رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

چرا این گونه رفتار زنان،مردان را سرد میکند؟

*مردان عاشق این هستند که همسرشان به آنان اعتماد کند و زمانی که شما در هنگام همبستری به شوهرتان امر و نهی میکنید باعث میشوید احساس کند که به او اعتماد ندارید و از همبستری با او میترسید بنابراین سرد و دلزده میشوند.

*زمانی که شما عادت دارید به آنها امر و نهی کنید آنان گمان میکنند بازیچه ی شمایند،گویی معاشقه امتحان است و شما کنترل آن را به عهده گرفته اید و مانند زنی هستید که به جنگ او در هنگام همبستری میروید نه کسی که او را دوست دارید و هر دو برای ارضای جنسی باید لذت ببرید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 167
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا زنان این گونه رفتار میکنند؟

1.این گونه زنان با چنین رفتارشان به آقایان اعتماد کافی ندارند چرا که تصور میکنند به آنان تسلط دارند.شاید آنان در گذشته از نظر جنسی تجربه ی ناخوشایندی داشته باشند و همسرشان نمیداند چگونه او را ارضا کند و این رفتار آنان باعث میشود شبیه به یک پلیس رفتار کنند.

2.در موارد دیگری از رابطه ی خود احساس ضعف میکنند به طوری که ناخودآگاه واکنش های جنسی را به عنوان حس موفقی در کنترل و تسلط رابطه ی خود داشته باشند.

3.آنان عادت دارند در محل کار خود مانند یک پلیس رفتار کنند و بر همه تسلط داشته باشند بنابراین در هنگام همبستری هم احساس تسلط بر شوهرشان را دارند.

بنده با بسیاری از زنانی که در مشاغل خود موفق بوده اند مصاحبه ای داشتم و تمام آنان آنقدر به دستور دادن عادت کرده بودند که ناخودآگاه آن رفتار را به رختخواب هم انتقال میدادند.

راه حل:

درباره ی خواسته ها و تمایلاتتان با همسرتان در خارج از رختخواب صحبت کنید و در هنگام همبستری به او اعتماد کنید چرا که او برای لذت شما از اطلاعاتی که قبل از ورود به رختخواب به او داده اید استفاده میکند.

به همسرتان فرصت شناخت بدنتان را بدهید تا متوجه شود که شما دوست دارید عشقبازی کنید.

اگر متوجه شدید که همسرتان نسبت به احساسات شما بی تفاوت است تفاهمات خود را بررسی نماید و دریابید که آیا برای یکدیگر مناسب هستید یا خیر.بکوشید در این باره حتما به یک مشاور مراجعه نمایید.

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی ششم:

زنانی که در همبستری مانند جسدی،بی مسئول و بی روح ظاهر میشوند.

*من از زنی که مانند جسدی بی حرکت دراز میکشد بدون که سر و صدا و واکنشی از خود برزو دهد بیشتر از هر چیز دیگری بیزارم.همسرم طوری وانمود میکند که احساس میکنم همبستری و عشق بازی من با او هیچ تاثیری در او ندارد و گاهی گمان میکنم خوابش برده و یا غرق در خود است و این کارش باعث دلسردی و دلزدگی من میشود.

*آرزو دارم همسرم در رختخواب این قدر در خود فرو نرود و با آنکه میدانم خیلی دوستم دارد اما از معاشقه با او لذت نمیبرم.هرگاه از او میپرسم که از معاشقه با من لذت میبری؟میگوید بد نیست.ولی مطمئنم که او هیچ احساسی ندارد و دیگر تحمل این رفتار او را ندارم.

اجساد جنسی یکی از عوامل سرد کننده ی انحرافات جنسی اند و شامل زنانی ست که فقط دراز میکشند و هیچ حرکتی از خود نشان نمیدهند.زمانی که با بیشتر آقایان در این باره صحبت کرده ام آنان از این موضوع بسیار دلخور بودند.

لینک به دیدگاه

چرا اینگونه رفتار زنان،مردان را سرد میکند؟

یکی ازمهم ترین ابهاماتی که از آقایان کشف نموده ایم این بود که آنان موفقیت و تاثیرگذاری برایشان از بنیادی ترین احساسات محسوب میشد.

عدم توجه و واکنش به عشقبازی همسرتان سبب میشود که او احساس شکست یا ضعف نماید.

تحقیقات نشان میدهد زمانی که به انسان ها توجه نشود آنان دچار ناراحتی و عصبانیت میشوند.آگاه باشید ساکت و آرام بودن در رختخواب،بدون هیچ واکنشی،سبب ایجاد عصبانیتی در مردان شده و باعث دلزدگی آنان از عشقبازی با شما میشود.

لینک به دیدگاه

1.آنان احساس میکنند که اگر خود را مایل به همبستری نشان دهند مانند یک بدکاره به آنان نگاه میکنند و گاهی لذت خود را از همبستر با شوهرشان پنهان میکنند.سر و صدای جنسی نشانگر لذت زن از همبستری است و آنان نمیخواهند این راز آشکار شوود.

2.برخی از زنان به دلیل کینه و خشمی که از همسرشان دارند با این نوع رفتار در هنگام همبستری تنفر و عصبانیت خود را بروز میدهند،گویی به همسرشان میگویند من هیچ احساسی نسبت به تو ندارم و تو اصلا نمیتوانی مرا ارضا کنی.

راه حل:

بکوشید ابزار مفیدی را برای نشان دادن تمایلات جنسی خود به همسرتان به کار بگیرید و از او کمک بخواهید تا بتوانید احساساتتان را در هنگام همبستری با او بروز دهید.

*با تمرین و گفتگو میتوانید از همبستری لذت ببرید.

*روش هایی که دوست دارید و برایتان زیبا،جذاب و خواستنی است به شوهرتان مطرح کنید.

*تمایلات و عشق بازی خود را با همسرتان بگویید و بدانید او خوشحال خواهد شد و برای صمیمیت بیشتر و استحکام رابطه ی خود نقاط ضعف خود را به همسرتان مطرح کنید.

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی هفتم:

زنانی که در طول همبستری در رختخواب زیاد صحبت میکنند.

*همسرم حتی یک لحظه هم ساکت نمیشود و از زمان شروع همبستری صحبت میکند تا زمانی که به پایان برسد.او عادت دارد تک تک احساساتی را که دارد بیان نماید.من میدانم که او دوست دارد با این سخنانش مرا نیز تحریک نماید اما نمیداند که هرچه بیشتر صحبت میکند مرا نسبت به خودش سردتر می نماید.

*گاهی اوقات همسرم خود را مانند بازیگر تئاتر تصور میکند و آن قدر پرچانگی میکند که از همبستری با او سرد میشوم.

نقطه ی مقابل اجساد جنسی پرچانگی جنسی است.زنانی که در طول همبستری با شوهرشان زیاد صحبت میکنند آنان را نسبت به خود سرد می نمایند.

لینک به دیدگاه

*پرحرفی جلوی لذت مردان را از همبستری میگیرد.

همان طور که اشاره کردیم مردان در یک لحظه نمی توانند هم عشقبازی کنند و هم پاسخ صحبتهای شما را بدهند و این کار نیاز به استفاده ی همزمان از نیمکره ی چپ و راست مغزشان را دارد و این کار برای آنان سخت است.

زمانی که شما در رختخواب پرچانگی میکنید ذهن شوهرتان درگیر درک آن سخنان میشود و هرچه بیشتر به این کار ادامه دهید باعث میشود از همبستری با شما لذت نبرد و از نظر جنسی نسبت به شما سرد شود.

*صحبتهای زیاد شما سبب میشود شوهرتان مجبور به صحبت شود.

مردان تصور میکنند زمانی که شما صحبت میکنید انتظار پاسخ از آنان را دارید و زمانی که مرد ملزم به انجام کاری باشد احساس میکند کنترل او در دست دیگری است از این رو عصبانی شده و نسبت به شما سرد میشود.

لینک به دیدگاه

چرا زنان اینگونه رفتار میکنند؟

1.زمانی که زنان عصبی و نگرانند،میکوشند با صحبت کردن عصبانیت خود را کاهش دهند.

اگر شما در رختخواب نگران جذابیت خود هستید،نظر همسرتان را بپرسید ولی گاهی اوقات نگرانید که آیا همبستری خوبی دارید یا نه و این باعث پرچانگی شما میشود.در واقع حرف زدن باعث تماس خود با احساسات و عواطف ناخوشایندی است که در درونتان وجود دارد و این باعث کاهش آن احساس میشود.

2.زنان نسبت به مردان بیشتر صحبت میکنند و احساساتشان را از طریق گفتار بیان می نمایند.

بنابراین آنان در هنگام همبستری احساساتی میشوند و به طور ناخودآگاه به دنبال ایجاد این حس پنهان میپردازند و از بیان آن لذت میبرند و این صحبتها باعث ایجاد امنیت در آنان میشود اما از این موضوع غافلند که این رفتار باعث سردی همسرشان نسبت به آنان میشود.

راه حل:

اگر فکر میکنید زیاد حرف میزنید و تبدیل به یک زن پرچانه شده اید لطفا بعد از اینکه شروع به صحبت میکنید به حرفهای خودتان توجه کنید و دریابید که آیا زیاد صحبت میکنید یا نه.

اگر دریافتید که زیاد صحبت میکنید و به همبستریتان توجه ندارید عکس این حالت را در خود ایجاد نمایید یعنی بکوشید از همبستری لذت برده و به جای پرچانگی نفس بکشید و پیوسته به دنبال احساساتی باشید که از آنها صحبت میکنید و خود را از توصیف آن منع میکنید.بکوشید به جای صحبت کردن در طول معاشقه به فکر لذت و تحریک باشید.

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی هشتم:

زنانی که به بهداشت و تمیزی خود اهمیت نمیدهند.

*از زنانی که پیوسته دهانشان تکان میخورد حالم بهم میخورد.چقدر چاق و بدهیکل شده اند و پوستشان ترک خورده است.

*تنها چیزی که باعث سرد شدن من از همبستری با زنان میشود،بد بو بودن دهانشان است.فکر کنم خودشان نمیدانند چقدر بوی عرق میدهند و تا چه اندازه این بو شوهرشان را نسبت به آنان سرد میکند.

*توقع ندارم همسرم مثل یک مانکن باشد اما از زنی که به خودش نمیرسد بیزارم.

*عاملی که مرا از همبستری با همسرم دور میکند لباسهای پاره و موهای شانه نشده و در هم پیچیده است.

این ها عواملی هستند که مرد حس میکند زن توجهی به احساسات او نداشته و زمانی را صرف مرتب کردن خود نمیکند تا مانند یک زن آراسته و مرتب شود.

آگاه باشید که مردان از ظاهر بد زنان به همان اندازه دلخور میشوند که ما زنان از مردهای نامرتب ناراحت میشویم.شاید آنان این موضوع را به شما نگویند و یا منکر آن شوند،اما بدانید که این موضوع حقیقت دارد.

با تحقیقاتی که برای نوشتن این کتاب انجام داده ام،لیستی از شکایتهای مختلف آقایان ترتیب داده ام که عبارتند از :

*لباس زیرهای شل و ول و کهنه

*موهای زائد بدن

*لباسهای نامرتب

*موهای بیش از اندازه تافت و ژل زده مثل سنگ

*شکم بزرگ

*آرایش غلیظ و کثیف

*صورت اصلاح نشده و بدون آرایش

*بوی عرق

*عدم رعایت رژیم غذایی مناسب

*مهبل اصلاح نشده و بد بو

*پوستهای بد و ترک خورده و جوش جوشی

*ناخن های شکسته با خورده لاکهای نامنظم

لینک به دیدگاه

همان طور که اشاره کرده ایم،آقایان اهل بینایی اند،به طوری که با دیدن تصاویر ناخوشایند سرد و با دیدن تصاویر زیبا و عاشقانه تحریک میشوند.

اگر چه بیشتر خانمها هم شکایاتی از این قبیل از شوهرشان دارند اما کمتر از این موارد دلزده و سرد میشوند چرا که اآنان توانایی تغییر وضعیت و احساسات را دارند.

مردان بیشتر تحت تاثیر حرکات و بهداشت جسمانی قرار میگیرند اما عدم وجود قابلیتهای احساسی در این گونه تصاویر به آنان آسیب میرساند و آنان را سرد میکند.

دلایلی از نظر روانی در این گونه رفتارها دیده نمیشود اما دلایلی از قبیل تنبلی،عدم توجه به نظافت خود،کار زیاد خانه،بچه داری و نداشتن تحصیلات بالا از جمله مواردی است که سبب این رفتار شده و مردان را نسبت به همبستری با خود دلسرد میکنند.

لینک به دیدگاه

راه حل:

1.از خود بپرسید که اگر مرد بودید به زنی مثل خودتان نزدیک میشدید؟

آگاه باشید که هیچ زنی از نظر هیکل و اندام و زیبایی ایده آل نیست و هر کس به نوعی در خود نواقصی دارد اما این امکان که بوی بدن را از خود دور کنیم وجود دارد چرا که انجام عمل جنسی با این عوامل بهداشتی سر و کار دارد.

اگر پوست شما خشک و خشن است میتوانید از صابونهای گلیسیرینه استفاده نمایید و بکوشید هیچ گاه عطرها خوشبو و آرایش موهایتان را فراموش نکنید.

2.سعی کنید به تغذیه و سلامت خود اهمیت بدهید.

تنقلات و شیرینی جات سبب چاقی میشود و به علاوه بوی بد دهان به عدم رژیم غذایی مناسب برمیگردد.بکوشید خود را به یک رژیم غذایی سالم عادت دهید و به بوی بدن و تمیزی خود توجه کنید.

3.بکوشید ورزش و حرکات موزون را که سبب تناسب اندام شما میشود فراموش نکنید.

تحقیقات نشان میدهد زنانی که بیشتر ورزش میکنند،تمایل جنسی بیشتری دارند و از همبستری لذت میبرند.بنابراین ورزش را جزو برنامه های اصلی زندگی تان قرار دهید و فعالیتهایی از قبیل پیاده روی،دوچرخه سواری و انجام حرکات موزون در خانه،عاملی برای تحریک شما محسوب میشود.

4.به بوی مهبل خود رسیدگی کنید و از وضعیت جسمانی خود آگاه شوید.

در هر دوره ی ماهیانه بو و طعم ترشحات واژن خانمها تغییر میکند.

اگر شما از نظر جنسی فعالید به شما توصیه میکنم که به ترشحات واژن خود اهمیت دهید و طعم آن را بچشید و اگر نسبت به توصیه ی من واکنش مسخره ای دارید و پیش خود میگویید:چه پیشنهاد احمقانه ای،به این سوال پاسخ دهید:

چرا از شوهرتان انتظار دارید از وضعیتی لذت ببرد که برای خودتان منزجر کننده است؟

اگر شما طعم و بوی واژن خود را نمی پسندید بدانید همسرتان نیز آن را نمی پسندد.

اگر حس میکنید بو و طعم طبیعی ندارد با محلول آب و سرکه خود را بشویید و هرگز از بسته های عطری برای شست و شوی واژن استفاده نکنید چرا که در آن موارد تحریک کننده و سرطان زا وجود دارد.

اگر بوی واژن برایتان به عنوان یک مشکل همیشگی در آمده به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید زیرا ممکن است عفونت داشته باشید.

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی نهم:

زنانی که از ظاهر و اندام خود راضی نیستند و خود را تحقیر میکنند.

*همسرم همیشه از ظاهر خود شکایت میکند و زمانی که قصد رفتن به بیرون از منزل را داریم و من از لباسهایش تعریف میکنم میگوید:من خیلی زشتم و هرچه من میگویم نه این طور نیست،او قبول نمیکند و شروع به داد و فریاد با من میکند و میگوید:این لباس به من نمی آید،موهایم خیلی شلخته است و بسیار چاق و بدهیکل شده ام...خلاصه او حرکاتی از خود نشان میدهد که من متقاعد میشوم او زشت است و نسبت به او سرد میشوم و زنانی که پیوسته در حال شکایت از ظاهر و اندام خود هستند برایم جذاب و تحریک کننده نیستند.همسرم در هنگام همبستری تمام لامپها را خاموش میکند و زمانی که لباسهایش را در میاورم میگوید:به اندامم نگاه نکن و در زیر پتو قایم میشود.بنابراین او با این حرکاتش مرا تحریک نمیکند و از همبستری با او سرد میشوم.

لینک به دیدگاه

*در واقع اعتماد به نفس و خودباوری سبب تحریک مردان از نظر جنسی میشود و آن به شرطی شدن آنان برمیگردد.

آنان تصور میکنند اعتماد به نفس با خوبی و ضعف برابر با بدی است بنابراین زمانی که خود را جلوی آنان تحقیر میکنید نه تنها اعتماد به نفس شما کسر میشود بلکه او را نسبت به خود دلسرد مینمایید و هرچه نقایص اندامتان را بیشتر برای او توضیح میدهید او بیشتر توجه میکند و حتی گاهی از چشم او می افتید.

*زمانی که طوری رفتار میکنید که انگار از اندام خود راضی نیستید باعث میشود شوهرتان احساس کند همبستری خوبی با شما ندارد و فکر کند از نظر جنسی تحریک نمیشود و حالت تهاجمی به خود بگیرد و او با نوعی رفتار خاص با شما برخورد کند چرا که با این گونه رفتارش نه از نظر شخصیتی احساس خوبی ندارید و نه از نظر همسری.

همان طور که اشاره کردیم مردان دارای قدرت بینایی خاصی اند و هرچه خود را از دید او خراب کنید او شما را بدتر میبیند و از همبستری با شما دلسرد میشود.

لینک به دیدگاه

1.زنانی هستند که عادت دارند خودشان را با دیگران مقایسه کنند به ویژه خامهایی که اعتماد به نفس پایینی دارند و از اندام و ظاهر خود ناراضی اند.آنان پیوسته در حال مقایسه ی خود با بازیگران سینما و مانکن های لباس هستند و علت اصلی آن که خود را زیبا نمی بینند مقایسه ایست که با آنان دارند و به آنان حسادت میکنند و هرگونه اندامی که خالی از زیبایی باشد را سرکوب می نمایند.

بنابراین زمانی که متوجه میشوند شوهرشان به آنان نگاه میکنند خیلی زود اعتماد به نفسشان پایین می آید و خود را تحقیر میکنند.

2.زنان یاد گرفته اند که از طریق شکست نفسی خود را پایین بیاورند یعنی با حیا و متواضع باشند و زیبایی خود را پنهان کنند.آنان زمانی که در برابر شوهرشان عریان میشوند خجالت کشیده و حس میکنند هیکل زشت و ناموزونی دارند و مدام با خود میگویند:یک دختر با حیا و با عفت هیچ گاه لخت نمیشود.

راه حل:

1.با خود تمرین کنید که اندام خود را دوست بدارید و زیبایی های خود را تحسین نمایید.

از زیبایی های خود لیستی تهیه نموده و در آینه اندام خود را بازنگری کنید و از شوهرتان زیبایی های اندام و ظاهر خود را که میپسندد بپرسید و آن را باور کرده و به لیست اضافه نمایید.

زمانی که شوهرتان گفت از نظر ظاهر و اندام قابل تحسین هستید،نگران نشوید چرا که او اگر این موضوع را نمیدانست با شما ازدواج نمیکرد.پس او قبل از ازدواج با شما،شما را پسندیده و قصد ازدواج با شما را کرده است.

2.در برابر نگاه همسرتان از خود تعریف نمایید و ارزش خود را پایین نیاورید و خود را تحقیر نکنید.

*هنگامی که از شما تعریف میکند در برابر تعریفات او خود را پایین نیاورید و نظرش را عوض نکنید.

*از ظاهر و اندام خود عیب جویی نکنید و پیوسته زنان دیگر را با خود مقایسه نکنید.

*اگر درباره ی ظاهر و اندام خود ناراضی هستید آن را تغییر دهید در غیر این صورت درباره ی نقایص خود صحبت نکنید.اگر فکر میکنید چاق هستید به کلاس ورزشی بروید و از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید تا لاغر شوید و زمانی که همسرتان از شما تعریف و تمجید میکند در برابر صحبتهای او سکوت نمایید و بگویید:متشکرم.

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی دهم:

زنانی که به ظاهر خود بیش از اندازه حساسند.

*اصلا حوصله ی زنانی را ندارم که خود را بیش از اندازه قبول دارند و آرایش های مختلف میکنند.چرا که هر روز مدت زمان زیادی را صرف آرایش خود میکنند و اگر اشکال کوچکی در آن ایجاد شود سریع به سمت دستشویی میروند تا آن را ترمیم نمایند.دوست دارم با زنی ازدواج کنم که زیاد معطل حاضر شدنش نشوم به طوری که لباس ساده ای بپوشد و زیاد نگران بهم خوردن آرایش موها و صورتش نباشد.

*همسر قبلی ام خیلی نگران وضعیت ظاهرش بود طوری که مرا نسبت به خودش سرد کرده بود.او قبل از همبستری با من جلوی آینه می ایستاد و آرایش غلیظی میکرد و آنقدر طلا و جواهر به خود آویزان میکرد که در هنگام لمس کردنش باید مراقب می بودم تا دستانم زخمی نشود.ناخن هایش به اندازه ای بلند بود که به یاد پنجه ی گربه می افتادم.زمانی که دستم را زیر موهایش میکردم ناراحت میشد و داد و فریاد راه می انداخت.در نهایت تصمیم گرفتم به دلیل این حرکاتش از او جدا شوم.

مورد انحرافی شماره ی نهم به زنانی مربوط میشود که در رسیدگی به ظاهر و اندام خود وقت صرف نمیکردند اما مورد انحرافی شماره ی دهم درست عکس این موضوع است و مربوط به زنانی است که به ظاهر و آرایش خود بیش از حد اهمیت میدهند.

در اینجا به ذکر مواردی میپردازم که آقایان از آنها شکایت دارند:

1.زنانی که آرایش غلیظ میکنند.

شاید بارها و بارها این گله و شکایت را از آقایان شنیده ام که آنان از زنانی که آرایش غلیظ میکنند بیزارند.مردان آرایش کمرنگ به ویژه آرایش چشم را خیلی دوست دارند و از کرم و رژگونه بدشان می آید.

گاهی زنان به دلیل خواندن مجلات مد روز،آرایش میکنند به طوری که آنان چند صندوق وسیله ی آرایش جمع آوری کرده و از آن استفاده میکنند اما مردان آرایش غلیظ را دوست ندارند و زنانی را که این طور آرایش میکنند سطح پایین در نظر میگیرند.این حرکات از مهم ترین عوامل سرد کننده جنسی است.

2.زنانی که به پوشیدن لباسهای مجلل اهمیت میدهند و آنقدر روی هم لباس میپوشند که زمانی که کسی به آنان نگاه میکند احساس خفگی میکند.

بیشتر آقایان از زنان خوش لباس خوششان می آید اما از زنانی که ساعتها وقت خود را صرف پوشیدن لباس میکنند تنفر دارند.

مردی در این باره میگفت:زمانی که از همسرم خواستم برای تشویق پسرمان به سالن برویم او یک شلوار چرمی مشکی با یک کفش پاشنه بلند پوشید و آرایش غلیظی داشت که احساس کردم میخواهد به مجلس جشن برود.

3.زنانی که طلا و جواهرات زیادی به خود آویزان میکنند.

یک روز مردی از من پرسید:چرا زنان این قدر طلا و جواهرات به خود آویزان میکنند؟آیا میدانند با این کارشان ما را نسبت به مسائل جنسی سرد می نمایند؟

آیا تا به حال شده که شوهرتان به شما بگوید:چقدر بدون آرایش جذاب تری؟و شما گمان کنید که او آدم بد سلیقه ای است که این گونه حرف میزند؟

4.زنانی که به آرایش موهای خود وسواس دارند و اجازه نمیدهند کسی به موهایشان دست بزند.

مردان از زنانی که به مدل موی خود اهمیت زیادی میدهند و نمی گذارند که همسرشان به موی آنان دست بزند بیزارند.

بنده بر اساس تحقیقاتی که انجام داده ام دریافته ام که مردان از موهای تافت زده و چرب شده و خشک و موهایی که تعداد زیادی سنجاق داخلش است وحشت دارند و آنها را عاملی برای سرد شدن خود در عمل جنسی میدانند.

در واقع بسیاری از کارهایی که زنان برای زیبایی شان میکنند از دیدگاه آقایان عجیب است.البته مردان زنانی را که به زیبای خود اهمیت میدهند دوست دارند اما اگر این زیبایی سبب شود زنان آرایش غلیظ و غیر طبیعی به خود بگیرند عاملی جهت سرد شدنشان محسوب میشود.

5.زنانی که نگران چهره ی خود هستند مردان را از خود طرد میکنند چرا که این رفتارشان نشان دهنده ی عدم اعتماد به نفسشان و ناامنی های درونی آنان است.

زنانی که دوست ندارند بدون آرایش جلوی همسرشان ظاهر شوند به اندازه ی زنانی که بدون آرایش احساس خوبی دارند و زیبایی طبیعی خود را نشان میدهند از احترام همسرشان برخوردار نیستند.

آگاه باشید که آرایش خیلی خوب است اما در صورتی که طبیعی باشد زیرا آرایش غلیظ به همراه زیورآلات زیاد و موهای خشک و خشن باعث سرد شدن مردان میشود.

لینک به دیدگاه

متاسفانه زنان به دلیل علاقه و توجه زیادی که به تبلیغات ماهواره ای دارند دوست دارند شبیه آنان شوند و خود را با این گونه تصاویر هماهنگ سازند.

البته لازم به ذکر است که زنان زیبایی را دوست دارند و دوست دارند زیبا جلوه کنند بنابراین خود را ملزم به استفاده از وسایل آرایشی و مدل موهای عجیب میکنند اما مردان خواستار زنانی اند که کمتر آرایش میکنند یا اینکه آرایش سبک و کمرنگ دارند.

مردان از زنانی که به زیبای خود اهمیت میدهند خوششان می آید اما دوست دارند زیبایی طبیعی شان جلوه ی بیشتری داشته باشد.

راه حل:

1.نظر همسرتان را درباره ی آرایش،لباس و مد روز بپرسید اما خود را با علایق شخصی او وفق ندهید.بسیاری از زنان در این باره نظر همسرشان را نمیپرسند اما گفت و گو در این باره سبب میشود موارد جدیدی که به نفع هر دوی آنهاست و در رابطه شان موثر است بیاموزند.

2.بکوشید زیبایی درونی خود را بیابید اگر احساس خوبی از درونتان دارید از خودتان به خوبی مراقبت کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید و بدانید که این زیبایی از بیرون خود را بروز میدهد.

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی یازدهم:

زنانی که در هنگام بوسیدن همسرشان،او را میلیسند!

*هرگز زمانی که با دوست دخترم در یک آپارتمان خلوت بودیم را فراموش نمیکنم.او دختر جذاب و خوبی بود.شبی که قرار ازدواج گذاشتیم برای شام بیرون رفتیم.کنارش نشستم تا او را ببوسم و او هم با اشتیاق کنارم نشست تا مرا ببوسد اما نمیدانم چرا از او زده شدم.او گردن مرا محکم گرفت و صورتم را با بوسه هایش لیس زد تا جایی که احساس کردم توله گربه ای هستم که ماده گربه لیسم میزند شاید باور نکنید ولی با این کارش از او زده شدم و تصمیم گرفتم با او ازدواج نکنم.

*با آنکه همسرم خیلی مرا دوست دارد و بین ما تفاهم زیادی وجود دارد اما طرز وسیدن او را اصلا دوست ندارم.او دهانش را طوری به طرف من باز میکند که انگار میخواهد مرا لیس بزند و گمان میکند این کارش مرا تحریک میکند در صورتی که اصلا این طور نیست.من بوسه های ملایم را دوست دارم و من یک آدم هستم نه حیوان.من بوسیدن را دوست دارم نه لیسیدن را.

برای نوشتن این قسمت با مردان زیادی مصاحبه داشتم و همه ی آنان به این نکته اشاره کردند که مردان از اینکه به عنوان موجودی خاص یا کالایی جنسی در نظر گرفته شوند بیزارند.البته ناگفته نماند که زنان بسیاری نیز شکایتهایی مانند این دارند و آنان خواستار این موضوعند که همسرشان آنان را ملایم تر ببوسد.

لینک به دیدگاه

به دلیل آنکه در این نوع رفتار هیچ گونه احساسات لطیف و لذتبخش وجود ندارد.

برخی زنان تصورشان از این رفتار،رساندن شوهرشان به اوج لذت جنسی است.بسیاری از زنان در طول همبستری نگران رفتار و واکنش خود هستند و میکوشند با غرق کردن خود به طور افراطی این ضعف را برطرف کنند.

راه حل:

اگر حس میکنید این کارتان سبب ناراحتی شوهرتان میشود علت آن را بپرسید به عنوان مثال از شوهرتان بپرسید که آیا طرز بوسیدن مرا دوست داری؟آیا تا به حال دوست داشتی طور دیگری می بوسیدمت؟

بکوشید روش های مختلف بوسیدن را با همسرتان تمرین کنید این روش به شما کمک میکند تا به بوسیدن و روش انجام آن مثل یک غذا که نیاز ضروری زندگی است نگاه کنید.در این حالت هر دوی شما به احساس رضایت بیشتری خواهید رسید مگر آنکه هر دوی شما بوسیدن به همراه لیسیدن را دوست داشته باشید!

لینک به دیدگاه

انحراف شماره ی دوازدهم:

زنانی که در طول همبستری بسیار جدی اند.

*نزدیک به سه سال است که ازدواج کرده ام و همسرم را خیلی دوست دارم اما مشکلی که او دارد این است که خیلی جدی است و حتی در رختخواب هم دست از این جدی بودنش برنمیدارد.هرگاه در رختخواب قصد دارم با او شوخی کنم طوری عصبانی میشود که هزاران بار بر خود لعنت میفرستم که چرا این کار را کردم.این رفتار جدی هسرم گاهی اوقات مرا میترساند و احساس میکنم در کنار معلم بداخلاقی ام که از من امتحان می گیرد و هر دفعه هم مرا رد میکند.دلم میخواهد او دست از این جدی بودنش بردارد.

بنده به عنوان یک مشاور میگویم که:حس شوخ طبعی در زنان بخشی از زیبایی رفتارشان است.

آقایان در امور زندگی خود مسئولیت های سنگینی را بر عهده دارند تا کارها به طور درست انجام شود اما آنان به لحظات شاد و شوخی نیاز دارند تا احساس سبکی نمایند.

توانایی زنان در خنداندن و شاد کردن مردان،تنها روشی است که آنان میتوانند احساس سبکی کنند و بدانید که مردان از زنانی که جدی اند و لبخند به لب ندارند خیلی زود سرد میشوند.

لینک به دیدگاه

زمانی که مردی سعی در خنداندن همسر خود دارد و شروع به شوخی میکند اگر دریابد که همسرش کار و رفتار او را تایید نمیکند حس حقارت به او دست میدهد و احساس میکند طرد شده و یا اینکه همسرش او را دوست ندارد و به عنوان تکیه گاه در زندگی روی او حساب نشده است.

زنان با رفتار بسیار جدی خود به صورت یک معلم بداخلاق،مادر سختگیر و زن ترسناکی جلوه میکنند که مردان از صحبت با آنان ترسیده و به صورت یک معشوق برای همسرشان محسوب نمی شوند.

مردان با استفاده از شوخ طبعی خود سعی میکنند کودک درون خود را شاد کنند و به پسربچه ی درون خود اجازه دهند کمی شیطون باشد بنابراین زمانی که در این رفتار آنان شریک نمی شوید کودک درون مردتان آسیب میبیند و از نظر امنیت،احساس طرد شدگی میکند.

زنان در طول دوران کودکی شان آموخته اند که خندیدن برای یک خانم مناسب نیست و بیشتر زنان تصور میکنند اگر جدی نباشند امکان دارد شوهرشان آنان را جدی نگیرد.

مردی میگفت:به زنان بگویید طوری رفتار نکنند که شوهرشان گمان کند در هنگام همبستری با آنان دچار اشتباه شده است مثلا حس کند او را خشن نوازش کرده و یا به جای لمس موهایش آنان را میکشد.

آگاه باشد از خود واکنشی نشان ندهید که مرد احساس کند مرتکب جنایتی شده است چرا که این رفتار شما باعث تحقیر شدن همسرتان و رنجش او از نظر روحی میشود و در نهایت از شما دلسرد و زده میگردد.

راه حل:

به شما توصیه میکنم که گاهی اوقات توجه شوهرتان را به موضوعی خنده دار جلب کنید و او را بخندانید و یاد بگیرید که چگونه باید همسرتان را بخندانید و با او شوخی کنید حال میخواهد در رختخواب باشد یا بیرون آن.

گاهی اوقات به کودک درونتان اجازده دهید بیرون بیاید و کمی بازی کند و با شوخی درست و منطقی او را شاد نمایید تا از هر گونه تنش روحی تخلیه شود و بدانید که شوخی کردن شما نباید به گونه ای باشد که باعث از بین رفتن شخصیت و هویت مردانه اش شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...