رفتن به مطلب

ایده های شما برای طراحی وب سایت

ارسال های توصیه شده

به نظر که جالب میاد . :a030:

زیاد هم پیچیده نیست . البته من تا حالا کار نکردم .

تو طراحی های سایت چندتا پارامتر اهمیت داره

• امنیت
  • سرعت
  • بازدهی نسبت به مصرف رم سرور
  • زمان آماده سازی
  • سادگی

هرچند این اسکریپت شاید در نگاه اول ساده باشه ولی به امنیت فوق العاده نیاز داره / اگه نظر دوستان مساعد بود و اینو پیاده کردیم باید به صورت جداگانه درباره امنیت وب هم آموزش قرار بدیم و انواع اقسام روش های هک و راههای مقابله باهاش آشنا بشن.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تو طراحی های سایت چندتا پارامتر اهمیت داره

• امنیت
  • سرعت
  • بازدهی نسبت به مصرف رم سرور
  • زمان آماده سازی
  • سادگی

هرچند این اسکریپت شاید در نگاه اول ساده باشه ولی به امنیت فوق العاده نیاز داره / اگه نظر دوستان مساعد بود و اینو پیاده کردیم باید به صورت جداگانه درباره امنیت وب هم آموزش قرار بدیم و انواع اقسام روش های هک و راههای مقابله باهاش آشنا بشن.

پایه ی یه اموزش خفن باگ اسکنر هستی عایا ؟

• :ws3:

لینک به دیدگاه
وحید خیلی هدف خفن بزرگیه !

اونم تو همچین جایی که بچه ها الان هستن فردا نیستن !

هر کی بره باز مسئولیتش با خودت میشه

جورشو تو کار تیمی خودت باید بکشی ..

من با طراحی یه قالب ساز موافقم اما اینکه یه چیزی بسازیم تو مایه های سایت پیچک یا بلاگفا خیلی خفنه

نه که نشه میشه ولی خب یه تیم درست و حسابی میخواد !

قالب وبلاگ ساختن بله شایدواسه تو ابتداییه ولی خیلی از بچه ها واقعا احالا سمتش نرفتن

گاماس گاماس شروع کن برادر ..

باور کن الان بپرسی تعداد زیادی هستن که بلد نیستن واقعا کد نویسی ..

جمله ی اخرت بمونه واسه خیلی خیلی بعدها که مصلا کلی کارمون هم گرفت و همه هم پایه شدن و رو به راه بود بله میشه اینکار و کرد !

اره حق با توئه / اخه تو محیطی دارم کار میکنم امروز تصمیم میگیرن سایتی مثل فیس بوک رو نال کنن فردا میرن تو شکمش و اخرش هم انجام میدن فکر کردم اینجا هم اینجوریه hanghead.gif

طراحی قالب رو پس استارت بزنیم / به نظرم اول یه نظرسنجی بذاریم ببینیم چند نفر پایه هستن؟

لینک به دیدگاه
پایه ی یه اموزش خفن باگ اسکنر هستی عایا ؟

من مادر زاد پایه ام مخصوصا اگه آموزش هیجانی مثل امنیت باشه / ولی دوس دارم اصولی باشه / مثلا sql injection رو آموزش بدیم بعد تو مسابقه چندتا سایت رو victim کنیم هرکی موفق به inject‌ شد برندست :ws3:

لینک به دیدگاه
من مادر زاد پایه ام مخصوصا اگه آموزش هیجانی مثل امنیت باشه / ولی دوس دارم اصولی باشه / مثلا sql injection رو آموزش بدیم بعد تو مسابقه چندتا سایت رو victim کنیم هرکی موفق به inject‌ شد برندست :ws3:

به نظرم این سه تا باحاله

w3af

البته مال لینوکسه ولی خب رو ویندوزم میشه

oracle vm virtualbox

اکانتیکس هم خوبه

یکی شو حالا اموزش بدیم که به نظرم سه تاشون خوبه !

یا حالا همونی که خودت میگی

کلی فاز میده باور کن ..

فقط اگه بچه ها نخوان تجربه هاشونو رو انجمن و وبلاگای همدیرگه انجام بدن !

چون اونجوری خیلی بد میشه

اره حق با توئه / اخه تو محیطی دارم کار میکنم امروز تصمیم میگیرن سایتی مثل فیس بوک رو نال کنن فردا میرن تو شکمش و اخرش هم انجام میدن فکر کردم اینجا هم اینجوریه hanghead.gif

طراحی قالب رو پس استارت بزنیم / به نظرم اول یه نظرسنجی بذاریم ببینیم چند نفر پایه هستن؟

نمیخوام سرد شی ولی خب منم همین اهداف و داشتم ..

هدفای کوچیک جواب میده

به هزار و یک دلیل کسی که میاد اینجا کارا طولانی مدت و وقت گیر و مسئولیت دار و نمیخواد

اومده استراحت با تفریح

اگه هم واسه کار علمی اومده مقطعی اومده

کارای کوچیک که زود نتیجه بده بیشتر میپسندن تا اینکه یه کار طولانی مدت که نتیجشم معلوم نیس

بازم تالار خودته من فقط پیشنهاد میدم

• :icon_gol:

لینک به دیدگاه
به نظرم این سه تا باحاله

w3af

البته مال لینوکسه ولی خب رو ویندوزم میشه

oracle vm virtualbox

اکانتیکس هم خوبه

یکی شو حالا اموزش بدیم که به نظرم سه تاشون خوبه !

یا حالا همونی که خودت میگی

کلی فاز میده باور کن ..

فقط اگه بچه ها نخوان تجربه هاشونو رو انجمن و وبلاگای همدیرگه انجام بدن !

چون اونجوری خیلی بد میشه

نه دیگه مسئولیت این چیزا به عهده شخص کاربره :ws3:

من پایه ام پوریا / هرچند خودمم در این زمینه تخصص به اون صورتی ندارم ولی میتونم برم دنبالش و فهمیده های خودمو قرار بدم و به زبون رووون و ساده.

پ.ن: گفتی ویندوز یادم افتاد بگم بیا فرهنگ سازی کنیم واسه لینوکس / چیه ویندوز اخه :icon_redface:

نمیخوام سرد شی ولی خب منم همین اهداف و داشتم ..

هدفای کوچیک جواب میده

به هزار و یک دلیل کسی که میاد اینجا کارا طولانی مدت و وقت گیر و مسئولیت دار و نمیخواد

اومده استراحت با تفریح

اگه هم واسه کار علمی اومده مقطعی اومده

کارای کوچیک که زود نتیجه بده بیشتر میپسندن تا اینکه یه کار طولانی مدت که نتیجشم معلوم نیس

بازم تالار خودته من فقط پیشنهاد میدم

• :icon_gol:

اره خب ارتباطات مجازی همین مشکلاتو داره .. ولی حداقل این تاپیک اینکه که ایده بدیم و کاربرا این ایده رو گوشه ذهنشون داشته باشن / بدونن میشه همچین کارهای هم کرد ... شاید یکی جرقه ای خورد و رفت سمتش

ثواب هم داره :D

لینک به دیدگاه
نه دیگه مسئولیت این چیزا به عهده شخص کاربره :ws3:

من پایه ام پوریا / هرچند خودمم در این زمینه تخصص به اون صورتی ندارم ولی میتونم برم دنبالش و فهمیده های خودمو قرار بدم و به زبون رووون و ساده.

پ.ن: گفتی ویندوز یادم افتاد بگم بیا فرهنگ سازی کنیم واسه لینوکس / چیه ویندوز اخه :icon_redface:

اره خب ارتباطات مجازی همین مشکلاتو داره .. ولی حداقل این تاپیک اینکه که ایده بدیم و کاربرا این ایده رو گوشه ذهنشون داشته باشن / بدونن میشه همچین کارهای هم کرد ... شاید یکی جرقه ای خورد و رفت سمتش

ثواب هم داره :D

من یه کمکی تجربشو دارم از جوونی

• :whistle:

بذار ببینم میشه وقت گذاشت روش یا شر میشه :دی

فرههنگ بسازیم .. دوشواری ندارم من .. !
    حالا فعلا که تو میگی من جواب میدم :دی
    کاری که تو مسنجرم میشه کرد :دی

لینک به دیدگاه
من یه کمکی تجربشو دارم از جوونی

• :whistle:

بذار ببینم میشه وقت گذاشت روش یا شر میشه :دی

فرههنگ بسازیم .. دوشواری ندارم من .. !
    حالا فعلا که تو میگی من جواب میدم :دی
    کاری که تو مسنجرم میشه کرد :دی

نه همینجا بهتره شاید به غیرت ملت برخورد و از بی تفاوتی خارج شدن.:icon_gol:

من sql injection رو تجربه دارم / اخر هیجانه :D

لینک به دیدگاه
نه همینجا بهتره شاید به غیرت ملت برخورد و از بی تفاوتی خارج شدن.:icon_gol:

من sql injection رو تجربه دارم / اخر هیجانه :D

خب پایه ام بیم تو کارش

لینک به دیدگاه
بیا !

از همین اول پوریا موند و حوضش :دی

ای خدا :|

:ws28:

به خودم گفتم الان اینو میگه :ws3:

خوب بیا تو همون میزگرد بگیم از چی شروع کنیم و چه مطلبی به عهده من چه مطلبی به عهده تو و اینا ... من غلام تجربیاتتم که ما هنوز خامیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws28:

به خودم گفتم الان اینو میگه :ws3:

خوب بیا تو همون میزگرد بگیم از چی شروع کنیم و چه مطلبی به عهده من چه مطلبی به عهده تو و اینا ... من غلام تجربیاتتم که ما هنوز خامیم :icon_gol:

بذار حالا یه هنودونه برداریم اول :دی

ترجمه رو بذار راه بندازیم به اینم میرسیم ...

ووووی یییی

لینک به دیدگاه

علی الحساب این یه نرم افزار هست به اسم :

Artisteer - نرم افزار ساخت قالب وب سایت

طراحی قالب های وبلاگ و وب سایت

- عدم نیاز به دانش Photoshop ،CSS ،HTML و ...

- ساخت قالب های CMS

- ایجاد تمپلت های Joomla ،Drupal،Wordpress DotNetNuke skins ،Blogger

- ساخت و ویرایش صفحات

- امکان لایه بندی پروژه و ویرایش لایه ها

- استفاده از آرشیو عکس های موجود در نرم افزار

این امکانات رو هم داره ..

لینک دانلودشو میذارم

لینک به دیدگاه

مهمترین اصل فکر کنم این باشه که از طرح های آنلاین اجتناب کنیم.

برای اینکه بخواهیم طرحی کاملا خلاقانه و ابتکاری از خود ارائه دهیم باید از تقلید کاری طراحانی که پیش از ما کار را انجام داده اند اجتناب کنیم .

به این معنی که نباید طرح خود را از طراحی ها و گالری های سایرین شروع کنیم ، گالری های آنلاین و سایت های ارائه دهنده حاوی تصاویر الهام بخشی است که میتواند در طراحی ما تاثیر مثبت داشته باشد، اما استفاده بیش از حد از اینگونه بستر ها برای کار تولیدی و خلاقانه مفید نیست .

یکی از مشکلات شخصی من در طراحی اینه که طرح ابتکاری دیر به ذهنم می رسد و برای همین درگیری ذهنی زیادی برای هر کار دارم و اینکه زمان زیادی از کار من صرف فکر کردن در مورد طرح گرفته می شود .

نکته مهم دیگر اینست که به سختی میتوان افرادی یافت که بدانند واقعا برای سایت خود چه امکانات و بستر هایی می خواهند و کسانی که طرح از پیش تعیین شده ای بتوانند ارائه دهند کم پیدا می شوند .

لینک به دیدگاه

برای اینکه بخواهیم طرحی کاملا خلاقانه و ابتکاری از خود ارائه دهیم باید از تقلید کاری طراحانی که پیش از ما کار را انجام داده اند اجتناب کنیم .

به این معنی که نباید طرح خود را از طراحی ها و گالری های سایرین شروع کنیم ، گالری های آنلاین و سایت های ارائه دهنده حاوی تصاویر الهام بخشی است که میتواند در طراحی ما تاثیر مثبت داشته باشد، اما استفاده بیش از حد از اینگونه بستر ها برای کار تولیدی و خلاقانه مفید نیست .

یکی از مشکلات شخصی من در طراحی اینه که طرح ابتکاری دیر به ذهنم می رسد و برای همین درگیری ذهنی زیادی برای هر کار دارم و اینکه زمان زیادی از کار من صرف فکر کردن در مورد طرح گرفته می شود .

نکته مهم دیگر اینست که به سختی میتوان افرادی یافت که بدانند واقعا برای سایت خود چه امکانات و بستر هایی می خواهند و کسانی که طرح از پیش تعیین شده ای بتوانند ارائه دهند کم پیدا می شوند .

شما دیر به ذهنت میرسه .. ولی میرسه

مشکل من همیشه اینه که یه چیزی رو میسازم خوشم میاد

هر کاری میکنم بقیه کارام یه جورایی شبیه همون میشه

نمیتونم اونو بذارم کنار از اول یه گزینه دیگه بسازم

گیر میکنه مغزم رو یه طرح !

لینک به دیدگاه
علی الحساب این یه نرم افزار هست به اسم :

Artisteer - نرم افزار ساخت قالب وب سایت

طراحی قالب های وبلاگ و وب سایت

- عدم نیاز به دانش Photoshop ،CSS ،HTML و ...

- ساخت قالب های CMS

- ایجاد تمپلت های Joomla ،Drupal،Wordpress DotNetNuke skins ،Blogger

- ساخت و ویرایش صفحات

- امکان لایه بندی پروژه و ویرایش لایه ها

- استفاده از آرشیو عکس های موجود در نرم افزار

این امکانات رو هم داره ..

لینک دانلودشو میذارم

به نظرت بهتر نیس از همون اول روی پای خودمون وایسیم؟ اینجور نرم افزارها مغز رو تنبل و یادگیری رو نسبتا کاهش میده و بعلاوه کدی که تحویل میده یه خرده کد های اضافه رو بهمراه داره / البته میشه به عنوان یک editor‌ ازش استفاده کرد.

منظورم اینه که روی نرم افزار خاصی مانور ندیم و فقط به طرح قالب فوکوس کنیم؟ نظرت چیه؟

لینک به دیدگاه

درسته / اینجور آدما خیلی کم پیدا میشن / یعنی کسی که یه بار رفت دنبال طرح های آماده و پیش ساخته دیگه ذهنیتی واسش بوجود میاد که نمیتونه خلاقیت خاصی رو ابداع کنه / این تاپیک صرفا برای اینه که جرقه ابتدای برای هریک از کاربران ایجاد بشه / برای طرحی که اینجا بیان میشه کاربر بیاد مطرح کنه که اگه اینجوری باشه بهتره یا فلان ... / از همینجاها میشه خلاقیت رو افزایش داد / اینجا بدون محدودیت خاصی میشه ایده داد ... حالا توسط دیگران باید بررسی و تحلیل بشه

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

شبکه اجتماعی تبلیغات رایگان

سیستم مدیریت محتوایی که خودش چک کنه متن،تصویر و تیتر آگهی کوتاه،طولانی و حاوی مصادیق مجرمانه نباشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...