رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز.
راستش خیلی دوست داشتم و دارم که مسائل مربوط به شهر و برنامه ریزی شهری و حتی ارزیابی مشکلات شهری رو به شکل مستند و حتی فیلم که برای همه جذاب و قابل درک باشه تدوین کنم به همین دلیل سعی می کنم توی اکثر کارهام این خاصیت رو در پروژه هام اعمال کنم.
در این بخش فایلی با عنوان "روایت پیاده روهای شهر" تدوین کردم که به 3 سال قبل برمی گرده اما موضوعش به روز و مهم هستش. در این فایل (که با فرمت پاورپوینت هست) به جایگاه و مفاهیم عابرین پیاده و معابر پیاده شهری پرداخته و مشکلات و معضلات مربوط به اون رو به شکل تصویری و متحرک (پویا) به معرض ارائه گذاشتم. سپس بعد از مروری کوتاه به ضوابط و استانداردهای پیاده روهای جهان به ارائه نمونه های استاندارد و قابل قبول می پردازیم.

به نظرم با ارائه این فایل میشه موقع ارائه، کل کلاس را جذب این مبحث کرده و چون حالت متنوعی داره حدس می زنم همه ازش خوششون بیاد.!
(البته تا نظر شما چی باشه :ws38:) امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دریافت مستقیم از آدرس زیر:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم دوستان عزیز. نظر لطفتونه. بازهم مانند این کارهای انجام شده به اشتراک میگذارم. ممنونم که وقت گذاشتید و مطالعه کردید.

دوست عزیزی که گفته بودن لینک مشکل داره، نه من دوباره چک کردم مشکلی نداشت.

نميدونم مشكل از كجاست!ولي هر دوتا لينكو كه باز مي كنم اينو نشون ميده!به نظرتون چرا؟:ws52:

umrjoycxf6ldkglfq2d.jpg
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...