رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوست جونای گلم

تو این تاپیک ازتون میخوام ایده های ساده و زیبای خودتون در رابطه با طراحی محیط زیست که شامل :

طراحی باغ, حیاط, پشت بام, پاسیو و ... ویا استفاده از موادی که قابلیت بازیافت خانگی دارند رو ارائه بدید تا یه کاتالوگی برای استفاده همگی بشه.

لازم نیست که حتما ایده واسه خودتون باشه.طرح های دیگران رو هم میشه ارائه کنید. در ضمن هرکس هر سوالی در رابطه با طرح پیشنهادی داره میتونه از صاحب ایده بپرسه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اولین ایده رو خودم میدم.

این طرحو یادم نمیاد از کجا گیر آوردم اما به نظرم خیلی جالب و سادست.من به کمک پدرم اینکارو واسه قسمتی از دیوار حیاطمون انجام دادیم.

این طرح هم سادست.هم کم هزینه.از نظر اینکه نوعی بازیافت خانگی و باعث زیبایی محیط , ایجاد فضای سبز و اثرات حاصل از اون میشه از لحاظ محیط زیستی هم قابل توجهه.

3mwba4zxbw13mo8svef.jpg

اگر دوست داشتید بگید تا عکس دیوار خونمون رو که از رو این طرح درست کردیم رو بذارم.

لینک به دیدگاه

اول ممنون از دعوتتون:icon_gol:

يه سوالي كه هميشه براي من مطرحه در مورد گل و گياه(بيشتر ميشه گفت معضل)اينه كه همه گياهان رو كه نميشه نگهداري كرد!

من خودم خيلي دوست دارم از گياهي مراقبت كنم ولي به شدت از گياهاني كه زود رشد ميكنن بدم مياد!يني سختمه!انگار هيچ كنترلي روشون ندارم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

تو اين گلدونا كه شما خودتونم برا خونه خودتون درست كرديد،چه نوع گياهي كاشتيد؟

لینک به دیدگاه
اول ممنون از دعوتتون:icon_gol:

يه سوالي كه هميشه براي من مطرحه در مورد گل و گياه(بيشتر ميشه گفت معضل)اينه كه همه گياهان رو كه نميشه نگهداري كرد!

من خودم خيلي دوست دارم از گياهي مراقبت كنم ولي به شدت از گياهاني كه زود رشد ميكنن بدم مياد!يني سختمه!انگار هيچ كنترلي روشون ندارم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

تو اين گلدونا كه شما خودتونم برا خونه خودتون درست كرديد،چه نوع گياهي كاشيد؟

خواهش میکنم.خب این گلدونا طورین که نباید هیچ وقت خالی بمونن.منظره ی چندین بطری خالی روی دیوار اصلا جالب نیست.فعلا برای اینکار ما از واریته های گل بنفشه با رنگهای مختلف و گل مینا استفاده کردیم و احتمالا فصل بعدی باید گلهامون رو تغییر بدیم.

خوشحال میشم که بچه های کشاورزی کمکمون کنن که بدونم چه گلی بهتره.و اینکه چه گل هایی رشد کندتری دارند.

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم.خب این گلدونا طورین که نباید هیچ وقت خالی بمونن.منظره ی چندین بطری خالی روی دیوار اصلا جالب نیست.فعلا برای اینکار ما از واریته های گل بنفشه با رنگهای مختلف و گل مینا استفاده کردیم و احتمالا فصل بعدی باید گلهامون رو تغییر بدیم.

خوشحال میشم که بچه های کشاورزی کمکمون کنن که بدونم چه گلی بهتره.و اینکه چه گل هایی رشد کندتری دارند.

فكر خيلي خوبيه!:w16:

لینک به دیدگاه

عزیزم تاپیک خیلی خوبیه دستت درد نکنه:icon_gol:

به شرطی که همه بچه ها خلاقیت نشون بدن و همکاری کنن

:ws37:و هر کس کاری در این رابطه انجام داده لطفا با شکل و توضیح اینجا بزاره

ممنون میشیم:icon_gol:

این موضوع برام جالب بود براتون میزارم که خودم هم قبلا انجام داده بودم:

میشه با بطریهای پلاستیکی و سی دی های خراب یه کار جالب انجام داد که برای من خیلی خوشایند و جالب بود:

بطریها رو به شکل خاصی میبریم و از سی دی به عنوان پایه گلدان استفاده میکنیم بعد میتونیم به رنگ دلخواه قشنگ رنگشون بزنیم

به نظر من که خیلی قشنگه

Pot-with-a-bottle-1.jpg

Pot-with-a-bottle-2.jpg

Pot-with-a-bottle-3.jpg

لینک به دیدگاه
سیماجون طرحات خیلی جالبه اما جایی رو میشناسی بطری های به این زیبایی داشته باشن؟

منظورت کدوم یکیشونه؟:ws52:

اگه بطریهای شیشه ای صفحه اول رو میگی باید بگم تو کریستال فروشیها هست

اگه کریستالی به این شکل خریدی و شکست میتونین دورشو تمیز کنین و گل بکارین:w16:

لینک به دیدگاه

اینو میزارم ولی شما حلزونها رو یه موقع نکشین ها به جاش میتونین از صدفهای کنار دریا استفاده کنین:w16:

20120527115814_zmziR.jpeg

اینم استفاده از قفسهای قدیمی خراب شده که میتونین با کمی تغییرات توش گلهای آویز بکارین:

20120303165608_3ABRR.jpeg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...