادوی کار پاره وقت از خدابیامرز جیم ران(ایشون اخیرا فوت کردن و استاد آنتونی رابینز و برایان تریسی بود)

تقویت نیروی اراده از پل ژاگو روانشناس بنام فرانسوی

لینک به دیدگاه

قلعه حیوانات و 1984 نوشته جورج اورول.

برادران کارامازوف اثر داستایوفسکی.

انتشاراتش هم فکر نکنم فرقی کنه، هر کدوم ترجمه روان تری داشتند رو بگیرید و بخونید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
آیین دوستیابی از دیل کارنگی فک کنم خوب باشه :ws38:

مرسی عزیزم:icon_gol: ولی یه کتاب که در مورد همه چی باشه، مثلا آشنایی، غذا خوردن ، چیدمان سفره، سلام احوال پرسی ...

یه کتاب این طوری دارم ولی کامل نیست یه کتاب مرجع میخوام .

لینک به دیدگاه
سینوهه پزشک مخصوص فرعون. نویسنده : میکا والتاری

میگن رمان "سینوهه" در اصل نوشته خود زبیح الله منصوری هست و "سینوهه" به زبان های دیگر یه کتاب خیلی لاغره.

:w16:

میگن رمان "سینوهه" در اصل نوشته خود زبیح الله منصوری هست و "سینوهه" به زبان های دیگر یه کتاب خیلی لاغره.

ولی من کتابش رو دارم

دو جلدی و قطور هم هست

اما روی جلد دقیقا ذکر شده : مترجم ذبیح ا... منصوری

:JC_thinking::JC_thinking:

بعله عزیزم. من هم سینوهه رو خووندم. ولی میگن نویسنده های خیلی از کتابایی که آقای منصوری به اسم مترجم چاپشون کرده اصلا وجود خارجی ندارن. خیلی از رمان هایی هم که ترجمه کرده رو، بسط و گسترش داده از جمله همین "سینوهه". اصلا جای سوال هست برای خیلی ها که چرا ذبیح الله منصوری همچین کاری کرده...

مرسی خانومی
:icon_gol:

جالبه ... دوست دارم تحقیق کنم صحت و سقم مطلب رو در بیارم

ولی با این حال من چند تا از کتاباش رو دارم که واقعا خواندنیه ..... سینوهه هم که جای بحث نداره !

خیلی جالب شد

راستش من کتبا رو خوندم و دوچلد قطور بود اما فکرشم نمیکردم توسط مترجم گسترش پیدا کرده باش:ws37:

خیر دوست عزیز ذبیح اله منصوری فقط ترجمه کتاب رو بعهده داشته....

فقط یه مطلب بچه ها نمیدونم چند نفر از شما این کتاب رو خوندید در این کتاب از اشخاص حتی جز و غیر مشهور هم نام برده شده و سینوهه به خیلی نکات و و قایع اشاره کرده جای تعجب نیست که هیچ نامی از کسی به نام یوزارسیف یا یوسف نبرده ..از اختاتون نام برده شده پس چرا از یوسف نشانی نیست؟

آره بعضیها اینو دلیلی بر عدم وجود یوسف میدونن

دقیقا دنبال این نکته بودم

با عرض پوزش از استارتر تایپیک........اگر دوستان موافق باشند تایپیکی در این رابطه بزنیم و نظرات و استدلالهای خود رو در تایپیک بذاریم..

به نظر منم خیلی خوبه تو همین تالار تاپیکش رو بزن تا منم این پستهارو پادغام کنم و تاپیک از حالت اولیش خارج نشه ممنون

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...