رفتن به مطلب

آیا با 6 ماهه شدن خدمت سربازی موافقید؟!

amin 202 مهمان

آیا با 6 ماهش شدن خدمت سربازی (کلاً آموزشی) موافقید؟  

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با 6 ماهش شدن خدمت سربازی (کلاً آموزشی) موافقید؟

ارسال های توصیه شده

ما مرد زاده شدیم...لازم نیست اینا بخوان مردمون کنن...خودشون رو برداری ببری کویر لوت 2 روزه هلاک میشن!:banel_smiley_4:

کسی رو نمیتونی پیدا کنی که از خدمت 2 ساله خوشش بیاد...اکثر کسانی هم که تو این تاپیک شرکت کردن از 12 و نهایتاً 13 ماهش راضی بودن...بعد از 13 ماه نوعی اعصاب خورد کنی میشه واسه آدم...:icon_razz:

دارم میرم خو...14 روز مونده جمعاً! :ws3:

خو منم دعا میکنم واسه 13 ماه به بعد سربازیت :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ااااا 14 روز دیگه ! خو موفق باشی :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 281
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

دوستان من در مورد 1 موضوعی ازاقایونی که خدمت رفتن نظر میخام، و خانومها هم نظر بدن ممنون میشم.

دوست من تو شهر خودم(اصفهان) سربازه و پستش هم رانندگیه و از جایی که هست ناراضیه. حالا این امکان براش فراهم شده که منتقل بشه شهر خودش و توی 1 دانشگاه و فکر کنم تو زمینه ی رشته ی خودش(مطمئن نیستم از این قضیه) البته در این صورت 3 ماه به خدمتش اضافه میشه.

حالا ب نظر شما منتقل شدنش به نفعش هست؟

نکته ی دوم اینه که با منتقل شدنش ما خیلی از هم دور میشیم که تحملش برامون سخته...آیا تحمل خدمت خیلی سخته و اثر بدی تو روحیش میذاره؟ یا نه اینکه نزدیک باشیم بهتره به نظرتون؟

ممنون میشم جوابمو بدین.

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان من در مورد 1 موضوعی ازاقایونی که خدمت رفتن نظر میخام، و خانومها هم نظر بدن ممنون میشم.

دوست من تو شهر خودم(اصفهان) سربازه و پستش هم رانندگیه و از جایی که هست ناراضیه. حالا این امکان براش فراهم شده که منتقل بشه شهر خودش و توی 1 دانشگاه و فکر کنم تو زمینه ی رشته ی خودش(مطمئن نیستم از این قضیه) البته در این صورت 3 ماه به خدمتش اضافه میشه.

حالا ب نظر شما منتقل شدنش به نفعش هست؟

نکته ی دوم اینه که با منتقل شدنش ما خیلی از هم دور میشیم که تحملش برامون سخته...آیا تحمل خدمت خیلی سخته و اثر بدی تو روحیش میذاره؟ یا نه اینکه نزدیک باشیم بهتره به نظرتون؟

ممنون میشم جوابمو بدین.

سلام

اگه منتقل بشه به تخصصش اضافه میشه و در روحیه اش خیلی تاثیر مثبت داره.

بنظر من منتقل بشه خیلی بهتره چون هم تجربه کسب میکنه و هم ازش بیگاری کشیده نمیشه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام

اگه منتقل بشه به تخصصش اضافه میشه و در روحیه اش خیلی تاثیر مثبت داره.

بنظر من منتقل بشه خیلی بهتره چون هم تجربه کسب میکنه و هم ازش بیگاری کشیده نمیشه

آق اسمال و امثالهم توجه داشته باشن :w02:

دبير ستاد ملي زن و خانواده خبر داد:

کاهش خدمت سربازي متناسب با تعداد فرزندان

1392/01/18

دبير ستاد ملي زن و خانواده گفت: وزارت کشور با همکاري سازمان نظام وظيفه موظف است طرح کاهش خدمت سربازي آقايان متناسب با سن ازدواج و تعداد فرزندان را اجرا کند.فريبا حاجي علي در گفتگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري تسنيم با اشاره به کاهش خدمت سربازي آقايان متناسب با سن ازدواج آنها اظهار داشت: اين بند جزء مصوبات شوراي عالي انقلاب فرهنگي است که بر اساس اين مصوبه وزارت کشور با همکاري ستاد نيروهاي مسلح و سازمان نظام وظيفه موظف است طرح کاهش خدمت سربازي را متناسب با سن ازدواج و تعداد فرزندان اجرا کند.وي در‌خصوص کاهش ساعت کاري زنان عنوان کرد: وزارت رفاه موظف است "طرح حضور منعطف و کاهش ساعت کار " را براي زنان باردار و مادران داراي فرزند زير 5 سال اجرا کند همچنين قوانين قانون کار بايد براي حضور منعطف زنان کارمند بازنگري شود.دبير ستاد ملي زن و خانواده درباره سرانجام بيمه زنان خانه دار عنوان کرد: بيمه زنان خانه دار در نخستين جلسه ستاد ملي زن و خانواده در سال 92 بررسي و مصوب خواهد شد و امسال پوشش بيمه‌اي بالغ بر 20 ميليون زن خانه‌دار، با سطح‌بندي توانايي مالي آغاز مي‌شود.

لینک به دیدگاه
آق اسمال و امثالهم توجه داشته باشن :w02:

دبير ستاد ملي زن و خانواده خبر داد:

کاهش خدمت سربازي متناسب با تعداد فرزندان

1392/01/18

دبير ستاد ملي زن و خانواده گفت: وزارت کشور با همکاري سازمان نظام وظيفه موظف است طرح کاهش خدمت سربازي آقايان متناسب با سن ازدواج و تعداد فرزندان را اجرا کند.فريبا حاجي علي در گفتگو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري تسنيم با اشاره به کاهش خدمت سربازي آقايان متناسب با سن ازدواج آنها اظهار داشت: اين بند جزء مصوبات شوراي عالي انقلاب فرهنگي است که بر اساس اين مصوبه وزارت کشور با همکاري ستاد نيروهاي مسلح و سازمان نظام وظيفه موظف است طرح کاهش خدمت سربازي را متناسب با سن ازدواج و تعداد فرزندان اجرا کند.وي در‌خصوص کاهش ساعت کاري زنان عنوان کرد: وزارت رفاه موظف است "طرح حضور منعطف و کاهش ساعت کار " را براي زنان باردار و مادران داراي فرزند زير 5 سال اجرا کند همچنين قوانين قانون کار بايد براي حضور منعطف زنان کارمند بازنگري شود.دبير ستاد ملي زن و خانواده درباره سرانجام بيمه زنان خانه دار عنوان کرد: بيمه زنان خانه دار در نخستين جلسه ستاد ملي زن و خانواده در سال 92 بررسي و مصوب خواهد شد و امسال پوشش بيمه‌اي بالغ بر 20 ميليون زن خانه‌دار، با سطح‌بندي توانايي مالي آغاز مي‌شود.

حالا من اين خبر رو كجاي دلم بذارم؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

داستان سرباز باهوش

فرد (Fred) سرباز جواني در يك پادگان بزرگ بود. آن‌ها هميشه در طول هفته خيلي سخت كار مي‌كردند، اما آن روز شنبه بود، و همه‌ي سربازان آزاد بودند، بنابراين افسرشان به آن‌ها گفت: امروز بعدازظهر شما مي‌توانيد به داخل شهر برويد، اما اول مي‌خواهم از شما بازديد كنم.

فرد به سوي افسر رفت، و افسر به او گفت: موهاي شما بسيار بلند است، به آرايش‌گاه برو و دوباره پيش من برگرد.

فرد به آرايش‌گاه رفت، ولي بسته بود چون آن روز شنبه بود. فرد براي چند دقيقه ناراحت شد، اما بعد خنديد، و به سوي افسر برگشت.

او (فرد) پرسيد: قربان، اكنون پوتين‌هايم تميز شدند.

افسر به مو‌هاي فرد نگاه نكرد. او به پوتين‌‌هاي فرد نگاه كرد و گفت: بله، خيلي بهتر شدند. شما مي‌تواني بروي. و هفته‌ي بعد اول پوتين‌هاي خود را تميز كن و بعد از آن پيش من بيا!.:ws3:

منبع

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

سرباز زخمی

دوست دیرینه‌اش در وسط میدان جنگ افتاده بود. می‌توانست بیزاری و نفرتی که از جنگ تمام وجودش را فراگرفته، حس کند. سنگر آنها توسط تیرهای بی‌وقفه دشمن محاصره شده بود.

سرباز به ستوان گفت که آیا امکان دارد بتواند بیرون برود و خودش را به منطقه مابین سنگر خودی و دشمن برساند و دوستش را که آنجا افتاده بود نجات دهد؟

ستوان پاسخ داد: “می‌توانی بروی اما من فکر نمی‌کنم ارزشش را داشته باشد‌، دوست تو احتمالا مرده و تو فقط زندگی خودت را به خطر می‌اندازی.”

حرف‌های ستوان را شنید، اما سرباز تصمیم گرفت برود...

به طرز معجزه آسایی خودش را به دوستش رساند، او را روی شانه‌های خود گذاشت و به سنگر خودشان برگرداند. ترکش‌هایی هم به چند جای بدنش اصابت کرد.

وقتی که دو مرد با هم بر روی زمین سنگر افتادند، فرمانده سرباز زخمی را نگاه کرد و گفت: “من گفته بودم ارزشش را ندارد، دوست تو مرده و روح و جسم تو مجروح و زخمی است.”

سرباز گفت: “ولی ارزشش را داشت.”

ستوان پرسید: “منظورت چیست؟ او که مرده!”

سرباز پاسخ داد: “بله قربان! اما این کار ارزشش را داشت، زیرا وقتی من به او رسیدم او هنوز زنده بود و به من گفت:

مـی‌دانـسـتـم کـه مـی‌آیـی!”

24.gif

همیشه نتیجه مهم نیست. کاری که تو از سر عشق و وظیفه انجام می‌دهی مهم است.

مهم آن کس یا چیزی است که تو باید به خاطرش کاری انجام دهی.

پیروزی یعنی همین!

منبع

لینک به دیدگاه

[quote name='amin 202;1205978

وقتی من به او رسیدم او هنوز زنده بود و به من گفت:

مـی‌دانـسـتـم کـه مـی‌آیـی!”

24.gif

چه غم انگیز....:sad0:

این حرفا رو قبل از رفتن نزنین شگون نداره:w000:

لینک به دیدگاه

داستان سرباز باهوش

فرد (Fred) سرباز جواني در يك پادگان بزرگ بود. آن‌ها هميشه در طول هفته خيلي سخت كار مي‌كردند، اما آن روز شنبه بود، و همه‌ي سربازان آزاد بودند، بنابراين افسرشان به آن‌ها گفت: امروز بعدازظهر شما مي‌توانيد به داخل شهر برويد، اما اول مي‌خواهم از شما بازديد كنم.

فرد به سوي افسر رفت، و افسر به او گفت: موهاي شما بسيار بلند است، به آرايش‌گاه برو و دوباره پيش من برگرد.

فرد به آرايش‌گاه رفت، ولي بسته بود چون آن روز شنبه بود. فرد براي چند دقيقه ناراحت شد، اما بعد خنديد، و به سوي افسر برگشت.

افسر به مو‌هاي فرد نگاه نكرد. او به پوتين‌‌هاي فرد نگاه كرد و گفت: بله، خيلي بهتر شدند. شما مي‌تواني بروي. و هفته‌ي بعد اول پوتين‌هاي خود را تميز كن و بعد از آن پيش من بيا!.:ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دقییییییییییییییییییییییییقاً همینه.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
چه غم انگیز....:sad0:

این حرفا رو قبل از رفتن نزنین شگون نداره:w000:

پیکنیک که نمیریم...خدمت مقدس سربازه ها!

جنگ بیوفته اول مارو به صف میکنن...:sad0:

دقییییییییییییییییییییییییقاً همینه.

آی شولوخ...خودت ازین ترفندها استفاده کردیا!:ws3:

لینک به دیدگاه

داستان سرباز باهوش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فرد مهندس صنایع بود....:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اگرم به صفتون نکنن شما داوطلب میرین:ws3:

پ نه پ...ارتش 20 میلیونی و امدادان غیبی میرن... :banel_smiley_4:

بالاخره یکی باهاس از جان و ناموس نظام و انقلاب دفاع کنه یا نه؟! :w000:

فرد مهندس صنایع بود....ws3.gif

چوطور؟:ws38:

لینک به دیدگاه

چوطور؟:ws38:

همین که متن رو خوندم این حس بهم منتقل شد ...(از استراتژی ای که بکار برد ،از طرز فکرش و....)

اصلا صبر کن چند روز دیگه برو از خودش بپرس پوتین های من رو هم بگیر....:ws3:

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه میبینم آقایون چه زجری از این سربازی میکشند و اینکه عمرشون داره هدر میره و 2 سال کم چیزی نیست، منم موافقم که 6 باشه :w16:

6 ماه با آموزش کافی و لازم که اگه خدایی نکرده جنگ شد قدرت و تدبیر برای مبارزه داشته باشند:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...