رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این سرویس رو درستیدم دادم به دختر خالم ( البته به زور تو بازارچه ازم خرید.نمیخواسم پول بگیرم ازش ) icon_pf%20%2834%29.gificon_pf%20%2834%29.gif

بچه ها نظرم بدین تا هر کسی کاراشو میزاره نقاط ضعف و قوتشو متوجه بشه :w16:

z112m4dhxjit7y2x5hon.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 145
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این سرویس رو درستیدم دادم به دختر خالم ( البته به زور تو بازارچه ازم خرید.نمیخواسم پول بگیرم ازش ) icon_pf%20%2834%29.gificon_pf%20%2834%29.gif

z112m4dhxjit7y2x5hon.jpg

خیلی نازه

میشه لطفا بگی گردنبند رو چه جوری میخواد گردنش بندازه:ws52:؟

به نظر من اگه واسه گوشواره بین اون دو مهره یه رنگ شفاف استفاده میشد خیلی تو چشم بود. همین طور واسه گردنبند

ولی در کل خیلی نازه

لینک به دیدگاه
خیلی نازه

میشه لطفا بگی گردنبند رو چه جوری میخواد گردنش بندازه:ws52:؟

به نظر من اگه واسه گوشواره بین اون دو مهره یه رنگ شفاف استفاده میشد خیلی تو چشم بود. همین طور واسه گردنبند

ولی در کل خیلی نازه

مرسی واسه نظرت :a030:

این دختر خاله من خیلی وسواس داره و از هر چیزی خوشش نمیاد ! واسه اینکه به اندازه بلندی گردنبند گیر نده ، من بندشو آزاد گذاشتم تا بتونه هر اندازه که دوست داره سفتش کنه و گره بزنه :ws3: و البته میتونه راحت بازش هم بکنه

لینک به دیدگاه
مصالح اینو از کجا تهیه میکنید ؟؟؟:ws3:

کار خوبیه باید درامد خوبی داشته باشه ....

از کجا میرید مواد اولیه تهیه میکنید ؟؟؟

من رشت هستم و یه بازار اینجا هست که وسایلشو داره فقط... و همیشه هم باراش ناقصه :banel_smiley_4: چون باید از تهران بار بیارن ما هم همش باید در انتظار رسیدن بارشون باشیم!

در آمد که چه عرض کنم...جمعه بازار فرهنگی رشت چندهفتس افتتاح شده ، منم شانسی رفتم غرفه گرفتم .بد نیست بیشتر از روی علاقس و تنوع..اگه بخوام جدی دنبالش کنم باید حتما برم تهران واسه خرید و متریال بهتری استفاده کنم...فقط چندماهه که شروع کردم :ws37:

لینک به دیدگاه

z112m4dhxjit7y2x5hon.jpg

چه قیمتی واسش گذاشته بودی؟ :ws37:

لینک به دیدگاه
اینم یه دستنبد ساده به شکل اسپیرال

من با کاموای چند رنگ درست کردم...

یک عکس هم نزدیکتر از حالت اسپیرالش گرفتم، شاید بهتر دیده بشه. :w16:

خیلی باحاله

میشه طرز بافتنشو هم بذاری عزیزم؟

لینک به دیدگاه
خیلی باحاله

میشه طرز بافتنشو هم بذاری عزیزم؟

شبیه همون دستبندهایی هست که خودت درست کردی، امیدوارم این عکسها بدردت بخوره. تو اینترنت پیداشون کردم

اگه گره ها همه فوروارد باشند یا بکوارد حالت اسپیرال میشه، حتی میشه میکس هم گره زد.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

لینک به دیدگاه

خب به نظر من زیبا هستن و آرامش،ساده زیستی،دوست داشتن و محبت رو می رسونن

ولی برعکس با دیدن طلاجات(کلا اونایی که گرونن پلاتین، طلای سفیید، یکی دیگه چی بود؟ بریلیم؟) چشم و هم چشمی،تازه به دوران رسیده ها، کمبود داشتن ها و..(البته نه همیشه)

لینک به دیدگاه
اینو من با مهره های اضافه ای که داشتم ساختم

خیلی ساده ست :w16:

خیلی خوبه کارات.راستی جنس اون بند سیاهه چیه؟؟ من اینجا نتونستم پیداش کنم...:4564:

مرسی لذت بردم ایول سلیقه

دختر باید تا حدودی از این چیزا بلد باشه همین طور آشپزی خوب. روابط عمومی خوب..

چه کم توقع :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...