رفتن به مطلب

ديدارهاي نوروزي

VINA

ارسال های توصیه شده

ولی من دوست دارم هر روز عید دیدنی بریم و بیان

خیلی خوبه

ولی یه جایی هست که فقط سالی یه بار میرم و حتما باید برم تا اون سالم قشنگ شروع بشه

به نظرم هر چی فامیل بیشتر باشن بهتره

ولی واقعا دلم به حال نسل بعد میسوزه ( خانواده های کم جمعیت) پس کجا برن عید دیدنی؟sigh.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که خیلی دنبالشم م

اما هیشکی زنشو بهم نمیده:sad0:

:whistles:

ولی من دوست دارم هر روز عید دیدنی بریم و بیان

خیلی خوبه

ولی یه جایی هست که فقط سالی یه بار میرم و حتما باید برم تا اون سالم قشنگ شروع بشه

به نظرم هر چی فامیل بیشتر باشن بهتره

ولی واقعا دلم به حال نسل بعد میسوزه ( خانواده های کم جمعیت) پس کجا برن عید دیدنی؟sigh.gif

:icon_gol:

در این چند روزه کلا دل و جیگرمان اساسی حال کارده است با غیبت.:ws28:

:icon_gol::icon_gol:

خو اونا هم ميرن درباره تو به يكي ديگه ميگن مثل قانون نيوتن:ws3:

لینک به دیدگاه

به نظرم مسخره ترین کار ممکنه در طی چند ساعت خانواده ها در جاهای مختلف هم دیگرو میبینن خودمون دیروز تا شب تو 4 جا خونواده پسر عموم رو دیدیم مثل مسخره ها باز به هم عید رو تبریک گفتیم و بعد این میره تا سال بعد و تو این مدت حتی یک تماس تلفنی هم با هم نداریم ، در ضمن هرجا رفتیم آجیل هم بود به این نتیجه رسیدم زیاد نباید غصه این ملت رو خورد این ملت حقشه هر چی سرش بیاد

لینک به دیدگاه
به نظرم مسخره ترین کار ممکنه در طی چند ساعت خانواده ها در جاهای مختلف هم دیگرو میبینن خودمون دیروز تا شب تو 4 جا خونواده پسر عموم رو دیدیم مثل مسخره ها باز به هم عید رو تبریک گفتیم و بعد این میره تا سال بعد و تو این مدت حتی یک تماس تلفنی هم با هم نداریم ، در ضمن هرجا رفتیم آجیل هم بود به این نتیجه رسیدم زیاد نباید غصه این ملت رو خورد این ملت حقشه هر چی سرش بیاد

دقيقا.......ما هر جا رفتيم بود جز خونه مايه دارترين فرد فاميل:w02:

لینک به دیدگاه

هرچی من گفتم به حرفم گوش ندادید... :w000:

لینک به دیدگاه

به نظرم هیچ کس نیست که ادم نتونه ازش استفاده ببره

یه نقطه مشترک و جالب پیدا میکنم در موردش صحبت میکنیم

آدم هرچی بیشتر با آدمای باحال سروکار داشته باشه بهتر ...فن بیانشم بهتر میشه

لینک به دیدگاه
به نظرم هیچ کس نیست که ادم نتونه ازش استفاده ببره

یه نقطه مشترک و جالب پیدا میکنم در موردش صحبت میکنیم

آدم هرچی بیشتر با آدمای باحال سروکار داشته باشه بهتر ...فن بیانشم بهتر میشه

الان من تو يه رب چه استفاده اي ببرم :banel_smiley_4:از خوراكيا لذت ببر:w02:

لینک به دیدگاه
شما تو بازديداي عيد خونواده ها دور هم جمعن چي ميگيد ؟ :ws52: واقعا درباره چي صحبت ميكنيد :ws52: تو جمع شما هم مامانا واسه بچه هاشون كلاس ميزارن كه بچمون فلان كارست يا ما همچنين دچار اين معضليم:ws3:

در اخر اجيل بوده يا نبوده:ws3:

در مورد اقتصاد و سیاست.(خدارو شکر مردم ایران تو تمامی رشته ها متخصصن):w16:

اگه از کسی ناراحت باشن و یا اتفاق خاصی تو فامیل افتاده باشه ازش حرف میزنن.

تو فامیل ما چون همه از همه چیز هم خبر دارن نمیشه کلاس گذاشت خدارو شکر.

تا حالا که بین فامیلای پدر بودیم و اکثرشون باغدار هستن آجیل داشتن یعنی همون پسته و کشمش و بادوم و تخمه هایی که تو باغای خودشون دارنو گذاشته بودن.

از فامیلای مادر هنوز خبر ندارم نمیدونم آجیل خریدن یا نه.

ولی قرار بود نخرن.

لینک به دیدگاه

ما که هیچ کلاسی نم ذاریم(کاره ایم نیستیم که کلاس بذاریم) اما متلک های فامیل به قول معروف 100 تا 1 غرون! :banel_smiley_4:

اول حرفای تکراری و حال و احوال پرسی های همیشگی! یعد شروع می کنن مثه لودر آجیل و چایی می خورن!

هر جا هم می ری باید بخوری! اگه تعارف کنن و نخوری انگار فحش ناموس بشون دادی!:ws38:

خلاصه با شکمی مالامال از چایی به سان باتلاق باید روانه ی خونه شی!

تقریبا همه می زنن نشنال جئوگرافیک و در مورد حیوون ها نظر کاربشناسی می دن! در صورتی که موقع آجیل و میوه خوردن خودمون دیدن داریم!

البته این قضایای رو تعمیم می دم به کل خانواده های ایرووونی:w16:

لینک به دیدگاه

از این خاله خاله بازی ها منم بدم میاد!چهارده روز تمام تعطیل میکنن و میره خاله بازی مدام این خونه اون....اون خونه این!

بعدشم که بخور بخور و پذیرایی وتا دلتون بخواد حرف مفت!!!!

یه سریا هستند اصلا من خوشم نمیاد ازشون که بخوان بیان خونمون....هیچ وقت خدا هم خونشون نمیرم....خدا رو شکر امسال دید و بازدیدامون کمتر شده....

آجیل و پسته هم یه سری جاها دیدم یه سری جاها هم شیرینی و میوه بود مثل خودمون....ولی خب ملت عار و درد ندارن:icon_razz:

لینک به دیدگاه
هرچی من گفتم به حرفم گوش ندادید... :w000:

من آجیل میخواممممممTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

دیروز خونه یک از دختر عمو هام بودیم. بعد بقیه دختر عمو هامم اومده بودن.

خیلی جالب بود باهم میگفتن خب حالا بریم خونه تو. بعد بریم خونه اون یکی.:ws28:

خب چه کاریه دارید همو میبینید دیگه!

یه اکیپ 5 خانواده ای هی میرفتن خونه همدیگه.icon_pf%20%2834%29.gif

ینی خود خاله بازی.

بابا شما این حجم دعوت رو در طول سال پخش کنید باور کنید خیلی نتیجه بهتری داره.

لینک به دیدگاه

فامیل متحدی هستیم مااااااااااااا :w16:

هیچ کس آجیل نخریده جز یکی از خاله هام.

یعنی این فامیل میتونه سرنوشت کشورو تغییر بده...:ws3:

اگه همه مثل ما بودن خوب میشدا.

لینک به دیدگاه
ما که هیچ کلاسی نم ذاریم(کاره ایم نیستیم که کلاس بذاریم) اما متلک های فامیل به قول معروف 100 تا 1 غرون! :banel_smiley_4:

اول حرفای تکراری و حال و احوال پرسی های همیشگی! یعد شروع می کنن مثه لودر آجیل و چایی می خورن!

هر جا هم می ری باید بخوری! اگه تعارف کنن و نخوری انگار فحش ناموس بشون دادی!:ws38:

خلاصه با شکمی مالامال از چایی به سان باتلاق باید روانه ی خونه شی!

تقریبا همه می زنن نشنال جئوگرافیک و در مورد حیوون ها نظر کاربشناسی می دن! در صورتی که موقع آجیل و میوه خوردن خودمون دیدن داریم!

البته این قضایای رو تعمیم می دم به کل خانواده های ایرووونی:w16:

چايي حال ميده كه... من هر جا رفتم منتظر بودم چايي بيارن:ws3:

از این خاله خاله بازی ها منم بدم میاد!چهارده روز تمام تعطیل میکنن و میره خاله بازی مدام این خونه اون....اون خونه این!

بعدشم که بخور بخور و پذیرایی وتا دلتون بخواد حرف مفت!!!!

یه سریا هستند اصلا من خوشم نمیاد ازشون که بخوان بیان خونمون....هیچ وقت خدا هم خونشون نمیرم....خدا رو شکر امسال دید و بازدیدامون کمتر شده....

آجیل و پسته هم یه سری جاها دیدم یه سری جاها هم شیرینی و میوه بود مثل خودمون....ولی خب ملت عار و درد ندارن:icon_razz:

من الان ميگم خوب شد 14 روز تعطيله...اگه نبود من با اين مريضي نميتونستم برم دانشگاه:4564:

فامیل متحدی هستیم مااااااااااااا :w16:

هیچ کس آجیل نخریده جز یکی از خاله هام.

یعنی این فامیل میتونه سرنوشت کشورو تغییر بده...:ws3:

اگه همه مثل ما بودن خوب میشدا.

اي ول:ws38:

لینک به دیدگاه

ديروز رفته بوديم ديدن دايي بابام.بعد فوت همسرشون تنها زندگي ميكنن!:ws37:

يني عاشقشم!:icon_redface:وقتي ميريم خونه اش،خودمون از خودمون پذيرايي ميكنيم!(چون سختشونه زياد راه برن)...بدون هيچ تعارفي!:icon_redface:

رفته بودم تو آشپزخونه زير كنتري رو خاموش كنم،ديدم زير روميزي تو آشپزخونه اين دوتا بيت رو خوشنويسي كرده بودن:

چه غريب ماندي اي دل!

نه غمي،نه غمگساري

نه در انتظارِ ياري

نه زِ يار،انتظاري...

خيلي قشنگه...:ws37:

لینک به دیدگاه
ديروز رفته بوديم ديدن دايي بابام.بعد فوت همسرشون تنها زندگي ميكنن!:ws37:

يني عاشقشم!:icon_redface:وقتي ميريم خونه اش،خودمون از خودمون پذيرايي ميكنيم!(چون سختشونه زياد راه برن)...بدون هيچ تعارفي!:icon_redface:

رفته بودم تو آشپزخونه زير كنتري رو خاموش كنم،ديدم زير روميزي تو آشپزخونه اين دوتا بيت رو خوشنويسي كرده بودن:

چه غريب ماندي اي دل!

نه غمي،نه غمگساري

نه در انتظارِ ياري

نه زِ يار،انتظاري...

خيلي قشنگه...:ws37:

. . . دلنشين و گوياي حال من بخت برگشته!:sigh:

لینک به دیدگاه

یه سمت کلا آجیل بوده یه سمت نه

حدودی درصد بگیرم، حداقل 60% اطرافیان آجیل نداشتن خدا رو شکر

منم دست نبردم سمت کاسه آجیل:w16:

بستگی به میزبان داره،راجع به زندگی، دید و بازدیدهای قبلی، پسته، خبر گرفتن و دادن راجع به سایر اقوام و .............

لینک به دیدگاه

عاقا امروز یه مقدار تخمه هندونه گیرم اومد خوردم اصن جیگرم حال اومدددد.38.gif

ینی این چند روزه عجیب هوس آجیل کرده بودم. باز یه مقدار فروکش کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...