رفتن به مطلب

ایده های شما برای طراحی وب سایت

ارسال های توصیه شده

با سلام / این تاپیک رو ایجاد کردم تا هرکی از هر رشته ایی که ایده خاصی در زمینه وب سایت به سرش زد اینجا بیان کنه / همیشه غول ترین وب سایتها از ایده های خیلی ابتدایی شکل گرفتن اینجا اون ایده رو بررسی و توجیه فنی و اقتصادی صورت میگیره و اگه اون ایده مناسب بود یه تیم جمع میکنیم و به اجراش میذاریم ( حق ایده دهنده این وسط محفوظه :-D)

ایده هاتون میتونه در هر زمینه ایی باشه / حتی بسیاری از وب سایتها با ایده های زیبا وجود دارن ولی خیلی ضعف دارن و کمبود دارن اونا هم مطرح کنید حتما :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من یکی از درگیریهای که با خودم داشتم همیشه این بود که کارهای روزانمو همیشه فراموش میکردم یا اگه جایی یادداشت میکردم درهم برهم بود / حدود یه ماه پیش این به ذهنم رسید که بیام یه سایتی طراحی کنم که کارهای که قراره انجام بدم رو بر اساس تاریخ بر اساس اولویت و ... ثبت کنم / حالا بر اساس اولویتی که ی کار داره یه اس ام اس واسم بیاد که فلانی این کارتو یادت نره یا این قرار ملاقاتتو یادت نره / الان base کار رو طراحی کردم ولی چون وقت نداشتم فعلا دست نگه داشتم / خوشحال میشم دوستان مطالبی به این ایده اضافه کنن و اجراش کنیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

راستش خیلی دوس دارم کمکت کنم دوستم ولی زیاد از طراحی سایت سر درنمیارم :hanghead:

کاش یه تاپیک میزدی و توضیحات مختصری درمورد طراحی وب سایت میدادی به نظرم خیلی موثر واقع میشد :icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستش خیلی دوس دارم کمکت کنم دوستم ولی زیاد از طراحی سایت سر درنمیارم :hanghead:

کاش یه تاپیک میزدی و توضیحات مختصری درمورد طراحی وب سایت میدادی به نظرم خیلی موثر واقع میشد :icon_gol:

این تاپیک زدم که فقط از دوستان ایده بگیرم تو این تاپیک هیچ نیازی به علم طراحی وب سایت نیس / شما هرچی که پیرامونتونه و نیاز میبینید به صورت الکترونیک یا وب سایت در بیاد رو اینجا مطرح می کنید / شاید این ایده شما به یک وب سایت بزرگ تبدیل بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
میشه یه ایده خوب طراحی بدین برای راه اندازی یه سایت حقوق؟:w02:

درود

خب نیازهای که تو این زمینه دارین چیه؟ مثلا چه عملی باید از طریق این وب انجام بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

خب نیازهای که تو این زمینه دارین چیه؟ مثلا چه عملی باید از طریق این وب انجام بشه :icon_gol:

:ws37:

خب ما وی بولتین رو گرفتیم از همین اخرین نسخه ش.اصلا خیلی بی روح و ساده س طرحها و محدود

اونایی هم رنگ و لعاب دارن زیادی تو ذوق میزنن .این وژن 4 بنظرم سبکی و ظرافت و شیکی وژن 3 رو نداره.

طرحی که هم سبک باشه و هم شیک و راسته کار یه سایت حقوقی

لینک به دیدگاه
:ws37:

خب ما وی بولتین رو گرفتیم از همین اخرین نسخه ش.اصلا خیلی بی روح و ساده س طرحها و محدود

اونایی هم رنگ و لعاب دارن زیادی تو ذوق میزنن .این وژن 4 بنظرم سبکی و ظرافت و شیکی وژن 3 رو نداره.

طرحی که هم سبک باشه و هم شیک و راسته کار یه سایت حقوقی

پس انجمن رو راه اندازی کردین / تنها چیزی که کم دارین یه interface زیبا هست که میتونید تو سایتهای مرجع خیلی راحت پیدا کنید

خوب مثلا تفاوت بین xp و seven‌ هست در سیستم عامل ویندوز / بلاخره توسعه دهنده میاد رو یه سری مسائل تو نسخه های جدید فوکوس و تمرکز میکنه هرچند من نظرم این هست که ورژن 4 خیلی انعطاف پذیر تر از 3 هست

مثلا همین ایده انجمن ساز (که حالا یه نمونش vBulletin هست) چقدر تو دنیا طرفدار داره ما میخوایم اینجا اینجور ایده های رو بررسی کنیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
:(( .....طراحی رو خیلی دوست دارم

همینجوره / لذتی که تو طراحی و برنامه نویسیه تو هیچی من ندیدم / مخصوصا طراحی وب که عالمی داره واسه خودش :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

همینجوری داشتم فکر میکردم چی میشه اگه یه نفر بخواد فایل های اپلودیش رو بفروشه؟ مثلا در ازای دریافت a تومان پول اجازه ی دانلود برای فایل باز بشه ... / میدونم اینجور سایتی هست اما اگه روش کار کنیم میتونیم چیز خوبی در بیاریم

لینک به دیدگاه
همینجوری داشتم فکر میکردم چی میشه اگه یه نفر بخواد فایل های اپلودیش رو بفروشه؟ مثلا در ازای دریافت a تومان پول اجازه ی دانلود برای فایل باز بشه ... / میدونم اینجور سایتی هست اما اگه روش کار کنیم میتونیم چیز خوبی در بیاریم

اینو دو روز پیش اومدم اینجا گفتم / امروز یکی اومد شرکت اینجور چیزی میخواست / یعنی یه سایت داشت با فایل های اپلودی زیاد میخواست فایلهاشو بفروشه / ما رفتیم تو کار پیاده سازیش / نظر چیزی دارین بگین :d

لینک به دیدگاه
خب اگه سایتش معروف نیست باید اول از همه از تبلیغات شروع کنه...

یه سایت معروفی هست نیاز به تبلیغ نداره /

دوستان به نظرتون چه پارامترهای باید در این اسکریپت لحاظ بشه؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان گلم نظرتون در مورد سایت فرم ساز چیه؟ کاربر میاد فرم دلخواه خودش رو ایجاد میکنه و سایت یه کد بهش میده ... حالا کاربر میاد اون کد رو تو سایت یا وبلاگ خودش قرار میده و فرم واسش نشون داده میشه .. اطلاعات کسی از طریق فرم داده هاشو ذخیره میکنه میاد تو دیتابیس سایت ما ذخیره میشه و بعدا برای کاربر نشون داده میشه / نظر؟ :icon_gol:

لینک به دیدگاه

وحید میخوای اینجا دقیقا قالب بسازیم ؟

با ایده بچه ها

بعد خدمات قالب و اسکریپت بدیم ؟

اولیش به نظرم سخت نیس .. یه کمی کد نویسی بلد باشی مشکلی نیست علاوه بر اینکه قالب ساز انلاینم کم نیست

اما اگه میخوایم همگی با هم بسازیم یکی دو نمونه که اشنا شیم باهاش اون به نظرم پیشنهاده خوبیه

اول یه چند نمونه میسازیم بعد شروع میکنیم هم مسابقه گذاشتن ؛ هم اینکه حتی ارشیو میکنیم و میتونیم همون کار اول و چند نفرهو حرفه ای تر انجام بدیم

لینک به دیدگاه
دوستان گلم نظرتون در مورد سایت فرم ساز چیه؟ کاربر میاد فرم دلخواه خودش رو ایجاد میکنه و سایت یه کد بهش میده ... حالا کاربر میاد اون کد رو تو سایت یا وبلاگ خودش قرار میده و فرم واسش نشون داده میشه .. اطلاعات کسی از طریق فرم داده هاشو ذخیره میکنه میاد تو دیتابیس سایت ما ذخیره میشه و بعدا برای کاربر نشون داده میشه / نظر؟ :icon_gol:

به نظر که جالب میاد . :a030:

زیاد هم پیچیده نیست . البته من تا حالا کار نکردم .

لینک به دیدگاه
وحید میخوای اینجا دقیقا قالب بسازیم ؟

با ایده بچه ها

بعد خدمات قالب و اسکریپت بدیم ؟

اولیش به نظرم سخت نیس .. یه کمی کد نویسی بلد باشی مشکلی نیست علاوه بر اینکه قالب ساز انلاینم کم نیست

اما اگه میخوایم همگی با هم بسازیم یکی دو نمونه که اشنا شیم باهاش اون به نظرم پیشنهاده خوبیه

اول یه چند نمونه میسازیم بعد شروع میکنیم هم مسابقه گذاشتن ؛ هم اینکه حتی ارشیو میکنیم و میتونیم همون کار اول و چند نفرهو حرفه ای تر انجام بدیم

درود

قالب وبلاگ؟ :ws38:

میتونیم آموزشش رو آماده کنم و مسابقه بذاریم / اما این که تیم واسه قالب سازی داشته باشیم یکم ابتدایی نیس به نظرت؟

یا بیایم به جای اینکه از قالب ساز آنلاین اماده استفاده کنیم خودمون یه سیستم قالب ساز آنلاین طراحی کنیم؟

اصلا نظرت راجع به اینکه بشینیم یه سیستم وبلاگ دهی بنویسیم چیه؟ یه چیز جامع و کامل میتونیم در بیاریم ازش ... یا میتونیم اینو در اهداف بعدیمون قرار بدیم / بعد از اینکه بچه ها مچ شدن باهم

لینک به دیدگاه
درود

قالب وبلاگ؟ :ws38:

میتونیم آموزشش رو آماده کنم و مسابقه بذاریم / اما این که تیم واسه قالب سازی داشته باشیم یکم ابتدایی نیس به نظرت؟

یا بیایم به جای اینکه از قالب ساز آنلاین اماده استفاده کنیم خودمون یه سیستم قالب ساز آنلاین طراحی کنیم؟

اصلا نظرت راجع به اینکه بشینیم یه سیستم وبلاگ دهی بنویسیم چیه؟ یه چیز جامع و کامل میتونیم در بیاریم ازش ... یا میتونیم اینو در اهداف بعدیمون قرار بدیم / بعد از اینکه بچه ها مچ شدن باهم

وحید خیلی هدف خفن بزرگیه !

اونم تو همچین جایی که بچه ها الان هستن فردا نیستن !

هر کی بره باز مسئولیتش با خودت میشه

جورشو تو کار تیمی خودت باید بکشی ..

من با طراحی یه قالب ساز موافقم اما اینکه یه چیزی بسازیم تو مایه های سایت پیچک یا بلاگفا خیلی خفنه

نه که نشه میشه ولی خب یه تیم درست و حسابی میخواد !

قالب وبلاگ ساختن بله شایدواسه تو ابتداییه ولی خیلی از بچه ها واقعا احالا سمتش نرفتن

گاماس گاماس شروع کن برادر ..

باور کن الان بپرسی تعداد زیادی هستن که بلد نیستن واقعا کد نویسی ..

جمله ی اخرت بمونه واسه خیلی خیلی بعدها که مصلا کلی کارمون هم گرفت و همه هم پایه شدن و رو به راه بود بله میشه اینکار و کرد !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...